Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Тут такий собі Pegas закидав мені членство у БЮТ через те що я спробував спростувати той брєд який про Юлю тут написав Рома.

Відкрию таємницю - насправді я член Аун Сенрікьо, Білого Братства і Аль-Каїди :)

Але голосував тут не за Юлю.

Україна вже 22 роки живе в гівні, хаосі, розрусі завдяки діяльності таких політиків як Тимошенко, і це не бред, а сурова реалія, яку ви ніяк не можите спростувати.

22 роки назад я мусив доїдати вчорашній бутерброд "чорний хліб+варення" бо хліб на ранок виявився в 40 раз дорожчим.

22 роки Україна живе в гавні не завдяки діяльності "таких політиків", а завдяки нашій байдужості. Чи ти може згадаєш уєнне життя при Кравчуку, Кучмі, Ющі? В нас що, колись були такі політики при владі яким ми були готові оди співати? Хтось загубився в совку між комунізмом і соціалізмом, чи то мені тільки здалося?

Для РОми: Рома, а чи ти багато запам'ятовуєш все хороше, що тобі хтось зробив? Нафіга оті нав'язливі питання на кшталт "шо хорошого зробила Юля?" в кожному 3 пості, може щоб потім намагатися це нівелювати якимись сумнівними аргументами типу "Юля парішала Хюндаї" якимсь галімим меморандумом, яким можна підтертись бо він ні до чого не зобов'язує сторони? Ну і не менш провокативні питання спешл фо ю енд Пєгас:

Шо хорошого зробив Кравчук?

Кучма?

Ющ?

Яник?

Пєтя Порошенко?

Клімчук?

Кривицький?

Начальник ЖКП №3?

і т. п.

Можна не відповідати.

Запитання до Arden як топікстартера: чи можна редагуючи перше повідомлення зробити голосувалку тимчасово нетаємною, що виявити що за юзери накрутили голоси за Пєтю (тут проскакувало твердження що в якийсь момент відсоток в Пєті різко зріс), а заодно відкрити очі Ромі енд ко, шо я не є палким прихильником Юлі хоча б в голосувалці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Оце калєнкор!Балакаємо з бульбашами що добре Мордору.До дупи,як нам жити далі...Н-да...

Зараз хоч можна розмовляти, під час майдану взагалі таке несли, розказуєш їм, що влада вбиває людей, а вони та треба було давно розстріляти той майдан, що ми не хочемо працювати і тд., так сварилась, що мене аж тіпало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО,не небере потрібну кількість голосів ні Тігіпко (!),а тим паче Добкін.До того ж там ще Бойко є.І гризуться вони між собою,як павуки в банці.Але крайнє слово за Ахметовим.На кого поставить він,за тим і Юго-Восток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кандидати на 2й тур 100% будуть Порошенко і ЮЛя або Тигипко...хоча в одній статті читай що було б добре якби Порох був би президентом а Тигипко очолив уряд якби від Південного-Сходу...але тоді будуть питання чи він дйсно реформує країну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я против всех нынешних кандидатов, нет доверия :( ну не верю я не единому их слову.

Згідний, і що робити далі?

Увы, но не чего не поделаешь с этим, президента все равно оберут, и я высказал свою позицию - и буду голосовать против всех.

Как бы там не было, я не отдам свой голос за того кого не считаю достойным кандидатом в президенты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут такий собі Pegas закидав мені членство у БЮТ через те що я спробував спростувати той брєд який про Юлю тут написав Рома.

Відкрию таємницю - насправді я член Аун Сенрікьо, Білого Братства і Аль-Каїди :)

Але голосував тут не за Юлю.

Україна вже 22 роки живе в гівні, хаосі, розрусі завдяки діяльності таких політиків як Тимошенко, і це не бред, а сурова реалія, яку ви ніяк не можите спростувати.

22 роки назад я мусив доїдати вчорашній бутерброд "чорний хліб+варення" бо хліб на ранок виявився в 40 раз дорожчим.

22 роки Україна живе в гавні не завдяки діяльності "таких політиків", а завдяки нашій байдужості. Чи ти може згадаєш уєнне життя при Кравчуку, Кучмі, Ющі? В нас що, колись були такі політики при владі яким ми були готові оди співати? Хтось загубився в совку між комунізмом і соціалізмом, чи то мені тільки здалося?

Для РОми: Рома, а чи ти багато запам'ятовуєш все хороше, що тобі хтось зробив? Нафіга оті нав'язливі питання на кшталт "шо хорошого зробила Юля?" в кожному 3 пості, може щоб потім намагатися це нівелювати якимись сумнівними аргументами типу "Юля парішала Хюндаї" якимсь галімим меморандумом, яким можна підтертись бо він ні до чого не зобов'язує сторони? Ну і не менш провокативні питання спешл фо ю енд Пєгас:

Шо хорошого зробив Кравчук?

Кучма?

Ющ?

Яник?

Пєтя Порошенко?

Клімчук?

Кривицький?

Начальник ЖКП №3?

і т. п.

Можна не відповідати.

Запитання до Arden як топікстартера: чи можна редагуючи перше повідомлення зробити голосувалку тимчасово нетаємною, що виявити що за юзери накрутили голоси за Пєтю (тут проскакувало твердження що в якийсь момент відсоток в Пєті різко зріс), а заодно відкрити очі Ромі енд ко, шо я не є палким прихильником Юлі хоча б в голосувалці?

Ми маємо те, що маємо, а точніше, що заслуговуємо. Я всім і завжди (років 15) кажу, поки ми будемо жити по 2 принципам, толку не буде:

1. Де два українці, там 3 гетьмана

2. Хай в мене корова здохне, аби в сусіда дві.

В цьому вся суть. Всі хочуть керувати і сильно заздрять іншим. На всіх виборах лебідь-рак та щука, ні єдності, ні одного шляху розвитку. Ось і б"ємося на місці.

І знову мова, хто буде від заходу, хто від сходу в другому турі, а далі, що знову розкол країни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО,не небере потрібну кількість голосів ні Тігіпко (!),а тим паче Добкін.До того ж там ще Бойко є.І гризуться вони між собою,як павуки в банці.Але крайнє слово за Ахметовим.На кого поставить він,за тим і Юго-Восток.

Якщо Москва за Порошенка, то схід може проголосувати за нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складно спорити, доказувати, що можуть бути кращі політики, людям, які окрім України нічого небачили. Я прожив в Чехії 3 роки вивчав їхню мову, культуру, політику, суспільство. І хочу бачити рівень Української політичної культури хоча б трішки похожим як в Чехії. Тимошенко, взагалі ніяк не вписується в цей рівень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і не менш провокативні питання спешл фо ю енд Пєгас:

Шо хорошого зробив Кравчук?

Кучма?

Ющ?

Яник?

Пєтя Порошенко?

Клімчук?

Кривицький?

Начальник ЖКП №3?

На відмінно від Тимошенко, вони не засирають свідомість простих людей ідеєю дешевого популізму. Не апелюючи до низовини людей - їхньої бідності, знедоленості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в нас середнього класу ( людей, котрі заробляють в місяць 500 євро грубо) було би 50 % населення, а не 20% як сьогодні- то і політики вели себе зовсім інакше.

Чого дурні- бо бідні, чого бідні-бо дурні. Поки не розірвемо це зачароване коло , нічого не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки не розірвемо це зачароване коло

А вони і не дають його розірвати! Ви не бачите, що немає змоги у людей більше заробляти?! Піднімають податки, щоб бізнес не йшов у гору і це у кризовий час? Да всі економісти сміються з таких "заходів" Яценюка і Ко.! А їм і вигідно, щоб люди голови не могли підняти, такими легше керувати!:(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і за всі роки незалежності вибір стоїть між поганим і ще гіршим кандидатом. Як завжди виберуть того, на якого покладають більші надії і сподівання, що нарешті хоч щось буде зроблене в інтересах України і її народу. І як завжди розчаруються, бо новий президент, як і всі його попередники, будуть думати і працювати на благо дуже вузького кола людей, які були і будуть в рейтингах Forbes (http://forbes.ua/ratings/1), а решта людей як виживали так і будуть ледь зводити кінці з кінцями. Так що все буде як завжди.... І це дуже сумно, бл..ь :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо якщо ти розраховуєш на вибори, то все буде як завжди, а якщо на себе і суспільство небайдужих людей, то все буде зовсім по іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ж буде по іншому? Я розраховую на себе і лише на себе, бо з такими політиками і керівниками, які зараз є чи були при владі (фактично міняються прізвища, а суть не змінюється = збагачення) іншого виходу немає. А де те суспільство небайдужих людей? Це те суспільство, що кожного разу вибирає все краще і краще керівництво для країни? Тільки живеться чомусь все гірше і гірше. Так і цього разу, використали людей (суспільство) для зміни фасаду влади, а насправді хто фактично керував і збагачувався так і надалі буде. Відбувся просто перерозподіл влади і грошових потоків, бо "папєрєдникі" занадто зажралися. Одних змінили на інших, але нам від того краще не стане. Хоча як завжди небайдуже суспільство вірить у краще і що все буде по іншому, вже цілих 23 роки вірить... але все буде так як і завжди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Порошенком стоїть Фірташ, а за Фірташом Путін, а з другої сторони Тимошенко, а за нею стоїть безуміє і хаос. - Класні вибори :sq_ye: це як російська рулетка, де повністю зараджений кулями барабан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за тимошенко стоїть ахмєтов, а за ахмєтовим путін.

за ярошем стоїть коломойський, а за коломойським путін.

за добкіним стоїть партія районів, за партією районів путін.

всьо прапала (с) як не голосуй обереш путіна...

п.с. для тих хто в танку - сарказм))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за тимошенко стоїть ахмєтов, а за ахмєтовим путін.

за ярошем стоїть коломойський, а за коломойським путін.

за добкіним стоїть партія районів, за партією районів путін.

всьо прапала (с) як не голосуй обереш путіна...

Нє разбівай к єб_ням мое любящєє сєрце (с) старший инструктор Хартман

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спілкуюсь з близькими стосовно кандидатів. Всі як один за Пєтю, один я особливий (стосовно першого туру). Серед аргументів проти мого кандидата - що політик з нього ніякий, що йому буде складно домовлятись з олігархами, що мало досвіду і т.д.

Якщо президент гратиме в державних справах таку ж роль як в Туреччині чи Німеччині (хтось їх назве без Гугла по прізвищам?), навіщо йому взагалі вести діалог з олігархами, адже для цього є прем'єр? Чому щоб бути "політиком" треба "проваритися в котлі" з десяток років, невже того ж Януковича можна вважати толковим політиком? Імхо Кучмі він в подмьоткі не годиться. ТОді навіщо досвід участі у чварах, в побоїщах у ВР, у догоджанні олігархам? Чому так мало українців вважає що реальний президент має дуже щільно пересікатись з олігархами, з бізнесом, а це читай залежати від них? Чому українці думають що віддаючи голос за Юлю вони обирають минуле, а за Пєтю - ні? Він що, мєгапрогресивний чєл? Чи він менш залежний від бізнес-еліти, чи не мають на нього важелів впливу десь так у Ліпецьку? Чому щоб стати президентом обов'язково треба пройти через це гівно? І це справа не у кандидатах, це справа у тих хто голосуватиме, саме в них сидить в мозку "фіча" про необхідний досвід, про хитрожопість і політичну гнучкість кандидата. Знову оберемо невизначену багатовекторність і "водичку" з телевізора .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч якісь докази є?

звичайно. в тирнетах ж пишуть :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Порошенком стоїть Фірташ, а за Фірташом Путін.

Коли це Порошенко перед себе Фірташа поставив ? Не клеїться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...