Перейти до змісту

Проколи нової влади (2014-..)


Wikt

Рекомендовані повідомлення

Прочитав про ініціативи нової влади, це ж треба бути такими "реформаторами" та взяти законопроекти старої добавити трошки свого і вибити у всіх нас гроші, крім того наша банківська система може завалитись........невже там немає нормальних економістів????????? :0159:

Почитайте ось тут цікасить Ваша думка http://www.epravda.c...4/03/18/428775/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 банків скоро закриються. Інформація з надійних джерел - підктверджувати її не буду.

Привіт бувай ПриватБанк...

я чув про,як мінімум, 40 банків,які закриються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну перед тим, як критикувати, потрібно інформацію точну знати, і правильно її інтерпретувати.

Я наприклад читав, що, пропозиція обкладати податком лише ПРИБУТОК з депозиту якщо ПРИБУТОК З ДЕПОЗИТУ вищий за 50К. Тобто, це прибуток з депозитів на суму близько 450000 грн. А людей із такими сумами депозитів справді мало.

А взагалі, треба звикати платити податки, але їхній розмір має бути адекватним, з урахуванням усіх внесків. І особливо це стосується ФОПів.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 банків скоро закриються. Інформація з надійних джерел - підктверджувати її не буду.

Привіт бувай ПриватБанк...

я чув про,як мінімум, 40 банків,які закриються.

Да чё там мелочиться :) Кто слышал про закрытие 100 и более ?

ДАЁШЬ! БЕЗБАНКОВСКУЮ СИСТЕМУ!!!!

to Davids: Для того чтобы сеять панику, а именно этим Вы и занимаетесь... Нужно иметь основания....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк пропонує оподатковувати доходи з депозитів на суму понад 50 тис. гривень (НЕ ВІДСОТКИ ) "Я категоричний противник того, щоб оподатковувати дохід від усіх вкладів. Повинен бути законопроект про оподаткування доходів тільки багатих", - заявив він, відкриваючи засідання Кабміну. "90% українців мають депозити до 50 тис. грн. А 10% найбагатших повинні ділитися з країною і суспільством", - наголосив прем'єр-міністр.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/groshi/z-depozitiv-ukrayinciv-ponad-50-tisyach-griven-hochut-brati-podatki-340606.html

Важливо сам факт винекнення ідеї подібних законів, що говорить про серйозну некомпетентність нашої влади в питаннях економіки. А розвиток єкономіки зараз це головне, щоб Україна стала повноцінною державою. Інакше нам просто не ВИЖИТИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі банки закриються... війна буде... марсіани нападуть... бєй жидов - спасай расєю... ми всє умрьом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чув про,як мінімум, 40 банків,які закриються.

Бо 90% із тих 40 банків - москальські!! І Нехай щастить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 банків скоро закриються. Інформація з надійних джерел - підктверджувати її не буду.

Привіт бувай ПриватБанк...

я чув про,як мінімум, 40 банків,які закриються.

про 27 говорили позавчора, і це ті, які на самій прірві...

а 40-50, навіть 60 - може бути )

то й найкраще, нафіга в україні їх стільки? кожен хто має паро млн грн може відкрити банк і тільки якісь проблеми в економіці вони кричать дайте грошей. Що то за банк, якщо в нього паро відділень в 1-3 областях???? економіка тільки в плюсі буде що позбудеться токсичних неліквідів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блядь, дохід з депозиту- це і є відсотки. це що, такий унікальний податок з доходів від депозиту??більше ніде його немає? влада йому некомпетентна. ти, суку. сам компетентний. що про це судиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блядь, дохід з депозиту- це і є відсотки. це що, такий унікальний податок з доходів від депозиту??більше ніде його немає? влада йому некомпетентна. ти, сука. сам компетентний. що про це судиш?

В цілому підтримую, але Толіку, без емоцій!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк пропонує оподатковувати доходи з депозитів на суму понад 50 тис. гривень (НЕ ВІДСОТКИ ) "Я категоричний противник того, щоб оподатковувати дохід від усіх вкладів. Повинен бути законопроект про оподаткування доходів тільки багатих", - заявив він, відкриваючи засідання Кабміну. "90% українців мають депозити до 50 тис. грн. А 10% найбагатших повинні ділитися з країною і суспільством", - наголосив прем'єр-міністр.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/groshi...tki-340606.html

Важливо сам факт винекнення ідеї подібних законів, що говорить про серйозну некомпетентність нашої влади в питаннях економіки. А розвиток єкономіки зараз це головне, щоб Україна стала повноцінною державою. Інакше нам просто не ВИЖИТИ.

Я певен, Ви як компетентна людина в економіці вже отримали Нобелівську премію з економіки чи хоча б очолюєте українське відділення відомої світової корпорації?? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩЕ РАЗ ПОЯСНЮЮ ХІД МОЄЇ ДУМКИ!!!!!!!

У вищих постах було написано про суму відсотків, з якої буде платитись податок - 50 000 тис. грн., тоді дійсно сума депозиту повинна бути значною, я вказав на суму депозиту понад 50 000 тис.грн., тобто той хто має депозит понад 50 000 тис.грн. із відсотків платить податок ------ не перекручуйте!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩЕ РАЗ ПОЯСНЮЮ ХІД МОЄЇ ДУМКИ!!!!!!!

У вищих постах було написано про суму відсотків, з якої буде платитись податок - 50 000 тис. грн., тоді дійсно сума депозиту повинна бути значною, я вказав на суму депозиту понад 50 000 тис.грн., тобто той хто має депозит понад 50 000 тис.грн. із відсотків платить податок ------ не перекручуйте!!!!

:_14::_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну перед тим, як критикувати, потрібно інформацію точну знати, і правильно її інтерпретувати.

Я наприклад читав, що, пропозиція обкладати податком лише ПРИБУТОК з депозиту якщо ПРИБУТОК З ДЕПОЗИТУ вищий за 50К. Тобто, це прибуток з депозитів на суму близько 450000 грн. А людей із такими сумами депозитів справді мало.

А взагалі, треба звикати платити податки, але їхній розмір має бути адекватним, з урахуванням усіх внесків. І особливо це стосується ФОПів.....

Ось саме даний пост, прошу не перекручувати!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки передивився уважно усі повідомлення на різних сайтах, одні кажуть будуть оподатковані відсотки на суму понад 50 тис.грн., інші - відсотки за депозитами понад 50 тис.грн.....реальної інфи поки немає.....тому поживемо побачимо.....що далі буде.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блядь, дохід з депозиту- це і є відсотки. це що, такий унікальний податок з доходів від депозиту??більше ніде його немає? влада йому некомпетентна. ти, сука. сам компетентний. що про це судиш?

Шановний!!!! Ти мене не знаєш і зараз реально ніхто не знає реальної інформації про даний податок!! Ти мене не обзивай, бо сам такий видно, я за Україну незалежну, але проти таких податків, нехай нова влада дьоргне наших олігархів, а не народ!!!! Там баббла ой як багато!!!! Ось тому в Україні такі проблеми, коли люди не дочитують, а обзивають!!!!

В нас все, що хочеш може бути.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний!!!! Ти мене не знаєш і зараз реально ніхто не знає реальної інформації про даний податок!!

Той, хто тебе обізвав, працівник банківської сфери, і не один рік, повір, знає, про що говорить. А от ти, походу, не розібравшись, починаєш щось городити.

Щодо "проколів" о влада нова і вчитиметься (а без цього ну взагалі ніяк!!!) і на соїх же помилках. Так, чужих будуть старатися уникати, але вчимося ми все життя, і все життя допускаємося помилок!

Тому про "проколи" будемо говорити хоча б після вирішення ситуації із росією. Або через рік після президентських виборів!

Економісти є, і працювати готові, АЛЕ - потрібна стабільна влада, на оплату послуг тих економістів, бо "за так" НІХТО працювати не буде, навіть на благо неньки України!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проколи нової влади

Де ви бачите нову владу? Ті самі яйценюки-тимошенки-турчинови, ті самі жопи в тих же кріслах. Скинули регіоналів і все? А інші хіба кращі? Хіба вони не крали, не брали хабарів?.. Армію розбазарили, ядерний арсенал просрали - чому про цих людей ніхто не говорить, не згадує? Саме вони довели Україну до сьогоднішнього стану. Військову техніку лагодять добровольці (за даними ВолиньПост), на підтримку армії збирають ліки, кошти (СМС) - позорище!!! А ті виродки, які сидять у Раді як крали так і будуть красти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ви бачите нову владу?

Алєксандр, а вы, чьих будете?

Я шота вас не панимаю!

Як би там не було, але ця "влада" (хай навіть в кавичках) в сотню разів краща того бидла, що було! Що пішло і втікло!

Хабарі? Да в нас із СРСР із молоком матері це передалося! Із покоління в покоління!

От армію розбазарила якраз таки МИНУЛА влада! Ослабила Україну так, що вже ПЦ! А минувша влада - це 99,9% регіонали з подачі пахана Януковоща.

Підбір нового персоналу і достойних кандидатів - справа взагалі не проста. І не повинна влада обирати кандидатів по принципу "кум-брат-сват".

Щодо податків, то їх увесь світ платить. І це нормально. І з кожного заробленого долара / фунта / євро платиться податок.

Ви, хто отримує ЗП, не платите податків???

То чому ж здивування, що доходи із депозитів не мають бути оподатковані??

Бо минулій владі було це вигідно! Накрав 10 млн грн, а Через рік це уже 12-13 млн. І в казну - ані копійчини? Чому, а бо так ми сєбє парєшалі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да в нас із СРСР із молоком матері це передалося! Із покоління в покоління!

Я так не вважаю. Все залежить особисто від людини. Я навіть дайцям ніколи не давав. Чому я можу виділятись з сірої маси, а ви, судячи з написаного - ні? Задумайтесь. А за яником і його свитою я не сумую.

Я шота вас не панимаю!

І не зрозумієте, бо не маєте своєї думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви, хто отримує ЗП, не платите податків???

То чому ж здивування, що доходи із депозитів не мають бути оподатковані??

Не засуджую, але податок зі зарплати йде у пенсію. А як тут буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо податків. Хочемо чи ні але ми всі їх і платимо. Якщо не помиляюсь близько 25 000 грн на рік. ПДВ, акцизи, держмито і т.д. - через систему податкових агентів ми всі їх сплачуємо. Якщо людина отримує 50 тис грн відсотків на рік вона через податок не збідніє. Дуже гостро стоїть питання використання податків - спецпенсії, держзакупівлі, тендери, відомчі санаторії, феофанія та інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проколи нової влади

Де ви бачите нову владу? Ті самі яйценюки-тимошенки-турчинови, ті самі жопи в тих же кріслах. Скинули регіоналів і все? А інші хіба кращі? Хіба вони не крали, не брали хабарів?.. Армію розбазарили, ядерний арсенал просрали - чому про цих людей ніхто не говорить, не згадує? Саме вони довели Україну до сьогоднішнього стану. Військову техніку лагодять добровольці (за даними ВолиньПост), на підтримку армії збирають ліки, кошти (СМС) - позорище!!! А ті виродки, які сидять у Раді як крали так і будуть красти.

Ти хочеш сказати що нова влада за місяць все це розбазарила? по принципу "хто останній той і тато"?

Напиши будь-ласка призвіща людей, на твій погляд, які мають бути при владі, але які "не ті самі" і "не крали, не брали хабарів". В ідеалі ще б мали досвід управління і були з народу. Хоча б людей 10 назви

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хочеш сказати що нова влада за місяць все це розбазарила?

Процитуйте, де я написав, що розбазарила нова влада. Вам до Zheny@, вчіться читати і розуміти правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...