Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Славута, Хмельницька обл, знищили памятник леніну.

http://vk.com/feed?z...18883_188657073

А в нас ще у Маневичах досі стоїть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Нардеп Олег Ляшко узнал, чем закончились ночные переговоры в Януковича. Об этом он написал в Facebook.

"Участники переговоров - 3 министра иностранных дел, Янукович, Кличко, Яценюк, Тягнибок, Тигипко.

Договорились: в течение 48 часов возвращение к Конституции 2004 года, в течение 10 дней - формирование коалиционного правительства, в декабре - досрочные президентские выборы.

Но это не совсем то, чего требуют восставшие люди.

Вот наши требования:

Янукович должен быть отстранен от власти немедленно и предан суду за массовые убийства граждан. А еще - отставка и трибунал для Захарченко, отставка генпрокурора Пшонки, освобождение политзаключенных включая Юлию Тимошенко, изменение состава ЦИК и Конституционного суда, принятие закона об импичменте президента. Это тот минимум, который удовлетворит Майдан", - написал Ляшко.

.........видно, що трьом опозиційним хлопам потрібен "холодний душ" на сцені майдану.......щоб оговтались трохи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Славута, Хмельницька обл, знищили памятник леніну.

http://vk.com/feed?z...18883_188657073

А в нас ще у Маневичах досі стоїть...

у вас там має бути місцевий форум, напиши щось плану гайда валити. з кожного по тросу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за емоції - поспав тіко 3 години на стільцях в УкрДомі і зараз на роботу, але: який НАХ.Й акт з громадянином Януковичем - тільки ПОВНА КАПІТУЛЯЦІЯ!!!! І не інакше!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Славута, Хмельницька обл, знищили памятник леніну.

http://vk.com/feed?z...18883_188657073

А в нас ще у Маневичах досі стоїть...

непорядок, проте нічого страшного, будемо знати де бронзу можна взяти для памятника Героям України загиблим в боротьбі з режимом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видно, що трьом опозиційним хлопам потрібен "холодний душ" на сцені майдану

Два слова: тягнуть час

Або вже, або така опозиція нафік нікому, крім влади, не потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається, ця трійка не має права вести Україну у майбутнє, та вони вже і не хочуть, тому тянуть гуму, щоб визволити Юльку. так,вона не свята,але мигом завалить всіх,хто був причетний до убивств, в секунді розбиреться з беркутнею. І вірю,що вона ЗМОЖЕ забезпечити благополуччя. Коли вона вийде - полетять голови у ВСІХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося би Яника і Захарченка під трибунал уже, але треба припинити кровопролитя... хоча би і так зараз (редакція конституції 2004 року, перевибори осіню), а потім всеодно зробимо харакірі тим хто влаштував геноцид...

Боюсь тільки одне, щоби до перевиборів Яник не зайнявся репресіями (скоріше всього що гнида так і зробить)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акт, бля, вони підпишуть... Та нафіг він потрібний - нехай родичам загиблих скажуть, що їхні сини та чоловіки загинули за якийсь сраний акт. Це триндець!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається, ця трійка не має права вести Україну у майбутнє, та вони вже і не хочуть, тому тянуть гуму, щоб визволити Юльку. так,вона не свята,але мигом завалить всіх,хто був причетний до убивств, в секунді розбиреться з беркутнею. І вірю,що вона ЗМОЖЕ забезпечити благополуччя. Коли вона вийде - полетять голови у ВСІХ

Підтримую!!! Це вже не та Юля, що була до того як попала під репресії, а голодний вовки, який не забув через кого він остався голодним. Її потрібно запустити в політику і негайно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за емоції - поспав тіко 3 години на стільцях в УкрДомі і зараз на роботу, але: який НАХ.Й акт з громадянином Януковичем - тільки ПОВНА КАПІТУЛЯЦІЯ!!!! І не інакше!!!!

Ви Герой !

Я вас чудово розумію і тільки за те, що ви писали., але

Щоб зараз висів хряк на майдані необхідно покласти не одну сотню славних Украінців, да і не факт, що він не втече.

Тепер якщо дійсно буде новий кабмін та конституція - беркут, захарченки,.... Обісруться перші !

При правильному кабміні прокурорі та голові сбу - ці всі подонки сядуть одразу, мало того ім не буде куди втікти не в рашу не в европу, так як це питання як би вирішили всі і раша і европа і штати і наші.

Ну а перед виборами буде достатьно часу, щоб спитати шоблу - а на какие шиши куплено унітаз, годинник,......

Але це тільки в тому випадку - міністри силові будуть дійсно високоморальними Украінцями, а не піз....олами. Що ми і маємо проконтролювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, земляки. Починається уїк-енд, а траса на Київ вільна, як повідомили нам побратими зі Львова. B);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки не буде повна зачистка криміналітету та поставлені барикади в 10м на кордонах з Росією - ми не зможемо контролювати, на жаль.....

це ж вся клата москва смокче і смокче, і настав час накормити її вже не нашою кров*ю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Славута, Хмельницька обл, знищили памятник леніну.

http://vk.com/feed?z...18883_188657073

А в нас ще у Маневичах досі стоїть...

Значить є нова ціль для автомайдану. Якщо будуть їхати валити вождя ката обов'язково приєднаюсь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні задався питтанням... незнаю чи варто своїми думками ділитися, але все ж таки....

Чому політики матеріально не допомогли з коштами для поранених (той же апарат алізарова на які потрібно було 30000 грн.)??? Чому жодного політика небуло видно на передовій???

Правильно апарат Ілізарова.Це не прилад,це механізм для тримання в купі і подальшого зростання розбитих і переломаних кісток.Він складається з кілець і шпиць.Я так розумію,що 30000 це багато апаратів Ілізарова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви Герой !

Дякую, звичайно!!! Але Герої України зараз - це всі українці, які борються з режимом не тіко в Києві, але і в областях, які не дають ВВ виїжджати до столиці, які патрулюють свої райони, які всіляко допомагають Майдану.

Звичайно, загиблі українці... Аж сльози навертаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мені хочеться провести цей уїкенд в Київі, але дружина говорить, що вона мене ще до виїзда без слідства та суда розстріляє в дома....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деякі депутати їздили по СІЗО визволяти наших та лікарнях, а також завдяки своїм ксівам проводили транспорт на майдан. я думаю це правильно. на передовій з них толку мало. пулявлоб підтвердила це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да он просто как и все торчки сутра нюхнюл и понеслось - в обед новая доза - и я снова рембо.

Ну а вечером и ночью приходит измена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні задався питтанням... незнаю чи варто своїми думками ділитися, але все ж таки....

Чому політики матеріально не допомогли з коштами для поранених (той же апарат алізарова на які потрібно було 30000 грн.)??? Чому жодного політика небуло видно на передовій???

Правильно апарат Ілізарова.Це не прилад,це механізм для тримання в купі і подальшого зростання розбитих і переломаних кісток.Він складається з кілець і шпиць.Я так розумію,що 30000 це багато апаратів Ілізарова.

Від переставляння доданків сумма не міняється.... що це таке я думаю багатьом відомо! Суть в тому що 3 політика скидуються по 10 000 грн і питання закрито, але наскільки я переконуюсь, чим людина багатіша тим вона жадніша...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ввімкнув телевізор то думав шо побью його нафіг... всі які добрі... мусорня начальнічкі вже давай звернення до народу... ми з народом... а де раніше були а? чому тількі зараз звернення?!

А обосрана наша опрозиція .... шо то взаггалі таке?!

йопт якій нах акт?! які нах переговори ?! яке повернення ? вони шо реально думають шо будуть у ВР?!!

всіх нах ... задовбало шо людям зараз знову кістку пропонують! забоялись за свої посади! то хай знають шо поміняють УСІХ!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що виродки в парламенті роблять.... срочно принесіть в парламент гранати без кілець і вручіть депутатам яким не подобається щоб Україна стала нарешті країною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би вас застерегти від таких дій. (маю на увазі розкол країни на дві, якшо мається це на увазі)

по-перше це не справа одного дня. потрібно ділити уряди, інфраструктуру, документацію… розпочнеться тотальна дєльожка і перетягування кордону. більше того - багато людей в новій "прикордонній" зоні залишаться в заручниках. проведуть кордони по селах. коротше цей процес може затягнутись на рік, а то і не завершиться взагалі.

по-друге багато олігархів сходу робитимуть все, щоб цього не сталося. адже у нас тут епіцентри, нові лінії і т п. аналогічно і порошенко не зацікавлений шоб рошенки не купували на сході.

по-третє. я впевнений, що якби нас все таки розділили, ми б жили краще без них, ніж з ними. але це не вихід. давайте бути поміркованими а не генодопкіноподібними. тим паче що таких виродків мало ,ви самі чули, що в криму люди в більшості нейтральні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ти навіть нейтральний - то вже ПРОТИ вільної України! немає середніх,чи тої "золотої" серединки. Якщо ти проти - то хоч знаєш це, а !"не визначений" може легко ніж в спину застромити і перейти на іншу сторону, ГАНЬБА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...