Перейти до змісту

Євро - 2016


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

ЗІ. Все таки щось знайшов. Ніби 24.03.16 маємо грати в Києві з Кіпром...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А тим часом Девіч забив два голи - Амкар-Рубін 1:2 !!! Фоменко, чи хто там буде тренувати на Євро, на замітку! З таким дифіцитом нападників кожен штик на вагу золота, а якщо ще і забиває...!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От не можу зрозуміти, Ракіцького (хоч він і дибіл, чого не заперечую) всі кричать що треба в шию гнати, зато всяких девічів, тайсонів, марлосів - всі раді бачити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


всі кричать що треба в шию гнати
Я, напріклад, таке вперше чую (може щось пропустив :) ) Тайсони, Марлоси... ну то таке але Девіч вже як-би натуралізований, грав за збірну, розігрався і почав забивати... то чого не використати якщо в нас дійсно дефіцит форвардів, а заявка на Євро велика, то кого брати?!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша команда проведет спарринги в рамках подготовки к Евро-2016

Как заявил генеральный директор компании "Украина Футбол Интернешнл" Олег Шкреба, во время подготовки сборной Украины к чемпионату Европы 2016 года, 24 марта в родных стенах наша команда сыграет товарищеский матч со сборной Кипра, а 28-го, также дома, – с румынами.
"Появился у нас вариант и гостевого спарринга с командой Португалии 21 марта. Но поскольку, в соответствии с рекомендациями УЕФА, в течение одной недели сборная может провести только два поединка, будем думать", – сказал Шкреба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас дефіцит форвардів у ДК, звідки і бере в першу чергу Фоменко збірників.

Он Девічзнову дубль за Рубін оформив , по моєму він завше був сильнішим за Кравця.

Але ж ні, в збірну його не викликають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як оформив Девіч дубль - перший пенальті реалізував, другий пенальті не реалізував, і 1 гол з гри. хоча за цих всіх форвардів що маємо в наявності він набагато кращий..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

211428.jpeg

Фоменко: Я виконав завдання керівництва ФФУ, тепер очікую, що воно вирішить

23 листопада 2015, понеділок. 20:57

Наставник збірної України - про вихід команди на Євро-2016 та свій контракт

Головний тренер національної збірної України Михайло Фоменко розповів про матч-відповідь плей-офф до Євро-2016 зі збірною Словенії, силу української команди та ситуацію з подовженням свого контракту.

— Михайле Івановичу, на післяматчевій прес-конференції в Мариборі Ви сказали, що "всі емоції залишені на полі". Що відчуваєте сьогодні, за кілька днів опісля зустрічі?

— Відтоді нічого й не змінилося: емоції справді пішли увечері вівторка й відтоді не повернулись. Ось така я людина… Фактично все, що є, — відчуття задоволення від успішно виконаного завдання. Не більше, хоча й не менше.

— Дивлячись на Вас одразу по завершенні матчу, коли ви без радості на обличчі спокійно йшли полем, згадав кадр із липня 1990 року: Італія, завершення фіналу мундіалю, переможці-німці радіють, наче божевільні, а їхній наставник Беккенбауер замислено ходить газоном, заклавши руки за спину…

— Я також пам’ятаю цей епізод. У мене все трохи прагматичніше вийшло: на стадіоні в Мариборі лавки, де ми сиділи, розміщені навпроти роздягалень, отже, в мене просто не було виходу, якщо я хотів туди добратися… Знову-таки: всі відчуття забрала гра — надзвичайно непроста. Після неї нічого не залишилося.

— До слова: за 46 років тренерської кар’єри у Вас був матч, де суперник діяв настільки брутально й агресивно, як словенці 17 числа?

— Можу їх зрозуміти, повірте: надто багато стояло на кону — вихід у фінал Євро. У них було величезне бажання, інша справа, що бажання, навіть якщо воно величезне, треба спрямовувати в рамки правил. Готуючи хлопців до поєдинку, казали їм: у Мариборі після Львова футболу не буде — буде бійня. Попереджали: треба готуватися до постійних бійок і провокацій, провокацій і бійок. Вийшло ще жорсткіше, ніж очікували. Тому дехто з футболістів розгубився, а ми змушені були щоразу кричати, застерігаючи не піддаватися на підлості й не відповідати на них. Іще розтовкмачували: суперник сильний стандартами, отже, правила порушуємо якомога рідше, біля свого штрафного намагаємося взагалі не робити цього, тим паче — не заробляємо необов’язкові штрафні! На жаль, виходило не в усіх і не зав­жди… Хоча, загалом, не мені словенців судити. Вони навіть заслуговують на повагу, бо програли нам справді в боротьбі, в якій поклали все, що могли.



— Погоджуєтесь із тезою, що сьогоднішній формат збірної сильніший, ніж дворічної давнини? Можете порівняти стан підопічних зразка листопада 2013-го з теперішнім, де грають майже ті самі люди?

— Можу. Нинішня команда однозначно сильніша! Насамперед через досвід: згадайте, що ми із хлопцями пережили за цей час, що вони мали у своїх клубах — і в "Шахтарі" з усіма проблемами, й у "Дніпрі" з виходом у фінал єврокубка, й у відродженому "Динамо", зрештою, в "Зорі", яка постійно прогресує. Досвід — така штука, котра не минає безслідно.

— Я більше мав на увазі прогрес деяких виконавців, передусім — "крил" півзахисту, двох козирів України.

— Коноплянка та Ярмоленко справді прогресують. Але цей процес триває, вони ж не завершили кар’єру! І пам’ятайте: їм із часом складніше грати: два роки тому вони були зірками лише вдома, а на європейському рівні вважалися просто перспективними, тепер інакше, до них готуються, як до основної ударної сили суперника.

— Павелко повідомив, що питання Вашого контракту вирішиться аж у грудні.

— У мене аналогічна інформація. Якщо хочете коментар, скажу так: "сіє" від мене не залежить, тому я просто чекаю.

— А наскільки шляхетно те, що ФФУ зволікає перепідписувати угоду з людиною, котра досягла поставленої мети?

— Так поки ж немає чого коментувати! Факт, на який натякаєте, ще не стався. Ось якщо станеться, якщо зі мною не продовжать контракт, тоді про це й поговоримо! Доживемо до грудня.

— Статистика ж свідчить, що Ви — один із найуспішніших наставників за історію головної команди держави, оскільки під Вашим керівництвом вона вигравала в п’ять разів частіше, ніж поступалася.

— Якщо Всевишній дозволить, спробую покращити статистику. А поки повторюю: я виконав завдання керівництва, тепер очікую, що воно вирішить.

Джерело: "Український футбол"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коней на переправі не міняють...

Хоча його прагматизм і мінімалізм інколи вилазять боком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


дефіцит форвардів у ДК, звідки і бере в першу чергу Фоменко збірників
Да ну? :) А звідки йому їх брати - з Шахтаря? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СМИ: тренерский штаб сборной Украины покинет Александр Заваров

 

Как сообщает «Прессинг», совсем скоро Федерация футбола Украины продлит контракт с Михаилом Фоменко, который останется у руля национальной команды как минимум до завершения финальной части Евро-2016. Срок действующего соглашения тренера и ФФУ истекает 30 ноября, однако уже в первых числах следующего месяца, еще до жеребьевки финального турнира (12 декабря, Париж), стороны скрепят подписями новый договор. Естественно, пролонгацию контракта с Фоменко должен будет утвердить Исполком ФФУ, который состоится на следующей неделе. Впрочем, как уверяет наш источник, вопрос этот уже фактически предрешен, ибо подавляющее число членов Комитета поддерживают Михаила Ивановича. Вместе с Фоменко продолжит работу со сборной и почти весь его штаб. Вопросы у большинства исполкомовцев вызывает кандидатура Александра Заварова, к которому, в отличие от других ассистентов главного тренера, накопились претензии и внутри команды. Такого рода известие не выглядит неожиданным — ни для кого не секрет, что в январе 2013-го кандидатура Заварова была фактически навязана Фоменко прежним руководством ФФУ. К тому же за три года работы в сборной Александр Анатольевич раздал немало достаточно резких комментариев, и зачастую они разительно отличались от сдержанных и взвешенных оценок главного тренера. Ну а недавнее интервью Заварова, данное им после матча чемпионата Украины с участием «Динамо» и «Шахтера» и едва не спровоцировавшее конфликт внутри команды, вынудило наши СМИ заговорить о деструктивном влиянии этого ассистента на работу всего тренерского штаба. Как ожидается, этому факту и будет дана оценка на ближайшем Исполкоме ФФУ.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ржунімагу

Жду тепер покарання за прояви расизму, фашизму, неонацизму, неприязності до геїв і лезбіянок і непідтримку гостьової команди на матчі Україна - Словенія.

А УЄФА зі своїми фаре, харе, спілкою захисників інопланетян і релігійної спільнотою добрих самаритян йібанулась. Цікаво, чи були в них якісь зауваження по грі в словенії, чи може там ніхто фаєрів на поле не кидав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Цікаво, чи були в них якісь зауваження по грі в словенії, чи може там ніхто фаєрів на поле не кидав

Фаєри можуть "не побачити", але не оце:

https://www.youtube.com/watch?v=kNHW6Nl5G2E

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але не оце:

Так, так 20-та секунда відео - послухайте! От таке бидлоття на стадіони ходить але така "пиильна" увага що за клубами з України, що за збірною - дуже насторожує! Але і насторожує той факт, що саме кАнал Футбол з їх Пенсоффим дуже в цьому "допомагають" Україні! А чи не завівся другий Пу в УЄФА?! Задовбали вже вони!!!

УЕФА наказал сборную Украины проведением матча при пустых трибунах

Такое наказание наша сборная получила из-за поведения болельщиков на матче Украина – Испания (0:1) Контрольно-дисциплинарная и этическая инстанция УЕФА наказала сборную Украины проведением одного домашнего матча без зрителей в турнирах под эгидой УЕФА за поведение болельщиков в игре отборочного турнира чемпионата Европы-2016 с командой Испании. УЕФА зафиксировал несколько нарушений во время матча квалификации Евро-2016 Украина – Испания (0:1), который состоялся 12 октября на НСК "Олимпийский" в Киеве. "Действительно, такая информация есть. Сегодня мы получили соответствующее решение", – заявили в Федерации футбола Украины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Девіч продовжує забивати... На цей раз Спартаку в Чемпіонаті Росії (2:2)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

12.12.15 (субота), 19:00 LIVE, канал Футбол 1, ЄВРО-2016. Жеребкування фінальної стадії

Чекаємо на вдалий жереб для нашої збірної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда,як на мене не повезло троха.Хоча з поляками можна порубатися :) да  і з ірландцями!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...