Перейти до змісту

скарга на Zheny@


asweer

Рекомендовані повідомлення

А мені якось виписували скарги за те,що тролила (цілком заслужено) подружку деяких модерів ...

Але Zheny@ мені подобається, він кльовий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

nikblack, нащо на повному серйозі відповідати тролю?

А вдруг человек прислушается и исправится, важно осознать свои ошибки...

то правила для слабких їх тут також не дотримуються

Ну ну
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний пане Президенте Torikу!

З нагоди відставки уряду Азірова амністуйте усіх покараних! Забороніть (на сьогодні!) Беркуту модераторам вживати репресивні заходи до порушників правил форуму, до незгідних з їх діями. Віддайте владу (знову ж таки лише на сьогодні) народу жителям Борди!

P.S. Надалі, давайте жити дружно, але за порядками власників і адміністрації!

P.P.S. Посміхніться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто так нiхто нiкого не наказуе, РО дае можливiсть спiлкуватись в приватi, де й можна вирiшити всi нюанси щодо покарання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, не в троллі. А в нову групу "школота". Бо вірно підмічено

По стилю розмови років 13

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені кажецця що є новий кандидат в Троллі.

Ви тут ярлики не розвішуйте! Людина на нервах, ситуація напружена в країні і вАщє...

P.S.Zheny@, мене дехто теж хотів в тролі записати (прикинь), от народ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні незадоволені!

адміністрація це люди які створили власними руками і коштами таку прекрасну борду, для того щоб ми могли спілкуватись ділитись думками і при тому щось продавати чи купувати і навіть не платити ніяких відсотків форуму! ! !

так що всі ображенні і незадоволені якщо вам щось не подобається форум правила чи адміністрація зробіть свій форум вкладіть туди власні кошти і підніміть такий самий рейтинг і тоді буде все по вашому

звертаюсь до тих хто прирівнює форум до країни а учасників до народу: форум це власність певної кількості людей а ви зареєстровані тут всього навсього гості які намагаються розказати господарю що він має робити у власному домі ! ! !

П.С. надіюсь нікого не образив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні незадоволені!

адміністрація це люди які створили власними руками і коштами таку прекрасну борду, для того щоб ми могли спілкуватись ділитись думками і при тому щось продавати чи купувати і навіть не платити ніяких відсотків форуму!

завдяки барахолці на Борді 50-60% активних користувачів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, треба було тему не відкривати. Всеодно жодного конструктиву. 7 сторінок фігні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вийти з сільської дискотеки і довго дивитися на зорі, кров з носа йти перестане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім дякую за конструктивні, і не дуже, відгуки. Та за увагу до моєї скромної персони.

Тут вияснилося, що у топікстартера є можливий клон. В різних темах у них 2-х вказаний однаковий номер телефону.

Поки що, до вияснення обставин, я ці акаунти залишу. Заблокувати встигну завше.

Товаришу tic-tac-toe, вам би я порадив трішечки заспокоїтися. Мало того, щоб замість відсидіти БАН і користуватися своїм основним ніком Innate, ви створили клона. І робите теж саме. Друге, поки ви тут писали, я нарахував щонайменше 3 (три) порушення, що "катять" на БАН, або РО в 30 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Женя,а не закрити би вам те,перестати писати всяку фігню ?

я не те,що не задоволений адміністрацією, я маю притензії особисто до вас. Модера за мат "сука", "убити і закопати" ніяк не наказали, мені дали 14 днів РО за слово "дибіл". Щодо мого основного аккаунту - він забанений назавжди -перманентно,і скільки це часу я маю чекати? боюся,що не доживу.

І почитайте для себе значення клону. Це ак зарегенений з іншого ІР, на іншу пошту, з іншого міста та навіть з іншої області. Прошу покарати мене згідно чинного законодавства данного форуму, але після покарання адміна/модера/главу/папіка-правопорушника.

п.с. за мої висловлювання у цій тему дали більше 60мінусів, ні, модери не підтримують одне одного, а цілком об*єктивно усіх оцінюють. браво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний пане Президенте Torikу!

З нагоди відставки уряду Азірова амністуйте усіх покараних! Забороніть (на сьогодні!) Беркуту модераторам вживати репресивні заходи до порушників правил форуму, до незгідних з їх діями. Віддайте владу (знову ж таки лише на сьогодні) народу жителям Борди!

P.S. Надалі, давайте жити дружно, але за порядками власників і адміністрації!

P.P.S. Посміхніться

:0114::_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модера за мат "сука", "убити і закопати" ніяк не наказали

Та невже? Є пруф того, що він не наказаний? Крім того, я не побачив щоб це було адресоване комусь конкретно.

За манеру спілкування і явну неповагу до користвачів форума, я можк ще один БАН вліпити.

То я ще толерантний і терплячий.

Я повторюся. Це приватний ресурс, і тут ніхто нікому не винен нічого! НЕ подобається - шукаємо альтернативу де-інде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого проти немаю дій модераторів на форумі і не заступаюсь за Тік-Так-Тоє, але дійсно чому "дибіл", яке також адресовано не конкретному користувачу - 14 днів бану, а пост модера, який теж нікому конкретно не адресовано - нічого...ну можливо устне попередження виявиться.

з.і. Всім добра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але дійсно чому "дибіл", яке також адресовано не конкретному користувачу - 14 днів бану,

роз'ясняю ситуацію:

Ось пост, де товариш "ні до кого не звертається"... При цьому цитуючи користувача...

WNvSe.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модера за мат "сука", "убити і закопати" ніяк не наказали

С каких это пор слово "сука" стало матом? В посте vanus-a нет матов, и не содержит оскорблений в чью либо сторону, что вам еще не понятно.И еще, где это написано "убити і закопати" я что то пропустил?

Zheny@, может пора уже закрыть тему, по моему и так все понятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...