Перейти до змісту

Бойкот товарів окупантів


justice777

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 323
  • Створено
  • Остання відповідь

чіпси Люкс - це гаумно рідкісне

згоден, вони, нажаль, програють по смаку москальським Лейз.

Але я чіпсів взагалі не їм. то мені якось пофіг.

Навів приклад про виробництво Лейс. Але ніде не вказав, що він москальський.

ТМ лейс не належить Росії. Крім російських Лейс на нашому ринку присутні польські. Це Стронги та як правило хвилясті.

Думаю, якщо буде необхідність, Пепсіко в змозі буде побудувати завод і в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до нас вони приїжджали з росії.

на пачках була адреса сайту lays.ru

2000 год — Lay’s со вкусом «Укроп», на рынок выходят Lay’s Max.

НЕ можна такого москаликам читати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пачці чіпсів Стронг:

- штрих-код 590

- по маркуванню країна виготовлення PL;

- сайт в описі українською - www.lays.ua

- сайт в описі російською - lays.ru

На пачці чіпсів Lays з сіллю:

- штрих-код 469

- по маркуванню країна виготовлення PL;

- сайт в описі українською - www.lays.ua

- сайт в описі російською - lays.ru

На пачці чіпсів Lays Max Мега бекон:

- штрих-код 469

- по маркуванню країна виготовлення PL;

- сайт - lays.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що порадите замість клею Момент?

не нюхати ж звичайно, а клеїти.

дивлячись що тобі клеїти. спробуй "Глобус" чи "88". Hi-Gear робить майже аналог Моменту, але більш еластичний.

насправді, Момент в якості "універсального" клея вже дуже застарілий. використовуй щось специфічне – буде краще результат

ps. та й толуола в Моменті немає вже років десять :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класні чіпси робить Жайвір. Оті, які з пюре - довгі і без жодного смаку.

І, доречі, помітив одну штуку: жуйки дірол-орбіт розбираються без проблем, якщо біля цінника немає російського прапорця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класні чіпси робить Жайвір. Оті, які з пюре - довгі і без жодного смаку.

Хотілося б ще склад тих чіпсів побачити. Ось, наприклад Картофан в паперовій упаковці має в складі аж 30% пюре. Смак картоплі влювлюється тільки коли знаєш склад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шампунь є якийсь наш нормальний ? Щоб можна було без проблем купити

А то купив наш на минулому тижні -- полізла лупа :_03: Марку забув .

Доведеться брати Пантін , як завжди :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шампунь є якийсь наш нормальний ? Щоб можна було без проблем купити

А то купив наш на минулому тижні -- полізла лупа :_03: Марку забув .

Доведеться брати Пантін , як завжди :_07:

Тривалий час користуюсь шампунем "Домашній доктор" (наш, український :_25: . Виробляють у Коростені Житомирської обл.). Результатом повністю задоволений.

Їх є ціла серія - і проти випадіння волосся, і проти лупи і т.д.

HeAd.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писала про шампунь

В універмазі він є точно (сама недавно купила), в 300мл і літрових пляшках. Буде попит- не буде проблем з купівлею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

"Дочки" российских банков в Украине теряют вкладчиков

http://finance.liga.net/banks/2014/11/25/news/41083.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Державна фіскальна служба України (ГФС) відзначає падіння імпорту товарів з Росії в Україну за січень-листопад поточного року на 50%

Про це заявив заступник глави ГФС України Анатолій Макаренко на брифінгу в п'ятницю, передає "Інтерфакс-Україна".

При цьому, за його словами, на митниці відзначають зростання експорту товарів до ЄС на 5%.

"За період січень-листопад 2014р відбулося скорочення обсягів оподаткованого імпорту за вартістю в доларах США на 20%. Скорочення імпорту з РФ склало 50%, скорочення експорту до Росії впало на 32%", - сказав він.

Приємно, що досягти цього результату допомагає всенародний бойкот. Але зупинятися ще рано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Изучи свое: покупаем у украинского производителя

http://www.prostobank.ua/finansovyy_gid/byudzhet/stati/izuchi_svoe_pokupaem_u_ukrainskogo_proizvoditelya

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гречка по 22 грн!!! це при тому, що в нас її надлишок!! пзцд просто. Я думав в мене галюни або цінник бреше... ГРЕЧКА!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гречка по 22 грн!!! це при тому, що в нас її надлишок!! пзцд просто. Я думав в мене галюни або цінник бреше... ГРЕЧКА!!!!

Це не галюни . Це паніка і нагнітання . Вже таке проходили кілька разів , згадайте минулі роки

Закони ринку : люди кинулися масово купувати -- ціна росте . Перестануть купувати -- ціна нормалізується .

Наприклад , літом так було з сіллю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гречка по 22 грн!!! це при тому, що в нас її надлишок!! пзцд просто. Я думав в мене галюни або цінник бреше... ГРЕЧКА!!!!

Я сначала сам ахринел от цены но потом осмотрел внимательно полки и увидел "Чемпион" по 9 почему такая разница в цене для меня загадка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гречка по 22 грн!!! це при тому, що в нас її надлишок!! пзцд просто. Я думав в мене галюни або цінник бреше... ГРЕЧКА!!!!

Знову гречкова паніка? Крім неї їсти більше немає чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Волині картоплю ніхто не відміняв, але рис і гречку теж корисно їсти. Чого тільки варта молочна гречана каша або гречка з мясом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

з приводу орбіту, в Ватсонс, і вже в аптеках Волиньфарм (може не усіх) є орбіт польский в пачках по 25шт з застібкою.

(8.75-9.7 грн).

Ще є квасоля в якій багато білків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В грудні вже купував на ринку батончики Твікс та Кіткат голандського та болгарського виробництва. Баунті ще були російські - продавець сказав, що вже є від іншого виробника партія, але спочатку потрібно продати ці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Киевстар убрал рекламу с Интера из-за новогоднего скандала

"Кабзонгейт" негативно сказался на имидже телеканала Интер. Киевстар приостановил показ своей рекламы на этом канале.

Ведущий мобильный оператор Киевстар отказал от размещение рекламы в эфире канала Интер. Поводом послужил показ каналом новогоднего огонька с участием одиозных российских поп-звезд.

Об этом ЛІГАБізнесІнформ уведомил директор по корпоративным связям Киевстар Михаил Шуранов.

"Мы приостановили размещение рекламы на Интере. Нам важно, чтобы наша реклама гармонировали с патриотическими ценностями, которые Киевстар как национальный украинский оператор вкладывает в рекламу", - говорит менеджер.

Сейчас дирекция по маркетингу компании проводит оценку целесообразности размещения рекламы на этом телеканале в дальнейшем, добавил Шуранов.

Компания Киевстар пока единственная из национальных компаний, которая публично прекратила сотрудничество с Интером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...