Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Порошенко еще не стал президентом, а уже врет

http://vk.com/feed?z=video3505043_168304944%2F5fbbcdcbf77f99471c

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Порошенко еще не стал президентом, а уже врет

http://vk.com/feed?z...bcdcbf77f99471c

запарили чесне слово

А МОЖНА БЕЗ ВКАНТАКТЕ ЯКОСЬ ? ОК

ЧИ МЕНІ ЩЕ МОЖЕ ТАМ ЗАРЕЕСТРУВАТИСЬ ?

щоб почерпать те чим ви хочете поділітись з народом ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб почерпать те чим ви хочете поділітись з народом ?

https://www.youtube.com/watch?v=QoFsbPvLlJ4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гриценка зараз не чути.

Порошенка зловили на брехні і залежності від Росії. Плюс в кінці березня хтось з дописувачів звернув увагу що Пєті накрутили пару десятків голосів за добу.

До Яроша зараз можуть звернути увагу ті хто місяць назад не був прихильником радикальних дій а тепер ним є.

Царьов вопше злився.

Чи не пора освіжити голосувалку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гриценка зараз не чути.

чути. просто він не має грошей, щоб кричати в телевізор щодня.

читай його фейсбук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гриценка зараз не чути.

Порошенка зловили на брехні і залежності від Росії. Плюс в кінці березня хтось з дописувачів звернув увагу що Пєті накрутили пару десятків голосів за добу.

До Яроша зараз можуть звернути увагу ті хто місяць назад не був прихильником радикальних дій а тепер ним є.

Царьов вопше злився.

Чи не пора освіжити голосувалку?

Гриценко нікуди не дівся, тільки ж його ніхто не хоче чути. Порошенка ніхто ні на чому не зловив, а залежність від Росії - з цим він вже якось розбереться, бізнесмен як-не-як. Та й він якось десь ляпнув, що якщо стане президентом, то продать "Рошен" (я теж не вірю :))

Царьов, виявляється, ще нікуди не злився.

А Ярош... мутна він конячка... ой яка мутна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження що керівництво держави (БЮТівці) зливають Схід, що б в результаті злити і вибори, бо пані ЮВТ їх вже потенційно програла...

"...Ми не розуміємо для чого нас сюди привезли. Щоб тупо злити? Як можна поставити на бойову позицію охороняти адмінбудівлі, не віддавши наказу відбиватися від нападу озброєних сепаратистів? Кому це вигідно? Турчинов говорить про зраду силовиків, а де він був і чому не віддав наказ стріляти на ураження у зрадників держави?!!! Ніхто не давав нам дозвіл на відкриття вогню, а лише "відступати" та "не стріляти"..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження що керівництво держави (БЮТівці) зливають Схід, що б в результаті злити і вибори, бо пані ЮВТ їх вже потенційно програла...

"...Ми не розуміємо для чого нас сюди привезли. Щоб тупо злити? Як можна поставити на бойову позицію охороняти адмінбудівлі, не віддавши наказу відбиватися від нападу озброєних сепаратистів? Кому це вигідно? Турчинов говорить про зраду силовиків, а де він був і чому не віддав наказ стріляти на ураження у зрадників держави?!!! Ніхто не давав нам дозвіл на відкриття вогню, а лише "відступати" та "не стріляти"..."

Я теж так думаю і не один, але що вони будуть робити, точніше ким керувати, коли так здають території.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенка ніхто ні на чому не зловив

От тільки не треба мене заставляти шукати оте відео де він спочатку обіцяє відремонтувати площу перед стадіоном Динамо, а потім морозиться.

залежність від Росії - з цим він вже якось розбереться

А отут мені цікаво, як імовірний майбутній президент розбиратиметься із своєю залежністю від Росії? Так як і минулий? Ще разок на граблі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки не треба мене заставляти шукати оте відео де він спочатку обіцяє відремонтувати площу перед стадіоном Динамо, а потім морозиться.

сьогодні був репортаж. тож вроді шось роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж підтримую вибори президента 2014 в один тур.

Ставнийчук призывает консолидироваться для выборов в один тур

Граждане Украины должны консолидироваться для проведения президентских выборов, которые состоятся 25 мая, в один тур, информирует еizvestia.com.

Об этом заявила советник Президента Украины — руководитель Главного управления по вопросам конституционно — правовой модернизации АП Марина Ставнийчук в эфире телеканала «Украина», передает Укринформ.

«Мне кажется, что сейчас очень важно всем гражданам Украины консолидироваться, особенно в условиях внешнего давления и возможности вторжения в страну, и провести избирательный процесс в один тур», — сказала она.

Ставнийчук не отрицает, что некоторые вопросы в Украине не решится только благодаря выборам. Однако, по ее убеждению, ситуация однозначно нормализуется.

Читать полностью на http://news.eizvestia.com/news_politics/full/586-sovetnik-prezidenta-nastaivaet-na-provedenii-vyborov-v-odin-tur

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні був репортаж. тож вроді шось роблять.

Питання, за чиї кошти?

Друже, ти цукерки, чи чоколяду Рошен їси? Як що так - то відповідь однозначна. і за твої також :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, та не в тому справа. :) Просто, я чув, що територія біля стадіону Динамо ремонтується за рахунок клубу. Порошенко, вроді, не дав ні копійки.

Ну, саму правду можна взнати точно тільки по місцю де роблять ремонт, до речі, хлопці з Майдану. На Укр.правді відносно цього писали ось що Тиць :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Укр.правді відносно цього писали ось що Тиць

Стаття розрахована на лохочитача.

Поправте, якщо не правий по хронології. Пєтя обіцяє відновити (січень '14); Пєтя в інтерв'ю палиться що не пам'ятає про таку обіцянку (початок квітня '14); поява у ЗМІ інфи що ФК Динамо сам ремонтує площу перед стадіоном; Пєтя через ЗМІ розповсюджує інфу що він сприяє вкладанню бруківки (друга половина квітня '14).

Зрозуміло що Пєтя тепер нікуди не дінеться і таки вкладе бруківку, але це він робить не щиро, а тому що йому про це нагадали журналісти і власні політтехнологи.

Якщо я скажу шо Вася Пупкін - чмо, потім скажу що такого не казав (збрешу), а потім попрошу у Васі пробачення, це означатиме що я не збрехав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, не товчи воду в ступі. Якщо це єдиний знайдений тобою "мінус" Порошенка, то це повна фігня. Знайдеш серйозніші - давай в студію.

Королевська зняла свою кандидатуру з виборів

30.04.2014

Наталія Королевська прийняла рішення зняти свою кандидатуру з майбутніх виборів на пост президента УкраїниТаким чином, Королевська стала другою із 23 зареєстрованих ЦВК кандидатів, які відмовилися від участі у виборах.

Наталія Королевська прийняла рішення зняти свою кандидатуру з майбутніх виборів на пост президента України, про це вона повідомила у коментарі Корреспондент.net.

"Я прийняла для себе дуже важливе рішення! І завтра, у День Миру і Праці, я поясню причину свого рішення людям!", - заявила Королевська.

Раніше про зняття своєї кандидатури на пост глави держави заявив Олег Царьов.

ще одна балаболка? Чи дійсно вони роблять штучний політичний оффсайд?...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вважайте за агітацію, лише інформація, дуже багато цікавих моментів. Порошенко в студії Шустера відповідає на запитання, провокативні в тому числі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЦВК зняла кандидатуру Олега Царьова з президентських виборів

Центральна виборча комісія зняла кандидатуру народного депутата від Партії регіонів Олега Царьова з позачергових виборів на посаду Президента України, передає кореспондент РБК-Україна.

"Скасувати реєстрацію кандидата на пост Президента України Олега Царьова на позачергових виборах Президента України", - йдеться у відповідній постанові.

HWman, :_09: ти що, перший раз почув Порошенка?

(мінус не мій :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одна балаболка? Чи дійсно вони роблять штучний політичний оффсайд?...

тю, цьому чуду ще балаболити і балаболити щоб могти створювати "політичний оффсайд" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, не товчи воду в ступі. Якщо це єдиний знайдений тобою "мінус" Порошенка, то це повна фігня. Знайдеш серйозніші - давай в студію.

Я там десь вище писав що він від Росії залежний в плані бізнесу. Москалі завод прикрили - Пєтя припух з того. Йому "шось там" запропонували, він погодився, завод відкрили. Як так?

Плюс при цьому Севастопольський судноремонтний завод який у власності Пєті (плуфлінк) отримує замовлення від Росії на овер 100 млн $ (наскору руку знайшов пару сторінок назад отаке). Звісно Пєтя все спростовує, бо ж рейтинг страждає.

І взагалі, головний мінус - що він олігарх, і на посту президента полюбе буде лобіювати інтереси свого бізнесу, який просто "продасть" якійсь підставній особі, або ж отримуватиме дохід з акцій. Ну не вірю я що не буде, НЕ ВІРЮ!

Кстаті це він "опрєдєляв" провокаторів на Банковій, в результаті заказ користується надбаннями які створили ці "провокатори". З цього роблю висновок що він боїться радикальних дій в усіх на очах (тобіш боїться підтримувати такі дії), а більш схильний до підкилимних домовленостей або до пасивно-слабкої позиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ти Юльку обираєш?

Більше кандидатів нема? Це твій контраргумент?

Я вже писав що в першому турі голосуватиму не за Юлю і не за Пєтю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухаю і дивлюсь Шустера, чому Порошенка там не було ще? Ляшко сподобався, говорив реальні речі і наголошував, що він місяць, два назад піднімав питання (вони були різні), якщо це так, то не зовсім він балаболка та приколіст, скоріше реаліст.

За кого голосувати ніяк не можу оприділитись. Яле те, що є треба терміново валити (на міняти) та будувати нову Україну. Хто візметься за ц (кому дадуть можливість), ось питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...