Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

бо не буде можливості як наЙ_бувати народ неякісним гівном.!!!

відкрию тобі страшну таємницю : якщо нормальна річ коштує 3 гривні, а неякісне гівно гривню, то на десять речей проданих по 3 гривні, приходится приблизно 100 речей проданих по гривні, й то не в теперішні часи, коли більшість реально пояси затягує, а ще в ті часи, коли долар 5грн був. Хочуть люди нормальні речі, нате нормальні, хочете гівна, то хто ж вам дохтор, нате гівна. Так що розкажи ще про най*бування неякісним гавном

Це все ж від бідності, я не бачив в закордоном в ЄС продаж відвертого шлаку. Якщо мінімалка в Польші 2500 злотих, біля 15 000грн., економіка працює нормально, купа виробництв розвивається, то якось зростає і самоповага і бажання купувати річ для себе. Купа заводів Лего не можуть задовільнити попит на іграшки в розвинутих країнах. А Лего це дорога іграшка, хоча є 100500 аналогів. Тому все ж рівень достатку визначальний. Чи ти вважаєш що люди на гнилих жигулях і волжарах від задоволення їздять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

дивлячись на зарашній курс долара, для багатьох купівля житла "місія не здійснена" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KarambaAramba, уяви собі, будуються і досі, але вже більш раціонально, спортзалів з 250-400 квадратів (на одну родину), поменшало, в рази, а то і на порядок.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, буду банальним, але проблема не у курсі долара чи євро,

проблема у доходах та купівельній спроможності населення.

а щодо квартирного питання - не знаю чи ти був уважний - але розглядаючи ринок нерухомості Києва та околиць, зараз маючи долари вигідніше купити житло ніж два роки тому при курсі 8, бо ціна у гривнях зросла не дуже сильно, і в середньому на околицях міста та в приміській зоні квадратний метр коштує від 600$,в той час як два роки тому у тих же самих житлових комплексах ціна була 800-850$

два роки тому двокімнатна квартира 50 кв. м. була 43000 а зараз 36000, це звісно приблизні данні, останній місяць не дивився уважно, але у моєму районі житклових комплексів за останні два роки збільшилось в рази. а значить народ купує.

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ринок все врегулює от побачиш

Я можу протилежних 10 прикладів навести, де ринок нічо не регулює, без конкретики і дат, це просто бла бла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а так цей курс великий то своєдний плюс для економіки

Е-економіка) Ви як путін який казав що від падіння рубля Росія почала вигравати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rew, у вас все добре?

- перечитайте уважно мій пост - я писав про Київ, і єдине, що не уточнив - що мова йде про новобудови.

і щодо американців - у вас незрозумілі зання про Америку.

"рівень доходів американців в десятки раз більший ніж в нас" - ви точно щось плутаєте,або рівняєте по дуже низьким доходам.

p.s. порівнюючи зараплати у нас і в США також не забувайте порівнювати витрати на життя

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rew, От дивлюсь та бачу: як будуть руйнувати п`яти поверхівки по Волі, Винниченка... :0003: Особливо ті, там де магазини, усілякі там кабакі аля карабасів барабасів... :0016:

Комунікації можуть бути заміненими, будинки - відремонтованими.

Дуже сумніваюсь що ціни заваляться до рівня 90-х.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спеціально для rew "Сколько нужно денег для жизни в США", "Как живет обычная семья в США" и средняя зарплата в США за 2014 год

"ринок конкретної втроричної нерухомості терміном більше 30-40-ка років, скоро завалиться..." ))) у Львові якось знімав квартиру у будинку 18 ст. - за вашими словами вона взагалі б мала вже давно порости грибами, але ні, будинок гарненько стоїть і враховуючи ціну за оренду - ціна на неї була теж достатьно висока

у вас дуже схиблена логіка

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мав наувазі ті будинки за якими ніхто не дивиться

про які саме будинки йде мова? конкретно і з фактами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все ж від бідності, я не бачив в закордоном в ЄС продаж відвертого шлаку. Якщо мінімалка в Польші 2500 злотих, біля 15 000грн., економіка працює нормально, купа виробництв розвивається, то якось зростає і самоповага і бажання купувати річ для себе. Купа заводів Лего не можуть задовільнити попит на іграшки в розвинутих країнах. А Лего це дорога іграшка, хоча є 100500 аналогів. Тому все ж рівень достатку визначальний. Чи ти вважаєш що люди на гнилих жигулях і волжарах від задоволення їздять?

це не від бідності, а здебільшого від тупості й жадності, бо я навмисне привів приклад не, скажімо мобільного телефону, чи телевізора, а простих буденних речей, яку нормальну раз купив й забувся на декілька років, ан нє, тре купляти гамно й через декілька місяців купувати знов. Причому людині відверто в лице говориш, що це нормальне, а це гамно, всерівно багато хто купує гамно, не залежно від вартості нормальної речі. Повторюсь, я говорю не про теперішній час, а про раніше, коли люди жили ще більш меньш нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як обясните оцей дибілізм? http://lutsk.vol.olx...html#bb2c664da1

і http://lutsk.vol.olx...html#bb2c664da1

різниця між таким гівном і тим нормальним будинком має бути не 12 тис дол, а 30 і то більше бо перший то повне гівно якого і робити неварто і коштує 48, а інший 60 коштує , но це небо і земля порівнято з тим гівном.

друже, скільки тобі років? - бо судячи по коментарям та питанням не більше 25.

розкажу у чому різниця - у новий будинок ти будеш вкладувати ще як мінімум тисяч 15, щоб довести його до житлового стану. це поперше.

розміщення на цукровому вигідніше ніж Рованцях по транспорту. але в той же час гірше по екології.

але взагалі - порівнювати примхи та причини ціноутворення кожного власника житла - не діло пусте і непотрібне - заглянь у розділ нерухомість - там люди продають довгий час квартири із значним зниженням ціни. і вистрелюють такі дивні оголошення, що задумуєшся про те, яку травку курить власник. - як приклад квартира трикімнати у Колізеї за 137 тисяч доларв, якщо не помиляюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або во ше один капєц http://lutsk.vol.olx...html#dd5512ae1f

не шариш ти у нерухомості і не лізь - це ціна не за будинок, а за ділянку в хорошому місці. ціна завищенна звісно ,але то таке

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як обясните оцей дибілізм? http://lutsk.vol.olx...html#bb2c664da1

і http://lutsk.vol.olx...html#bb2c664da1

різниця між таким гівном і тим нормальним будинком має бути не 12 тис дол, а 30 і то більше бо перший то повне гівно якого і робити неварто і коштує 48, а інший 60 коштує , но це небо і земля порівнято з тим гівном.

1 в другому випадку продаєтся пів будинку, хоч і 157 квадратів, краще хай і меньше квадратів, але свій весь

2 в першому випадку ціну деруть бо в місті, хоча згідний, чим керуются при встановленні цін на такі хати - невідомо

Змінено користувачем MANJAK11
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нацбанк ужесточит требования для пунктов обмены валют

Подробности читайте на УНИА

Змінено користувачем ForZa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слабенько щось ужесточаєт )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://censor.net.ua/news/358787

Невже я таке кровожерливе стало, що крім слова "РОЗСТРІЛ" в голову нічого не приходить?

П.С. - таке цікавеньке слово проскакує..."волатільность"...десь я його вже чув.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Морально готує но нових висот обмінного курса? )

Мене лише цікавить, чи буде організоване злочинне угруповування "Приват" вмикати "атвєтку" вже з понеділка чи помста все ж буде холодною стравою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене лише цікавить, чи буде організоване злочинне угруповування "Приват" вмикати "атвєтку" вже з понеділка

Не буде. Ні з понеділка, ні пізніше. Думаю у Бєні є набагато серйозніші аргументи у політичній боротьбі ніж штучні коливання валютного курсу. Та й такі коливання - оружиє обоюдоостроє. Може вдарити і по ньому ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене лише цікавить, чи буде організоване злочинне угруповування "Приват" вмикати "атвєтку" вже з понеділка чи помста все ж буде холодною стравою.

Можна полемізувати.

а) - чи має КорбєнДалласМультіпаспорт компромат на Бєню (тоді або вв'язуємося, витягуємо всіма методами, або мочім в сартірє)

б) - чи він же важливий для Бєні з якихось міркувань?

в) - чи варто втрачати немалі гроші, "граючись" Приватом, курсом? Чи буде теоретичний профіт компенсацією?

Задерти курс можна, але гроші повинні приносити гроші. А з таким курсом, як навіть зараз, чорний готівковий ринок не може приносити прибуток тим, хто на це розраховує. У людей немає грошової масси, щоб робити оборот долара, а, відповідно, і прибуток.

Тобто - чим більший курс, тим менше прибуток.

Я б особисто його опустив до 15-18 за $, і грався б в межах коридору 1-на гривня на день, заробляючи на панікерах (а таких критична маса)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задерти курс можна, але гроші повинні приносити гроші. А з таким курсом, як навіть зараз, чорний готівковий ринок не може приносити прибуток тим, хто на це розраховує. У людей немає грошової масси, щоб робити оборот долара, а, відповідно, і прибуток.

Тобто - чим більший курс, тим менше прибуток.

Я б особисто його опустив до 15-18 за $, і грався б в межах коридору 1-на гривня на день, заробляючи на панікерах (а таких критична маса)

Чорний нічого не вирішує в глобальному сенсі. І ніколи не вирішував. Про яких людей мова? Які обороти?

15-18 за долар??? Цитована цензором Гонтарєва розраховує на інфляцію 46% по підсумкам року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде.

Парі?

Я нічого нікому не доказую. Лише висловлюю свою думку. Але якщо ти вважаєш що Приват розжене курс, то твій прогноз: до якого рівня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нічого нікому не доказую.

Злив зарахований.

Розкажіть про Бєнині "набагато серйозніші аргументи у політичній боротьбі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...