Перейти до змісту

Бойкот товарів окупантів


justice777

Рекомендовані повідомлення

А як щодо українців, які спілкуючись з російськомовним, переходять на російську? Можна їх патріотами вважати?

Однозначної відповіді не має.якщо це росіянин,то нащо його мучити?Можна і на російській відповісти,а якщо наш за 30 років не вивчив української,то розуміє точно-тоді українською з ним.(Вгадайте ,ні один з послів в Україні якої країни не розмовляв українською?)

якщо дзвонить людина і каже "Здравствуйте, меня зовут Серьгей, фирма Аааааа, город Москва" - з таким розмовляю російською, бо усвідомлюю що москалику немає звідки знати українську

а якщо з "Майкрософт Україна" - то українською

але ми щось від теми відійшли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 323
  • Створено
  • Остання відповідь

І не забуваймо про кримську горілку Медоф!

Додатково пропоную бойкотувати ПУМБ ахметова за наступне:

Ахметов закликає припинити АТО в містах Донбасу

http://www.pravda.co.../05/11/7024962/

Выпускник Академии ФСБ России – в топ-менеджменте Ахметова

http://blogs.pravda..../536fa5899054e/

то вже й укртелеком байкотуйте та астеліт (лайф).....

Укртелеком бойкотую. Стаціонарний телефон відключив. Не бачу в цьому економічного сенсу. Подумайте, чи отримуєте ви послуг на 30 грн. в місяць?!

Щодо Лайфу - використовую як додаткову картку і плачу аж 10 грн. в рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але ми щось від теми відійшли
Ще трошки)
якщо дзвонить людина і каже "Здравствуйте, меня зовут Серьгей, фирма Аааааа, город Москва" - з таким розмовляю російською, бо усвідомлюю що москалику немає звідки знати українську

aNvhK.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щодо Лайфу - використовую як додаткову картку і плачу аж 10 грн. в рік.

А лайф це також росіяни? я просто не в курсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А лайф це також росіяни? я просто не в курсі.

Ахметов. Який підтримував сепараторів, а зараз швидко став патріотом України. Падла....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А лайф це також росіяни? я просто не в курсі.

Ахметов. Який підтримував сепараторів, а зараз швидко став патріотом України. Падла....

Підтримував? Я думала, він нічого не робив просто, тепер зрозумів що все втратить якщо террористи там надовго засядуть, тому и вирішив діяти, але трохи запізно, як на мене. Вже декілька днів по новинам про нього нічого не чула...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточню по Лайфу:

49% - Ахметов;

51% - турки.

з.і. не в тему, просто думки про ахмета:

хотів виждати та виторгувати собі багато чого. Думав, що ситуацію контролює. Але контроль втратив. Тому, вважаю, патріотизму до України у нього, на жаль, немає. Є певна любов до свого краю (Донеччини) та велика любов до грошей і влади (не публічної, такий собі "сірий кардинал").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Ахметова зараз відношусь більш менш нейтрально, буду продовжувати лайфом користуватись, в мене більшість контактів це лайф, тому змінювати зараз не бачу сенсу. Добре що я з мтсу перейшла ще декілька років тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре що я з мтсу перейшла ще декілька років тому.

а що з МТС? теж російський?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що з МТС? теж російський?

Я це якраз знала. Вчора по 5му почула, що Київстар російський - в мене був шок)

НАШЕ щось є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що з МТС? теж російський?

Я це якраз знала. Вчора по 5му почула, що Київстар російський - в мене був шок)

НАШЕ щось є?

Серед операторів мобільно звязку не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що з МТС? теж російський?

я зараз тебе здивую, але "Газпром" та "Сбербанк России" - теж російські.

Серед операторів мобільно звязку не має.

видихай бабьор :)

ТОВ «ТриМоб» надає послуги рухомого (мобільного) телефонного зв’язку під торговою маркою «ОГО!Мобільний».

Єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» є Публічне акціонерне товариство «Укртелеком».

PEOPLEnet – національний провайдер телекомунікаційних послуг, лідер революції швидкісного мобільного Інтернету в Україні.

О компании Интертелеком

Интертелеком – первый национальный CDMA оператор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укртелеком пов'язують з Ахметовим. Тому, теж не все однозначно, враховуючи його політичні позиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що з МТС? теж російський?

я зараз тебе здивую, але "Газпром" та "Сбербанк России" - теж російські.

Серед операторів мобільно звязку не має.

видихай бабьор :)

ТОВ «ТриМоб» надає послуги рухомого (мобільного) телефонного зв’язку під торговою маркою «ОГО!Мобільний».

Єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» є Публічне акціонерне товариство «Укртелеком».

PEOPLEnet – національний провайдер телекомунікаційних послуг, лідер революції швидкісного мобільного Інтернету в Україні.

О компании Интертелеком

Интертелеком – первый национальный CDMA оператор.

Чуєш ти мл*ть хомячок, Я мав на увазі дійсно національних операторів, це по-перше.

А по-друге, якщо не орієнтуєшся в ринку телекомунікацій то краще взагалі не пиши:

Інтертелеком- володіють Молдавани(точніше Придністровці), до твого відома.

Тримоб-повністю дітище Ахметова,

Піплнет- правда Коломойського, але абон. база в нього вкрай маленька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. 100% належить росіянам.

йопт, не так давно бачив рекламу МТС з Вакарчуком, а позарчора на очі попалися і борди з ним же! я і подумав: або МТС точно не російський, або Вакарчук уху їв!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що зробив погано Вакарчук? Отримав винагороду від російської компанії. Так це добре, українець заробив на москалеві. Чи вам було б краще, якби за значно менші гроші в рекламі був невідомий актор чи за великі гроші російський?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що зробив погано Вакарчук? Отримав винагороду від російської компанії. Так це добре, українець заробив на москалеві. Чи вам було б краще, якби за значно менші гроші в рекламі був невідомий актор чи за великі гроші російський?

Ще невідомо, хто на кому заробив. Завдяки фейсу Вакарчука на бігмордах МТС підніме рівень продаж послуги і на українських хом'ячках відіб'є сторицею гроші витрачені на рекламу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємні наслідки бойкоту:

Охлобистін, який активно підтримує політику Путіна, таки скасував виставу в Києві через бойкот українців

http://espreso.tv/news/2014/06/05/okhlobystin_yakyy_aktyvno_pidtrymuye_polityku_putina_taky_skasuvav_vystavu_v_kyyevi_cherez_boykot_ukrayinciv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А білоруси тим часом активно підіграють параші:

Беларусь заблокировала импорт украинских кондитерских изделий

http://biz.liga.net/all/prodovolstvie/novosti/2770295-belarus-zablokirovala-import-ukrainskikh-konditerskikh-izdeliy.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Параша заборонила ввезення нашої картоплі на свою територію.

Спеціалісти підрахували, що експорт до Росії складає (увага!) аж ... 0.003% від загального обсягу виробництва ранньої картоплі в Україні.

Ось така цікава статистика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Параша заборонила ввезення нашої картоплі на свою територію.

Спеціалісти підрахували, що експорт до Росії складає (увага!) аж ... 0.003% від загального обсягу виробництва ранньої картоплі в Україні.

Ось така цікава статистика.

Багато не втратили від цього експорту, так що можно й не сумувати)

Наша країна самостійна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Поки українці в супермаркетах звіряють штрих-коди, щоб не брати російських товарів, інтернет-магазини і торговельні майданчики запускають акції на підтримку українських виробників

Сьогодні торговий центр Prom.ua запустив каталог «Я люблю українське», де представлені лише ті товари, у виробниках яких фігурує Україна, повідомляє ain.ua

З 8 млн товарів, представлених на майданчику, українських - близько 1 млн. У компанії відзначають, що товари українського виробництва останнім часом показують хороший ріст і за асортиментом, і за замовленнями.

Акції на підтримку українських брендів проводила і проводить modnaKasta, влаштовуючи «тижні української моди».

Інтернет-магазин «Мобіллак» проводив розсилку з українським товарами з техніки і товарів для дому.

Навесні запустився і окремий каталог українських товарів - madeinua.org, він створювався, щоб донести до користувачів, що український виробник існує і розвивається. Щоб товар потрапив в каталог, виробництво має перебувати в Україні (але може використовуватися закордонну сировину).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...