Перейти до змісту

Євро - 2016


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

З такою грою... печалька, ловити на Євро немає чого! :( Дивився гру Польща-Сербія, то там було на що глянути і не порівняти на нашу гру і з ким - з Кіпром, а що далі??? Ну а якщо взяти до уваги, що не було Хачеріді і Рака у захисті, Коноплянки і Рибалки... час ще є - побачимо. Головне щоб тренерський штаб зробив правильні висновки! Подивимось ще на гру з Уєльсом 28-го, а там хлопці не Кіпр... :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як же важливо вчасно піти з великого спорту(як і з великої політики)

Дуже соромно за Тимощука.

Ходять слухи , що він  у збірній, аби тренерський штаб знав, хто там і чим дихає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви домахались до Тимощука ?! Гра до нього була паршива. а його випустили заради статистики +1 матч за збірну. Комусь футбол а комусь рекорди..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекорди - це добре, але вболівальникам більш важливішим є результат і якість гри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, igorgame сказано:

О да!, сам щойно глянув короткий обзор, що і вам раджу,Варді прикольно шльопнув))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дуже я полюбляю дивитися оці так звані контрольні матчі,товариські ігри, але після "сногшибательной"  гри з кіпром, так цікаво стало,отож сьогодні потрібно полюбе глянути, і на скільки я думаю, що Уельс троха покраще буде за кіпріотів, нє? отож і загалом має бути цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь на рівень суперників нашої збірної в товариських іграх до Євро (Кіпр, Уельс, Албанія, Молдова) і чомусь на пам"ять приходить фраза з одного відомого фільму - "Тренируйся вон - на кошках"...

Тільки "кошєк" на Євро не буде.

До чого ми готуємось?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геніальний тренер - товариський матч і аж одна заміна :(

Молодець, перевірив заміну Шевчуку та Федецькому, награв нові схеми у вигляді Гармаша атакувального лівого ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Smith сказал:

Бля... Шо це було? Якийсь сюрреалістичний цирк на дроті...

Лише гол Ярмолі вдався і пас Ротаня класний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ледь-ледь додивився,ну так вже не цікаво,якісь заюшені бігали,Зозуля особливо,Федецький влупашив чувакові по ногам ще і нєрвнічає показує що в м'яч,нафіг то кому треба в товариській грі, тож треба щось пробувати, якось грати по різному,щось нове пробувати, поки нічого не заважає і не давить на голову результат,для такого ж ці ігри певно, а це якісь мучєнія виходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Svityaz сказал:

До чого ми готуємось?...

 

На що грошей вистачає і рівня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачів аж одну контратаку і не зрозумілі довгі закідухи на суперника,нда,на евро мабуть будуть давити або ще якийсь супер-план від "переляка-Фоменка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво буде сьогодні глянути:

21:45 Германия
-:-
Италия
21:45 Бельгия
-:-
Португалия
22:00 Англия
-:-
Нидерланды
22:00 Франция
-:-
Россия
22:45 Ирландия
-:-
Словакия

 

Як там, з яким пофігізмом і експерементами до ігор віднесуться... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відразу видно, що профі і грають для глядача і вирішують свої питання!!! Німці, після поразки від англів, розтрощили італійців, яким мабуть тяжко було після гри з іспанцями. Ну а англи, після переможної гри з Бундесом на виїзді, не встояли проти голанців вдома, але всі ігри цікаві і без "компактних" тактик як у наших!!! :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, vynnypooh сказал:

Я думаю що шевченко недоведе збірну до пуття, він ж тупий

І це пише людина, яка в одному реченні зробила 3 помилки:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовжуємо тренуватись "на кошках"...

 

Національна збірна України проведе товариський матч проти збірної Албанії перед стартом чемпіонату Європи у Франції.

Як повідомляє офіційний сайт федерації футболу Албанії, 3 червня в італійському Бергамо збірні України та Албанії проведуть товариський матч. Початок гри о 19:30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...