Перейти до змісту

скарга на Zheny@


asweer

Рекомендовані повідомлення

і що стане ясніше? 5 балів попередження за написане слово дибіл яке нікому не адресоване?

і до чого тут 2008 чи 2009 ?

да замінусій себе, можливо легще стане на душі, ти ж такий ПРО модер, можеш натиснути мінус

слідкуючи за твоєю "логікою" - якщо слово написане не віно (граматично чи ще якось) воно не несе змісту, так як його у природі не існує.

цитата - це відповідь на запитання, адресова... да нахер ти мені здався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

і що стане ясніше? 5 балів попередження за написане слово дибіл яке нікому не адресоване?

йому сци в очі, а він каже - Божа роса.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tic-tac-toe,

видихай. Один фіг я тобі нічого не поясню. Це розмова німого з глухим...

да замінусій себе, можливо легще стане на душі

Добре видихай. Бо тебе ще плющить походу, як і топікстартера.

Я не мінусую без причини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йому сци в очі, а він каже - Божа роса.

можливо тобі кудись насцяти ?

От саме за таку манеру спілкування- ти і отримав покарання...

P.S. Рекомедував би ознайомитись з правилами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тай було то в далекому 2008 :0143:

в 2009-му :) Зелені залишаються зеленими (без образ)

з того часу жодного :)

в 2008 РО часто отримував :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня) Хочу втрутитися в ваше "гаряче" спілкування.. :_08: Не підтримуючи нікого, ні першого опонента, ні другого - модератора... можу сказати одне, що є таке, що модератор собі , щось намудрував - нафантазував... і взяв без причини заблокував, видалив, забанив... Не можна так...Сьогодні з таким стикнулася... то рвала і мєтала...як би той мудрий модер був би біля мене , то схопив би по лобі... :_07: Після моєї скарги і великої петиції про їх ній розум, все вирішилося...Тому треба відстоювати свої позиції всюди і навіть тут... :0123: :0123: :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-перше, пости не витераються, вони робляться невидимими для звичайних і не дуже звичайних юзерів. Тому докази не зникають.

по-друге, обговорюючи дії модера привселюдно ви підриваєте його авторитет. Може запахнути анархією.

по-третє, якщо модер до вас віднісся об'єктивно несправедливо - звертайтесь в приват до адмінів.

і по-четверте, мені здається що добра половина модерів тут занадто ліберальні, і Женя з них - №1 ліберал.

У меня здесь нет расовой дискриминации. Мне насрать на черножопых, на жидов, на макаронников, и на латиносов. Вы все здесь — одинаково никчёмны.

(с) Full metal jacket

Не спішіть закривати, біжу за поп-корном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу сказати одне, що є таке, що модератор собі , щось намудрував - нафантазував... і взяв без причини заблокував, видалив, забанив.

Кхм.. І коли ж таке було?? Сподіваюся не на цьому форумі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вже 3 різних людини говоряв, то МОЖЛИВО, не варто виключати, щось да все-таки не так ?

не справедливо, у мене навіть не має кнопки мінуса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу сказати одне, що є таке, що модератор собі , щось намудрував - нафантазував... і взяв без причини заблокував, видалив, забанив.

Кхм.. І коли ж таке було?? Сподіваюся не на цьому форумі?

Слава Богу, що хоть не на цьому...)))))) А то було б не встигла натішитися тут, як мене "репресували"...я тут ще "молода і зелена"...пишу сьогодні останній раз, тому що використала свої аж два денних повідомлення...))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знач так хто буде тут срати на дії модераторів піде у відстійку. І це не жарт.

Доречі на форумі бімба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі на форумі бімба.

на фірумі.

якщо вже 3 різних людини говоряв, то МОЖЛИВО, не варто виключати, щось да все-таки не так ? не справедливо, у мене навіть не має кнопки мінуса

1) Завжди є невдоволені, навіть якщо 1 000 000 % не праві.

2) Цілком справедливо. Не встиг зарегатися як уже всім "-" ліпити? Е-е-е ні. Робити людям неприємне - ніззя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забанити суку і прибити і вивезти в парк біля майдану поки діє амністія

Йой, тут матюкається v anus? :) Пробачте, такий каламбурчик, що не хочеться виправляти! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

v anus? :)

заїжджене. І не варто так про нього. Такого Чєловєчіщє ще тра пошукати.

Та й не про нього тема, власне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-друге, обговорюючи дії модера привселюдно ви підриваєте його авторитет. Може запахнути анархією.

ахахахахаха, яка анархія, вліпили бан якщо треба хоч і 20-30 користувачам от і все. Зі сторони користувача забанили,якщо припече , то створив новий нікнейм і далі пишеш. Це всього лише спілкування на форумі...В мене особисто претензій ні до кого не має, просто побажання часто не забавлятись модерам з "невидимими постами"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі сторони користувача забанили,якщо припече , то створив новий нікнейм і далі пишеш.

Не пишеш.

(+до тих, хто правил не читає).

БАН усіх клонів. Можна і по ІР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це типу нормально? Обізвати користувача дебілом?

а за слово "дебіл" на аватарці банять? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти що, модери це каста недоторканих, любі мати та провокаційні вираження автоматично стираються з голови юзера ударом Чака.. а далі тиша....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слово "дебіл" на аватарці

такого слова, як написане на аватарці, як і весь вислів, не існує, тому як є нісенітницею. При чому повною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...