Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Джон Джонович@sumnyi_blazen 18 сек.

Є інфа, що сука Башкаленко направив у #Луцьк декілька автобусів з тітушками. Закликаю бути обачними. Потрібно патрулювати місто.#євромайдан

Будьте обачні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА!!!!!!!!!!!!!!!!ВАЖЛИВО!!!!!!!!!

Немає часу читати кілька сторінок,може хтось постив.

В центрі міста вишикували шоблу,яка цілий день ходила по місту і гукала Слава Україні.Їм проводять інструктаж і зараз почнеться зачистка і розбій.Бити будуть всіх підряд.Можливі убивства і каліцтва.Всі забирайте своїх рідних з вулиць.Я так поняв,що все йде за сценарієм.Це не жарт!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джон Джонович@sumnyi_blazen 18 сек.

Є інфа, що сука Башкаленко направив у #Луцьк декілька автобусів з тітушками. Закликаю бути обачними. Потрібно патрулювати місто.#євромайдан

найкращий результат з такею гопотою - безвісті пропали у волинських лісах та болотах.

http://youtu.be/rggfSSnA-0s

щурі кинулись в усібіч втікати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ж то знати.Вроді як чужі.Хоча вчора ментуру теж чужі брали.

ти паспорти перевіряв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ж то знати.Вроді як чужі.Хоча вчора ментуру теж чужі брали.

ти паспорти перевіряв?

Ну я,наприклад,як місцевий,йшов би до міськвідділу коротшим шляхом,а не через центр,як йшли вони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До дамби в Черкасах приїхали близько 300 машин з активістами. Проти них - 7-8 автобусів силовиків. Серед активістів є поранені
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я,наприклад,як місцевий,йшов би до міськвідділу коротшим шляхом,а не через центр,як йшли вони.

а не ОБЛ. управління?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА!!!!!!!!!!!!!!!!ВАЖЛИВО!!!!!!!!!

Немає часу читати кілька сторінок,може хтось постив.

В центрі міста вишикували шоблу,яка цілий день ходила по місту і гукала Слава Україні.Їм проводять інструктаж і зараз почнеться зачистка і розбій.Бити будуть всіх підряд.Можливі убивства і каліцтва.Всі забирайте своїх рідних з вулиць.Я так поняв,що все йде за сценарієм.Це не жарт!!!!!

Сергей, это ты? Или кто-то с твоего логина?

Выдохни. А потом разберись. А потом пиши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я з ними мав розмову на останньому поверсі в облраді, вони намагались вияснити чи я не мєнт, то питали чи мене хтось знає з наших головних революціонерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я,наприклад,як місцевий,йшов би до міськвідділу коротшим шляхом,а не через центр,як йшли вони.

а не ОБЛ. управління?

Ні,мова саме про міськвідділ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні,мова саме про міськвідділ.

то може вони пішли спочатку на обл, а потім далі в міськ.? так нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте не будемо про тітушок, якщо ці вар’яти заявляться сюди, то болот по поліссю багато і шукати їх ніхто не буде.

Краще вшануймо пам’ять молодих хлопців, яких сьогодні розстриляв режим. Як під крутами - цвіт нації. Вічна слава героям!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора я стояв ще з двома товаришами на театральній площі в луцьку, недалеко від палаток, і почув як спілкувалися ті хлопці в масках з битками, кому по скільки мають заплатити за день. коли вони проходили повз нашу компанію я побачив в їхніх очах жагу до агресії.

ви можете мене мінусувати за мої ствердження,але факт для мене остається фактом не всі люди стоять за свободу частина молодиків стоїть за гроші і щоб побитись і щось потрощити.

навіщо було вчора зі всіх сторін закидати умвс бруківкою куди попало, адже потім з казни будуть брати гроші на новий ремонт і знову частина грошей відмиється в чийсь карман, такими діями ми самі викидаємо власні податки на вітер.

з того що я бачу на майдані поряд з людьми які стоять і помирають дійсно за можливість іншим жити мирно інша частина людей збирається потусуватись і побитись бо в крові адреналін грає. хто знає коли ще модна буде потрощити адмін будівлі і за це не отримати ніяких арештів

на даний момент ситуація в країна зайшла досить далеко як і одна так і друга сторона зайшли досить далеко до тієї межі коли відступити означає втратити все. люди нам потрібно дивитись хто поряд з нами воює проти противників адже коли правда переможе то серед нас будуть тіж самі бандити політики які користуються моментом і піаряться. скажіть як з цими ми будемо боротись потім??? коли проходжу через палетки в пізній час то неодноразово чую нецензурну лексику один до одного і до інших людей які намагаються про щось запитати чи виразити власну думку, відразу в відповіть чують ТИ! ПРОВОКАТОР!!! ти тітушко! кожний на майдан прийшов з власними вимогами і кожен намагається відстояти власні права...

Вибачте! кого обідив чи рознервував просто накипіло коли наших побратимів вбивають а люди стоять через те що платять або через те що зараз модно побути на майдані і потусуватись щось розбити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА!!!!!!!!!!!!!!!!ВАЖЛИВО!!!!!!!!!

Немає часу читати кілька сторінок,може хтось постив.

В центрі міста вишикували шоблу,яка цілий день ходила по місту і гукала Слава Україні.Їм проводять інструктаж і зараз почнеться зачистка і розбій.Бити будуть всіх підряд.Можливі убивства і каліцтва.Всі забирайте своїх рідних з вулиць.Я так поняв,що все йде за сценарієм.Це не жарт!!!!!

Сергей, это ты? Или кто-то с твоего логина?

Выдохни. А потом разберись. А потом пиши.

Уже разбираюсь.Просто 2 канала дали инфу,которую я,возможно на эмоциях,свел в одну.

Один канал из Киева сообщил,что Луцк признан самым слабым звеном на ЗУ и зачистка начнется с него.

Второй,через 2 минуты,сообщил,что в центре за драмтеатром выстроили людей и подвезли обмундирование,в которое они облачались.

Мне показалось странным,что за драмтеатром,а не в помещении ОДА,где наш штаб.

Вот я и свел 2 инфы в одну и нажал красную кнопку.Вот такая логическая цепочка.

Если психанул и ошибся-извините,буду лично проверять.

Но лучше перестраховаться.)))

Ні,мова саме про міськвідділ.

то може вони пішли спочатку на обл, а потім далі в міськ.? так нормально.

Ні,я мав там очі,які все бачили.Обл і міськ брали майже одночасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут проблема з ідентифікацією, беріть просто паспорт з собою якщо вечором виходите на вулицю, а тітушки немісцеві не будуть ходити по місту в патрулі, якщо вже хтось тут буде то таємно спецназ і не для погромів, а для ліквідації ключових осіб, і ПС тут не допоможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опозиція не має права давати згоду на перевибори президента в кінці року-тільки відставка і вже!!!!

А потім арешт і суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне показалось странным,что за драмтеатром,а не в помещении ОДА,где наш штаб.

Вот я и свел 2 инфы в одну и нажал красную кнопку.Вот такая логическая цепочка.

Если психанул и ошибся-извините,буду лично проверять.

Но лучше перестраховаться.)))

Панове, перевіряйте інформацію яку постите - це надзвичайно важливо!

Я сьогодні був очевидцем як дезінформація / ОБС навела шороху на Нововолинському ринку.

Люди ховалися від тітушок / беркута, який спалив Володимир-Волинський ринок і їде 2 автобусами з Луганська в Нововолинськ. Люди з легкістю вірять в нісенітниці і навіть не пробують прислухатися до голосу розуму. Хоча барикадку на виїзді з міста організували і пост поставили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора я стояв ще з двома товаришами на театральній площі в луцьку, недалеко від палаток, і почув як спілкувалися ті хлопці в масках з битками, кому по скільки мають заплатити за день. коли вони проходили повз нашу компанію я побачив в їхніх очах жагу до агресії.

ви можете мене мінусувати за мої ствердження,але факт для мене остається фактом не всі люди стоять за свободу частина молодиків стоїть за гроші і щоб побитись і щось потрощити.

навіщо було вчора зі всіх сторін закидати умвс бруківкою куди попало, адже потім з казни будуть брати гроші на новий ремонт і знову частина грошей відмиється в чийсь карман, такими діями ми самі викидаємо власні податки на вітер.

з того що я бачу на майдані поряд з людьми які стоять і помирають дійсно за можливість іншим жити мирно інша частина людей збирається потусуватись і побитись бо в крові адреналін грає. хто знає коли ще модна буде потрощити адмін будівлі і за це не отримати ніяких арештів

на даний момент ситуація в країна зайшла досить далеко як і одна так і друга сторона зайшли досить далеко до тієї межі коли відступити означає втратити все. люди нам потрібно дивитись хто поряд з нами воює проти противників адже коли правда переможе то серед нас будуть тіж самі бандити політики які користуються моментом і піаряться. скажіть як з цими ми будемо боротись потім??? коли проходжу через палетки в пізній час то неодноразово чую нецензурну лексику один до одного і до інших людей які намагаються про щось запитати чи виразити власну думку, відразу в відповіть чують ТИ! ПРОВОКАТОР!!! ти тітушко! кожний на майдан прийшов з власними вимогами і кожен намагається відстояти власні права...

Вибачте! кого обідив чи рознервував просто накипіло коли наших побратимів вбивають а люди стоять через те що платять або через те що зараз модно побути на майдані і потусуватись щось розбити

У вас, кроме наболевшего, есть предложения? Или вы кому-то тут глаза открыли? Если болит, идите к ОДА и помогайте разруливать. Ясно, что не все пушистые, а тем более, лучшие в большинстве уже там в Киеве. Осталась группа активных и неравнодушных, которая пытается малыми силами справиться и с явным врагом, и со "своими" придурками. Тут кое-кто потешается с "бдительности" ребят, которые пытаются держать порядок в режимном помещении, как могут. Чем веселиться тут, пришли бы подсказали, как лучше. Не знаете, как, тогда сидите и не пиздите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не пройшло багато часу від як президент Венгрії подав у відставку і за докторської дисертації, а наш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Борисполе, на перекрестке улиц Киевский Шлях и Дзержинского люди заблокировали выезд на аэропорт «Борисполь». Таким образом, активисты намерены не дать народным депутатам улететь из страны (ранее в соцсетях стала появляться информация, что народные избранники с семьями покидают Украину).

Как сообщил Сегодня.ua координатор бориспольского блок-поста Ярослав, сейчас там собралось уже около 5 тысяч человек. Люди также приносят шины для баррикад.

"Было 500 человек, полчаса назад - 3 тысячи. По последним данным - около 5 тысяч человек", - отметил Ярослав.

Напомним, ранее десятки автомобилистов собрались на Варшавской трассе и начали расчищать ее от песка, которым она была заблокирована. Изначально акцию задумали несколько человек, впрочем, спустя некоторое время она стала массовой.

http://www.segodnya.ua/hot/rada-protest/v-borispole-5-tysyachnaya-tolpa-zabarrikadirovala-vyezd-na-aeroport-497301.html

0995c6de2fe8c1509a82ce44edbe84be.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...