Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Який буде перевіряти минуле кожного претендента на владу,контролювати хід виборів і контролювати їх роботу надалі. І це потрібно робити вже зараз,щоб таракани не вилазили.

підтримую, але, ще ж немає офіційних заяв від так званих претендентів,наприклад то й самий мюнхаузен Бондар чи Шиба офіційно кажуть що "готові допомагати" чи допомагають і т.п., а про наміри ще не оголошували, чи я щось пропустив?

А будуть рватись - все можна підняти (те що сховали раніше)

Офіційних заяв вони не роблять,бо ще вичікують.Адже можлива контрреволюція,розкол,провокації тощо. Ще нічого не закінчено на Сході,а в Криму ще й не починалося. Можливо ще все.Майдан повинен стояти.

"Рупор" ПР - Єфремов гнобить Янука:

Єфремов вже розпочав передвиборчу гонку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За людей з Майдана мало хто буде голосувати, якщо ці люди не будуть нормально подані суспільству. А це, нажаль, можуть тільки політики :( Юлька всіх зазомбує і буде або премєром або президентом :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Рупор" ПР - Єфремов гнобить Янука:

Розпалити йому вогнище під сракою і буде здавати всіх своїх спільників без запинок тільки встигай записувати, а то бачиш но як заспівав коли почало припікати, падлюка.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За людей з Майдана мало хто буде голосувати, якщо ці люди не будуть нормально подані суспільству.

Після "Помаранчевої" всі хто приймав участь (активну) дуже хотіли до руля , але всім не вистачило місця.От тоді і почалось.Шкода що погано закінчилось.Хоча якби не той "майдан" не було б і теперішнього.

Так що напевно солдати повинні лишатись солдатами , а політики політиками.

А от вибирати повинні ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильне рішення Автомайдану:

http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/23/7015961/

І на місцях потрібно зробити аналогічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильне рішення Автомайдану:

http://www.pravda.co.../02/23/7015961/

І на місцях потрібно зробити аналогічно.

Тут вже хтось про це говорив (zaHARE)! Підтримаю організацію місцевої (народної) ради по контролю дій чиновників в міській та обласній раді (починаючи від виборів на пости та контролю їхніх дій... є інформація про те що голова міськради розграбовує... рада підняла це питання, провела розслідування і т.д.).

Для цеї ідеї потрібно знайти нам однодумців! Для цього рекомендую створити нову тему для реалізації цієї ідеї.

Зроблю слідуючий крок!!! Якщо цей запис підтримає 10 людей, я відкриваю нову тему де з однодумцями ми зможем організувати цю задумку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут вже хтось про це говорив (zaHARE)! Підтримаю організацію місцевої (народної) ради по контролю дій чиновників в міській та обласній раді (починаючи від виборів на пости та контролю їхніх дій... є інформація про те що голова міськради рограбовую... рада підняла це питання, провела розслідування і т.д.). Для цеї ідеї потрібно знайти нам однодумців! Для цього рекомендую створити нову тему для реалізації цієї ідеї.

підтримую - створення нової теми з подальшим переходом до конкретних дій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єфремов вже розпочав передвиборчу гонку.

Єфремов по суті звинуватив Яника в слабкодухості. Зовнішність оманлива, але коли дивлюсь на його лице, думаю якби він був на місці яника...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильне рішення Автомайдану:

http://www.pravda.co.../02/23/7015961/

І на місцях потрібно зробити аналогічно.

Тут вже хтось про це говорив (zaHARE)! Підтримаю організацію місцевої (народної) ради по контролю дій чиновників в міській та обласній раді (починаючи від виборів на пости та контролю їхніх дій... є інформація про те що голова міськради розграбовує... рада підняла це питання, провела розслідування і т.д.).

Для цеї ідеї потрібно знайти нам однодумців! Для цього рекомендую створити нову тему для реалізації цієї ідеї.

Зроблю слідуючий крок!!! Якщо цей запис підтримає 10 людей, я відкриваю нову тему де з однодумцями ми зможем організувати цю задумку!!!

Поки нас 5 однодумців (надіюсь до нас підтягнуться в новій темі)! Створю зараз нову тему в вітці "Політика і тд і тп", тільки хочу порадитись як її назвати, щоб людям було легко віднайти по темам (типу "Народна рада" - щось в цьому напрямку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кернес хоче співпрацювати з новою владою

Мер Харкова Геннадій Кернес у харківському аеропорту сказав, що будь-який переможець стає більш величніше, якщо він робить своїх ворогів друзями

Кернес сподівається, що нова влада буде працювати з ним разом на благо харків'ян, повідомляє
з посиланням на

Крім того, чиновник додав, що постійно перебуває на зв'язку з губернатором Харківщини Михайлом Добкіним, а от де зараз Віктор Янукович, Кернес відповів, що спілкувався з ним тільки по справі, коли той приїжджав до Харкова і що близьких стосунків у них немає.

http://espreso.tv/new/2014/02/23/kernes_khoche_spivpracyuvaty_z_novoyu_vladoyu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки нас 5 однодумців (надіюсь до нас підтягнуться в новій темі)! Створю зараз нову тему в вітці "Політика і тд і тп", тільки хочу порадитись як її назвати, щоб людям було легко віднайти по темам (типу "Народна рада" - щось в цьому напрямку).

Крім того, повинні бути люди, які мають безпосереднє відношення до Правого сектору чи Автомайдану, через яких можна буде ділитись інформацією і якась координація потрібна...

P.S. Ще один "+" за те що тему треба створити - багато людей хотіли б, бути присутніми і на майдані, і брати безпосередню участь у всіх акціях, але ж, в силу тих чи інших причин не можуть це зробити, це також треба розуміти, тому, така тема однозначно потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кернес хоче співпрацювати з новою владою

"Хотеть - не вредно" :0162:

Мер Харкова Геннадій Кернес у харківському аеропорту сказав, що будь-який переможець стає більш величніше, якщо він робить своїх ворогів друзями

в кернеса в паспорті, напевно таке саме фото як в мене на аватарці :0156:

Крім того, він напевно друг Льоні-космонавта, якщо думає, що для нього ще не все скінчено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://uaonlinefilms.com/publ/veb_kameri_onlajn/luck/veb_kamera_quot_teatralna_ploshha_luck_quot_onlajn/84-1-0-3334 Волинський беркут просить вибачення у лучан
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На заклики форумчан створив нову тему тут , щоб ми змогли знайти однодумців які зможуть організувати рух по контролю дій місцевої влади.

Надіюсь тему назвав правильно, так як пропозицій я не отримав...

В новій темі нам потрібно обсудити що ми можемо для цього зробити і як це зробити, щоб більше не було хабарництва в нашому регіоні, виконувалися поставлені задачі урядом та каб. міністрів (наприклад: гроші перерахували на ремонт доріг, а дороги стали гіршими) і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беркут поставили на коліна перед громадою

стрім http://www.ustream.tv/channel/lutskonline

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допа і Гепа в Харкові, громадське стрімить, Одеса теж бурлить з обох сторін, пахне смаленим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допа і Гепа в Харкові, громадське стрімить, Одеса теж бурлить з обох сторін, пахне смаленим.

Викрутиться жидяра, не вперше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію, чому Турчинов не призначить нових губерів? Повноваження в нього від сьогодні вже є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби не збили темп, навіщо взяли перерву аж до 16.00 понеділка.. Риги перегруповуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МЕНІ ВСЕ-ОДНО ЯКЕ ПРІЗВИЩЕ В НАШОГО МАЙБУТНЬОГО ПРЕЗИДЕНТА ЧИ ПРЕМ'ЄРА!!!! Я хочу щоб була добровільна громадська організація (наприклад як автомайдан), яка мене і ВСІХ зможе захистити на всіх рівнях!!!! Сам перший вступлю до неї зразу!!!!

Поясню простим прикладом - прихожу в жек (потрібна довідка - 2 хв щоб її виписати), а мені починають розказувати - може дай 50 грн, або почекай 100500 годин, бо там БАЧИШ-НО п'ють чай... Чи гаїшник мене зупинив - якщо я винуватий - я заплачу ПОВНІСТЮ офіційний штраф (але хочу прозоро знати який кілометр дороги за мої гроші полагодили), але якщо з мене просто вибивають взятку, то....

Так от, я хочу мати номер телефону, за яким при схожих ситуаціях через 15 хв приїде 100+ людей і пояснять, що це не правильно... Ще раз скажу - сам готовий бути самим активним учасником !!!!

І ця ж організація має при винекненні необідності приїхати до ВР чи президета і поставити їх на місце. І тоді нам дійсно буде пофіг яке прізвище в людей, що впроваджують в життя ВОЛЮ народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МЕНІ ВСЕ-ОДНО ЯКЕ ПРІЗВИЩЕ В НАШОГО МАЙБУТНЬОГО ПРЕЗИДЕНТА ЧИ ПРЕМ'ЄРА!!!! Я хочу щоб була добровільна громадська організація (наприклад як автомайдан), яка мене і ВСІХ зможе захистити на всіх рівнях!!!! Сам перший вступлю до неї зразу!!!!

Поясню простим прикладом - прихожу в жек (потрібна довідка - 2 хв щоб її виписати), а мені починають розказувати - може дай 50 грн, або почекай 100500 годин, бо там БАЧИШ-НО п'ють чай... Чи гаїшник мене зупинив - якщо я винуватий - я заплачу ПОВНІСТЮ офіційний штраф (але хочу прозоро знати який кілометр дороги за мої гроші полагодили), але якщо з мене просто вибивають взятку, то....

Так от, я хочу мати номер телефону, за яким при схожих ситуація через 15 хв приїде 100+ людей і пояснять, що це не правильно... Ще раз скажу - сам готовий бути самим активним учасником !!!!

Підтримую, готовий записатись вже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби не збили темп, навіщо взяли перерву аж до 16.00 понеділка.. Риги перегруповуються.

Велике навантаження на Турчинова, який зараз і виконувач обов"язків президента. Тим більше закони треба попередньо обговорити, щоб не було брєда юридичних коллізій. Якщо не в комітетах (немає на це часу), то хоч у "вузькому колі".

Головне - призначили силовиків, тепер хто їм не підчиниться автоматично стає поза законом. Має дійти навіть до дебіла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...