Перейти до змісту

Євро - 2016


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

Ну і ще одна приємна новина сьогоднішнього дня - гра в Ростові: Росія 1:3 Хорватія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Фоменко міг сьогодні ставити Малиновського, але йому, щоб попасти в стартовий склад ,треба грати за Динамо, а не за Зорю.

Так само з Девічем та іншими.І це не сильно радує.

Ще до речі було сьогдні дуже прикольно дивитись,як Ярмоленко тролив словенців.То за шию вщипне, то за ніс.

Мав право, він їх по три зараз накручував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Півзахисник національної збірної України та іспанської "Севільї" Євген Коноплянка в інтерв'ю каналу "Футбол" прокоментував результат матчу зі Словенією (1:1), що забезпечив нашій збірній вихід у фінальну частину Євро-2016, яка пройде у Франції.

"Знали, що буде така гра. Противно грати. Ніякого футболу не було, суцільні провокації. Удвічі радий, що виграли.

Я знав, що ми виграємо. Я про це говорив ще до першого матчу. Нехай вони йдуть в регбі, а ми поїдемо на Євро", - сказав Коноплянка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ви зі мною не погодитесь, але як на мене, то кращим гравцем за сумою двох матчів був Євген Хачеріді! Він просто монстр! Своїми довжелезними ногами діставав скрісь і всюди... А те, що він сьогодні дограв до кінця до без карток, то взагалі для мене несподіванка.

І ще.. Хочу ту хвальону Бельгію з першої корзини!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ви зі мною не погодитесь, але як на мене, то кращим гравцем за сумою двох матчів був Євген Хачеріді! Він просто монстр! Своїми довжелезними ногами діставав скрісь і всюди... А те, що він сьогодні дограв до кінця до без карток, то взагалі для мене несподіванка.

І ще.. Хочу ту хвальону Бельгію з першої корзини!)

... а ще П"ятов зіграв практично без єдиної помилки. В пропущеному голі його вини немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці, напруга і валідол до останньої хвилини і який неймовірний кайф від останнього голу)) 

Супер))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чемпіонат смішний буде, із групи з 4-ох команд в плей-оф виходитиме 3. Думаю Фоменко вже розклади приміряє, щоб зайняти краще 3-є місце.

А Бойко красень

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завалити не завалили, але люлєй вломали нормально (як у тому анеку) :). З фінальною частиною усіх!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Росія 1:3 Хорватія
Так то ж товариська...:) От якби в офіційному і так натовкли... Хоча - приємно! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Arden, як завжди - жеребкування

 

я це розумію, але теоретично хто з нами може бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


я це розумію, але теоретично хто з нами може бути?

я хотів би, щоб нам попались Бельгія, Румунія та Албанія. А теоретично можуть попастись будь-які команди з 1-го, 3-го та 4-го кошиків (по одній з кожного кошику). Росія нам не попалась би, навіть якщо б ми були у різних кошиках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато корисної інформації є в Вікіпедії (постійно оновлюється):

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%B5%D0%BC%D0%BF%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%82_%D0%84%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B8_%D0%B7_%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%83_2016

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційний сайт УЄФА включив чотирьох гравців збірної України до символічної збірної раунду плей-офф відбору чемпіонату Європи-2016

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на офіційний сайт УЄФА.

У символічну збірну стикових матчів потрапили українці В'ячеслав Шевчук, Артем Федецький, Андрій Ярмоленко та Євген Селезньов.

Повністю збірна плей-офф за версією УЄФА виглядає наступним чином:

Воротар: Габор Кіраі (Угорщина).

Захисники: В'ячеслав Шевчук (Україна), Боштьян Цесар (Словенія), Річард Кіо (Ірландія), Артем Федецький (Україна).

Півзахисники: Андрій Ярмоленко (Україна), Джеймс Маккарті (Ірландія), Еміль Форсберг (Швеція).

Нападники: Євген Селезньов (Україна), Златан Ібрагімович (Швеція), Джонатан Уолтерс (Ірландія).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прослухавши гімн, поринув в атмосферу на Львів Арені, відчуття голу-перемоги, як стрибав чуть не на сусідній ряд від радості ,ух...

Мурашки по шкірі.

В Франції легко не буде, але збірна побориться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кримський журналіст Заїр Акадиров на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook поділився відео, на якому в барі Сімферополя вболівальники святкували гол, забитий Андрієм Ярмоленком в матчі-відповіді плей-офф до Євро-2016 Словенія - Україна (1:1).

 

http://www.ua-football.com/ua/blogs/multi_media/1447869028-yak-u-krimugolu-yarmolenka-radili.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, скільки "іммігрантів" чи людей з "українським корінням" скажуть, що "все життя хотіли" грати за нашу збірну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, скільки "іммігрантів" чи людей з "українським корінням" скажуть, що "все життя хотіли" грати за нашу збірну?

Жодного! :) Пройде час згадаєш... :) Ну хіба що тренери будуть когось шукати для підсилення, бо якщо чесно - з таким підбором гравців на Євро особливо не розжинешся :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, скільки "іммігрантів" чи людей з "українським корінням" скажуть, що "все життя хотіли" грати за нашу збірну?

Жодного! :) Пройде час згадаєш... :) Ну хіба що тренери будуть когось шукати для підсилення, бо якщо чесно - з таким підбором гравців на Євро особливо не розжинешся :(
Ну я б не був таким категоричним. Вже зустрічав інформацію, що Марлос і Тайсон прийняли б пропозицію, якби вона надійшла... Може ще чиїсь прізвища "піднімуться"...

До речі. Хтось щось чув про заплановані товариські ігри нашої збірної на 2016 рік? Бо я нічого знайти не можу по цьому питанню...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...