Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

До речі десь давали лінк на статтю спеца-як вести себе в місті під час бойових дій і як мочити танкі.Може хто тицьне,освіжити інфу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Анатолій Гриценко

Зміни в керівництві Збройних Сил: чому і задля чого?

Начальника Генштабу – головнокомандувача Збройних Сил генерала Володимира Заману знаю добре: цей офіцер ніколи не погодився б на перетворення воїнів-десантників на поліцейських, які замість захисту народу від зовнішнього ворога захищали би владу від власного народу. Тому ні Генштабом, ні Збройними Силами Замана відсьогодні не командує – під "нові" завдання армії потрібен інший "воєнначальник".

І такого знайшли – адмірал Юрій Іл'їн – Той-що-Виконає-Наказ! Тим більше, коли адмірал має теплі стосунки з наближеним до Януковича мільярдером Вадимом Новінським...

А щоб заміна найвищого військового начальника в армії не спричинила жодних коливань навколо "генеральної лінії" правлячої партії і Президента Януковича як Верховного головнокомандувача ЗС серед в офіцерському середовищі, генерала Заману замість негайного звільнення в запас "пішли" на іншу посаду – відтепер він один із заступників Секретаря РНБО. Формально, й надалі начебто "в команді", але згодом, думаю, його "підуть" остаточно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі десь давали лінк на статтю спеца-як вести себе в місті під час бойових дій і як мочити танкі.Може хто тицьне,освіжити інфу?

http://ibigdan.livejournal.com/14422477.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі десь давали лінк на статтю спеца-як вести себе в місті під час бойових дій і як мочити танкі.Може хто тицьне,освіжити інфу?

http://ibigdan.livej...m/14422477.html

Власне вчорашні події з БТРом підтвердили слова полковника в повній мірі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ibigdan.livej...m/14422477.html

Власне вчорашні події з БТРом підтвердили слова полковника в повній мірі.

А якщо врахувати, що БТР набагато маневреніша "залізяка", ніж танк, то танки на Майдан може вивести лише божевільний.

Хоча, від нашої влади можна очікувати і не такої дурні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що робити з тими тітушками ? Звідки стільки уйоб...ків набралось ? Ходять вільно поміж беркуту, мають зброю, от вони набагато страшніші за весь беркут, погромити і побити людей яі навіть неберуть участі в протестах, для них що два пальця. Тітушки правда також різні є, прості - за 200 грн., і кримінальні бики, де 200 гррн. не обійдуться... і ще здається є професійні провокатори...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БТР, а тим паче танк в місті абсолютно безкорисна річ... це довели ще німецькі підлітки з фаустпатронами в Берліні під кінець війни (1945)

Хіба якщо по раді стрельнути, або блок-пости ДАІ пробивати

Піхота не тільки цариця полів, але і міських нетрів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. ....... і того маємо фактично вісім областей під контролем майдану........... аби хоть "їзошьтрьонно - ізвращенний ум" ПР не придумав ще якої куйні яка нам навіть в голову неприходить.......

Доречі головний ЕсБеУшник держави у нас теж ще той комуністично-совковий чувак, так що х/з що їм в голову взбреде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що робити з тими тітушками ? Звідки стільки уйоб...ків набралось ? Ходять вільно поміж беркуту, мають зброю, от вони набагато страшніші за весь беркут, погромити і побити людей яі навіть неберуть участі в протестах, для них що два пальця. Тітушки правда також різні є, прості - за 200 грн., і кримінальні бики, де 200 гррн. не обійдуться... і ще здається є професійні провокатори...

1) Виховання

2) частково менталытет

3) Інститут освіти

ось тобі три слони які породжують уйобків.

тепер просто їм дозволили повилазити. а були вони завжди. і будуть як на мене. всі ми різні і всіх треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що робити з тими тітушками ? Звідки стільки уйоб...ків набралось ?

Передавати відповідним органам, або десь складати для тимчасового зберігання АЛЕ..перед тим, легенько, злого духу вигнати з них. Імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким органам? :)

хоть старим, хоть новим.

ПС. ну, тоді - складати :). В ОДА місця багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arseniy Yatsenyuk@Yatsenyuk_AP 8 хв.

Штурму Майдану, який сьогодні планувала влада, не буде. Оголошено перемир’я. Основне – зберегти людські життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якоби штурм. Рішають на сходці шо штурму не буде, продовжуєм переговори. Ля... Санда Барбара!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arseniy Yatsenyuk@Yatsenyuk_AP 8 хв.

Штурму Майдану, який сьогодні планувала влада, не буде. Оголошено перемир’я. Основне – зберегти людські життя.

Ну то шо Арсенька куля в лоб да?

я впевненний на 100500% шо в опозиції вже літак заправлений стоїть і з хвилини на хвилину жде своїх пасажирів шоб здійнятись в небо і сісти десь в Швейцарії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Генсекретарю ООН.: Введения миротворцев в Украину.

Вдупу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

#ЄвроМайдан На Майдані знову частково зникло світло. Бандити не припиняють кидати світлошумові гранати. Щойно понесли чергового пораненого. Таке перемир'я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще тут тільки миротворців нехватало - від яких толку як з козла молока.......ато европа осуджує , європа осуджує.....да нах ідіть зі своїм осудом і з такою допомогою!!! :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://blogs.pravda.com.ua/authors/kurina/530510eef28d3/

так я також не підтримую побиття і поливання,чіпляння до сцени в такий спосіб . та як на мене Башкаленко сам винен. проявляв сміливість не в той спосіб і час.

Авторка ж вирвала все з контексту і показує яка вона людяна і які ми погані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наболіло....

Досягнення опозиції:

1.народне віче на 12.

2.чіткі і зрозумілі вимоги.

3. Години блаблаблабла

......переговори.............після переговорів:

1.влада пообіцяла т.д і т.п., але не виконала(Ми ж договорілісь,нас наіпали)

2.народне віче на 12.

3.чіткі і зрозумілі вимоги.

4. Години блаблаблабла

Гиии...і що??переговори, а потім:

1.влада пообіцяла т.д і т.п., але не виконала(Ми ж договорілісь,нас наіпали)

2.народне віче на 12.

3.чіткі і зрозумілі вимоги.

4. Години блаблаблабла.

5. Чітка і зрозуміла Кулявлобтаккулявлоб.

Що нового?а нічого,окрім того,що людей ще більше вбивають,катують,палять і т.д.

імхо. Пахне наступним:

Опозиція 2015- ми чітко і зрозуміло проіпали вибори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

докторішка з ПР на п"ятому шонібудь городить Володимир Сальдо ніби....навіть журналістка невитримала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...