Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Вже всіх по-трохи, вибачте, "ху*сосять".

Підкажіть за кого голосувати?))

Рабіновіч наше всьо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

10155521_10203850931823900_389929960110950656_n.jpg

10341545_10203850933063931_3111798963457682789_n.jpg

молодший Гриценко. надіюсь побачити такі фотки про молодшого Порошенка, а також про військову медичну сестру Тимошенко))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Гриценко молодший ще за часів майдану відзначився, та ще й офіцер запасу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Гриценко молодший ще за часів майдану відзначився, та ще й офіцер запасу.

Хлопака молодець. Їздив у Крим, був в полоні, і не ховася за авторетет тата. Маю великий сумнів, що Жужа, чи малий Порошенко відважаться на такий крок. Аби що десь в садочку вдягнувши комуфляжку "сфоткаються" :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віктор Балога

Хотів би звернутися до пані Тимошенко.

Юлія Володимирівна, знаю Вас краще, ніж будь-хто з ваших нинішніх союзників, чи опонентів. Хочу сказати, що і сьогодні підтримав би вас, якби ви зробили висновки після 2007 і 2010 року. Але Ви їх не зробили. Більше того – бачу ви озлоблені на всю країну і досі дієте методами того часу, не розуміючи, що країна змінилася, люди на порядок світоглядно виросли і більше не потребують ваших послуг на найвищій посаді в державі. Дуже шкода, що ви цього не розумієте і намагаєтесь будь-що іти до влади.

Ви кажете, що не об'єднаєтесь з Добкіним? Та що ви говорите? А Медведчук, Добкін і Путін - це хіба не одна банда? Кому ви це говорите? Для чого обманюєте народ?

Якщо б Ви в 2009 році при зустрічі зі мною, коли просили очолити Ваш президентський штаб, не наполягали на тому, щоб в штабі зі мною працював і Медведчук, бо «нам конче потрібен Путін», Ви добре знаєте, історія б була зовсім інша. Але я не погодився тільки тому, що ви хотіли ув’язати те, що ніколи не ув’яжеться світоглядно. Те, чого ніколи не сприйме народ.

Прошу вас – схаменіться хоча б зараз, бо у брехні ніколи не буде майбутнього! Не руйнуйте країну і себе, як політика, в ній.

Зрозумійте одне – старі часи уже не повернуться, а країна важливіша будь-яких посад. Чи Ви хочете, щоб я викинув на поверхню все, що досі турбує суспільство по Вашій персоні? Впевнений - не хочете, бо розповідати є що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Я не хочу більше нести відповідальність за провал революції. Але якщо країна вибере іншого президента, а, власне, у мене сьогодні є один конкурент, я думаю, що нам доведеться зайти на третє коло революції. Тому що я там не бачу шансу для яких-небудь змін. Я просто знаю всіх цих людей", - заявила Тимошенко.

геть іпанулась. краще б сиділа в качанівці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1549230_10203689209213278_2600154402673367847_n.jpg

Напевно є різниця між "кандидатом" і не.....Якби Порошенко таке зробив - тигрюля його би з г-вном змішала.

Так що.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до чого тут Тимошенко і хто вона така, щоб змішувати з гімном? Здається, вона вже сама стала чималим лайном.

Маю на увазі -що "вона" по трупах піде , аби своїх конкурентів втопити.Тому треба бути дуже обережним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, про ВОНУ.

З пошти вийняв її агітгазетку. Пробігся поглядом - СТАБІЛЬНИЙ КАДИДАТ, закріплення статусу російської мови.

Заніс в туалет <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на пост Ko3bMa

Таким навіть сраку витерти страшно. Краще відразу в сміття або спалити на роздоріжжі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таким навіть сраку витерти страшно. Краще відразу в сміття або спалити на роздоріжжі

ВАНУ - і до дупи тулити? Та ніколи! На то є туалетний папір. Раптом, тьх-утьху, геморой вилізе, або ще який чиряк.

Просто при читанні тієї газетки в туалеті відчуття "клав я на неї" стають реальнішими ^_^

Якби Порошенко зробив хоч краплю з того, що робить Коломойський, це йому би пішло тільки на користь.

Коломойський. Відкрито витрачає бабло на боротьбу з колорадами, не пускає нікого на довірену йому територію. Не кандидат в президенти.

Порошенко. Катається по країні з концертами і власною сценою, накручує собі рейтинг. Кандидат в президенти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Denys Bigus

Тимошенко заявила, что если победит Порошенко, то стране светит третий круг революции. Я так понимаю, имеется в виду, что Вона ее и организует. Не сомневаюсь, что попробует. И даже цвета этой революции прекрасно знаю. Оранжевый, черный, оранжевый, черный, оранжевый.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Считаем по-новому или как закалялся рейтинг

Наиболее грубой формой манипуляции является использование фирм, имеющих отношение к социологии такое же как и к балету. В частности, авторитетные украинские социологи не так давно возмущались тем, что украинские СМИ размещают ложные результаты социологических исследований. Речь, в частности шла, о публикации результата опроса фирмы «Передовые Правовые инициативы», в соответствии с которым за Петра Порошенко готовы голосовать 38,8% респондентов.

Конечно, на опросы таких фирм поведется лишь неискушенный избиратель. Поэтому основную функцию продвижения рейтинга Петра Порошенко взял на себя политолог и экс-депутат Игорь Грынив – один из руководителей его избирательного штаба. Сначала тиражировать рост рейтинга «шоколадного олигарха» начал аффилированный с Грынивым «Социс», который долгое время обслуживал экс-главу администрации Януковича Сергея Левочкина. Но затем политтехнолог решил реализовать создание целого «социологического пула», куда помимо «Социса» вошли группа «Рейтинг», КМИС, Центр Разумкова, которых уж никак не заподозришь в неавторитетности.

я вже писав тут, що у шоколадного зайця рейтинги роздуті. не повірили. ну почитайте більш авторитетних авторів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т.Чорновіл:

Почну з такого факту: нещодавно, при штурмі сепаратистами Горлівки, зокрема під час захоплення міського МВС засвітився пан на ім'я Ігор Безлер. Він був командиром загону сепаратистів.

Ця людина відома, як багаторічний керівник охорони такого собі молодого політика Артура Герасімова.

Нині Артур Герасімов очолює Донецькій виборчий штаб... Петра Порошенка. Також Артур Герасімов відомий, як людина Сергія Шахова, який керує виборами Порошенка в Луганській області.

Про цих людей багато негативної інформації в інтернеті. Про Шахова, написано, як вихідця з криміналу, контрабандиста валюти, та "пральника" коштів. Автор не буде цитувати статті, бо інтернет останнім часом перетворився в звалище дезінформації. Однак, щодо цих осіб я ипю власне джерело інформації, яке говорить, що Шахов та Герасімов "сімейні" кадри. Мова йде про сім'ю Януковича.

Яка їх роль нині? Це троянські коні Донбасу?

А тепер про джерело.

Вперше я почула прізвище Шахова від чоловіка в 2011 році. Він порадив мені зацікавитися цим типом, бо чув, що Шахов "пральник" "сімейних" коштів. На той момент, Шахов мав відповідну репутацію, а ще мій чоловік побачив його фото в донецьких ЗМІ, де під час приїзду Януковича до Єнакієве, депутатів ПР та впливових людей області вигнали за стрічки, а Шахов з Герасимовим стояли поряд з Президентом та його сином.

Нині про Шахова я знаю багато, бо в його кабінеті в Києві за адресою Гончара, 35, я особисто знайшла купу цікавих документів.

В шухлядах стола мене чекала ще цікавіша знахідка. Там лежав список власників клубних карток. В одному списку поряд були Артем Пшонка, Богдан Губський, Сергій Курченко та...Сергій Шахов. Це той самий нинішній керівники команди Порошенка в Донбасі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже писав тут, що у шоколадного зайця рейтинги роздуті. не повірили. ну почитайте більш авторитетних авторів.

Найточніший рейтинг буде 25 травня. Який твій прогноз для Порошенка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найточніший рейтинг буде 25 травня. Який твій прогноз для Порошенка?

43-47%, технології втілюються грамотно й зроблять своє діло.

не виключаю, що в шоколадки ще є якісь фокуси, що дозволять таки збільшити результат.

але це буде зрозуміло за останній тиждень до виборів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нині Артур Герасімов очолює Донецькій виборчий штаб... Петра Порошенка. Також Артур Герасімов відомий, як людина Сергія Шахова, який керує виборами Порошенка в Луганській області.

а в нас хто керує штабами Порошенка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10318756_638511049550829_700384976_n.jpg?oh=10b25fdb7e14dae81b4de866602de295&oe=536D7029&__gda__=1399720249_e92728cab2412076a26e218e3cbc0492

от хто вміє гарно робити президентську кампанію))

реально круто. поїхав в луганськ, де стріляють, бере активну участь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...