Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я не вірю депутатам, які вийшли з ПР.

Я не вірю правоохоронцям,які вчора либлячись виходили з свого схрону.

І всіх закликаю їм не вірити.Вони роблять хід конем,троянськім конем.

Чесно навіть не уявляю поки,як вийти з тої ситуації,в якій опинилась країна.Але шансів у беззбройних дуже мало.Майже немає.

Вони скоріше чорти ніж ангели, це зрозуміло, але якщо з їхньою "допомогою" вдасться врятувати життя людей, то чому б не спробувати їм на деякий час повірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто жах

Снайперы стреляют в медиков!!! Целятся в шеи и головы!

238245435369e01c19e24597580586a8.jpg

Ну не віриьтся мені що можуть наші люди стриляти та ще й в медиків... Схиляюсь до найманців або кацапи якісь... ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там уже немає наших,всі вже повиїзджали, я вже говорив про це, одні кляті москалі, боже,спали їх на козацькій землі. я не повірю,щоб "наші" так безжалістно убивала хлопців та дівчав, НЕ ВІРЮ!!!

ССО в дії, гори москва!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Volodymyr Ariev

В ВР сходяться депутати. Вже пару десятків регіоналів. Є несподівані прізвища.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто жах

Снайперы стреляют в медиков!!! Целятся в шеи и головы!

238245435369e01c19e24597580586a8.jpg

Почитай Харківські та Донецькі форуми --- повіриш!!!!

Ну не віриьтся мені що можуть наші люди стриляти та ще й в медиків... Схиляюсь до найманців або кацапи якісь... ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна, клянусь Богом, я люблю тебе!

Ніна Ярмаркіна Новини з-під Новомосковська, там блокують потяги: разобрали рельсы - поезд никуда не поедет!!! Баррикада... народу человек 300... есть местные депутаты от оппозиции...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто жах

Снайперы стреляют в медиков!!! Целятся в шеи и головы!

238245435369e01c19e24597580586a8.jpg

Ну не віриьтся мені що можуть наші люди стриляти та ще й в медиків... Схиляюсь до найманців або кацапи якісь... ((((

Хто саме там стріляв у людей невідомо, проте з часом уся правда буде доступна і тоді жоден виблюдок хто б він не був(наш, ваш, найманець, москалюга недобита чи ще якесь кодло) не уникне справедливого народного покарання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

беркут нарізає якісь дерев'яні заточки

http://www.youtube.com/watch?v=10ZLZ7DNn3U

додано:

щойно помітив що відео не свіже. але всерівно цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дуже втішні новини з верховної ради. На даний момент зібралося всього десь 130-140 депутатів. Яценюк заявив, що будуть сидіти там до тих пір поки не зберуться 226.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bg63xSTCMAAiJfT.jpg

Щоб шаблі не брали, щоб кулі минали голівоньки Ваші! Героям Слава!

І свіжа новина для підтримки духу:

Український президент шукає шляхів втечі. Російський поки не дає гарантій

Близько години тому Віктор Янукович телефонував Володимиру Путіну. Він просив надати гарантії на випадок утечі з України, повідомляє Хвиля, посилаючись на джерело в Кремлі.

За його інформацією, Путін ухилився від конкретної відповіді. Між тим, сьогодні в Сочі російський керівник провів закриту нараду з приводу ситуації в Україні. За підсумками зустрічі було прийнято рішення зайняти вичикувальну позицію.

Також стало відомо, що Росія ухвалила рішення не видавати обіцяного раніше другого траншу в рамках московських угод.

http://espreso.tv/new/2014/02/20/zmi_putin_zlyvaye_yanukovycha

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто меня знают, подтвердят, что церковь я не признаю, духовенство не уважаю, но батюшки на Майдане служат, по настоящему, людям и Богу. Они герои. Как и все, кто на Майдане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

селище Міліоративне (Дніпропетр.обл.) люди лягли на рельси, зупинили потяг з військами. СЛАВА ГЕРОЯМ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Український президент шукає шляхів втечі. Російський поки не дає гарантій

Близько години тому Віктор Янукович телефонував Володимиру Путіну. Він просив надати гарантії на випадок утечі з України, повідомляє Хвиля, посилаючись на джерело в Кремлі.

За його інформацією, Путін ухилився від конкретної відповіді. Між тим, сьогодні в Сочі російський керівник провів закриту нараду з приводу ситуації в Україні. За підсумками зустрічі було прийнято рішення зайняти вичикувальну позицію.

Також стало відомо, що Росія ухвалила рішення не видавати обіцяного раніше другого траншу в рамках московських угод.

http://espreso.tv/ne...aye_yanukovycha

Хай терміново вилітає в Сомалі.

Забере своїх стоматологів ,.... - в сомалі його з нетерпінням чекають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://youtu.be/VDrC7mE6uOE

У Борисполі місцеві мешканці вийшли на вулицю полювати на «тітушок», яких, за словами активістів, звозили цієї ночі в Київ. Люди заблокували проїзд через місто, встановивши три блок-пости.

«Коли сьогодні вранці, в центрі міста Бориспіль, стояли наші жінки і поруч проїжджали автомобілі з Харкова і почали стріляти по наших людях -- після цього повстав Бориспіль», -- каже Ярослав Годунок, депутат Бориспільської міської ради.

За словами Годунка, місцеві жителі зупинили мікроавтобус з номерами полтавської області, в якому сиділи молодики.

Бориспільчани планують стояти до тих пір, поки в парламент не проголосує за повернення до Конституції 2004 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто меня знают, подтвердят, что церковь я не признаю, духовенство не уважаю, но батюшки на Майдане служат, по настоящему, людям и Богу. Они герои. Как и все, кто на Майдане.

Я всегда говрил в разделе "религия",что нельзя судить о религии,вере и церкви по отдельным личностям как,например Гундяев и Ко. Есть истинно следующие писаниям люди и священники.

И Майдан это подтвердил.Эти люди, как никто,понимают,что все под Богом ходим и на

Его милость уповаем.И как известно:"не бывает атеистов в окопах под огнем".

Будучи на Майдане был поражен удивительным взаимопониманием и уважением друг к другу представителей разных конфессий.Они не делят Бога.Это поистинне разумные и милостивые люди.Каждый раз когда на Майдане читалась молитва,затихал даже ветер и у всех в душе становилось спокойно и тепло.

Я уверен,что батюшка на фото ни за что не променял бы возможность спасать тысячи душ на 600-й мерс и денежный приход как у Павлуши Лаврского.

Низкий поклон таким отцам.Пусть им воздасться за жертву ихнюю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Бердичеві активісти спільно з мисливцями та місцевою міліцією створили блок-пости з відлову "тітушків"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент Украины Виктор Янукович около часа назад звонил Владимиру Путину и просил о предоставлении гарантий на случай бегства из Украины. Об этом сообщил источник «Хвилі» в Кремле. По информации источника, Путин не дал ясного ответа Виктору Януковичу. Между тем, сегодня в Сочи президент России провел закрытое совещание по ситуации в Украине. По итогам которого было принято занять выжидательную позицию.

Также стало известно, что Россия приняла решение не выделять второй транш Украине в рамках Московских соглашений.

http://hvylya.org/news/exclusive/yanukovich-poprosil-putina-o-zapasnom-aerodrome.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За всю історію незалежної України не відбулось сотої долі того, що відбулось за 2 дні. Ця кров на Януковичі. Як він керував країною стільки років? Чому ми були такі сліпі? Чому ми таке допустили? Лукашенко в порівнянні з ним - ангел. За такі заслуги одна нагорода - смертна кара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За всю історію незалежної України не відбулось сотої долі того, що відбулось за 2 дні. Ця кров на Януковичі. Як він керував країною стільки років? Чому ми були такі сліпі? Чому ми таке допустили? Лукашенко в порівнянні з ним - ангел. За такі заслуги одна нагорода - смертна кара.

XUoVdUwiwNM.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...