Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

я дивлюсь і мене трусить.. я б так не зміг лізти напевно..

як жаль що я боягуз.

а вони блять кричать Юлі волю...

ось як треба казати

Spwu9ssO9rM.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

хороший ролик від 1+1

п.с. можете мене звичайно замінусувати, але мені сподобалось як відпрацював канал 1+1 в цей складний час, за ними не помічав відвертої дезінформації і явних "завалів" як в одну чи іншу сторону, але в той же час давали однозначні натяки на те що потрібно робити зараз, транслюючи відповідні трейлери фільмів і ролики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віктор Янукович поки не покинув територію України і переховується на дачі одного із впливових чиновників під Харковом.

За словами співрозмовника видання, авіаційний борт президента вчора вилетів в ОАЕ для того, щоб відвернути увагу. Сам же В.Янукович під прикриттям прибув до Харкова для участі у з’їзді депутатів всіх рівнів.

Початковий план передбачав виступ Віктора Януковича на з’їзді, проголошення нової республіки Південного сходу і відділення від України. Гарантом безпеки нової республіки повинен був виступити російський президент Володимир Путін, який повинен був офіційно підтримати нову державу і ввести обмежений військовий контингент для її захисту.

Однак, всупереч очікуванням, Володимир Путін у досить жорсткій формі відмовив Віктору Януковичу не просто у військовій підтримці, але навіть у визнанні нової держави. Після цього демаршу прихильники проекту відмовилися від його реалізації і прийняли рішення на з’їзді оголосити про прихильність української територіальної цілісності. В.Янукович їхати на з’їзд відмовився.

На даний момент команда диктатора шукає варіанти для втечі з України. Але здійснити це не так просто, тому що кілька країн відмовилися його прийняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працівники Беркуту просять допомоги покинути Україну

date.png Лютий 22nd, 2014 user.png golosadm

У соціальній групі ВКонтакте беркут http://vk.com/be.rkut адміністрація групи просить дослівно :

Друзі, у зв’язку з тим що нашим братам і сестрам Українцям потрібна допомога, багато хто просить укриття (хоча б тимчасове) в Росії, Білорусії, пишуть багато прохань про допомогу (не матеріальний), а фізичного прожіванія.Еслі є в селах Росії, Білорусії порожні будинку або місце де можна сховатися, пишіть Адміністратору. Багато жінок з дітьми, ситуація критична, треба вивозити дітей і жінок!

1- випустити зараз весь беркут, значить випустити І ЙМОВІРНИХ злочинців

2-витіснити зараз весь беркут, значить втратити наш ,поповнити людський ресурс (міцний і здоровий) сусідніх держав.На що вони зрештою і розраховують

3-Організувавши несправедливе гоніння, спровокуємо хвилю несприйняття на Сході України і дамо їм підстави більше хилитись до Росії.Наце вона теж розраховує

4-Сьогоднішня революційна влада має захистити і гарантувати беркуту,ЯКІ НЕ В КРОВІ,і які принесуть присягу по новому нормальне життя.

5 Повірте, людина, котра провинилась і хоче виправитись- служитиме на порядок краще, ніж просто за гроші.

Не можемо розкидатись людьми,громадянами України.

Треба до цього підійти особливо ретельно-поліграф, поліграф, свідчення , контроль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГПСУ: Пограничники не выпустили чартерный рейс с Януковичем на борту

22:15 Сегодня Телеграф

По материалам: УНИАН

В свете последних событий многих интересует вопрос: Где же сейчас находится Виктор Янукович?

В Государственной пограничной службе Украины заявляют, что не позволили чартерному рейсу с Виктором Януковичем на борту вылететь из Донецка в субботу.

"Сегодня в аэропорту Донецка пытался вылететь чартерный рейс без соответствующего пограничного оформления", - сообщил агентству "Интерфакс-Украина" помощник председателя Госпогранслужбы Сергей Астахов. По данными пограничников, на борту находился В.Янукович.

Как сообщалось ранее, сегодня, 22 февраля, Верховная Рада приняла постановление “О самоустранении Президента Украины от исполнения конституционных полномочий”. За соответствующий документ проголосовали 328 из 334 народных депутатов, зарегистрированных в сессионном зале. Данным постановлением назначаются внеочередные выборы Президента на 25 мая 2014 года.

Сам Янукович не признает решения Верховной Рады о его устранении с поста Президента, сообщила его советник Анна Герман. “Президент не признает этого решения Верховной Рады и считает его незаконным. Всего полдня он находится в рабочей поездке в Харькове, что было трактовано как самоустранение”, - сказала Герман. По ее словам, Янукович остается действующим Президентом, и будет продолжать исполнять свои обязанности.

2Nokian

їм у групу написав: від кого зібрались втікати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухав виступ Юлії Тимошенко на Майдані.

Несподобався пафос і деякий цинізм. Ще загиблих не поховали, а вона вже передвиборчу кампанію розпочала.

Її час пройшов, нехай подякує Майдану за звільнення, лікується - і на пенсію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ожного бійця, офіцерів то в першу чергу , допитати , залучити спеців, поліграфи і вияснити, перевищив він повноваження необхідні, чи ні.

Нормальних і адекватних,які служили по уставу -залишити.

Навіщо всіх підряд? Забагато мороки. Накази кимось та й віддавались. От їх і треба допитувати і карати в першу чергу.

Звісно командири відповідають в першу чергу, і з них починати. Але ж і наказ кожен виконував по своєму.

Там відморозків ну від сили 30%, не можна всіх під один гребінець

Ми ж не ЧК.

Тим уродам дали наказ "стріляти" - стріляй хоч всрися.

Але не вбивай !!!! Стріляй по деревам воронам, мухам, в найгіршому випадку в нижню частину ноги ну або для зовсім даунів в руку.

Ці нелюди стріляли так, що в людей не залишалось бодай малого шансу на життя.

І аовірте страта для них - це найлегший для них варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Водолази дістають з води у Межигір'ї зброю, набої та запали до гранат."

Серйозно до оборони готувались... багато народу поклали б...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГПСУ: Пограничники не выпустили чартерный рейс с Януковичем на борту

22:15 Сегодня Телеграф

По материалам: УНИАН

В свете последних событий многих интересует вопрос: Где же сейчас находится Виктор Янукович?

В Государственной пограничной службе Украины заявляют, что не позволили чартерному рейсу с Виктором Януковичем на борту вылететь из Донецка в субботу.

"Сегодня в аэропорту Донецка пытался вылететь чартерный рейс без соответствующего пограничного оформления", - сообщил агентству "Интерфакс-Украина" помощник председателя Госпогранслужбы Сергей Астахов. По данными пограничников, на борту находился В.Янукович.

Как сообщалось ранее, сегодня, 22 февраля, Верховная Рада приняла постановление “О самоустранении Президента Украины от исполнения конституционных полномочий”. За соответствующий документ проголосовали 328 из 334 народных депутатов, зарегистрированных в сессионном зале. Данным постановлением назначаются внеочередные выборы Президента на 25 мая 2014 года.

Сам Янукович не признает решения Верховной Рады о его устранении с поста Президента, сообщила его советник Анна Герман. “Президент не признает этого решения Верховной Рады и считает его незаконным. Всего полдня он находится в рабочей поездке в Харькове, что было трактовано как самоустранение”, - сказала Герман. По ее словам, Янукович остается действующим Президентом, и будет продолжать исполнять свои обязанности.

2Nokian

їм у групу написав: від кого зібрались втікати?

Ой чується мені втече цей жук полюбасу.

От якби арештувати якось.

Треба в терміновому порядку відкривати кримінальну справу ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крымский "Беркут" по пути домой два раза открыл огонь

Сотрудники крымского «Беркута» возвратившиеся домой из Киева, рассказывают, что в Крым им пришлось прорываться с боями.

Как рассказал «Вестям» один из бойцов спецподразделения, по дороге домой автобусам «Беркута» пришлось прорываться через восемь блокпостов сторонников майдана в Киевской и Черкасской областях, пишут

Вести.

«В нас бросали камни, палки, биты. Сначала отбивались с помощью дубинок. Но в Черкасской области «встреча» была еще жестче. Поэтому, чтоб расчистить дорогу транспорту мы даже вступили в небольшой бой, пришлось стрелять. Преимущественно в воздух. Слава, Богу все живы здоровы, обошлось», — рассказал он.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба Беркут постійно чмирити коли побачимо на вулиці. Не відмажуться мол "ми нікого не били і не стріляли". Жодної лояльності до мусорів взагалі і до беркута зокрема.

Але так можна попасти на людину, котра дійсно не била і не стріляла.

Сильно приємно нам, коли в Криму зачувши українську мову відразу вигукують ,,бєндєровец,,В беркуті теж люди , і вони громадяни України, і мають такі самі права

Треба зробити так.

Кожного бійця, офіцерів то в першу чергу , допитати , залучити спеців, поліграфи і вияснити, перевищив він повноваження необхідні, чи ні.

Нормальних і адекватних,які служили по уставу -залишити.

Ну а іншим по справедливості.

На це все піде може і пів року, Але на осінь будем мати менший і якісний спецпідрозділ.

А як їх назвати, хай вони самі вирішать.

Кожен має на колінах!!! перед народом спочатку доказати, що він не причастний до страт на Майдані!!! І не треба мені про презумпцію невиновності!!! Така в них доля - попали на маховик....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен має на колінах!!! перед народом спочатку доказати, що він не причастний до старт на Майдані!!! І не треба мені про презумпцію невиновності!!! Така в них доля - попали на маховик....

Кожного поводити по могилах загиблих, і дати просто поспілкуватись з їх рідними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крымский "Беркут" по пути домой два раза открыл огонь

....

Ось і відкрився черговий триндьож, що Беркуту спочатку не видавали зброю, а видали тільки 18 лютого. Зброя в них була з самого початку. Тобто, з місць постійної дислокації вони їхали до Києва зі зброєю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можна переслідувати людину по расовій, національній, політичній чи організаційній принадлежності. ЯКЩО ВОНА НЕ ВЧИНИЛА ЗЛОЧИН.

Крапка.

За це пролито крові МІЛІОНІВ. І саме в країнах з таким принципом люди живуть найзаможніше та найбезпечніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Кожного поводити по могилах загиблих, і дати просто поспілкуватись з їх рідними.

а ти думаєш, тим рідним такі спілкування сподобаються?

не верзіть дурниць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крымский "Беркут" по пути домой два раза открыл огонь

....

Ось і відкрився черговий триндьож, що Беркуту спочатку не видавали зброю, а видали тільки 18 лютого. Зброя в них була з самого початку. Тобто, з місць постійної дислокації вони їхали до Києва зі зброєю.

Здається те, що беркут випустили з Києва по домівках-частина однієї великої домовленності. Взамін закрили всі поползновєнія до сепаратизму та федералізації.

І це правильно, зараз треба зберегти країну, терміну давності для військових злочинців нема.Такі, що били киками , кидали гранати В ЛЮДЕЙ, стріляли в людей.

Ну не було там таких більше 500 чоловік.Ну а найперше командири, що це заохочували і ще найперше міністри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В честь загиблих на майдані...

Ти знаєш мамо, я вже не вернуся

Пробачте батьку, все що міг зробив.

Та знайте – смерті не боюся,

За Україну тіло положив.

Допомогти хотів своїм братам

Я рідну землю захистити.

Ти знаєш мамо, як страшно було там?

Та все ж я не давав себе зломити.

Тримався до останнього, як міг,

Бо, Ви, мене з дитинства батьку так учили,

Але тут знаєш, ті люди б’ють своїх,

Й нажаль, до мене кулі долетіли…

А ще здавалось жити нам та жити

Та ні, їм треба кровопролиття,

А вдома жінка і маленькі діти…

Я став героєм для свого дитя.

Пробач кохана, що тебе покинув

Одну вставати з цих важких руїн,

Я ангелом до тебе в сні прилину,

Й не випускатиму з своїх обійм.

Ще ніч, і я вернусь додому,

Вернусь героєм, що правда без життя,

Прошу моліться люди Богу,

За тих живих, що йтимуть до кінця.

TMhH.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Громадському каже, що потрібен один кандидат від опозиції(хоча по суті зараз це влада), і ним, імовірно буде, Вона.

Моя думка - та ну нафіг.

Хочеться бачити альтернативу всім цим дискредитованим персонажам.

В парламент потрібно брати перш за все ФАХІВЦІВ своєї справи. Щоб міністр охорони здоров'я не купувала луївьютони, а випускник ПТУ юстиції не погрожувала людям.

І взагалі посаду президента можна скоротити - стільки непотрібних дискусій відпаде, що ого-го!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше всюди і завжди про українців і Україну казали, що вона ніколи не була самостійною і не зможе нею бути, що ми завжди будемо смиренно гнутися під ярмом, що в нас це в крові - комусь коритися, що менталітет українця - "моя хата скраю"...

...Ото єдина заслуга того урода, що він зміг все ж таки довести всьому світу і нам самим, що Українці МОЖУТЬ піднятися! що Україна - це Країна! що ми - ВЕЛИКИЙ НАРОД!

І це - єдине, за що можна йому сказати "дякую"... коли він буде стояти на лобному місці... і відрубати гаду голову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здавалось би схід і південь України не підняти.

ще зранку гепадопа проводили зїзд, а вже ввечері Харків впав

В кабинете Добкина евромайдановцы провели экскурсию

23 февраля 2014, 00:23

Евромайдановцы в Харькове провели инспекцию облгосадминистрации и сожгли портрет Януковича

"Мы обратились к единственному представителю пока еще действующей власти Василию Хоме (заместителю главе ХОГА) и он обеспечил нам такую возможность", - сказал депутат Харьковского облсовета Иван Варченко, передает "Интерфакс-Украина"

До 30 человек евромайдановцев зашли в обламдинистрацию, поднялись на второй этаж, зашли в кабинет главы ХОГА, "чтобы удостовериться, все ли в порядке". Они осмотрели кабинет и сняли со стены портрет Виктора Януковича, который вынесли к остальным участникам митинга, ожидавшим на улице.

И.Варченко сообщил, что в воскресенье планируют провести аналогичную инспекцию с депутатами Харьковского горсовета в мэрии.

Позднее протестующие сожгли портрет В.Януковича на ступеньках перед входом в ХОГА под одобрительные крики. "Мы все понимаем, что это было символичное наказание", - заметил И.Варченко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...