Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Єтака приказка: корова яка багато мукає - мало молока дає.

ну й я про те саме, але щось у тебе багато тексту не зрозумілого, замість простої відповіді на питання без підтексту...

А по простому, не словом а ділом. Чого і тобі бажаю !

мені цього бажати не потрібно...

Чоловіче, тут не час і не місце для відпопіді на твої недоречні запитання. (надіюсь таке висловлення однозначне і зрозуміле)

Кожен робить те на що він спроможний і в межу своїх можливостей - хтось ходить на мітинги і кричить "Банду геть !", хтось блокує ОДА, хтось блокує ВВ, хтось підвозить дрова та їжу, хтось воює на майдані, хтось веде перемовини, хтось координує людей. Всі не можуть робити щось одне - це надто примітивно для здорового суспільства.

Але в наших діях має бути злагодженість, і не варто іни на "поводу" як миші на гру сопілки.

Це спротив народі а не лідерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

RomaL, будь-ласка, не починай срач.

Якщо ти такий "розважливий", як ти пишеш, запишись на прийом до Януковича, та зроби те, про що мрієш. Але загрібати жар чужими руками балакати

То взяв-би ножа та запхнув-би йому в горло

- це, знаєш, простіше простого.

Впевнений, що там беспрецедентні заходи безпеки. І металодетекторами обшуковують перед прийомом, і тілоохоронці не дрімають. Янукович не такий дурний, щоб не розуміти, скільки ворогів у нього є.. І чим дихає Тягнибок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Віктор ФФедорович пішов на лікарняне, то для нас це означає розгін Майдану. Його партія на межі розколу, а тому найближчим часом будуть події. Когось застрелять, хтось згорить і тд і тп. Випадково звісно !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Миро уже тут. Отто чего-то давненько не появлялся. Скоро и Давид подтянется. Шо вам не сидится в норах в такой мороз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен робить те на що він спроможний і в межу своїх можливостей - хтось ходить на мітинги і кричить "Банду геть !", хтось блокує ОДА, хтось блокує ВВ, хтось підвозить дрова та їжу, хтось воює на майдані, хтось веде перемовини, хтось координує людей. Всі не можуть робити щось одне - це надто примітивно для здорового суспільства. Але в наших діях має бути злагодженість, і не варто іни на "поводу" як миші на гру сопілки. Це спротив народі а не лідерів.

згоден повністю. чому одразу не відповісти, так я щось роблю, а почати співати про грібаєдава?

може простіше трохи будь у спілкуванні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо вам не сидится в норах в такой мороз?

Це всіх стосується, хто зараз у темі?
Прийшов з роботи, розмерзаюсь. Це у тебе робота до обіду, а далі роби що хоч. У мене ж трішки інша парафія.

Ще питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо вам не сидится в норах в такой мороз?

Це всіх стосується, хто зараз у темі?

Сразу видно, что ты меня понял и кого это касается. До сего дня я тебя в теме не замечала. Как только заметила, так и про срач разговор пошел. Но больше я тебя кормить не буду. Будет с тебя и этого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таня, всім відомо, що у нас стосунки не дуже. Але виносити це все сміття на борд привселюдно - це, знаєш, дико. Хочеш - пиши свої претензії в приват. І закінчуй, будь-ласка, з особистими нападками, дай людям поспілкуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чиновниця про застреленого Нігояна: Такого навіть не шкода

b3971dc-0clroikcsag.jpg

Заступниця голови Радомишльської райради, що на Житомирщині, Галина Литвиненко через декілька днів після поховання застреленого на вулиці Грушевського активіста Сергія Нігояна висловилася про нього так: "Такого і не шкода".

Відповідні повідомлення вона розмістила на своїй Facebook-сторінці.

Свій профайл у соцмережі чиновниця вже встигла видалити.

a6b7d21-1phlugu95z4.jpg

Як відомо, 22 січня під час протистояння між силовиками та протестувальниками на вулиці Грушевського в Києві застрелили 20-річного вірменина з ДніпропетровськаНігояна.

У міліції стверджують, що набої, якими убили активіста, на озброєнні міліції не перебувають.

Взято звідси.

І ще.

Царьов стверджує, що вірмена й білоруса на Грушевського принесли мертвими

"Регіонал" Олег Царьов упевнений, що двох протестувальників – вірмена й білоруса – убили не на Грушевського, а в іншому місці, а потім принесли в епіцентр протистояння.

Про це він заявив в інтерв'ю російському

каналу "Дождь",говорячи про можливості виходу з кризи після ухвалення провладного закону "про амністію".

"У будь-якому разі, час працює на владу. Це опозиції доводиться придумувати якісь способи, щоб знову привертати увагу до Майдану, щоб люди приходили. То це були якісь там конфлікти, то закони, на які закцентували увагу, інші випадки. От сьогодні на Майдані не так багато людей", - сказав Царьов.

"Я категорично виступав проти того, що амністувати всі статті. Ми повинні в будь-якому разі розслідувати тяжкі й особливо тяжкі злочини, які були скоєні. У нас загинули 3 міліціонера", - зазначив депутат.

"У нас загинули двоє протестувальників – і ми не знаємо, за яких умов. Я маю на увазі ось цього

хлопчика білоруса й вірмена, які загинули нібито на вулиці Грушевського", - заявив Царьов.

"Спочатку говорили, що їх убили снайпери. Я особисто розмовляв із судмедекспертом – вони мене переконали в тому, що вони вбиті з мисливської зброї – при чому постріл картеччю переплутати неможливо ні із чим", - сказав він.

Царьов зазначив, що події на Грушевського 22 січня були зняті на багато камер.

"Там стоять усі камери. Мало того, що стоять на будинках і знімають правоохоронні органи – це нормально, ще там перебувають камери всіляких каналів… Ми цих людей не бачимо в натовпі, цих двох загиблих… Я переконаний, що й цей випадок ми повинні розслідувати й обов'язково покарати тих, хто їх убив", - заявив він.

"Я переконаний, що їх убили десь на іншій території – і принесли й кинули там. І вже точно це зробили не правоохоронні органи, так", - додав Царьов, уже перебиваючи ведучу.

На зауваження журналістки, що він не може цього стверджувати, це його версія, "регіонал" відповів: "Я в цьому переконаний"

Ось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні разу не дивився відео-роліки Балашова...

Один глянув - "Интервью Балашова российскому ТВ"... Він був записаний в грудні...

Розумний чоловік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IWrVP5qBNz.png

Гражданский активист и пресс-секретарь партии «Свобода» Александр Аронец запускает собственный телепроект Svoye.tv. Об этом он написал на своей странице в социальной сети Facebook. По словам Аронца, его канал будет отличаться от уже существующих тем, что создавать сюжеты будут не журналисты, а обычные люди.

Аронец был одним из самых активных стримеров Евромайдана и событий на улице Грушевского. Его репортажи в прямом эфире выходили на канале Ukrstream, а также подхватывались другими онлайн-каналами, включая «Громадське.TV».

По словам Аронца, на телевидении будет отсутствовать цензура, а стать корреспондентом нового телеканал сможет любой желающий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Попередня інформація, БУЛАТОВ ЗНАЙШОВСЯ!!! НІБИ ЖИВИЙ!!! Поки все.... Буду інформувавти", - написав народний депутат від "Батьківщини" Юрій Стець.

Більш детальної інформації наразі немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ю.Тимошенко предупреждала про Януковича 2009

Доречі - коментар про вчорашні події в Раді ГРИЦЕНКА:

"Уронили водку на пол - оторвали Васе руки...

Опозицію в Раді згвалтували, Трійця злила Майдан, Янукович усіх переграв і домігся свого... Інтернет переповнений такими оцінками. Частково вони справедливі. Але лише частково.

Подивімося на ситуацію очима термоядерного електорату Януковича. Якому Майдан подавали як купку екстремалів-фашистів. Яких усією силою держави - беркутами, грифонами, кобрами, альфами, штурмовиками-десантниками - Янкович мав би закатати в асфальт. За жодних умов не виконувати жодної з вимог отих майданутих западенців. За якими НАТОвські снайпери, гроші Держдепу США, купа грантоїдів-агентів впливу в наколотих валянках...

І яку ж перемогу Януковича вони сьогодні побачили з Донбасу?

1) Майдан змусив Януковича відправити у відставку не просто голову Уряду - голову своєї власної Партії Регіонів!

2) Майдан змусив Януковича скасувати "закони про диктатуру", що дозволяли йому тримати у стійлі всіх непокірних, напевно гарантуючи перемогу-2015;

3) Майдан похитнув єдність власної фракції Януковича, регіонали почали відкрито виходити з-під його контролю;

4) Аби зцементувати фракцію на одне-єдине голосування, Януковичу знадобилося усе кинути й особисто примчатися до Ради, дзвінки Єфремову чи Рибаку вже більше не спрацьовують;

5) Аби його власні партійці-депутати проголосували один-єдиний закон, Януковичу довелося їх залякувати, піднімаючись до ноти сі четвертої октави - погрозами розпуску парламенту, прийняттям нової Конституції, достроковими виборами і Ради, і президента... Такі погрози озвучувати двічі - навіть не смішно, а іншими депутатів не залякати, тож увесь арсенал Януковичем вичерпано, в один вечір;

6) Аби тепер провести через таку Раду свого кандидата у прем'єри, Януковичу доведеться поділитися доступом до бюджету з олігархами-власниками фракцій і депутатських груп - віддати їм те, що планувала одноосібно забрати Сім'я;

7) в очах Путіна, на якого Янукович сперся, відвернувшись від Європи, він тепер виглядає слабким і нерішучим...

Те, що сталося сьогодні, перемогою опозиції назвати не можна. Але й все, що б не робив Янукович надалі - це буде лише сила слабкості..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бійці внутрішніх військ мерзнуть і хочуть додому?

Hromadske.tv Як їх зек розводить нехай дивлятьсся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякувати Богу, що живий.

https://fbcdn-sphoto...061785232_n.jpg

На фото мікрофон 5-каналу... потрібно зараз новини глянути... напевно покажуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://tsn.ua/politika/bulatova-rozip-yali-ta-vidrizali-vuho-vikradachi-z-rosiyskim-akcentom-332194.html

Кати! Як можуть гроші так засліпити совість і душу??!!! Я в шоці.

Зараз по громадському ніби говоритимуть про Булатова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...