Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2


ursa

Рекомендовані повідомлення

дайте краще приклад "попливли"

Хвильку. Буквально вчора зіткнувся.

отут було в цьому пості. І коли я зрозумів, що не вистачає s - поправив посилання.

Викидало тупо на головну.

О! цей пост

Перейди по посиланню!

А зараз, коли залишаю комент в цій же темі, мені каже "мы не можем найти это", натискаю "назад"(чи бакспейс) - і пост з'являється!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь
Ось пост з трьома преходами, тупо перекидає на головну... Дописування буковки "s" звичайно допомагає, але ж то не діло
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Понятно, реврайти некоректно працюють. вернув взад, потім якось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розділ "51 бригада" закритий ззовні для анонімів. Було то зроблено після "поносу троля-аноніма", але ж його вже давно "прибили", а розділ залишився "member only".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только у меня при https не видно ютуба? Пробовал хром и файрфокс.

Дозволь заблокований вміст у браузері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только у меня при https не видно ютуба? Пробовал хром и файрфокс.

Дозволь заблокований вміст у браузері.

Не подскажете где общая настройка? чтоб не приходилось включать на каждой вкладке. Я нашел только такое включение.

Untitled_1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозволь заблокований вміст у браузері.

В мене в Опері така сама шняга, після отих рухів хттп--хтппс--хттп. В кожному відкритому вікні з Бордою. Блокує якусь рекламу в шапці. Дозволяю, нічого не міняється, тому що рекламу блокує адблок. Виключаю адблок - вилазить реклама. І на планшеті тоже почалися проблеми з Оперою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Значить "глюкавий" IPB не зовсім готовий з півоберта до https, все вивернув взад.

Залишив тільки авторизацію по https.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прибрали б напис модераторська панель, ато по привичці думаєш шо на свому іпб лізеш і хоп вам туда ненадо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання про imgstore - фотохостинг.

Коли намагаєшся залити більше 2-х фоток (при чому розміри не великі), завантажує і викидає 403 - Forbidden.

Але якщо натиснути "бакспейс" чи кнопку "назад" в браузері, то викидає якраз на ту сторінку яку і мало б відкрити.

post-118-0-19715800-1439530501_thumb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще не дає прикріпити файл картинки без розширення і посилання на файл картинки без розширення також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтертелеком, через комп не авторизує на форумі, після введення логіну/паролю повертає на головну сторінку. З телефону - без проблем.

Браузер Хром

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В когось ще борда лагає? в другий день - час від часу вискакує помилка роботи з sql-сервером

post-13465-0-19141000-1440094523_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В когось ще борда лагає? в другий день - час від часу вискакує помилка роботи з sql-сервером

Тільки но хтів написати, бац, помилка роботи :( Рємонтна брігада вже виїхала ? sveta.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

час від часу вискакує помилка роботи з sql-сервером

Я б навіть сказала, що час від часу Борда працює, а помилка вискакує значно частіше)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В когось ще борда лагає? в другий день - час від часу вискакує помилка роботи з sql-сервером

В мене те ж саме, особливо сьогодні...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В когось ще борда лагає? в другий день - час від часу вискакує помилка роботи з sql-сервером

В мене те ж саме, особливо сьогодні...

Бо сьогодні новий рекорд відвідуваності, купа народу на форумі сидить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні бордівчани, звертаюсь із запитанням по навігації тобто структурі підрозділу луцька тусовка, чи підтримаєте таку ідею як додати туди розділ туризм області абож лише луцька?

Згадайте скільки цікавої інформації випливло коли всплила тема розповідь про луцьк для хлопця в штатах, думаю багато бордівчан трішки дізнались про різні місця у луцьку,

Пропуную в цьому розділі зібрати інформацію про памятки які ще поки нас радують своєю присутністю, доповнивши це все цікавими фактами які можемо знати лише ми.

Що це дасть:

Маю надію що при правильній розтановці і подачі борда отримає багато оригінально індексованого матеріалу,

Наш контингент почерпне хоть трохи знань про своє місто,

Ну і в третіх можливо таки після перегляду борди люди які живуть десь в києві, одессі чи інших містах захочуть приїхати не тільки тому що тут є замок

Якщо дочитали до кінця я Вам дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де можна побачити раніше завантажені свої фотки? Бо буває і не ту фотку завантажиш на форум, а буває, що вже й не потрібна, а вона ж десь на сервер лягає... місце займає... Чи можна десь керувати отими своїми зображеннями?

І ще запитання... Чи можна десь побачити розжовування отих "Спеціальних ВВ-кодів", що воно таке і як його їсти... Бо декількома користуюсь, а от інші ну ніяк не толку не дійду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть, як додавати теги при створенні теми крім стандартних "куплю", "продам".

а то в переліку лише такі і не знайшов як додати свої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, дуже інформативна відповідь :)

Саме так, бо людина вміє додавати зображення в кінці тексту)))

post-8000-0-49235600-1441184154_thumb.jp

Але Ваша відповідь безперечно була б зрозуміліша для новачка)

Якось вже мала за честь вести з Вами діалог в цій темі. Більше не хочу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...