Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Forever Autumn, про депозити забудьте. Не той зараз час щоб довіряти свої гроші банкам.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Forever Autumn, про депозити забудьте. Не той зараз час щоб довіряти свої гроші банкам.

Дякую

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я задала чітке запитання і очікую на чітку відповідь без проявів *****тізма, які тут всі намагаються активно демонструвати.Тому або відповідайте, якщо спеціалісти або йдіть нахрін. В мене немає ні часу ні нервів ні сил на умнічєванія ваші.

чьото нєрвная

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це такий тролінг тонкий?

Ну чому одразу тролінг? Якщо не встигли купити дешевий долар по 8 грн, то, можливо, варто покласти на гривневий депозит, хоч 25% річних буде у вигляді компенсації. Але лише у випадку повної впевненості, що гроші найближчий рік не знадобляться, бо кризу ми переживали, вже й не одну, і ніби знаємо як реагувати, а як воно обернеться з врахуванням війни, нікому не відомо, можуть і депозити заморозити. Усе імхо.

п.с. Заради справедливості, мушу сказати, що свої депозити з банку забрав, хоч і валютні були.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покласти пару тис. на депозит на рік. У гривні

Якщо вже класти гроші на депозит, то краще відразу в доларах.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно це виглядає так: якщо через рік долар буде коштувати менше 20 грн., то покласти гривні на річний депозит під 25% вигідно. Якщо дорожче - вигідніше купити долар. Це дуже спрощено, не враховуючи схему накопичення (наприклад, капіталізація відсотків чи їх щомісяне зняття) та інші фактори (як, наприклад, податок з депозитів).

Імхо, сьогодні ризики, пов*язані з депозитом, абсолютно не перекриваються ймовірним прибутком, який він може дати. Але це сьогодні. Ситуація постійно змінюється.

Я б переходив в депозит тільки дочекавшись розвороту міжбанківського тренду. Основний сигнал - пропозиція валюти перевищує попит на неї і нацбанк починає поступово викуповувати бакси/євро для поповнення ЗВР.

ПС. Не спеціаліст ні разу, так, думки вголос :)

Змінено користувачем yu2007
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходіть но ви в АТО, то ви то точно припините думати і мислити шаблонами і ярликами яке вам навязало ваше оточення...

слиш петріот ? звідти пишеш ? нє ? то якого х*ра когось туди посилаєш ? ТІЛЬКИ ТІ ХТО ТАМ БУВ ЧИ Є мають моральне право когось туди посилати чи апелювати цими словами. Про остальне, написане до і після цього поста, промовчу, нема про що говорити

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Frank Cowperwood, нескромне запитання: скільки у вас зараз на депозиті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь за офтоп, та все ж: а за що перманентний бан Діссєру? Ніби ж нікого не обзивав? Чи це клон? Якщо так, то дуже хотілося б знати чий :)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь за офтоп, та все ж: а за що перманентний бан Діссєру? Ніби ж нікого не обзивав? Чи це клон? Якщо так, то дуже хотілося б знати чий :)

я вернувся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь за офтоп, та все ж: а за що перманентний бан Діссєру? Ніби ж нікого не обзивав? Чи це клон? Якщо так, то дуже хотілося б знати чий :)

я вернувся

Прівєт і пака, наш фєєрічєскій... друг. :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смішно, спочатку чєл розпинається про ідеалізм, патріотичність і все таке, а потім пропонує розумним людям свалювати з країни і заробляти в "санфранциско" на тойотутундру. А як же ненька-Україна?

Навіть не може зрозуміти що для валютчика гроші - то такий самий товар як для бабульки - сємки, тільки масштаб інший. Співчуваю тим хто позичить йому гроші.

Розказує про несплачені валютчиками податки ніби сам отримує 100% білу зарплату, і щорічно подає декларацію в податкову.

Каже що "є речі куда цікавіші за гроші" а сам робить вброс про недовірливих інвесторів які не ведуться на його пропозиції.

Коротше в людини в голові каша.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прівєт і пака, наш фєєрічєскій... друг. :)

поки що не *пака* , той персонаж заблокований (не мною), тому це новий персонаж, а не клон, але оскільки чувак самоіндифікувався, то перший зальот буде й останнім

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки що не *пака* , той персонаж заблокований (не мною), тому це новий персонаж, а не клон, але оскільки чувак самоіндифікувався, то перший зальот буде й останнім

Ясно. Але якщо в даний момент хтось ддосить борду, то я можу підказати хто той "хакер". :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Frank Cowperwood, нескромне запитання: скільки у вас зараз на депозиті?

теж цікавить, бо цей чувак і ще один тут говорять і дають поради одні а потім лиють водичку і не відповідають за свої слова, і той хто їм суперечить то роблять ідіотом , аби відстояти свою безтолкову правоту. Корочє тема про курс, і щоб не було тут холіварства, то нехай дають прогнози і поради люди з відповідною освітою, або люди з владними звязками, бо деякі тут розумники, модератори, золоті медалісти, возомнили себе ходячою енциклопедією з правильним мишлением а все остальние дно, і той хто не так говорить як вони хочуть, стає ізгоєм. Вобщем рахую тако якщо ти фінансист, економіст, чи банкір, то можеш дати пораду людям що робити з грошами а якщо ні то пропусти тему аби не злити інших...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем рахую тако якщо ти фінансист, економіст, чи банкір, то можеш дати пораду людям що робити з грошами а якщо ні то пропусти тему аби не злити інших...

Тоді напоркуя ти тут намалювався?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем рахую тако якщо ти фінансист, економіст, чи банкір, то можеш дати пораду людям що робити з грошами а якщо ні то пропусти тему аби не злити інших...

Ну ти ж не пропустив. Отже чекаю твоїх порад.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем рахую тако якщо ти фінансист, економіст, чи банкір, то можеш дати пораду людям що робити з грошами а якщо ні то пропусти тему аби не злити інших...

Тоді напоркуя ти тут намалювався?

Щоб притушити трохи чиюсь самовпевненість, і все. А так я вже йду звідси, поспілкувався з людьми тут, зрозумів хто є хто, і з мене хватить, не буду псувати собі мозгі...

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб притушити трохи чиюсь самовпевненість, і все.

Так глянь в дзеркало, притуши - і читай тих, хто має де взяти гроші на свої проекти.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем рахую тако якщо ти фінансист, економіст, чи банкір, то можеш дати пораду людям що робити з грошами а якщо ні то пропусти тему аби не злити інших...

Ну ти ж не пропустив. Отже чекаю твоїх порад.

можу дати пораду просто як людина а не спеціаліст, якщо долари є то краще їх не тратити поки, бо потім будуть на вагу золота. А гривні не варто міняти якщо іх не дуже багато, краще за гривні купити те що ти планував купити, зробити ремонт, побудувати щось, змінити меблі, вдосконалити авто, чи ще на якісь потрібні речі потратити, то і задоволення отримаєш і тол якийсь буде, а то якщо їх зараз міняти на долари то більше втратиш ніж отримаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asp77

Вобщем рахую тако якщо ти фінансист, економіст, чи банкір, то можеш дати пораду людям що робити з грошами а якщо ні то пропусти тему аби не злити інших...
можу дати пораду просто як людина а не спеціаліст

jiFfM.jpg

Змінено користувачем keepo
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А гривні не варто міняти якщо іх не дуже багато, ... а то якщо їх зараз міняти на долари то більше втратиш ніж отримаєш.

Тобто долар буде дешевшати? Якось не в'яжеться з оцим:

якщо долари є то краще їх не тратити поки, бо потім будуть на вагу золота.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб притушити трохи чиюсь самовпевненість, і все.

Так глянь в дзеркало, притуши - і читай тих, хто має де взяти гроші на свої проекти.

я десь тут проявляв свою самовпевненісь? чи давав комусь поради що робити з грошима? Чи я казав що я розумний чи золотий медаліст, чи бізнесмен? я десь тут зазнавався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж цікавить, бо цей чувак і ще один тут говорять і дають поради одні а потім лиють водичку і не відповідають за свої слова, і той хто їм суперечить то роблять ідіотом , аби відстояти свою безтолкову правоту. Корочє тема про курс, і щоб не було тут холіварства, то нехай дають прогнози і поради люди з відповідною освітою, або люди з владними звязками, бо деякі тут розумники, модератори, золоті медалісти, возомнили себе ходячою енциклопедією з правильним мишлением а все остальние дно, і той хто не так говорить як вони хочуть, стає ізгоєм. Вобщем рахую тако якщо ти фінансист, економіст, чи банкір, то можеш дати пораду людям що робити з грошами а якщо ні то пропусти тему аби не злити інших...

щось дуже знайома риторика, десь вже це я чув, ну то таке, життя айпішник покаже, з часом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...