Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Надо установить плазму, проектор, колонки на Грушевского и показывать всё что происходит в Украине. Круглосуточно. Пусть смотрят и знают всю информацию.

Правильна агітація суперника це 50% перемоги, потрібно донести усю повноту інформації, усю правду тим вв-шникам що стоять за яника, вони ж абсолютно нічого не знають що діється навколо. Я не розумію чому досі керманичами майдану не організовано таку ідею, впевнений це дуже допоможе в поверненні вв-шників до людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згоден повністю. чому одразу не відповісти, так я щось роблю, а почати співати про грібаєдава? може простіше трохи будь у спілкуванні...

Не розумію, вам так важливо знати чи робить щось певний користувач "для революції"? З моменту як вас перевели з групи "троллі" я вже вкотре (десь так втретє) читаю в цій/сусідній темі ваші докори, які все більше перетворюються в "аргумент" у словесних перепалках. Якщо користувач просто не хоче афішувати про те що він якось допоміг, це говорить про його скромність, а не про те що йому нічого сказати. Я впевнений що серед тих хто тут пише є купа людей які тихенько "донатять" в скриньку на Театральному чи таскають туди пакети з ліками чи шкарпетками і нікому про це не кажуть. За те тут є немала група людей які за кожну дрібницю зроблену "во благо" відмічаються у своїх повідомленнях, аби не бути запідозреними в бездіяльності. Хтось може постійно бути в Києві, хтось може постійно ночувати на Лідавській, а хтось може один раз пожертвувати десятку. Але мовчки.

правый сектор....звернення...

націоналісти які звертаються до глядачів російською... думаю що це фейк, то біш ряжені, які хочуть скласти враження що націоналісти чимось схожі на чеченських бойовиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні є дуже багато людей, котрі розмовляють російською, але люблять Україну набагато більше ,ніж Пшонка,Олійник чи Герман,Яка до речі є татаркою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій Гриценко

Дмитро Булатов – головне, живий!

http://blogs.pravda.com.ua/authors/grytsenko/52eac37a93950/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію, вам так важливо знати чи робить щось певний користувач "для революції"? З моменту як вас перевели з групи "троллі" я вже вкотре (десь так втретє) читаю в цій/сусідній темі ваші докори, які все більше перетворюються в "аргумент" у словесних перепалках

плюс стопицот. зайдешь в тему почитать какую-то конкретику про события, а тут опять меряються революционными пиписками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.youtube.com/watch?v=2UcbPU0Jlyk

правый сектор....звернення...

Официальное обращение и прессконференция Правого сектора уже была. Лица, фамилии, цели, задачи. А кто эти люди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні разу не дивився відео-роліки Балашова...

Один глянув - "Интервью Балашова российскому ТВ"... Він був записаний в грудні...

Розумний чоловік...

Бійці внутрішніх військ мерзнуть і хочуть додому?

Hromadske.tv Як їх зек розводить нехай дивлятьсся

Я Вам вчора двічі кидав силки на його одне відео і його канал на ютубі. доречі за добу появилолся в нього ше 3 відео. Чувак жорстко тролить "підставки для флажків".

бійці внутрішніх військ ше з початку грудня мерзнуть і хочуть додому і то шо яник їх розводить і їх харить -- це теж факт.

Чому влада вимагає виконувати закон про амністію? опозиція не голосувала за цей закон, а народ взагалі радикально проти. то як це виглядає? -- ми самі приймаєм рішення і вимагаєм, шоб ви його виконували. В чому тут компроміс? Неварто вважати, що янукович добровільно піде у відставку. він зробить все можливе і неможливе, шоб сидіти в кріслі президента

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію, вам так важливо знати чи робить щось певний користувач "для революції"?

доки користувач не починає всіх довкола вчити, як робити революцію, які у нас всі фігові "генерали" та розповідати,як краще зробити до нього питань не виникає. не помітили?

і так, мене тоді цікавить, чи людина робить щось крім гвалтування клавіатури. чому це вас так обурило?

Хтось може постійно бути в Києві, хтось може постійно ночувати на Лідавській, а хтось може один раз пожертвувати десятку. Але мовчки.

во-во. а хтось може всіх навчати, кричати у всі горла, але ні чого не робити...

Официальное обращение и прессконференция Правого сектора уже была. Лица, фамилии, цели, задачи. А кто эти люди?

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доки користувач не починає всіх довкола вчити, як робити революцію, які у нас всі фігові "генерали" та розповідати,як краще зробити до нього питань не виникає. не помітили?

і так, мене тоді цікавить, чи людина робить щось крім гвалтування клавіатури. чому це вас так обурило?

во-во. а хтось може всіх навчати, кричати у всі горла, але ні чого не робити...

я так розумію, мене це теж стосується, і я це приймаю, це справедливо. Але не той час зараз, шоб ми (правильніше сказати - Ви) мірялися здобутками і вкладами в просування спільної справи. Зараз дуже небезпечний час -- яник присипляє пильність, намагається внести оманливе відчуття, що в нас все виходить і ми перемагаєм, розслабити, збити пильність. а мине 15 діб і "заговорять гармати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок Булатова. мені одному здається, що це медведчука особиста вендета за ворота маєтку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Официальное обращение и прессконференция Правого сектора уже была. Лица, фамилии, цели, задачи. А кто эти люди?

У мене теж великі сумніви, що на відео - Правий сектор. На їхній сторінці я такого не знаходжу. ХТО ЦІ ЛЮДИ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згоден повністю. чому одразу не відповісти, так я щось роблю, а почати співати про грібаєдава? може простіше трохи будь у спілкуванні...

Не розумію, вам так важливо знати чи робить щось певний користувач "для революції"? З моменту як вас перевели з групи "троллі" я вже вкотре (десь так втретє) читаю в цій/сусідній темі ваші докори, які все більше перетворюються в "аргумент" у словесних перепалках. Якщо користувач просто не хоче афішувати про те що він якось допоміг, це говорить про його скромність, а не про те що йому нічого сказати. Я впевнений що серед тих хто тут пише є купа людей які тихенько "донатять" в скриньку на Театральному чи таскають туди пакети з ліками чи шкарпетками і нікому про це не кажуть. За те тут є немала група людей які за кожну дрібницю зроблену "во благо" відмічаються у своїх повідомленнях, аби не бути запідозреними в бездіяльності. Хтось може постійно бути в Києві, хтось може постійно ночувати на Лідавській, а хтось може один раз пожертвувати десятку. Але мовчки.

правый сектор....звернення...

націоналісти які звертаються до глядачів російською... думаю що це фейк, то біш ряжені, які хочуть скласти враження що націоналісти чимось схожі на чеченських бойовиків.

Підтримую повністю!

1. Якісь незрозумілі з'ясування "хто що зробив і чого ти тут клаву давиш"..По-перше, ми тут на борді всі одна дружна родина. Я так вважаю. Всі мають право висловитись, поділитись новиною. Так? А кричати тут на зразок - а я на мітинги хожу, а мій чоловік в Києві був два рази, чи а я n грн занесла, чи навіть те, що я переночував на Лідавській я не буду, бо собисто мені так не подобається. Коротше, всі ми за одне, а хто криса ( сорі за мій французський), то це на його совісті.

2. Відео "Правого сектора" якесь сумнівне.. Навіть не в мові справа...Як казав Станіславський "не верю!"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слава Богу Булатов живий. Порізаний,пошматований,катований,але живий.думаю в майдану тепер буде лідер за яким потянеться народ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так цікаво спостерігати за реакцією деяких людей, до яких я, навіть, не звертався особисто))

думаю в майдану тепер буде лідер за яким потянеться народ!

от й мені здається, що він може об'єднати навколо себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую повністю!

1. Якісь незрозумілі з'ясування "хто що зробив і чого ти тут клаву давиш"..По-перше, ми тут на борді всі одна дружна родина. Я так вважаю. Всі мають право висловитись, поділитись новиною. Так? А кричати тут на зразок - а я на мітинги хожу, а мій чоловік в Києві був два рази, чи а я n грн занесла, чи навіть те, що я переночував на Лідавській я не буду, бо собисто мені так не подобається. Коротше, всі ми за одне, а хто криса ( сорі за мій французський), то це на його совісті.

Прєднуюсь! Іноді просто огидно читати подібні з'ясування стосунків. Нагадує діалог Паніковського з Шурою Балагановим - "А ти хто такий???"

Є один ворог, якого треба подолати усім разом і не час зараз звинувачувати один одного у тому, що хтось менше зробив для Майдану, ніж ти. Всі стараємся у міру своїх можливостей, але не всі це афішують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію, вам так важливо знати чи робить щось певний користувач "для революції"?

доки користувач не починає всіх довкола вчити, як робити революцію, які у нас всі фігові "генерали" та розповідати,як краще зробити до нього питань не виникає. не помітили?

і так, мене тоді цікавить, чи людина робить щось крім гвалтування клавіатури. чому це вас так обурило?

Хтось може постійно бути в Києві, хтось може постійно ночувати на Лідавській, а хтось може один раз пожертвувати десятку. Але мовчки.

во-во. а хтось може всіх навчати, кричати у всі горла, але ні чого не робити...

Официальное обращение и прессконференция Правого сектора уже была. Лица, фамилии, цели, задачи. А кто эти люди?

+1

Мені незрозуміло чому користувач, який "всіх довкола вчить" та "гвалтує клавіатуру" апріорі на вашу думку нічого не робить "во благо", до того моменту поки не напише що він таки щось зробив. Правила форуму не обмежують користувачів у способах "гвалтування клави", в той же час не змушують когось відповідати на ваші запитання.

...

Щодо закону "Про амністію". Незгоден навіть із самим формулюванням "звільнити затриманих, арештованих та засуджених". Якщо очевидно що складу злочину, наприклад, в перевезенні покришок в багажнику чи покупці бензину, немає, то чому закон не передбачає компенсації жертвам вибіркового чи несправедливого судочинства? Це повинно бути не "звільнення", а повна реабілітація з компенсацією моральної шкоди, хоча б стосовно очевидно невинних затриманих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це сьогоднішнє, одне з трьох))) подивіться ше вчорашне з "підставками для флажков")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Активиста Майдана Михаила Гаврилюка, известного по кадрам, на которых запечатлены издевательства сотрудников милиции над голым мужчиной, признали жертвой пыток. Об этом сообщил руководитель рабочей группы по восстановлению нарушенных прав Станислав Батрин.

27e986776ab5baa373eed43397_494b0540.jpg

Такое обращение в адрес генпрокурора оформили в Комиссии по расследованию нарушений прав человека, сообщает УНН.

Как говорится в обращении, действия в отношении Гаврилюка по нормам национального законодательства и международного уголовного права квалифицируются как пытки, т.е. умышленное причинение сильной боли или физических или психических страданий по отношению к человеку, лишенному свободы.

Особо отмечено, что в действиях правоохранителей имеет место превышение власти, сопровождавшееся насилием, болезненными и оскорбляющими личное достоинство потерпевшего действиями (ст.365 УК Украины).

Согласно требованиям международного уголовного права уголовной ответственности за пытки подлежат не только официальные лица - непосредственные исполнители преступления, но также и те официальные лица с ведома и молчаливого согласия которых совершались пытки.

Заявители требуют от генпрокурора безотлагательно установить всех официальных лиц правоохранительных органов, участвовавших в публичном истязании Михаила Гаврилюка; безотлагательно объявить данным лицам подозрение и направить в суд ходатайство о применении к ним предусмотренных законом мер.

Заключение по делу Михаила Гаврилюка подготовил кандидат юридических наук, старший научный сотрудник Института государства и права им. В.М. Корецкого НАН Украины Николай Иванович Серый.

Лінк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок Михайла. Памятаєте міжнародний скандал пов"язаний з тортурами над в"язнями Гуантанамо? Охоронці в"язниці знущалися над в"язнями терористами. Доказами свідчили записи з камер спостереження. У нас відкрито і відверто садисти знімають знущання над звичайними людьми , весь світ це бачить і мовчить.

Виникла одна дурацька ідея, але можливо хтось знайде в ній сенс. Останні роки пішла така широка мода на різного роду реаліті шоу типу -- політики живуть в простих родинах і переймають їх побут, зірки шоубізу живуть в селах життям селян і т.д. і т.п. Пропоную шикарну (це та, шо дурацька) актуальну ідею для реаліті шоу -- берем родини з Донецька і на деякий час поселяєм у Львові, на томість аналогічно переселяєм львівські родини в Донецьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось хто палить автівки в столиці:

ПРАВИЙ СЕКТОР

НЕДОЛУГІ: КЛОУНИ ВИРІШИЛИ ПОБАВИТИСЬ У КРУТИХ АНТИФАШИСТІВ

Красный Сектор!

Мы организация, выступающая против экстремистов и фашистов, загадивших Киев. Все мы, украинцы, хотим жить лучше! Все! Но, мерзавцы, которые бросают камни в ментов (хоть мы их сами не очень) - это не патриоты! Это скоты. Но мы сделаем так, чтобы наши жены и дети спокойно ходили по улицам!

Мы будем отвечать скотам их же монетой - наказывать.

Против силы - ТОЛЬКО СИЛА!

Результаты... их уже знает вся страна! И мы не остановимся!

Да, сегодня мы сожгли немало машин идиотов, которые припёрлись в Киев, засрали его и думают, что хозяева. Никакой революции не будет! Приносим извинения, если испортили имущество нормальных людей. Но Вы должны понимать, что если не наши активные действия, фашисты завтра поставят палатку у Вас в квартире, потому что Вы им не понравились. И срать они хотели на Закон.

Эти козлы в ФБ https://www.facebook...14369898576232/

И дятел который это публикует https://www.facebook...id=1000017309..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про міліцію і законність і відповідальність офф документ та "бЕРКУТ" .......... і як виправили прикру помилку по ньому........... що хочуть те і крутять

Аби хоч холоди закінчились щобі людей більше зібралось і Бог поміг тих г@..онів розігнати СКІЛЬКИ ВЖЕ МОЖНА!!!

"Міліція виконує свої завдання неупереджено, у точній відповідності з законом. Ніякі виняткові обставини або вказівки службових осіб не можуть бути підставою для будь-яких незаконних дій або бездіяльності міліції. Для забезпечення громадського порядку працівники міліції зобов'язані вживати заходів незалежно від свого підпорядкування.

Міліція поважає гідність особи і виявляє до неї гуманне ставлення, захищає права людини незалежно від її соціального походження, майнового та іншого стану, расової та національної належності, громадянства, віку, мови та освіти, ставлення до релігії, статі, політичних та інших переконань..............."

....якоби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, було вже тут, чи не було... Відео "з тилу" Беркутяк

"Власники зброї відразу звернули увагу на постріл, який зафіксований на 94 секунді запису, на їхню думку по рівню віддачі рушниці та шуму, постріл був зроблений не гумовими кулями", - так прокоментували це відео на сторінці ЄвроМайдан – EuroMaydan.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Правий сектор" заявив, що готовий іти в наступ

RO8yXxoyvOU.jpg

"Правий сектор" готовий атакувати

Радикальне крило українського протесу "Правий сектор" вимагає звільнити затриманих активістів Майдану. У випадку відмови влади протестувальники обіцяють розпочати активні вуличні бої.

"Нехай виконують наші вимоги. Якщо наші побратими, а також затримані й арештовані учасники акцій протесту не будуть звільнені, ми будемо змушені знову йти в наступ", - сказав один із організаторів "Правого сектору", перший заступник голови "Тризуба" імені Степана Бандери Андрій Тарасенко.

Про це йдеться в матеріалі КоммерсантЪ.

Дивіться фото: Ніч барикад у Києві: протестувальники будували нові величезні "стіни"

Натомість регіонал Вадим Колесніченко заявив, що опозиція не хоче працювати і тепер суспільство знає, що робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...