Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Є темка на форумі про паливо, газ, найту. Ціни..

Ссилка знизу..

Отправлено 5 минут назад

И так, получается, что только WOG поднял цены на 3 грн. angry.png

Цены на дизель :

WOG-26.49 (+3 грн)

Окко-24,49 (+1 грн)

Shell- 24.49 (+1 грн)

Авиас, ANP -21,00 (без изменений)

Р/S Разница в 5,49 на одном литре wacko.png . Не припомню, когда такое было !

Змінено користувачем SashaOn
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Гонтарева действует, как российский диверсант. Сколько будем молчать? 23 февраля 2015

Гонтарева действует в Украине, как российский диверсант. Она уничтожает гривню, делает нищими граждан Украины. Я, как специалист в сфере экономического, финансового анализа, с ответственностью заявляю, что у нас еще есть инструменты для того, чтобы стабилизировать финансовую и денежную систему, осуществить ревальвацию гривни, для этого есть все механизмы.

big-b4cc4f34295ebeee4171db7102e64416.jpg

Мы не имеем права приносять себя в жертву какой-то женщине с параноидальной психикой, которая, как выглядит, просто находится в состоянии безумия. Но лидер одного из кланов — Вальцман-Порошенко — ей доверяет. И вместе они осуществляют тотальное ограбление десятков миллионов украинцев.

Никому не известная персона, о которой вообще почти никто не слышал в Украине до ее назначение на пост главы Набанка, сегодня является инструментом в руках бандитских кланов, с помощью которого осуществляется грабеж украинцев. И люди терпят это, весь народ, все элиты, как жертвенные бараны, молчат.

В состоянии ли мы организовать какое-то интеллектуальное сопротивление данной персоне?

Олег Соскин, глава Украинской Национальной Консервативной партии

  • +1 4
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, чув, що навіть валютчики (ті, що по ринкам стоять) зараз в попандосі - по такому курсу купує хіба той, кому вкрай та валюта треба (а таких мало, а кому й треба - то тупо не має за що купити), а скидати не спішать - авось ще виросте, ну і нема валюти багато в людей.

Це вам не самі валютчики говорили?:)

З таким спредом навіть оборот в тисячу доларів за день дає хороший прибуток. Так що валютчики в даній ситуації хай не плачуться. Вони зі спредом в 5 копійок раніше "працювали" непогано, а зараз тим більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не самі. Чув краєм вуха від знайомого, який когось з них наглядно знає - тому сказали дослівно - не хочеться вже йти і стояти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не самі. Чув краєм вуха від знайомого, який когось з них наглядно знає - тому сказали дослівно - не хочеться вже йти і стояти...

Але ж бідні йдуть і стоять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, з допомогою цитованого форуму і його окремих користувачів наша сім'я цього року непогано заробила :) А в деяких випадках просто не втратила.

Дуже цікаво як? Питаю без підвоху, справді цікаво.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, з допомогою цитованого форуму і його окремих користувачів наша сім'я цього року непогано заробила :) А в деяких випадках просто не втратила.

Дуже цікаво як? Питаю без підвоху, справді цікаво.

приват

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

И так, получается, что только WOG поднял цены на 3 грн. angry.png

Цены на дизель :

WOG-26.49 (+3 грн)

Окко-24,49 (+1 грн)

Shell- 24.49 (+1 грн)

Авиас, ANP -21,00 (без изменений)

Р/S Разница в 5,49 на одном литре wacko.png . Не припомню, когда такое было !

http://forum.kurs.co...-20#entry114850

завтра вроді буде ріст ціни на газ на АЗС....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо заморозити рефінансування, під яке друкують купу гривні і перестати друкувати гривню взагалі, а отриману гривню з міжбанку запхати туди звідки її надруковано, то курс моментально зупиняється і відкочується на умовно прийнятний рівень. Гроші ж ми з вами не друкуємо, а беремо з реальної економіки, а в реальній економіці гривні мало і число її стабільне, а розрахунок в гривні. Тобто НБУ взагалі нічого не потрібно робити, просто піти нах з своїми папірцями. І все.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, з допомогою цитованого форуму і його окремих користувачів наша сім'я цього року непогано заробила :) А в деяких випадках просто не втратила.

Дуже цікаво як? Питаю без підвоху, справді цікаво.

приват

і мені, в пп, якщо можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Національна валюта - це потужний інвестиційний інструмент в межах дозрілої держави і недопустима розкіш в руках аферистів. В такому випадку - це можливість перенести всі свої проблеми на цілу націю. Як з цим боротись? Максимально відкрити загалу роботу НБУ, відкрита громадська рада при НБУ, обмежена взаємодія КМУ з НБУ. Але то все просто поговорити.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом київські валютчики виставили такі курси - 36-38

Чекаємо таких і в нас.

П.С. Якщо чесно, десь після 20 грн. за долар я вже почала сприймати ці всі різкі рухи вверх доволі спокійно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не любив банки, а зараз взагалі не знаю для чого тримати ліцензійованих спекулянтів. Якщо є нацвалюта, то тільки державний банк, якщо міжнародна, євро, долар - хай хто хоче.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, відключення світла відновляться?

Цікаво, що знову придумав Путін? Адже в обмін на їхнє вугілля, Україна перестала відключати світло в Криму. Знову знайшов якогось туза в рукаві чи забиває на Кримнаш, який і так потерпить і ще більше буде ненавидіти Україну?

Росія припинила поставки вугілля в Україну

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом київські валютчики виставили такі курси - 36-38

Чекаємо таких і в нас.

post-5224-0-77358200-1424775741_thumb.jp

Вітаю, вже на ніко 37.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гонтарєва ще не звільнена :)

Можна подумати, що її звільнення щось вирішить. Я вже казав - шило на мило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс НБУ навпаки впав, якщо не помиляюсь

Ага, нижданчик от Гонтаревой http://tsn.ua/groshi/za-dva-tizhni-padinnya-grivnya-nareshti-zmicnilasya-svizhi-kursi-valyut-nbu-411429.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...