Перейти до змісту

Китай, друг нам, чи ворог?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Як на мене, позиція Китаю по недавньоиу голосуванню Радбезу ООН (утримався від засудження агресії Росії) , насправді свідчить про його приховану підтримку та змову з Росією у глобальній боротьбі проти США.

В знак подяки ми маємо обмежити покупки китайських товарів лише самими необхідними.Хай продають своє гуано Московії.

Якщо так само з китайськими товарами вчинить і ЄС, то Україна має шанс зайняти місце китайців у виготовленні продукції для ЄС.А це міліони робочих місць в наш нелегкий час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше Китай завжди голосував синхронно з РФ.так що його "утримався" ледь не сенсація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік правий. Китаю такі прецеденти не потрібні: в них самих схожі проблеми з Тибетом та Тайванем.

І про синхронне голосування з Росією Толік теж правий. Згадайте Сирію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китай напевне і на російські землі з апетитом поглядає, просто на разі не та ще ситуація, щоб загребти, але цей момент не за горами, імхо. Зараз рашка пересреться з всім світом, економічні санкції її ослаблять, Путін теж не вічний, а тільки його не стане, одразу ж всі силою примушені жити в федерації оголосять про вихід і незалежність, от тоді імовірно, що Китай нагадає про себе, і згадає раші Кримську волость. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше ворог, але треба грати на протирічях. Коли настане "новий міравой порядок" без сша і заходу, китай буде щемити кацапів, але це буде потім. Поки що вони тактичні союзники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь то росія 6 раз накладала вето в ООН, з них 5 раз Китай підтримував Росію, а один раз утримався - випадок з вводом військ в Грузію,

Україна має шанс зайняти місце китайців у виготовленні продукції для ЄС.

це мяко кажучи з області фантастики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схуялє ім бути друзями?ми х зна де, товарообіг з нами незначний, про земельку в Криму єссі чьо і з росіянами дотруть. в принципі, нами можуть нехтувати. Так що і на "утримався" спасіба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китай завжди грав СВОЮ гру. І сказати однозначно, ворог він нам чи ні, думаю , важкувато :_02: Все буде залежати від того - з кім вигідніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про земельку в Криму єссі чьо і з росіянами дотруть

земелька без дніпровської не води не родить в криму

я думаю найближчим часом можна чекати приходу китайців в наше сільське господарство

http://minagro.gov.ua/node/12014

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще і найшвидше кожен розуміє іншого, коли йому від цього іншого щось стає потрібним.

Далекі китайські друзі мають рахуватися з нами, якщо хочуть годувати свій народ нашим зерном.

Купував вчора кросівки сину, наші шиють поцікавіше китайців.Хай продаютьсвої адібаси в себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китаю вигідніше підтримувати ворогів Росії. І в цьому плані ми дуже підходимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще в 18-му столітті лорд Палмерстон сказав: "Недальновидно считать ту или иную страну неизменным союзником или вечным врагом Англии. У нас нет неизменных союзников, у нас нет вечных врагов. Лишь наши интересы неизменны и вечны, и наш долг — следовать им".

імхо, точніше про зовнішню політику не скажеш. Кожна країна обирає той шлях, і тих союзників, з якими на даному етапі їй вигідно мати справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китай має свої територіальні претензії і питання на території рф...І те, що було в переспективі 10-25 років, стало зараз для Китаю дуже близьким і актуальним. Все (грубо) впирається лише у внутрішню напругу в рф - а це, на мою думку, буде дуже скоро. Китай своїх інтересів не пропустить і гарної нагодою однозначно скористається. Катастрофічне перенаселення і така ж катастрофічна нестача території робить анексію території рф лише питанням часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, невже бізнес йде так паршиво, що продавці китайських телефонів заважають жити? То що ти на Борді їхні теми не пропускаєш, вже давно помітив, але щоб так "ізвращьонно" боровся з ними (і мною в тому числі), це вперше. Пробач, але в даній темі я не вірю твоєму патріотизму і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прідлагаю об'явіть війну Китаю - поки їхня піхота дійде до нас, то півросії витопче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В китайців така натура, що вони коли двоє сильних чубляться, то вони не лізуть, а чекають переможця щоб потім або з ним домовитись, або його послабленого прибити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, невже бізнес йде так паршиво, що продавці китайських телефонів заважають жити? То що ти на Борді їхні теми не пропускаєш, вже давно помітив, але щоб так "ізвращьонно" боровся з ними (і мною в тому числі), це вперше. Пробач, але в даній темі я не вірю твоєму патріотизму і все.

1-Не маю до тебе особисто нічого.

2-Вважаю вкрай недалеким віддавати важко зароблені сьогодні кошти країні, котра тебе не поважає.Це стосується не лише телефонів, але їхньої одежі ,взуття, авто і т.д.

Тим більше, що на наш ринок завозяться самі дешеві їх товари.

Якщо впаде виробництво в Китаї-впаде попит на нафту у світі,Знизиться її ціна- Росія попуститься.

Все у світі взаємозвязано.

PS .Мінус не я ставив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше ворог, але треба грати на протирічях. Коли настане "новий міравой порядок" без сша і заходу, китай буде щемити кацапів, але це буде потім. Поки що вони тактичні союзники.

У них Гітлер теж був тактичним союзником, їх історія нічому не вчить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-Не маю до тебе особисто нічого.

2-Вважаю вкрай недалеким віддавати важко зароблені сьогодні кошти країні, котра тебе не поважає.Це стосується не лише телефонів, але їхньої одежі ,взуття, авто і т.д.

Тим більше, що на наш ринок завозяться самі дешеві їх товари.

Якщо впаде виробництво в Китаї-впаде попит на нафту у світі,Знизиться її ціна- Росія попуститься.

Все у світі взаємозвязано.

PS .Мінус не я ставив

На ринок завозяться ті товари, у яких є потреба. Якщо у людей низькі зарплати, то вони й шукають подешевше, а торгаші завозять те, на що є попит. Відповідно, ростуть доходи в людей - купують дорожчі і якісніші речі. Ми ж не СРСР живемо, де в людей на книжках тисячі були, при копійчаних цінах, а купити просто не було що.

Пропонуєш нам бойкотувати китайські товари а сам жодного китайського телефону чи аксесуара не зняв з продажу. Не щиро якось. Не вірю.

PS. На карму вже давно насрать. Хай тішиться правий диванний сектор. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З одного зібраного айфона в буджет Китаю поступає 6 доларів.і служить він 5 років , а потім продається ще за 100 дол.

Скільки коштують китайські бренди через 5 років?

Тут дуже доречно згадати англійську приказку ,,Ми не такі багаті, щоб купувати дешеві речі,,,. Тобто такі речі, які викинеш безплатно потім. В нас такої приказки нема. Тому і живемо зовсім інакше, ніж англійці.

Я пропоую не бойкотувати ВСЕ ОГУЛЬНО, а підходити при купівлі товару ВИВАЖЕНО.

Ну і при державному підході до цього питання -Китай теж би трохи змінив своє ставлення до нас.

PS/ До чого тут правий сетор? Мінусую не я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З одного зібраного айфона в буджет Китаю поступає 6 доларів.і служить він 5 років , а потім продається ще за 100 дол.

Скільки коштують китайські бренди через 5 років?

Тут дуже доречно згадати англійську приказку ,,Ми не такі багаті, щоб купувати дешеві речі,,,. Тобто такі речі, які викинеш безплатно потім. В нас такої приказки нема. Тому і живемо зовсім інакше, ніж англійці.

Я пропоую не бойкотувати ВСЕ ОГУЛЬНО, а підходити при купівлі товару ВИВАЖЕНО.

Ну і при державному підході до цього питання -Китай теж би трохи змінив своє ставлення до нас.

PS/ До чого тут правий сетор? Мінусую не я.

Ти пропонуєш людям у Луцьку, де середня зарплата 2000, купувати айфони? Ти це серйозно?

Так і не відповів - чому продовжуєш продавати китайські товари, закликачючи їх не купувати? Барига бере верх над патріотом?

ПС. Не переймайся моєю кармою, то пусте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна подумати, що ти газову плитку та опалення відклячив, як і електрику-вона ж виробляється з ядерного палива російського.

І для чого розумній людині прикидатися , що вона не розуміє про вибір , коли є вибір?

Про карму мову сам завів, для чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна подумати, що ти газову плитку та опалення відклячив, як і електрику-вона ж виробляється з ядерного палива російського.

І для чого розумній людині прикидатися , що вона не розуміє про вибір , коли є вибір?

А я хоч десь закликав до бойкоту російських чи будь-яких інших товарів? Чи я десь продаю російські товари і одночасно закликаю до їх бойкоту?

Про карму мову сам завів, для чого?

Мінус не я ставив

Я завів? о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Огляд висловлювань російських пророків про перспективи російсько-китайських відносин:

http://andreistp.livejournal.com/2398836.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ніхто тобі не друг, ніхто тобі не ворог, але кожен - великий навчитель :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...