Перейти до змісту

скарга на Zheny@


asweer

Рекомендовані повідомлення

Zheny@

http://board.lutsk.ua/user/118-zheny/

закрытие важной для меня темы без основания и прав на это

ждал ответа от людей которые знают где находится бюро переводов. сам открыл 2 похожие темы в разных разделах форума, подходящих по смыслу и содержанию моей темы. можно было удалить/закрыть 1 из них, но не 2 сразу и еще дать предупреждение просто так.

,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

Моя тобі відповідь:

1) Теми закривав не я.

2) Де знаходяться бюро перекладів, я також знаю.

3) Створення 2-х і ільше однакових тем вважається порушенням правил.

Що ще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тогда извиняюсь лично перед

Zheny@

и посылаю админа EleKtrik

НАХЕР КОТОРЫЙ ЗАКРЫВАЕТ ВСЕ МОИ ТЕМЫ ! ПАДЛА !

удаляет мой акк. ЧТОБ ТЫ ЗДОХ УЕБАН

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еще дать предупреждение просто так.

А це вбило наповал!!!

Якби ви шановний, не полінувлися натиснути на свій рівеь попередження, то ви б точно знали за що і від кого його отримали. Але ж Вам пофіг, у вас рівень жовчі і негативу зашкалює.

P.S. Замість того, щоб на Форумі розводити срач і витрачати час на крапання тем і скарг на користувачів. Скористалися б Гуглом!

и посылаю админа EleKtrik НАХЕР КОТОРЫЙ ЗАКРЫВАЕТ ВСЕ МОИ ТЕМЫ ! ПАДЛА ! удаляет мой акк. ЧТОБ ТЫ ЗДОХ УЕБАН

А от тепер я точно вмішаюся.

1) Неповага до співрозмовника.

2) Обговорення дій адміністрації форуму

3) Матюки

Цього достатньо для 30-денного БАН-у.

Закрито. Автор в БАН-і на 30 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, я вже закрив тему - то відкрию. Може ще хтось під гарячу руку пожалітися-поскаржитися бажання виявить. То не встидайтеся.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАХЕР КОТОРЫЙ ЗАКРЫВАЕТ ВСЕ МОИ ТЕМЫ ! ПАДЛА !

удаляет мой акк. ЧТОБ ТЫ ЗДОХ УЕБАН

Який вишуканий Французький.... :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тогда извиняюсь лично перед

Zheny@

и посылаю админа EleKtrik

НАХЕР КОТОРЫЙ ЗАКРЫВАЕТ ВСЕ МОИ ТЕМЫ ! ПАДЛА !

удаляет мой акк. ЧТОБ ТЫ ЗДОХ УЕБАН

Сідаєте на 9а і прямо до лікаря Шимоновича, вам пора....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По стилю розмови років 13, нащо в такому віці бюро перекладів? Домашнє завдання з англійської?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, я вже закрив тему - то відкрию. Може ще хтось під гарячу руку пожалітися-поскаржитися бажання виявить. То не встидайтеся.

98_1.jpg

Хічу піжалітись на прізідента! Міжна його в бін на 30 днів за обрізу чісті та гіднасті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) Обговорення дій адміністрації форуму

Правило /адмін завжди правий/ є на всіх форумах, але заборона навіть обговореня певних дій , особливо модератора (а не адміна) такого щось я ніде не бачив. Форум як форум нормальний, але кількість видаленнь постів (без вказання причини, а це я думаю потрібно) занадто велика. Та і при оффтопах рідко видаляються пости, можна дати попередження, рідонлі (навіть якщо там 10 людей брало участь), бан, закрити тему (взагалі або на певний період),а тут я бачив цілі сторінки зносили. Мені здається то за круто ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я просто тут відмічусь)))

Чому ж? Не встидаємося, висловлюємося по темі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обговореня певних дій , особливо модератора (а не адміна)

Народ, ви із правилами погоджувалися, коли акаунт створювали? Впевнений, що так. Інакше б не зареєструвалися. І також впевнений, що не читали. 99,9%. Тупо галочку "погоджуюся" і все. Бо ж зарегатися нада?!

На цьому форумі - обговорення дій адміністрації вцілому. А це і адміни (яких не так і багато) і модератори (конкретних (під)форумів) і команда форума (в контексті - супермодер-и) - Заборонено!

В правилах чітко прописано - шота не нравиться - в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а якщо ти морозишся і неправомірно ставиш РО і бан? як тоді з тобою говорити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я просто тут відмічусь)))

Чому ж? Не встидаємося, висловлюємося по темі!

я не знаю, Женя нормальний парень)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В правилах чітко прописано - шота не нравиться - в приват.

як можна довести що я, наприклад, нічого кримінального не писав, якщо модер витер повідомлення? МОжна ж його залишити, дати мені попередження/бан/РО і тоді люди не будуть створювати тему, що мод не хороший, а я правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

морозишся і неправомірно ставиш РО і бан?

а можна з цього моменту детальніше? :)

Що значить "морозишся" ? І що значить "неправомірно"?

(ще один із тих хто правил в очі не бачив....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти дав мені РО на 14 днів (можна було і на день) в темі "про трусікі" де я вживав слова близькі до значення: "мавпа","неандерталець","горила" нікого не образивши особисто, хоча мій опонент повидаляв усі свої пости. На інших форумах спочатку дають попередження,а не РО 2 неділі за "просто так"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж колись отримував РО і попередження від модераторів, незнаючи за що :_07: ,

але я тоді був зовсім зеленим на борді, правил не читав :)

тай було то в далекому 2008 :0143:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти дав мені РО на 14 днів (можна було і на день) в темі "про трусікі" де я вживав слова близькі до значення: "мавпа","неандерталець","горила" нікого не образивши особисто, хоча мій опонент повидаляв усі свої пости. На інших форумах спочатку дають попередження,а не РО 2 неділі за "просто так"

Женчику, не "звєрствуй", проявляй "снісходітєльность", люди просять частіше демонструвати їм свою ласку :)

ти дав мені РО на 14 днів (можна було і на день) в темі "про трусікі" де я вживав слова близькі до значення: "мавпа","неандерталець","горила" нікого не образивши особисто, хоча мій опонент повидаляв усі свої пости. На інших форумах спочатку дають попередження,а не РО 2 неділі за "просто так"

Женчику, не "звєрствуй", проявляй "снісходітєльность", люди просять частіше демонструвати їм свою ласку :) і хочуть частіше чути твоє : "Пардон"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не потрібно мені показувати його ласку, я спокійно хочу спати вночі без жахіть =)

але ж всерівно, адміни роблять що хочуть і як,в залежності від їхньої фантазії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де я вживав слова близькі до значення: "мавпа","неандерталець","горила" нікого не образивши особисто

а в мене інша інфа...

В мене нема стільки років браку, хоча одружений я десь стільки само.

А що б жінка тебе хотіла потрібно просто її цікавити, а за 9 років даріння хмельницьких трусєлєй це дійсно не так то просто :)

для особливих дибілів прошу прочитати.

ще раз переконуюся, що на форумі примати.

Це типу нормально? Обізвати користувача дебілом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де я його обізвав? де я сказав - а ти такийто? я скінув інформацію на вибір, хоче - хай дивиться, його рішення. і за одне слово давати 14 днів РО - повний маразм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тай було то в далекому 2008 :0143:

в 2009-му :) Зелені залишаються зеленими (без образ). Просто напис під аватаркою ".. Баллов предупреждения" активний. Якщо на нього натиснути - то стане набагато ясніше.

де я його обізвав? де я сказав - а ти такийто?

Добре, я розжую, якщо дітям не доходить. Якщо ти цитуєш користувача (а тут якраз цитування) і кажеш, що для дебілів є інформація, то це як розуміти?

Навіть якщо ти нікого конкретно не назвав, а вжив фразу "для дебілів прошу..." - то ти назвав усіх, хто це читає дебілами! Чи я не правий? Інакше для чого вживати слово "дебіл"?

та ще й написане з помилкою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...