Перейти до змісту

Бойкот товарів окупантів


justice777

Рекомендовані повідомлення

Цікаво по шампунях, чаю, пиву, горілці. Які ще ТОПи можете озвучити (хоча б ТОП-3)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 323
  • Створено
  • Остання відповідь

Цікаво по шампунях. Які ще ТОПи можете озвучити (хоча б ТОП-3)?

З початку року в штуках:

1. Чистая линия (параша)

2. Хеденшолдерс

3. Пантін

4. Шамту

5. Шаума (здається також напівпараша)

6. Фруктіс

7.Ельсев

8. 100 Рецептов (параша)

9. Клір (змішане виробництво з парашою)

10 Нівея

Продукти не спеціаліст. Горілка там Україна майже все зараз, пиво також. Чаї зновуж таки є параша від концерну Юнілевер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

“Гав”, “Мяу” і "Клуб 4 Лапи” - ... це економ-корми, типу кітікету і фріскасу.

Ви самі собі суперечите. Для чого купувати імпортний кітікет, якщо є аналогічний вітчизняний "Мяу" чи кращої якості оптімель?!

Чукча не читатель? Де це я закликав купувати кітікет, теж, до речі, російський? Я вважаю що ВСІ економ-корми - це зло, і не важливо якого він виробництва. А от чи оптіміл дійсно супер-прем, то це ще треба дослідити, бо як показує практика, наші виробники люблять бодяжити навіть ті брендові продукти, які вроді як виготовляються по супер-ліцензії та "під контролем" великих транснаціональних корпорацій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бренди Fa, Schauma, Syoss, Gliss kur, Taft - на 90% вирбоництво росія.

Ушастий нянь, Сарма, Макс, Новий жемчуг, М.Чистер - виробництво росія, або завод у Вінниці, але гроші все-одно в росію. Крім того читав одну статтю цікаву про склад Ушастого Няня.... все одно що Галою прати дитячі речі.

рушники туалетнй папір Zewa - росія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про успіхи наших експортерів алкоголю:

Global Spirits очолив список провідних експортерів алкоголю рейтингу "Капітал 500"

im578x383-44.jpg

Міжнародний холдинг Global Spirits посів перше місце в галузевому списку провідних алкогольних компаній-експортерів за версією «Капітал 500»

Щорічний рейтинг найкрупніших експортерів та імпортерів України оприлюднили ділове видавництво «Капітал» разом з провідним інформаційно-аналітичним центром «Держзовнишинформ», повідомляє Еспресо.TV.

Ключовим показником рейтингу «Капітал 500» традиційно стали обсяги експортно-імпортних операцій компаній-учасників у грошовому еквіваленті. Найобширніший український рейтинг підприємств зовнішньої торгівлі охопив у цілому 250 компаній-експортерів та 250 імпортерів, ранжованих за галузями.

Лідером за обсягами експортних продажів алкогольної продукції вже другий рік поспіль стає міжнародний холдинг Global Spirits. Сьогодні продукція холдингу представлена у 87 країнах світу, а продажі на експортних ринках приносять компанії до 70 % прибутку щороку.

Так, за підсумками 2013 року обсяг експорту Global Spirits у грошовому еквіваленті досягнув $62,27 млн.

Завдяки таким фінансовим результатам, найкрупніша алкогольна компанія України очолила галузевий список провідних експортерів зі значним відривом від найближчого учасника рейтингу – понад $6 млн.

Global Spirits – найкрупніший алкогольний холдинг Східної Європи. Голова наглядової ради – Євген Черняк. Виробничі активи холдингу: ЛВЗ «Хортиця» (ТМ «Хортиця», «Медовуха»), ЧАО «Одесский коньячный завод», (ТМ «Шустов»), ДП «Крымский винный дом», (ТМ Oreanda, San Marino, «Mікадо»), ЛВЗ «Русский север» (ТМ «Русский север»), Полтавский ЛВЗ (ТМ «Первак»). У портфель брендів також входить ТМ «МОРОША», продукція якої виробляється на ЛВЗ «Гетьман» (м. Львів).

До структури холдингу входять дистрибуційні підрозділи: ООО «Украинская дистрибуционная компания», Торгівельний дім «Хортица» в Росії та представництво компанії в США. Продукція холдингу експортується в 87 країн світу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того читав одну статтю цікаву про склад Ушастого Няня.... все одно що Галою прати дитячі речі.

а на практиці і поряд не стояли

у нас зараз маленька дитина і вкрай потрібен нормальний дитячий порошок. Гала то бека, яка не хоче добре прати, від ушастого відмовились, бо парашкінський. Ну благо діло з Польщі/Німеччини возять хороші порошки. А от щодо плямовивідника, то печалька - саме дитячого плямовивідника, крім ушастіка нічого і знайти не можна. Нє ну є в ДЦ якісь там, але геть по космічним цінам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

milana, я в принципі розглядаю більше питання шкідливого впливу. В Ушастому, Галі і інших дуже багато ПАР, які не виводяться з тканини і через шкіру в організм потрапляють.

Ось ця стаття:

http://www.kyivpost....tes-351671.html

Люди хвалять порошок Burti (не самий дешевий, правда)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди хвалять порошок Burti

Я можу ще зо 5 порошків привести для прикладу, дорогих - до всрачки. Це органіка. В епіцентрі є ціла полиця із такою продукцією.

З рештою, хочу сказати, якщо гарно виполоскана білизна чи речі - не буде там чому уже потрапляти через шкіру нікуди.

Звісно, якщо Прати із фосфатами, потім полоскати із кондиціонерами - тоді так, я згоден - стільки бяки в організм потрапить...

по темі - вбиває реклама на маршрутках і тролейбусах - Роллтон.. Варто відкрити людям правду про продукцію. написами на тролейбусах та маршрутках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бренди Fa, Schauma, Syoss, Gliss kur, Taft - на 90% вирбоництво росія.

Ушастий нянь, Сарма, Макс, Новий жемчуг, М.Чистер - виробництво росія, або завод у Вінниці, але гроші все-одно в росію. Крім того читав одну статтю цікаву про склад Ушастого Няня.... все одно що Галою прати дитячі речі.

рушники туалетнй папір Zewa - росія

Zewa російська тільки та на якій написано зева плюс. Вся інша, тобто делюкс та ексклюзив виробник э Австрія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль, Кормотех займає 17% в продажах на Західній Україні. Ворожі виробнцтва Кітікет і Ко - 70%.

Дані з комерційних джерела ACNielsen, яке надає статистику в світі для комерційних компаній. Такі данні просто так не отримаєте.

Топ якого продукту? Мій смак упереджений.

Беріть Purina, коту сподобаєьться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував сьогодні в "новій лінії" фарбу для металу. в ціновій групі і кольорі підходила фарба вироблена у санкт-петербурзі. більше 5 хв. крутив банку в руках і подивлювався на полки. З*явився консультант, вислухав вимоги до фарби, погодився що европейські аналоги помітно дорожчі і відразу запропонував українську, мовляв і ціна, і якість не гірше тієї що у мене в руках . А коли я сказав, що і російське купувати не будемо, то ми разом росміялися і зрозуміли, що однаково розмірковуємо над цим питанням. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от щодо плямовивідника, то печалька - саме дитячого плямовивідника, крім ушастіка нічого і знайти не можна. Нє ну є в ДЦ якісь там, але геть по космічним цінам
Я в свій час відкрила для себе дитяче господарське мило Максима.
12537_0_enl.png

Завжди все гарно відпирало. Можливо зараз його важче знайти (місто-виробник Донецьк) - не знаю, бо маю ще зі старих запасів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беріть Purina, коту сподобаєьться

А от гаманець не радий буде :)

Причини для радості є безліч. Особисто мене радує задоволений здоровий кіт, який харчується пуріною вже декілька років.

Мабуть не варто заводити домашню тварину, якщо не готові її годувати адекватним (не кажу вже професійним) кормом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беріть Purina, коту сподобаєьться

А от гаманець не радий буде :)

Причини для радості є безліч. Особисто мене радує задоволений здоровий кіт, який харчується пуріною вже декілька років.

Мабуть не варто заводити домашню тварину, якщо не готові її годувати адекватним (не кажу вже професійним) кормом.

Та я тільки ЗА! за здорове харчування котів :)

Свого переважно Пуріною і годувала (тому і добре знаю скільки це коштує). Мяу та схожих кормів я не визнаю. Шкода, що кіт пішов від мене :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Львові на цінниках російських товарів зображують палаючий Кремль

http://espreso.tv/news/2014/08/06/lvivski_supermarkety_na_cinnykakh_rosiyskykh_tovariv_zobrazhuyut_palayuchyy_kreml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власник української лотереї «Патріот» росіянин Олег Бойко офіційно фінансує російську армію

Про це йдеться в сюжеті телепрограми «Наші гроші».

ПрАТ «Патріот» через кіпрську «Cehriba Investments Limited» входить в інвестиційний холдинг Finstar, яким володіє російський мільярдер Олег Бойко. Власник «Патріоту» має лотерейний бізнес і на батьківщині. В Росії Бойко є оператором лотереї «Перемога», прибутки від якої направляє на підтримку російської армії.

Російські витрати бізнесмен, вочевидь, компенсує в Україні. Адже перерозподіл прибутків в Україні більш лояльний до бізнесменів. В Росії, окрім податків, оператори платять державі ще 10 % від доходів.

Окрім «Патріоту» в Україні діє ще два оператори: ТОВ «М.С.Л» і компанія «Українська національна лотерея».

ТОВ «М.С.Л» - підконтрольна одному з найбагатших росіян – Михайлові Фрідману. «Українська національна лотерея» – належить офшору з Віргінських островів “Олімпік голд холдінгз лімітед”.

http://espreso.tv/news/2014/08/14/vlasnyky_ukrayinskykh_derzhavnykh_loterey_sponsoruyut_rosiysku_armiyu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З вересень по листопад ТМ Кітікет і Віскас перейдуть повністю на поставки продукції з ЄС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Кожен український курець спонсорує російську армію з дозволу АМКУ (2014.09.09)

http://www.youtu.be/mV8hp6LbbO4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця ТК Мегаполіс зареєстрована в Тернополі, а основний офіс в Києві в БЦ "Леонардо", на 13 поверсі. І серед персоналу багато тернопільчан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось така інформація щойно на очі потрапила, хтось може підтвердити?

bojkot%20rosyjskiej%20wodki.jpg

джерело: Порт Європа

Зубровка досить поширена горілка у нас в магазинах, не так давно сам пляшку купував :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І бренд "Зубрівка", і завод в Польщі належить росіянам.

http://charter97.org...14/8/17/111478/

http://www.russianstandard.com/brands/cedc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от щодо плямовивідника, то печалька - саме дитячого плямовивідника, крім ушастіка нічого і знайти не можна. Нє ну є в ДЦ якісь там, але геть по космічним цінам
Я в свій час відкрила для себе дитяче господарське мило Максима.
12537_0_enl.png

Завжди все гарно відпирало. Можливо зараз його важче знайти (місто-виробник Донецьк) - не знаю, бо маю ще зі старих запасів.

теж купую це мило

але розглядала нехватку вибору для машинного прання, а не ручного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера в "НАШЕМ КРАЕ" ,разговор дочки и матери:

дочка показывает на ценник с российским флагом,и спрашивает :"Мам,а что это значит?"

мама посмотрела на этот ценник,и говорит :" это значит,что продукт испортился" ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...