Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Не критиеуйте будь-ласка, ділюсь інфою котру почув від не останніх людей у місті, всі в один голос говорять про підвищення курсу до 30-35 грн/$ і вище. У мене є кредити в валюті, тому мені це як сіль на рану, або серпом по ... Що думаєте, правда чи ні?

а що це міняє, коли правда ? й що міняє, коли не правда ? Зарадити ж цьому всерівно не можна, на рівні однієї чи декількох людей. Навіщо себе д*очити наперед ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Класичний бичий тренд, кожен день підінмати стабільно курс , для цього використовується величезний арсенал слухів та панік.Ясно що жоден банкір не пройде повз таку можливість і скористається можливістю заробити по легкому.

А орієнтуватись варто на курс покупки ось цим банком. USD 23.5000

-0.5000 25.5000

+0.5700 EUR 26.5000

-0.5000 29.0000

Чому Приват не купує долар дорожче 23.5? Бо він йому по дорожчому курсу нах не потрібен.

А чому він не продає долар дорожче 25.5? Бо реальні покупці( не спекулянти) просто не купуватимуть його дорожче.

Змінено користувачем Nokian
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю через два тижні ти поміняєш думку наскільки ці люди не останні.

Через два тижня...

Терпіння, мій друже, я ж не казав через два тижні якого саме року.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще й не казав у яку сторну маятник.

Уважність, мій друже.

Ги, так маятника і не було в жодну із сторін. Чи під маятником малось на увазі ріст на 50 коп.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому він не продає долар дорожче 25.5? Бо реальні покупці( не спекулянти) просто не купуватимуть його дорожче.

Заніс в меморіз. Ну раптом це чергове пророцтво збудеться :D

П.С. Фа кінг щіт, 95ий вже по 20 :(

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була нормальна тема з інформацією про валютний, кредитний та депозитний ринки.

А зараз десятки сторінок ні про що.

yu2007 i Nokian: візьміть одне в одного скайп і спілкуєтесь про нюанси ваших тверджень.

Давайте писати тут лише те, що відповідає темі, і щось дійсно цікаве і корисне.

Змінено користувачем Superman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*чем дальше в лес - тем толще партизаны* (с)

069035c66645ee2d457c32aadf4e054e.png

ціни за курсом не встигаю перераховувати :( навіть рахуючи з *запасом* , тобто при курсі 25.5 рахуючи по 26, на слідуючий день опиняєшся в *ноль* ,або в *мінус*, триндєц :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Фа кінг щіт, 95ий вже по 20

зараз

WOG ціна на а95: 20.49, мля... міжбанк 26,20, в баксах 0,782 -- 95,

в лютому 2014

ціна на а95: 11,60, курс ~ 8,50, в баксах 1,364.

впала ціна на нафту, вартість переробки така сама в баксах, а ну да ще й акциз +5%.

Так що ціна адекватна, але що роблять з гривнею уроди!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МВФ дає Києву $17,5 млрд.

Угоду про виділення Україні 17,5 мільярда доларів укладено строком на чотири роки, заявила директор МВФ Крістін Лагард.

В межах угоди уряд України погодився підняти ціни на енергоносії до рівня, близького до ринкового, розповіла Лагард.

Джерело: fakty.ictv.ua

Змінено користувачем Профессиона́л
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

default_large.png Отправлено от yu2007 в 16 грудня 2014 - 20:03 в Економіка та фінанси

snapback.pngoyoyoy (16 грудня 2014 - 19:48) писал:

на лютий ціна 32. далі спад до 15. на протязі пів року

корективи по спаду до 19-21

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-5103-0-70512300-1423733854_thumb.jp

тада) діла))) рахуєш по сьогоднішньому курсу +50 коп.... скидаєш "смету" клієнту... він каже добро, через 2 дні продаєш собі в мінус)))

бізнес по українські)))

Змінено користувачем HelloBoy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007 i Nokian: візьміть одне в одного скайп і спілкуєтесь про нюанси ваших тверджень.

Давайте писати тут лише те, що відповідає темі, і щось дійсно цікаве і корисне.

(Ображеним голосом) ШТОА?

Тобто, наприклад, мої перепости з аналізом поточної ситуації на міжбанку на попередніх сторінках - це не по темі? Чи про вивід 0,5 млрд баксів приватом за кордон? Чи гарненькі графіки з аналізом українських ЗВР і ростом грошової маси за останні роки? Чи, можливо, не по темі та картинка з прикладом девала білоруської валюти, яку я запостив ще навесні пр курсі 12 зі словами "аби не так як в них"?

Ааа, я зрозумів, тема ж про те, яка у нас гівняна влада, який тупий народ, що її вибрав, і на якій гілляці краще повісити гонтарєву.

Що ж до мого діалогу з нокіаном, то він зводиться до наступного: при кожному новому "геніальному" прогнозові від цього пана я просто находжу і цитую його ж слова, де він стверджує протилежне, і лише ті пости, де йдеться про гроші. Це офтоп?

За сім удаляюсь :) Продовжуйте ганити владу, раптом це якось позитивно вплине на курс )))

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а "Дякую" до попереднього посту – то типу рахується як "погоджуюсь з постом" чи "дякую що замовк" ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отправлено 54 минут назад

*

Популярное сообщение!

Добрый вечер всем!

Хотя, если честно, нихр совсем он не добрый... даже чуточку.

Ладно, эмоции в сторону. Только по делу.

Как говорит персонаж Гепы Кернеса в сериале "Сказочная Русь" : "... мы стоим на пороге грандиозного шухера". Я думаю, что ПАП в курсе всего происходящего, даже предполагаю, что он имеет написанный кем-то план... в общем, я пытаюсь просто сложить фрагменты паззла.

Итак, что мы имеем.

1. Анонс о вводе военного положения. Думаю, Порошенко не сильно обманывался насчет перспектив перемирия. Мы все мечтали о лучшем, но... не срослось. Не с нашим счастьем...

Что и как будут вводить - это еще вопрос. Но вводить будут. Кстати, одна из причин - чтобы защититься от массовых проявлений народного недовольства. Сами понимаете - подобные проявления во время ввода военного положения будут расценены как... дальше понятно, да?

2. Завтрашнее выступление Гонтаревой...

Quote

18 лютого згідно з Постановою Верховної Ради України від 15 січня 2015 року № 112-VIII відбудуться Парламентські слухання на тему: "Про шляхи стабілізації банківської системи України", у яких візьме участь Голова Національного банку України Валерія Гонтарева.

(цитата из ленты Facebook)

О чем она может говорить? Ну о чем? Банковская система - РАЗРУШЕНА. Остались "Приватбанк", "госы" и несколько иностранных дочек, которые уже конкретно смотрят на выход. В принципе, можно подумать, что хватит и одного "Приватбанка". Который , став естественным монополистом, будет устанавливать тарифы, диктовать условия всем - и клиентам, и правительству (имея такую монополию, можно ВСЕ). Создавать фейковые кредиты - и вешать на своих клиентов. Задним числом начислять задолженности - и прочая-прочая-прочая...

Вы хотите ТАКУЮ банковскую систему для Украины? Я - нет.

3. Сегодняшний межбанк прошел под девизом - "Покупай сегодня, завтра будет еще дороже!". Кто-то ждет отката на межбанке? Кто-то ждет , что наведут порядок во время чумы? Наивные...

4. Наличный рынок. Коротко охарактеризовал ситуацию коллега Первый: "рост за день на 1 гривну". И это на покупке.

И это сегодня. Что будет завтра? Как только новость о вводе ВП "овладеет массами" - начнется Паника, по сравнению с которой все, что было до этого, был детский сад. Я гадал, КОГДА будет 30-ка? Она может быть уже послезавтра...

Кто-то здесь верит в то, что выйдет на сцену тьфу, трибуну ВР Гонтарева - и сотворит чудо? Нет. Это "чудо" может только гадить - больше она ни на что не способна...

И если цель была поставлена все развалить и уничтожить - она ее добилась.

Кто-то ждет позитива? Извините. Его НЕТ. Я его не вижу, даже в сильный микроскоп.

Впрочем... может, все не так страшно? И в Аргентине... и в веймарской Германии... и даже в Союзе в 40-х годах.. люди как-то жили...

Детей жаль.

Отправлено 50 минут назад

star_big.png

Популярное сообщение!

Кстати, первые вещи, которые, по идее, могут "стабилизировать" ситуацию при вводе ВП по банковской системе:

1. Конвертация всех валютных депозитов в гривну по курсу НБУ. Для этого курс сейчас даже ВЫШЕ "черного рынка".

2. Заморозка ВОЗВРАТА всех депозитов без исключения.

3. Заморозка всех средств на текущих счетах предприятий.

4. Запрет ВСЕГО импорта, кроме критического.

5. Выдача военных облигаций на сумму депозитов - это понятно, это даже не обсуждается.

6. Прекращение полностью валютообмена для физлиц. Точнее, вводится только скупка.

7. Закрытие границ ПОЛНОСТЬЮ на выезд . см. "Советский Союз, железный занавес". Назад впустят, но отсюда - уже не выпустят. Нечего валюту вывозить.

Мировая общественность выразит в очередной раз "глубокую озабоченность" - и просто сдвинет плечами. Все, доигрались...

+ - 65

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Це копіпастили все підряд і загребли попутно репутацію ))) Хоча... 65... Аж страшно зробилось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Експерти: слабка гривня принесла дивіденди уряду Яценюка

В Україні зменшився дефіцит поточного балансу та збільшився попит на вітчизняну продукцію.

9944_95173.jpg

Про це пишуть експерти з VoxUkraine.

Українська влада за рахунок девальвації гривні зможе наповнити бюджет, щоправда це відбувається за рахунок населення.

"Слабка валюта принесла деякі вигоди для економіки. Вона призвела до зростання цін на імпорт, примушуючи споживачів при можливості переходити на товари вітчизняного виробництва. Імпорт значно скоротився в 2014 році (-27% у річному обчисленні), повністю компенсуючи втрати експорту з-за конфлікту на сході, торговельну війну з Росією і падіння цін на експортних ринках, що допомогло поліпшити торговельний баланс України. Як наслідок, дефіцит поточного балансу зменшився з $16,5 млрд. до 5,2 млрд. Вітчизняні компанії виграли від збільшення попиту на їхні товари, а експортери - від зниження витрат на оплату праці", - розповіли фахівці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гонтарєва розповіла про свою мрію

Нагадаємо, глава НБУ Валерія Гонтарєва заявляла, що різке зростання курсу долара після скасування індикативного курсу - це "перша реакція ринку". Гонтарєва вважає, що попит і пропозиція на ринку валюти "обов'язково знайдуть рівновагу, отже, і адекватне цінове значення".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гонтарева: тарифи на газ будуть підвищені на 280%, на тепло - на 66%

http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/18/7058966/

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

долар в 3 рази. тарифи в 3 рази. а ЗП?))

А з/п х*й!!! Така вже в нас країна...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з/п х*й!!! Така вже в нас країна...

Про умови, які поставив МВФ для надання кредиту (збільшити тарифи на комуналку, відпустити курс у вільне плавання, обрізати соціалку), говорили ще коли Яник був на троні. Але ж в нас народ такий, що на все закриє очі, якщо в кінці добавити магічну фразу "так треба, бо так в Європі, а ми ж ідемо в ЄС". Можливо, тепер потрохи почне прозрівати. А можливо і ні, бо у влади зявилась нова магічна відмазка "то все війна, то Росія у всьому винна".

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гонтарева: тарифи на газ будуть підвищені на 280%, на тепло - на 66%

http://www.pravda.co.../02/18/7058966/

Інфляція 25%, тарифи на газ + 280%, де логіка в розрахунках?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...