Перейти до змісту

Євро - 2016


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
On 13.06.2016 at 19:05, Arden сказано:

 

якщо не брєзгуєте кацапськими коментаторами, то качаєм і ставим sopcast http://diakonevgeniy.blogspot.com/2012/05/sopcast.html

.Супер!!!! дякую величезне!!!Все зробив як пише в інструкції і дивлюся,картинка бомбезна нічого не глючить,все супер,тисяча плюсів))))

Скрін з нотіка,я балдєю!!!

1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Словаки роблять мій день)))

ох по губам Слуцького мона багато чого прочитати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивишся собі такий матч Росія - Словаччина і розумієш, що ти все життя вболівав за Словаччину, просто не усвідомлював цього.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Віталій СК сказал:

ти все життя вболівав за Словаччину

І навіть тоді коли вони з нами в одній групі грали? :)

Шановні друзі і ті хто так палко переживає, вболюває саме за нашу збірну України - давайте не будемо так... щоб, не дай Бог, нам це боком не вилізло, а випадки вже були! Радіємо чужій..., а самі потім... :( Тихенько вболюваємо, "бажаємо"... і чекаємо гри нашої збірної, а підсумок по завершенню групових ігор підведемо і... порадіємо, дай то Бог, щоб привід був!!! Вибачайте але таке враження, що багато хто більше радіє невдачам ворога, а свої то так хоч і програли першу гру і решта не сахар будуть. Почекаємо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, ForZa сказано:

І навіть тоді коли вони з нами в одній групі грали?

Так жартую ж я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ForZa , не бачу нічого поганого в тому, щоб вболівати за Україну і одночасно вболівати проти Рашки.

P.S. Ухх, нервова була кінцівка матчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Savage сказал:

вболівати за Україну і одночасно вболівати проти Рашки

А краще вболювати за НАШУ збірну, а рашку взагалі не помічати і не згадувати! :) Всім і так давно відомий їхній рівень збірної :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, ForZa said:

А краще вболювати за НАШУ збірну, а рашку взагалі не помічати і не згадувати! :) Всім і так давно відомий їхній рівень збірної :)

Ем, а то нічого, що на аватарці "Вперед, Італія"?

Вибач, не стримався )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, yucore сказано:

Ісландія грала в футбол Кварцяного?

Ісландія кремезними хлопаками схожа на бугаїв (хрестоносців) Кварцяного, теж їх відразу зрівнював (статура, ріст, вага), а футбол у всіх різний це ж як білий день на полярному крузі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, дивлюсь на ту францію, що в першому матчі що зараз, молоді, шустрі, але от щось не вистачає

не вистачає Бартеза, Зідана, Вієра,Анрі, Тризеге, Дешама.

 

і ще підскажіть чи транслює Футбол1 чи Футбол2 цей матч?

дивлюсь через сопкаст, трк Україна якість фууу, тому дивлюсь росію Футбол НД.

якщо транслюють киньте силку

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Panek сказано:

На Українських футболах зараз немає трансляції.

 

ТРК "УКРАЇНА" вмикайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))) Хфранцузи рулять - не рулять! я просто балдєю,коли слабак дає опір,млін просто цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дотиснули французи гордих та непоступливих албанців. А я вже такий заголовок придумав до цього матчу: "Безпорадна облога в Марселі". Ееехх... )))
Чесно кажучи, в мене великих сподівань на цей матч не було - надто велика технічна різниця між командами (за імена - я взагалі мовчу). Ісландія та Албанія довели, що авторитетів не існує. І для них, зокрема, також. )))

Пи.Си. А Дешам геть незадоволений грою збірної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, пролетіла Албанія над Марселем, а жаль ((( Незрозуміла заміна тренером центрального захисника зіпсувала всю картину гри(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Французька збірна була би набагато сильніша,якби взяли  в неї Бензема та Вальбуїну.

Але десь взимку Бензема тролив та шантажував Вальбуїну , що викладе в інет якісь фотки Вальбуїни.

В результаті на Євро не поїхав і він і жертва.

Думаю в стиках це Дешаму аукнеться , ще й дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тренерский штаб сборной Украины во главе с Михаилом Фоменко намерен провести изменения в составе команды в поединке второго тура группового этапа чемпионата Европы против сборной Северной Ирландии.

Так стало известно, что в средней линии вместо Коваленко и Сидорчука в центре сыграют Руслан Ротань иДенис Гармаш. Также тренерский штаб рассматривает возможность игры с двумя форвардами. Однако вероятно к такой схеме Украина готовится перейти по ходу игры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...