Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

піпєц розгорнута відповідь, страшно уявити, яка тоді не розгорнута, якщо це розгорнута

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

піпєц розгорнута відповідь, страшно уявити, яка тоді не розгорнута, якщо це розгорнута

либо понесут...либо не понесут))

це як "який шанс зустріти динозавра?" 50/50) або зустрінеш або не зустрінеш))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серйозний експерт :)

Достатньо однієї цитати "девальвація може посилитись, а може й не посилитись".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серйозний експерт :)

КЕН Охріменко - це не просто серйозний чувак, це надмозок світової економіки. В МВФ навіть якийсь фінансовий індекс назвали на його честь, "Охріндекс" називається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що це міняє в даному випадку ? Ця людина НІЧОГО не сказала, що можна було б взяти на озброєння при плануванні своїх валютних операцій в другому півріччі, чи просто щоб осознати реальну обстановку та тенденції на валютному ринку нашої країни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну все. Знаю майбутній курс - сьогодні вперше на пару місяців засну спокійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну все. Знаю майбутній курс - сьогодні вперше на пару місяців засну спокійно.

Батя, я стараюсь (с)

Вірю, що не тільки ми з тобою спатимемо спокійно. Багатьом цей спіч Охрі відкрив очі на правду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, ще раз передивився, всерівно *очі закриті* , мабуть не дотягую по розумовому розвитку до дописувача вище, сумую :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пішло падіння зеленого з перспективую вирівнювання його до міжбанку ...

У звязку з позитивним очікуванням в кінці липня валютного траншу ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рублік московії просів до 60 за бакс. Якщо просяде до 65-70 трошки за собою гривню послабить.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рублік московії просів до 60 за бакс. Якщо просяде до 65-70 трошки за собою гривню послабить.

А чому на даному рівні гривню не ослабить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рублік московії просів до 60 за бакс. Якщо просяде до 65-70 трошки за собою гривню послабить.

Не ти перший, не ти останній, але це просто ким треба бути аби свято вірити в вплив одної валюти на іншу опосередковано через доллар.

У мене тоді виникає питання-а чому польський злотий так сильно не впливає на обмінний курс гривня-долар? Чому білоруські зайчики на нас не впливають через долар?

я розумію, що в процесі купівлі-продажу товарів, спільних підприємств і того всього є вплив. але це прямий вплив рубль-гривня, а не вплив через іншу валюту. це те саме, що сказати, що українська гривня може впливати на національну валюту кіпру через долар.

Змінено користувачем Bit
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ти перший, не ти останній, але це просто ким треба бути аби свято вірити в вплив одної валюти на іншу опосередковано через доллар.

Достатньо мати мінімальну спеціалізовану освіту, щоб це розуміти, а не вірити. Вплив рубля на гривню може відкидати, хіба що, людина тупа і недолуга.

У мене тоді виникає питання-а чому польський злотий так сильно не впливає на обмінний курс гривня-долар? Чому білоруські зайчики на нас не впливають через долар?

Тому що економіки не настільки інтегровані.

я розумію, що в процесі купівлі-продажу товарів, спільних підприємств і того всього є вплив. але це прямий вплив рубль-гривня, а не вплив через іншу валюту. це те саме, що сказати, що українська гривня може впливати на національну валюту кіпру через долар.

спільні підприємства тут нідочого. важливий тільки економічний звязок. Для спрощення: якщо гривня буде сильно випирати, російські рублі будуть міняти на гривні, а потім на доллари. Благо російських рублів у російського бізнесу(і банків) - як у піску у пустелі.

я розумію,

Нічого ти не розумієш. Тільки вигляд робиш.

  • +1 4
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаємо зелений по 20...

Можна поцікавитись, для чого? Що саме тобі дасть зелений по 20-30-40?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рублік московії просів до 60 за бакс. Якщо просяде до 65-70 трошки за собою гривню послабить.

Не ти перший, не ти останній, але це просто ким треба бути аби свято вірити в вплив одної валюти на іншу опосередковано через доллар.

У мене тоді виникає питання-а чому польський злотий так сильно не впливає на обмінний курс гривня-долар? Чому білоруські зайчики на нас не впливають через долар?

я розумію, що в процесі купівлі-продажу товарів, спільних підприємств і того всього є вплив. але це прямий вплив рубль-гривня, а не вплив через іншу валюту. це те саме, що сказати, що українська гривня може впливати на національну валюту кіпру через долар.

Пояснювати різницю між рублем, злотим і зайчиком для нашої економіки не бачу сенсу. Отримував 5 років останніх ЗП в рублях (в еквіваленті вм) і частково в баксах. За цей час поведінку рубля і гривні вивчив. Спрогнозувати важко. Але думаю якщо рубль крякне не на 2-3%, а на 10-20 ато і 50% від нинішнього курсу гривню це також підкосить.

Непрогнозованість рубля стала причиною чому виплати я вже беру тік в баксах навіть коли співпрацюю з московитами.

На сьогодні курс 1 бакс = 62 рубля. За тиждень 4 рубліка прикріпив до себе зелений. Це не мало. Колошматить рублік і цікаво як себе буде вести цб і російська економіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто розумієть чи слідкує.Юань тягне рубль за собою?В них ж "дружба" там типу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора прочитав

1. путин с гордостью объявляет о переходе в некоторых расчетах с Китаем с доллара на юань

2. Китай объявляет о девальвации юаня.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раша ЦБ за три місяці(до Ірану) скупив 10 млрд.дол. в самій рашці.Але кажись пізно віни це надумали.В них вісяк до кінця року 40 і половину точно зовнішній борг,золота на 2 млрд здали недавно.

Цікаво,за рублі Порох кормить Крим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ,прямий ефір з Охріменком.

Глядачка запитує-ви ж казали, що курс більше 8и грн не буде.

І що відповідає це одоробало?

,,Якби ви не скакали на Майдані-то курс і не був би більше 8и,,

Ну не плюнь в пику....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але думаю якщо рубль крякне не на 2-3%, а на 10-20 ато і 50% від нинішнього курсу гривню це також підкосить.

у нас значно зменшились об’єми торгових операцій із московією. Зокрема сильно впав експорт до них - відповідно впливу на гривню вже не буде такого як колись. Залишився імпорт енергоносіїв - але він прив’язаний до долара. Чим більше буде падати експорт в мордор тим менший вплив на гривню в майбутньому.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але думаю якщо рубль крякне не на 2-3%, а на 10-20 ато і 50% від нинішнього курсу гривню це також підкосить.

у нас значно зменшились об’єми торгових операцій із московією. Зокрема сильно впав експорт до них - відповідно впливу на гривню вже не буде такого як колись. Залишився імпорт енергоносіїв - але він прив’язаний до долара. Чим більше буде падати експорт в мордор тим менший вплив на гривню в майбутньому.

Зменшилось, але товарообіг великий %. І як не дивно РФ все-рівно на 1 місці по товарообороту серед країн. Потім йде Турція Китай. А вже тоді країни ЄС.

Думаю зараз кожні +5 рублів московії до курсу бакса. Буде десь на 0,7-1грн завалювати разом з собою нашу валюту. Бакс вже по 67 рубліків. Якщо праві деякі експерти аля демури то цікаво реакцію вати дивитись коли курс буде 80-100 в гордої імперії. Омереге пісець і все таке.

Якщо московський рублік буде на рівні 68-70 і зупинить падіння. Думаю гривня буде 24 грн за бакс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...