Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

ммммм... Я як завжди немаю чим зайнятись, продивився зїзд ПР в Харкові. і так дивно. Подивився ше раз, і не повірив сам собі. Мені здалось можливо, але контекст зїзду виражався в тому, шо яника треба бистренько усувати. І страшнувато стає. Бо на місце яника і азарика по логіці і всім своїм видом мітять Міша і Гєна. Уявляєте собі таку країну?. Ну і знаково, шо такий зїзд провели саме в Харкові -- там до кордону з Росією 40км приблизно -- на випадок чого недалеко тікати.

для розрядки наступна світлина. москалики не перестають нейтрально жартувати:

aqm_-PEN4EM.jpg

9_S62Jg8yWM.jpg

VuC9Mbztsjg.jpg

(Вибачаюсь, незнаю як "ховати текст")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Miro, odna, Створіть окрему тему, і там виясняйте хто правий хто лівий.

І тему назвати "пітріотомір" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩОДО БОНДАРЕНКО!

Oksana Tereshchenko "Поясняю, личная виза отменена. Она поехала в составе делегации по дипломатическим каналам и под ответственность МИД Украины (я думаю что большего позора для депутата нет). МИД Украины заставили написать письмо-гарантию что госпожа Бондаренко кроме как на официальных встречах нигде не будет, и как только встречи (которые кстати были запланированы еще в прошлом году) окончатся ее под пристальным вниманием отправят назад в Украину. Так же МИДу Украины было предложено - в связи с отменой визы госпоже Бондаренко в дальнейшем ее в состав делегаций не включать. Поэтому это ее последний вояж..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, але ж історія нас вчить, що країну починати будувати треба саме з себе? Не маючи Бога у серці та любові до ближнього, отримаєм не єврореволюцію, а революцію 17-го року. Коли звичним став терор, а замість свободи, рівності, братства (лозунги жовтневої революції) ми отримали масові розстріли та голодомор..

Цар Микола 2 мав Бога у серці , а загубив міліони. Got mit uns на бляхах німецьких солдатів теж не потребує перекладу.

Ну і ,, На Бога надейся, а сам не плошай,, по російськи прямо і коротко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Qlk3o.jpg

коміки. що не-будь, аби показати видимість роботи

За “екстремістську промову” священик Михайло Арсенич отримав канонічне попередження

2013-12-13 18:13:46

bg_print.gif друкувати

Сьогодні, 13 грудня 2013 року, до єпархіального управління Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, на виклик Адміністратора єпархії владики Василія (Івасюка), прибув священик Михайло Арсенич. Причиною стала сумнозвісна промова, яка викликала великий резонанс спочатку в мережі інтернет, а опісля у широкому колі громадськості.

Висловлюємо стурбованість тим фактом, що палку промову о. Арсенича виголошену 2010 року, було підмінено під виступ на Майдані Незалежності у грудні 2013 року. Рівночасно управління Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ не знімає відповідальності з священика Михайла Арсенича за промову, котра суперечить місії священика.

Дану подію було обговорено на засіданні Колегії єпархіальних радників Коломийсько-Чернівецької єпархії. У процесі дослідження було винесено декрет Про канонічне попередження від 13. 12. 2013 р., де говориться наступне:

“На інтернет сайті You Tube від 6 грудня 2013 року було висвітлено відео радикально-агресивного виступу отця Михайла Арсенича у Коломиї. Дана промова була виголошена 15 жовтня 2010 року біля пам’ятника С. Бандери і звернена до вояків УПА. Проте, на превеликий жаль, в мережі інтернет даний виступ був охарактеризований як: “Палка промова до пастви” в м. Києві.

У висновку декрету на священика Михайла вирішено: “Наказуємо священику Михайлу Арсеничу ще раз перепросити тих, яким завдав моральної шкоди та подав згіршення, відбути місячне покаяння в монастирі Отців Студитів та утриматися від подібних публічних виступів на майбутнє. Якщо о. Михайло Арсенич повторить щось подібне, тоді ми будемо змушені діяти згідно з ККСЦ, щоб боронити правду і святу Церкву”.

У присутності колегії єпархіальних радників та Адміністратора єпархії о. Михайло розкаявся і попросив прощення у всіх, хто вважає себе ображеними цією промовою та пообіцяв молитися за них.

Автор: о. В. Перцович, прес-секретар єпархії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Qlk3o.jpg

міг би відфотошопити останню адресу на http://board.lutsk.ua/, цікаво було б тоді подивитися що б тут відписували так звані патріоти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

міг би відфотошопити останню адресу на http://board.lutsk.u...sk.ua/, цікаво було б тоді подивитися що б тут відписували так звані патріоти!

Думаєш хтось би повірив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі польські канали одночасно крутили пісню на підтримку україни.

друзі пізнаються в біді...

Я вам скажу більше, кілька днів як приїхав з Польщі, зустрічався з друзями поляками (близько 20 чоловік) зазвичай вітаємось честь(по польськи привіт) а тепер я їм честь а вони мені у відповідь докори чому я не на майдані(ну не можу я бути одночасно в двох місцях) як змовились усі, такої підтримки я в нас не бачив ніде як підтримували мене поляки, всі тільки й говорять "та візьміть того бандита й витрясіть з його все гівно, скільки можна мерзнути на майдані й слухати тих трьох придурків", ось і я почав задумуватись скільки вже можна слухати всі ті балачки, час уже "АК" роздавати й брати ситуацію у свої руки, а то відчуваю що ми " на кануне грандиозного шухера".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі польські канали ---------------------------- на підтримку україни.

друзі пізнаються в біді...

Кілька тижнів назад, мене, саме за таку думку в аналогічній темі, мало не четвертували певні персонажі, а тепер бачу усі мовчать. Прикро спостерігати подвійні стандарти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Армія не згнила. Вона обжебрачилась. В руках бійця Беркута iPad, у капітана збройних сил - чорнобіла нокіа. Беркут їздить на УАЗ "Патріот" і новеньких Бобіках, а військова частина шкрябає по всіх кутках в пошуках літри бензину, щоб командир частини зїздив до військоммату. В ПВО все, що залишається функціональним -- пульти і радари до картонних ракет або взагалі порожніх пускових лафет. Армія України в принципі безобідна і безсила. крім того армія передбачена для боротьби з зовнішнім ворогом, і аж ніяк не з власним народом. тому можна зробити припущення, що наврядчи армія буде воювати з народом. для наглядності зайдіть в військкомат на Хмельницького і відчуєте себе в атчосфері 80-х.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

диалог с "той стороной":

- Майдан - это не вся Украина. Те, что не на Майдане - тоже граждане Украины.

- И что?

- Майдановцы игнорируют точку зрения оппонентов! Плюют на нее!

- А что это за точка зрения?

- Другая.

- А можно конкретнее?

- Ну… Э… Бандера - фашист.

- А разве Майдан стоит ради Бандеры?

- Нет. Но Януковича избрали законно…

- К этой «законности» есть вопросы (в отношении аномальной явки на

востоке), но ладно. И что, если Януковича избрали законно, теперь можно

избивать мирные митинги?

- А почему они бросаются коктейлями Молотова в милицию? Разве это хорошо?

- Кто - «они»? Беркутовцы разогнали мирный митинг 30 ноября, когда еще в них не бросали ничего.

- Мы не знаем, почему разогнали. Провокация против Януковича, наверное.

- Если это была провокация, то почему никто за нее не наказан? Янукович

за 2 месяца мог бы и разобраться, кто отдал преступный приказ, что в

этом сложного? - Это все западные спецслужбы…. Они дают оппозиции

деньги…

- Зачем?

- Чтобы развалить страну… Оторвать от России… Ливийский сценарий...

- А зачем им давать деньги оппозиции? Разве не проще заблокировать счета всем известных компаний того же Клюева?

- Им невыгодно… Эти компании работают и на их экономику тоже…

- Т.е. заблокировать счета экономически невыгодно, а прямо давать

деньги оппозиции - выгодно? Как-то не очень логично получается.

- У нас другое мнение и мы требуем его уважать!

- Так что за мнение???

- Мы против дестабилизации.

- С каких это пор силовые разгоны митингов способствуют стабилизации?

- А зачем они вообще митингуют? Работать надо…

- Разве вы не митингуете? Ну, то есть, когда вам велят митинговать?

- Вот, опять вы не уважаете нас!

- А как вы считаете, Янукович уважает вас?

- Наверное…

- Тогда почему он вас привозит как скот, запускает в загон и даже не

разрешает выйти за пределы загона? И почему вы позволяете ему с собой

так обращаться? - Ну, а что мы можем сделать… Нам велели…

- То есть

власть не уважает вас, вы сами не уважаете ни себя, ни нас, но при этом

требуете, чтобы мы из уважения к вашему мнению молчали в тряпочку и

позволяли обращаться с собой так же, как и с вами?

- Да! Так будет лучше для всех.

- Для вас - возможно. Но не для всех.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я говорила і буду говорити, що поляки завжди були нам (українцям) братами! А у світлі подій в Україні, це братерство і підтримка не просто важливі, а життєво необхідні для нас. В Росії звичайно теж є порядні і розумні люди, які розуміють, що у нас відбувається але... Майже суцільний негатив яким віє з Московії змусив мене перефразувати класика, саме так можна описати ситуацію в кулуарах влади:

Там Янек - Царь над златом чахнет

Там Русский дух, там Русью пахнет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я говорила і буду говорити, що поляки завжди були нам (українцям) братами!

Ага, скажіть про то йому

Chmelnicki_Hondius_1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... І моєму дідусю, і моєму покійному дідусю і моєму тестю і моїй бабусі. Я вже в іншій темі розказував як поляки зарізали дітей дядька мого дідуся в Небожці, біля Дачного. Але я вочра показував йому відео і пісню польську на підтримку українців на майдані і він втішився. Тут річ у тому, що сторони зрозуміли і визнали помилки, наче вибачились, пішли на діалог. і потисли руки одне одному.

А цьому чуваку на картинці вище краще показати теперішні події і попередні 300 років. Це з його подачі нам таке "щастя і дружба" з одновірцями північними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zm2uHe8Qy7g.jpgn0E1S-rfHVk.jpg

KADo7Cv7RQ8.jpg

K-HoWBlIOfY.jpg

JzyHOKLoNAM.jpg

Vl22vCh6rBo.jpg

, по-перше, такі великі фотки бажано було б сховати під спойлер, а, по-друге, саме для таких фото є окрема тема - "Євромайдан - фотожаби та інше"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут здається ще не було, але Ви всі вже знаєте, що затримали зловмисника, який палив машини в Києві (одного зі зловмисників), ним виявився громадянин Грузії. Сьогодні в ЗМІ появилось відео допиту, на якому зловмисник розказує хто, де і за яку платню поручив йому це робити - в будинку профспілок на п"ятому поверсі люди в масках доли номери машин, бензин і по 600 грн за машину (розцінки різні вказують) :0137: :0137: . І який цікавий збіг -- затримали зловмисника як тільки згоріла машина судді. А до того МВС навіть не реагувало на заяви від потерпілих. При цьому в одну тільки ніч згоріло 8 машин автомайданівців. Тобто складається така картинка ніби автомобіль для майданівця коштує якісь мізерні копійки і він дозволяє спалити своє авто задля дискредитації влади. Ну брєд повний. МВС уже навіть логічної адекватної легенди придумати неможе.

Підпалювач машин Автомайдана "зізнався" міліції, що підпал замовили на Майдані

(ОБОВ"ЯЗКОВО ПОЧИТАЙТЕ КОМЕНТАРІ, В НИХ ВСЯ СОЛЬ))) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цуко наркомани.

"Для виконання цього "завдання" чоловіки пішли до Будинку профспілок, піднялися на 5-ий поверх, де їх зустріли люди у масках. Останні передали виконавцям перелік машин, які потрібно підпалювати, гроші, а також бензин.

:_14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто реально є люди яким сверблять руки підіврати АЕС? В цьому є якийсь сенс? Ну от просто взяти і відкинути фактор радіоактивного зараження -- відсутність електропостачання на певній зоні обслуговування -- це хоча б одній зі сторін має принести якусь користь чи перевагу? Я враховуючи зараження -- народ, та світ просто роздере підривників. Ну це на стільки абсурдна ідея і думка, що поряд з нею ефективнішим і тверезішим виглядає ідея -- випустити звірів з зоопарків щоб дестабілізувати владу. Памятаєте, да? товаріщь Галан невтомно кліпав подібний брєд і народ його врешті заткнув, сокирою.

+ Ви помітили в якій саме групі викладене це відео? Місцезнаходження: Москва, Росiя Почитати дописи і коментарі і складається враження, що події відбуваються в за місцезнаходженням групи. І знову ж -- радує рос. школота - "я за бєркут, всє майдановци ідіоти". -- очевидно стає ясно, шо людина поспілкувалась виключно зі всіма учасниками майдану і зробила логічний такий висновок. Хоча хто зна, можливо вона когось пропустила на майдані в Маріінському і отак незаслужено антимайдан став 100% ідіотами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підпалювач машин Автомайдана "зізнався" міліції, що підпал замовили на Майдані

шоб тільки скомпроментувати

вкраїнське ніжне емведе

будем палить, лупить й стріляти

себе

:_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага. Тут ше не вистачає епізоду, що працівники МВС головним чином рятували людину від самогубства через самоспалення облившись тим бензином і заточили бідолаху в СІЗО щоб в подальшому не дати прекрасній людині, обманутій майданом піти з життя, ну а той в свою чергу розчулився і злив нелюдів-майдановців. Навіть брехати толком ненавчились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...