Перейти до змісту

Проколи нової влади (2014-..)


Wikt

Рекомендовані повідомлення

вчіться читати і розуміти правильно.

Вчіться писати правильно, і висловлювати думку.

Бо з ваших слів зрозуміло, що нова влада, нічого не змінивши розбазарює все!

А щодо "власної думки", то це не Вам, шановний, судити. По Вашим 150-и постам зрозуміло, що ви троль-початківець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши будь-ласка призвіща людей, на твій погляд, які мають бути при владі, але які "не ті самі" і "не крали, не брали хабарів". В ідеалі ще б мали досвід управління і були з народу. Хоча б людей 10 назви

Не людей потрібно шукати, а систему відбору, атестації та контролю виконавчої влади. І її на жаль нема - а влада і не піднімає питання про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хочеш сказати що нова влада за місяць все це розбазарила?

Процитуйте, де я написав, що розбазарила нова влада. Вам до Zheny@, вчіться читати і розуміти правильно.

я задав два питання а не стверджував.

Можеш дати чітку відповідь на них? тільки не спригуй від прямої відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От чим займається нова влада...

http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/19/7019598/

"Самооборона", міліція і "новий власник" захопили завод Nemiroff

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не засуджую, але податок зі зарплати йде у пенсію. А як тут буде?

На нашу пенсію, не йде а ні копійки. Податки із наших ЗП йдуть на утримання існуючих пенсіонерів, зокрема тих, що працювали у неіснуючій нині країні - СССР!

Так, вони заробили і по 60(!) років стажу. Але пенсію отримують - МІНІМАЛЬНУ! страшно сказати - 1050 грн !

Тут потрібно організувати пенсійні рахунки, на мою думку, куди відрахування із моєї ЗП будуть складатися. Капати відсотки і т.д. І поки я сягну пенсійного віку, то сума там буде - прикольна!

Так повинно бути. І тоді я на пенсії буду подорожувати світом, як це роблять більшість пенсіонерів світу! А не рахувати копійки біля аптечної каси!

Завдання теперішньої влади - макимально прислухатися до народу, і робити все, щоб йому жилося краще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Самооборона", міліція і "новий власник" захопили завод Nemiroff

Чомусь ще 6 місяців тому, коли спільники януковича влаштовували "маски-шоу" на підприємстві, яке приглянулося його "сім'ї", і тупо влаштовували рейдерський захват, це не було у новинах. Було, але подавалося під іншим соусом.

Були випадки, коли приходили "нові власники" із готовими документами на передачу бізнесу, які старий (реальний) власник мав би підписати, бо вони знають кудою його дитина в школу ходить, і що вчора його дружина купувала в супермаркеті!

Це спроба (не правильна) повернути власність реальним власникам.

Конкретно за Немирівський завод не буду казати (дуже ласий шматочок!!!) - популярний бізнес завжди небезпечний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мали досвід управління і були з народу. Хоча б людей 10 назви

Ні, не назву. А на це

мали досвід управління і були з народу

вам не дасть відповіді жодна людина, ні на цьому форумі, ні в будь якому іншому місці.

По Вашим 150-и постам зрозуміло, що ви троль-початківець

Може й так, але цей троль з 150 постів репутація 23 ( не на фотках котиків), проти ваших 30 з більш як 21 к постів. Не думаю, що люди, яким я допомагав, з вами погодяться.

Ви, шановні, глибоко вдихніть і заспокойтесь. Я не збираюсь ні з ким гиркатись, просто висловлюю свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей троль з 150 постів репутація 23 ( не на фотках котиків), проти ваших 30 з більш як 21 к постів.

:_07:

Видихай!

2 тижні тому у мене було десь 1,3К "репи", просто ви за тролінгом її не бачили :)

Я попросив kmd, обнулити мені репутацію! :) Що він і зробив! Таке ж "сталося" і з користувачем Zevs_Isver.

Якщо не полінуватися, можна "пошаритися" по публікаціям і побачити "оцінки" постів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На нашу пенсію, не йде а ні копійки. Податки із наших ЗП йдуть на утримання існуючих пенсіонерів, зокрема тих, що працювали у неіснуючій нині країні - СССР!

Я мав на увазі: коли йде відрахування податку від зарплати у ПФ, то по них буде пенсія нараховуватись.

Коли податок з прибутку - також потім з цього буде пенсія

А що буде з податків від депозитних процентів: в бюджет на пакращіння ще не вирішили.

Тут потрібно організувати пенсійні рахунки, на мою думку, куди відрахування із моєї ЗП будуть складатися. Капати відсотки і т.д. І поки я сягну пенсійного віку, то сума там буде - прикольна!

Так повинно бути. І тоді я на пенсії буду подорожувати світом, як це роблять більшість пенсіонерів світу! А не рахувати копійки біля аптечної каси!

А це вже достойна ідея. Саме це і потрібно зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут потрібно організувати пенсійні рахунки, на мою думку, куди відрахування із моєї ЗП будуть складатися. Капати відсотки і т.д. І поки я сягну пенсійного віку, то сума там буде - прикольна!

Так повинно бути. І тоді я на пенсії буду подорожувати світом, як це роблять більшість пенсіонерів світу! А не рахувати копійки біля аптечної каси!

Клас, тільки треба буде дожити до пенсійного віку (а якщо за рекомендаціями ЄС цей вік збільшать то це буде проблематично), і при цьому молитись щоб ці гроші не стали пилом при інфляціїї, чи може ще якійсь кулявлоб не скаже що то ж капець які гроші і чому б їх не обкласти податком!

Ідея гарна, просто повинні бути чіткі гарантії держави, щоб була стабільність.

І навряд чи хтось буде вкладати гроші у такі рахунки при такій поки що існуючій корупції...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І навряд чи хтось буде вкладати гроші у такі рахунки при такій поки що існуючій корупції...

про корупцію я писав. Це викоренити майже не реально. Хіба що як в білорусії зробити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Ну що, тема знову продовжується, платити податок на доходи з депозитів будуть вроді власники депозитів від 100 000 грн. (якщо знову нічого не зміниться) http://news.liga.net/news/economics/1066588-minfin_ne_nameren_oblagat_nalogom_vklady_do_100_tys_grn.htm?
  • Таке враження, що хочуть ті 7 млрд.грн. на армію закрити саме даними нововведенням http://forbes.ua/nation/1367708-pervoe-pokrashchennya-pravitelstvo-povyshaet-nalogi-i-vvodit-novye-platezhi
  • Так шо банки більш-менш вже не розваляться та банківські працівники будуть працювати (хоча я проти такого виду податків категорично і хочу щоб наша банківська система почала хоч через раз дихати... зараз напевно реанімація) .......оскільки є набагато цікавіші методи де знайти гроші....ладно нехай "нова-стара" влада далі працюює....а ще можуть провести "сценарій" Кіпру на Україні.............як Вам така думка???? У нас все може бути....... поживемо побачимо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є набагато цікавіші методи де знайти гроші.

Просвітіть нас темних!

Що бачу я - це те, що влада будь-якими методами намагається наповнити порожню (читаємо - розкрадену) казну. Звісно, що не все буде так легко.

Не згоден я із

Ставки на новые автомобили и мотоциклы с объемом двигателя более 0,5 литра увеличиваются в два раза.

це явно не правильно. На мою думку. Це не заставить купувати (нові) авто. Це заставить ремонтувати старі!

І замість того, щоб поповняти бюджет - отримають - фіг.

Тютюн, алкоголь - мені пофіг, я не курю. І не бухаю. Якщо дуже захочеться алкогольного чогось, то 50 грн на пляшку горілки я таки виділю.

Погоджуюся із думкою експертів проте, що влада НЕ погодившись ні з ким почала робити якісь кроки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому НОВА ВЛАДА досі не взялася за зарплати в конвертах ??? Це ж пенсійний фонд в першу чергу....

Вибачте - відміняти виплати для Мати-героїнь, і пальцем не стукнути в напрямку доходів в конвертах... Народ не те очікував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому НОВА ВЛАДА досі не взялася за зарплати в конвертах ???

Питання, а як ти це збираєшся контролювати??

От як??

розкажи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання, а як ти це збираєшся контролювати?? От як?? розкажи!

Мабуть так: обмежити продаж конвертів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому НОВА ВЛАДА досі не взялася за зарплати в конвертах ???

Питання, а як ти це збираєшся контролювати??

От як??

розкажи!

Є реальні виплати по бухгалтерії - є... тобто офіційна картинка... за яку більшість працівників навіть і не розписуються...

А є суми за яку готові працювати люди на цих вакансіях і які вони дійсно отримують в кінці місяця... І про них всі знають... і кадрові агенства... і не тільки...

Різниця між ними - то і є кошти "в конверті"...

Ну не можуть працювати люди за 1200 грн на вакансіях, на які в кадрових агенствах за 2000-2500 не можуть підібрати працівників... або в немісцевих фірмах-конкурентах на тих самих посадах офіційна з/п 2500-3500 грн....

Для полегшення збору інформації можна створити інтернет сайт для повідомлень про такі випадки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не можуть працювати люди за 1200 грн на вакансіях,

маю докази, що реально працюють!!!

Різниця між ними - то і є кошти "в конверті"...

я це знаю. я питався, як боротися? а не про визначення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, дайте еще я своих пару копеек вставлю... Не судите строго, это лишь мое личное мнение на ситуацию.

Я не был сторонником прежней власти, но новая мне не нравится еще больше. Мое мнение такое, что организованную преступность сменила неорганизованная, и вижу что новая власть работает по принципу "грабь награбленное". Да и вообще, они так заигрались в политику, что не видят ничего дальше своих амбиций. За целый месяц своего "правления" или "руководства" они только и умудрились что просрать Крым, срезать социальные программы и по два раза поставить и уволить чиновников в регионах страны, ну и еще много чего другого...

Это очевидные вещи, так что если кто не согласен со мной, это его личное дело, я лишь высказал свою точку зрения, а так как у нас демократия, я имею на это полное и свободное право. Ведь мы же за свободу боремся и за демократию?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому НОВА ВЛАДА досі не взялася за зарплати в конвертах ???

Питання, а як ти це збираєшся контролювати??

От як??

розкажи!

Проблема зарплати в конвертах тільки через інститут податкових агентів та недосконалість законодавства. Якщо держава перекладе зобов’язання з адміністрування та сплати податків з роботодавця на працівника - питання відразу зніметься. Розкажу як працедавець підприємець: є робоче місце, беру працівника, оформляю, працюємо, сплачую податки за нього (480 грн) плачу зарплату (готівка), приходить криза, скорочую діяльність... Щоб звільнити людину домовляюся з нею про день, час, везу її в центр зайнятості де її можу звільнити, якщо велика черга мусимо приїхати наступного дня...

А тепер як засновник-директор підприємства: беру на роботу, заява, трудова, оформлення і тепер увага: людина отримує на руки нехай 2000 грн - податки, соцстрах, пенсійний може сягнути 1000 грн. Сплачую їх я, як роботодавець і працівника ця сума мало гребе (більшість просто не знає цього), йому цікаво, що отримує він на руки (в першому випадку також). Звільнити легше - заява, оформлення. Але на кожного працівника бухгалтер затрачає робочий час за який також власнику доводиться платити.

А якби це було так: взяв на роботу, в електронному вигляді повідомив, що ПІБ на роботі в "Фірма" на посаді "Двірник". Працівник надає рахунок (картка), місяць пройшов зарплату на картку, банк зняв податки, повідомив про це працівника. Мені як роботодавцю в цьому випадку заморочуватися із конвертами наф*г не потрібно. В такому випадку збільшаться надходження і від підприємців.

Цей рецепт вже давно відомий, ще після 2004 року пропонували змінити інститут податкових агентів. Але це не вигідно податковій - не буде за що нараховувати штрафи. А для податкової можливість знаходити про*оби в роботі значно важливіше ніж податки які ми сплачуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось так у нас заведено було, що нв одного працівника - по 3 нахлєбніка!

Я маю на увазі, що податків і відрахувань цілий вагон. А на фіналі - ну ніфіга не ясно куди вони йдуть. Працюєш 20 років (стаж) а пенсія, як ніби 2 роки попрацював, чи взагалі без стажу.

Люди обирають варіант простий - краще синиця в руці, ніж може пенсія на старості.

І підприємцю витрати менші.

Схема оподаткування придумана так, щоб зручно було у ній допускати помилки, (як уже було сказано) за які держава потім карає. Це ж класно. Заплатить податки, заплатить ще й штраф!

От лише не думають про те, що коли чесний бізнес через податки-побори-штрафи доводиться закривати, то він йде у тінь, і тоді держава не має з того нічого!

Спростити систему оподаткування - і все буде добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якби це було так: взяв на роботу, в електронному вигляді повідомив, що ПІБ на роботі в "Фірма" на посаді "Двірник". Працівник надає рахунок (картка), місяць пройшов зарплату на картку, банк зняв податки, повідомив про це працівника. Мені як роботодавцю в цьому випадку заморочуватися із конвертами наф*г не потрібно. В такому випадку збільшаться надходження і від підприємців.

Давай цю пропозицію до нової влади. Я з тобою повністю згідний і підпишусь під кожним словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Беркутівець" зі Львова дивується чому досі ніхто з міліції не покараний .... уривки з інтерв'ю...

"Офіційне міліцейське керівництво тоді виправдовувалося, що мовляв бойових набоїв не видавали…

Та яке там не видавали! Патрони видавали взагалі дуже вільно. Оті патрони, що машини зупиняти, видавали без особливого там контролю ( Саме кулею «блондо», призначеною для зупинки транспортних засобів, були вбиті перші активісти – ред.).

А тих, що тікали, старались якось втримати?

Ну та, грошей обіцяли більше. Підвищення. Донецький «Беркут» без грошей взагалі відмовлявся на Грушевського навіть команди виконувати. Відкритим текстом.

А що, інші в об’єктиви не попадали?

Та нас знімали постійно. І «сімка» знімала, і наші, з батальйону. Там камер було не перерахувати. Якщо то все передивитися – готові справи на всіх. Дивно, що досі це не роблять.

Давай про тебе і таких, як ти. Який ти бачиш вихід з цього всього?

Нас багато готові говорити, та всі бояться. І навіть не стільки бояться, бо реально готові кидати службу, а просто не вірять , що все це можна розкрутити.

Реально карати винних ніхто не збирається.

Мали б допитати всіх. Поранених – де отримали (поранення – ред.). Командира – за все. Решту, мене в тому числі. Але так виглядає, що купили всіх.

http://galnet.org/interview/120876-spovid-lvivskoho-berkutivtsya-yahnyatamy-my-tam-ne-buly

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...