Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

а народ хоче життя у шоколаді ))

А що він для того робить? Среться між собою? Зі всіх масово перестає падати корона і слюні більше не стікають по монітору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
а народ хоче життя у шоколаді ))

А що він для того робить? Среться між собою? Зі всіх масово перестає падати корона і слюні більше не стікають по монітору?

так, на жаль такого срачу в мережі і побуті як в останній місяць я ще не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/21439.phtml То ваш шоколадний заяць.З Фірташем *теркі*,фальш рейтингів-що дальше? https://www.facebook.com/iryna.bekeshkina
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суспільству України весь час нав"язували штучний вибір - або Вона або ПР, мов нічого кращого бути не може. Ця маніпуляція має свою чітку ціль - тримати народ в тому гівні, в яку він перебуває 23 роки. Як результат, чесні, незаплямовані люди не змогли навіть підібратися до влади, їх бояться до сих пір, оскільки вони принесуть не відворотні зміни. І зараз нарешті Україна отримала шанс, щоб побудувати абсолютно нову ефективну модель взаємодії між громадянським суспільством і владою.

Юля відслужида накрала своє, ХВАТИТЬ, треба дати можливість новим чесним людям діяти.

а народ хоче життя у шоколаді ))

Народ хоче рівних прав, можливостей, один закон для всіх, прозорість влади, а не кучу клоунів-дегенератів, які окрім грабежів нічого не вміють. А все остальне (життя у шоколаді) він сам збудує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://durdom.in.ua/...439.phtml То ваш шоколадний заяць.З Фірташем *теркі*,фальш рейтингів-що дальше? https://www.facebook...ryna.bekeshkina

ну як шо? замість какао-масла буде пальмова олія!! замість шоколаду- солодкі плитки!

Ганьба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні-ні, його навпаки "насильно" випхали.

И подаются следующие результаты соцопроса относительно рейтингов кандидатов на президентских выборах:

Петр Порошенко - 38,3%

Сергей Тигипко - 17,9%

Юлия Тимошенко - 11,6%

Юрий Бойко - 6,9%

Ой <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/21431.phtml А що вони ще можуть сказати?Може Тимошенко під Кличка загримувалася і в Відень махнула з Фірташем перетерти?От зміюка...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому б їм не зустрітися в Австрії?ти ж не бачив розклад обох, у них там десь поряд, в Німеччині чи Швейцарії, справи, бізнес. чому б і не посидіти в улюбленому віденському кафе?вони ж не за бюджетні грошики туди гайнули. за свої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А свічку хто держав?

Один американський президент сказав ,, Якщо у політика шкіра хоч трохи тонкіша, ніж в носорога- йому в політиці нема що робити,,

Політика неможлива без бруду, так само, як неможливе без нього наше життя.

Може хтось із тут присутніх харчується пелюстками троянд, а в туалет ходить, перепрошую, пелюстками фіалок?

Неможливо догодити всім громадянам , неможливо пройти і ПРИВЕСТИ всіх (точніше більшість ) до кращого життя, і при цьому ніде нікого не ущемити, чи не образити.

Та просто, щоб йти до мети , треба сьогодні мати залізну волю.

Звісно, сидіти просто спостерігачкм , щоб потім радісно потирати руки і злорадно шипіти ,,Ну я ж казав ,, набагато легше, спокійніше вигідніше. Безпрограшний варіант. Для гівномета особливо.

Тому ще, ще і ще раз кажу ,, КРИТИКУЮЧИ-ПРОПОНУЙТЕ,,

Інакше просто не брешіть на караван.

Він всеодно йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти можеш щось добре сказати про Юліньку-тигруліньку, чи тільки всіх гівнометом називати - це шлях перемоги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно відбувся найбільший протест українського народу. Явище унікальне і неповторне. Невідомі люди ставали побратимами, братами, рятували життя. Тільки дружба, толерантність до другого дала змогу величезній кількості тоді ще різних людей об'єднатись і перемогти. Я не хочу сратись через політиків. Я більше їх зневажаю ніж взагалі, сприймаю. Я знаю, що до смертей Героїв доклався кожен з них. Я не хочу політика-ідола. Чи ми, українці, проголосуєм за когось чи ні, це не знімає відповідальності з нас. Ми були ніхто, а стали нацією, а це викликає повагу, але накладає купу обов'язків. Ставтесь до оточення з повагою, не будьте бидлом і ще раз: не нервуйте через політиків. Ми пережили і хитрожопих, і дебілів, і тряпок, і лідерів, і алкашів, і віруючих, і атеїстів. Всі вони були гавном для нас. Добрих лідерів не буває, буває об'єднана монолітна нація, яку бояться ці всі гівнюки. Якщо ми не навчимо політиків відповідальності, самі не навчаться. Первинне - Ми, Наш Народ, Наша Країна. Політик - не панацея, а інструмент. Мир всім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ярий прихильник Юльки.Тим більше мені імпонує партія, котра базується на ідеології, на загально суспільних цінностях, а не на особистості вождя.

Але заради справедливості слід сказати, без Тимошенко в нас не було б Майдану 2004. А без того Майдану ми не нагнали б сьогодні Януковича.Та й врешті негарно, просто не по чоловічому , не тільки садовити її в тюрму, а й обзивати привселюдно.

І хай буде хто мені друг, чи не друг- а істина дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-вашому, хороший начальник президент повинен бути покидьком?

Я мала на увазі трохи інше. Всі знають "хороша людина" не професія, а навести лад у країні, яка в такому жалюгідному стані як наша, то треба мати ряд якостей, яких (на мою думку) при всіх своїх плюсах, Богомолець не має. У інший час у іншій країні - так, а тепер при таких умовах - ні! Це моя думка, її час не тепер, або ж просто не на тїй посаді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але заради справедливості слід сказати, без Тимошенко в нас не було б Майдану 2004. А без того Майдану ми не нагнали б сьогодні Януковича.

шо за х%*ню ти несеш? Наркоман чи москаль?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...без Тимошенко в нас не було б Майдану 2004.

Майдану не було б без УКРАЇНЦІВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але заради справедливості слід сказати, без Тимошенко в нас не було б Майдану 2004. А без того Майдану ми не нагнали б сьогодні Януковича.

шо за х%*ню ти несеш? Наркоман чи москаль?

Хто пам'ятає 2004 рік, то чиста првда, що завдяки Юльці Ющенко став президентом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову вибори в Україні ... Всі роблять свої підсумки досягнутого на Майдані... Но повірте ...боротьба тільки починається... Клан Януковича скинули ... но для чого ? Щоб поставити клан Тимошенко ?

Недаремно коли випустили Тимошенко, Майдан кричав Юлі волю, но не владу ...

Найбільше дивують люди мазохісти, які наступають знову на ті ж граблі...Вона мала свій шанс...і не використала його, може варто дати шанс іншим ? Чи будемо її обирати пока не постаріє і сама не піде з політики ? Хоча й це наврядче...

Пройде знову перерозподіл владних місць, зміняться канали потоку грошей в кишеню Тигрюлі ...

Невже люди гинули на Майдані, мерзли там ...щоб знову повернутись в 2004 рік, де Тимошенко і її команда нічого не зробила ? Де вона заключила супер вигідний контракт для України на газ який для нас коштував на 120 відсотків більше ніж в Європі...Можна згадати її стосунки з Лазаренком і ще багато різних не чесних оборудок...

Но скажіть чесно, невже за неї було так легко жити ? Може ми в той час вступили в ЄС і в нас піднявся рівень життя ?

Хтось писав про кредити для села ? Та якби європейцю дали такий кредит як вона селянам - він би подав в суд за шахрайство, бо з нашими кредитами пільговими можна витягнути ноги.

Мене дивує ЦВК, чому вони не перевіряють реально яке є майно в кандидатів ? Показали б людям реально хто є хто ...А то Ярош подав декларацію що заробив за рік 850 грн. - ну це ж смішно ...зате в нього дві машини ...Кандидати вважають що виборці зовсім тупі і проковтнуть і це ... Тимошенко також бідна як церковна миша, но далеко не втікла від Януковича.

Це не вибори - це бред, народ ставлять перед фактом ...І рейтинги рекламні роблять собі самі, щоб люди бачили як їх всі люблять.

Запитаєте за кого я ? Ще точно незнаю яку банду вибрати, но не Тимошенко точно...

Краще вже Олег Ляшко ...він хоч патріот., хоча може й трохи смішний і наївний ...Як і більшість українців ))) Бо мріємо і боремось за хороше майбутнє для України та її жителів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але заради справедливості слід сказати, без Тимошенко в нас не було б Майдану 2004. А без того Майдану ми не нагнали б сьогодні Януковича.

шо за х%*ню ти несеш? Наркоман чи москаль?

Дозвольте месьє спитати.Така безапеляційність , це від природи , чи революція вплинула?Чи не ласка згадати свої пости про Бандеру дво-трирічної давності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без Тимошенко в нас не було б Майдану 2004.

Тимошенко - це паразит на тілі багатостраждального Українського народу.

Як би на майдані стояли лише прихильники Тимошенко, їх би розчяви як муравїв. Люди, в люту зиму мерзли в наметах, не за Юлю, а за краще життя, чесне життя. Як би не тюрма, вона нафіг не була б потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно, я не можу уявити, щоб Тимошенко могла б бути лідером любої іншої Європейської країни. Навіть в Польщі її не вибрали в сейм, а в Україні це можливо.

Якщо чудеса десь можуть траплятися, то це тільки в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...без Тимошенко в нас не було б Майдану 2004.

Майдану не було б без УКРАЇНЦІВ.

Правильніше я хотів сказати ,, Без Тимошенко не було б ПЕРЕМОГИ Майдану 2004.,,

Звісно цього б не було без українців.

Але , коли на Театральному 20 000 лучан вимагало Башкаленка написати заяву, він так і не написав.

І не знайшлося жодної людини,яка б переломила ситуацію .Корабель ніяк не може плисти без капітана.

Ясно, що за 10 років зплило багато води, дуже багато чого змінилося і ми цілком закономірно сьогодні вимагаємо політиків нового формату, нових правил , нових якостей.

Найкраще , що можна зробити для Тимошенко-це щиро подякувати їй за її заслуги та якось укоськати, щоб зняла свою кандидатуру.

Чомусь є таке передчуття, що вона так і зробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РЕАЛЬНО Тимошенко передвиборні закони послухайте які вона прийняти лобіює!!! РЕАЛЬНІ ЗАКОНИ!!! для змін в кращу сторону.

а інші замилюють ситуацію, щоб залишити туж саму "КОРИТНУ СХЕМУ". ОБИРАЙТЕ Тимошенко. Вибирайте по реальних заявах, законах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...