Перейти до змісту

Бойкот товарів окупантів


justice777

Рекомендовані повідомлення

Цікава ідея: В рамках "бойкоту товарів окупантів" відмовитися від мату. А ще - від приниження людської гідності і відвертого фашизму з купі з шовінізмом. Нащо відмовлятися від матрьошки, якщо при цьому в житті користуєшся "ідеологію окупантів"? Це лицемірство, блюзнірство і ханжество.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 323
  • Створено
  • Остання відповідь

Борітеся - поборете!

За півроку бойкоту українцями російських товарів, їхня харчова промисловість втратила $ 100 млн

Більше читайте тут: http://tsn.ua/groshi/za-pivroku-boykotu-ukrayincyami-rosiyskih-tovariv-yihnya-harchova-promislovist-vtratila-100-mln-369676.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Банкам країни-агресора некомфортно в Україні.

Российский ВТБ сокращает бизнес в Украине.

А ми, українці, цьому лише раді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо шампунів. Трошки реклами улюбленої марки.

Люблю Вікі Profy Style (в Там-тамі чи ЦУМі де професійна косметика для волосся...Маде ін Нововолинськ.

Ще до війни купила по акції кацапський від бабушки Агафьи - волосся стало жмутами вилазити зразу при змиванні.

Серія Profy Style рятувала мої коски після того гімна і я дуже задоволенна якістю цієї продукції. От тільки хочу купити знов- не застаю в продажі. Мій улюблений шамп- Profy Style Безсульфатний. Хоч не піниться, проте дуже файно розплутує-розрівнює волосся та справді живить його. Легкий і приємний, не їдкий запах.

Шукала в центрі в магазині що біля Вопаку, ну де Косметика без SLS (без дуже шкідливих компонентів- Sodium lauril sulfate та sodium laureth sulfate)- не було, але була інша косметика для волося та побутова хімія виробництва України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись купував рідке мило нововолинського Вікі (було в аптеках). Згодом чомусь пропало.

Якістю теж задоволений на 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ще можна додати до списку товарів які варто бойкотувати:

Redmond

Історія бренду Redmond досить туманна. Компанія заявляє про своє "американське коріння", вказуючи в якості своїх засновників якихось Алекса Главачека і Ізмаеля Герлі. Але, якщо копнути глибше, виникають питання.

По-перше, чому Redmond Industrial Group LLC, яка є власником бренду, зареєстрована в житловому будинку на Маямі Біч.

По-друге, чому в базі Міністерства економічного розвитку РФ зазначено, що правом виробництва та продажу техніки під брендами REDMOND, а також MAXIMA і BODYKRAFT, має не Redmond Industrial Group LLC, а ТОВ "Технопоиск", яке знаходиться в Санкт-Петербурзі.

Тобто, фактично компанія, яка зареєстрована в Росії, намагається видати себе за бренд з США. Ще одне підтвердження цьому - дані Федеральної служби з інтелектуальної власності, патентних і товарним знакам Росії, згідно з яким правовласником назви Redmond є все те ж петербурзьке ТОВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди хвалять порошок Burti

Я можу ще зо 5 порошків привести для прикладу, дорогих - до всрачки. Це органіка. В епіцентрі є ціла полиця із такою продукцією.

З рештою, хочу сказати, якщо гарно виполоскана білизна чи речі - не буде там чому уже потрапляти через шкіру нікуди.

Звісно, якщо Прати із фосфатами, потім полоскати із кондиціонерами - тоді так, я згоден - стільки бяки в організм потрапить...

по темі - вбиває реклама на маршрутках і тролейбусах - Роллтон.. Варто відкрити людям правду про продукцію. написами на тролейбусах та маршрутках.

Сам себе процитував. В "Салюті" бачив ті макарони із штрихкодом "46.." А згодом, з'явилися уже із "48... "

Не каупуйте ту срань. Краще наша "Мівівна" !!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам себе процитував. В "Салюті" бачив ті макарони із штрихкодом "46.." А згодом, з'явилися уже із "48... "

Не каупуйте ту срань. Краще наша "Мівівна" !!

А як можна довіряти макаронам, що змінюють свій штрих-код як їм забажається?) Контролю немає зовсім, не дивно що гуманітарки всілякі з Росії, не бажані, до нас возять що хочуть і коли хочуть. Так багато людей "заблудилось"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодвно зауважив, що мої улюблені "Хрус-тім" вже виробляються в Україні, знову можна їсти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

улюблені "Хрус-тім" вже виробляються в Україні,

ЧИ в росії з українським штрихкодом. І маржа від прибутку вертається в росію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

улюблені "Хрус-тім" вже виробляються в Україні,

ЧИ в росії з українським штрихкодом. І маржа від прибутку вертається в росію?

Категоричне НІ! Потужності перенесені на завод "Пепсі", маржа америкосам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я нещодавно бачила як Роллтон купили і вкинули у візок для бійців - була трохи здивована, хоча може й люди справді не знали що Ролтон відома россіянська торгова марка .

Пам'ятаю рекламу часів коли ТНТ транслювалось в нас, а тої гидоти не продавали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь на ролтоні написано що він виготовлений у Білій Церкві це може вводити в оману багатьох.

Хоча люди які в курсі знають що це рускій висєр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я нещодавно бачила як Роллтон купили і вкинули у візок для бійців - була трохи здивована, хоча може й люди справді не знали що Ролтон відома россіянська торгова марка .

Пам'ятаю рекламу часів коли ТНТ транслювалось в нас, а тої гидоти не продавали.

Солдату пофіг , звідки воно .

А в холод запарити в кружці пакет лапші --- це краще , ніж нічого .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ролтон має завод в Білій Церкві і це дійсно ввело в оману.

Про те, що бренд російський не знав, дякую за підказку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чіпси Lays.

Беремо, припустимо, Макс Бекон. Середні.

Штрих-код - 469----------6

На упаковці графа "Виготовлено та упаковано ну і далі за текстом коди та країни виготовлення згідно кодів.

Дивимся країну виготовлення - PL.

Запитання - а правда де?

Для порівняння ті ж лейс з серії стронг що штрих-код, що країна-виробник 590-------.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуйте чіпси "Люкс" - виготовлено в Україні.

ТОВ «Чіпси Люкс» — українське підприємство, найбільший виробник картопляних чипсів в Україні. Є дочірнім підприємством ПАТ «Монделіс Україна» (до 2014 року - «Крафт Фудз Україна»). Розташоване в селі Старі Петрівці Вишгородського району Київської області.[1]

На підприємстві виробляють чипси торгової марки «Люкс» - для споживачів ринку України та «Estrella», що експортуються до Білорусі, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану та Росії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуйте чіпси "Люкс" - виготовлено в Україні.

ТОВ «Чіпси Люкс» — українське підприємство, найбільший виробник картопляних чипсів в Україні. Є дочірнім підприємством ПАТ «Монделіс Україна» (до 2014 року - «Крафт Фудз Україна»). Розташоване в селі Старі Петрівці Вишгородського району Київської області.[1]

На підприємстві виробляють чипси торгової марки «Люкс» - для споживачів ринку України та «Estrella», що експортуються до Білорусі, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану та Росії.

Імхо хоч Люкс і наші чіпси. Але вони попадаються нормальні через раз, бувають і підсирівші, і смак в них міняється. Чого не скажеш про Лейс, стаьільна якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цінники товарів, вироблених у Росії, тепер по-особливому маркує і «Ашан»

«Ашан» приєднався до всеукраїнської не проголошеної акції супермаркетів з маркування товарів російського виробництва. Про це пише Еспресо.TV з посиланням на повідомлення Наш Киев у Фейсбук.

im578x383-10414608_10152338796641012_8888269314687672527_n.jpg

«Ашан» піклується про чистоту продовольчого кошику українця», - додали під фото, яке надав киянин Арсеній Фінберг.

Зазначимо, що окрім «Ашану», до маркування російським товарів приєдналися «Watsons», «BILLA», «Мегамаркет», «Континент» тощо. І це не лише київські супермаркети. Так, на цінниках львівських супермаркетів зобразили палаючий Кремль, львівські супермаркети «Арсен», «Рукавичка» та «Сільпо» видрукували спеціальні таблички, а Тернопільська міськрада взагалі постановила відокремлювати в магазинах російські товари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені подобаються

на другому місці після прінглс

бульбу зі шкварками треба їсти а не чіпси
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чіпси Люкс - це гаумно рідкісне

згоден, вони, нажаль, програють по смаку москальським Лейз.

Але я чіпсів взагалі не їм. то мені якось пофіг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...