Перейти до змісту

Євро - 2016


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

Чого Варді не випустити замість рахіта Стерлінга вже давно закопали кацапів,ідіоти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я давно не пам'ятаю такої агресії на ЧЄ чи ЧС. Пам'ятаю тільки такі серйозні "бої" на ЧЄ-1980 в Італії - там теж англійці брали участь. Але кацапи цього разу перевершили всіх - "дєбіли, бля...".

Кількість постраждалих у сутичках фанатів Росії та Англії в Марселі зросла до 35 (фото, відео)

А причиною цього всього стала (за словами ЗМІ і на відео це видно) - сигнальна ракета. Безпека та антитерористичні заходи кажете? Ну-ну...

ЗМІ назвали причину інциденту після матчу між фанатами Росії та Англії (відео)

13419029_1261406883884544_51655735589538

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім, пацани)). Трохи не відписувався, бо був два дня в дорозі. Я з сім'єю на відпочинку зараз, в Італії... Так от вчора був прикол на тему футбола. Йдемо ми собі такі по Венеції по вузьким вуличкам цепочкою, я йду самий останній і щось там говорю дружині голосно, а по бокам де-не-де стоять зазивали в бари,піцерії,ресторанчики...Так ось, коли проходили повз якогось спортивного бару, один з таких зазивал почув мою мову (українську) і напевно подумав, що я росіянин...і запрошує мене до бару, показуючи на таблицю, яка висіла на стіні біля входу і на якій було написано "Англія-Росія 22:00"...і показує пальцем саме на надпис "росія". Я такий на автоматі йому: "Но,но, айм нот раша, айм юкрейн!" А він такий "Скузі, сеньор!" і реверанс зробив))). Довго ми ще потім з цього сміялись))...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги-ги, кумедно вийшло. Але молодець сеньйор, швидко зоріэнтувався що чуть політичну проблему не знайшов собі :D

Я, як був в Болгарії і місцеві зазивали кликали до себе, коли казав що Україна, то вони першим ділом "А-а-а-а, Шевченко !" Доречі також був під час чемпіонату і у всіх кабаках матчі крутили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що там з фанзоною у Луцьку. Був хто, які враження? Після 22,00 наливають пивко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Zalepok44 сказано:

Що там з фанзоною у Луцьку. Був хто, які враження? Після 22,00 наливають пивко?

Тож вона тільки сьогодні запускається. Їхав зранку - тільки каркас під екран складали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво подивитись: а що то за санкції будуть? Лозиною ана-на?

Офіційно: УЄФА відкрив дисциплінарну справу проти Російського футбольного союзу

Показати прихований контент  

В УЄФА відкрили дисциплінарну справу проти Російського футбольного союзу через поведінку фанатів під час матчу Євро-2016 Англія - Росія.

Головні обвинувачення висуваються за статтями: заворушення на трибунах, расистська поведінка та використання піротехніки.

Повідомляється, що цю справу дисциплінарний орган УЄФА розгляне 14 червня.

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, yurgen сказал:

тільки каркас під екран складали

Туплять як завжді!!! Повинно було з початку чемпіонату працювати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Smith сказал:

а що то за санкції будуть?

Скоріше за все штраф федерації впаяють і попередять. Щось подібне було але на клубному рівні, а от щоб на чемпіонатах...?! Побачимо!

Цитата

В финале Лиги чемпионов-1984/85 было суждено встретиться «Ливерпулю» и «Ювентусу». Еще до начала встречи на брюссельском стадионе «Эйзель» произошло несчастье. В результате стычек двух команд не выдержала перегородка стадиона, и одна из стен упала, насмерть придавив под собой 39 человек. Матч же закончился минимальной победой «Ювентуса» благодаря голу с пенальти, который был назначен на фол вне штрафной площадки. Но гегемонию «Ливерпуля» прервал не туринский клуб, а УЕФА – виновными в трагедии были признаны английские фанаты, за что клубы Альбиона были дисквалифицированы в Еврокубках на 5 лет, а «Ливерпуль» - на 7.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, igorgame сказано:

Скоріше за все штраф федерації впаяють і попередять. Щось подібне було але на клубному рівні, а от щоб на чемпіонатах...?!

Так от я теж так думаю: той штраф рашці як слону камінчик. Там треба щось серйозніше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Smith сказано:

Там треба щось серйозніше. 

Матчі без фанів і все - саме нормальне покарання. На років 5, тоді будуть думати не *опою, а почнуть мізки включати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для порівняння з кацапами: фани Польщі та Пн.Ірландії:

Euro 2016. Najpiękniejsze na świecie starcie kibiców - Polska kontra Irlandia Północna [WIDEO]

„Ogórek, ogórek, ogórek, zielony ma garniturek” :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Англію-прокляття в дії з 1960 чи 1966 не виграють перший матч,кацапи-це їх єдине мож ще одне візьмуть очко(якщо свої понадривають :))

Що до наших ілюзій нема,але ноги фріцам повідривають трохи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ірландці ващє якісь ніякі, треба у них вигравати, вони навіть не можуть вийти зі своєї сторони все в їхню сторону, поляки додавлять,може)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, вже можна відмітитися :)

Політ нормальний, все без затримок працює. Тільки англійською багвто стюардів не говорять :( Тільки що пройшов плотний дощик, тому буде слизько. 

Ну шо, борда, вперед до перемоги! Слава Україні!! :)

IMG_20160612_182658.jpg

IMG_20160612_184618.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, igorgame сказано:

Посварили пальчиком... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, spqr сказал:

повідривають

Повидаляють нах... тоді хто буде в інших іграх грати? З розумом треба з німчурою грати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну с Богом!!!

Украина: 12.Пятов, 3.Хачериди, 6.Степаненко, 7.Ярмоленко, 8.Зозуля, 9.Коваленко, 10.Коноплянка, 13.Шевчук (К), 16.Сидорчук, 17.Федецкий, 20.Ракицкий.
Запасные: 1.Бойко, 23.Шевченко, 2.Бутко, 4.Тимощук, 5.Кучер, 11.Селезнев, 14.Ротань, 15.Будковский, 18.Рыбалка, 19.Гармаш, 21.Зинченко, 22.Караваев.

Германия: 1.Нойер (К), 2.Мустафи, 3.Хектор, 4.Хеведес, 6.Хедира, 8.Эзил, 11.Дракслер, 13.Мюллер, 17.Боатенг, 18.Кроос, 19.Гетце.
Запасные: 12.Лено, 22.Тер Штеген, 5.Хуммельс, 7.Швайнштайгер, 9.Шюрле, 10.Подольски, 14.Джан, 15.Вайгль, 16.Та, 20.Сане, 21.Киммих, 23.Гомес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...