Перейти до змісту

Євро - 2016


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, Tarzanych сказано:

Це лише гра, розслабтесь :)

Це всього навсього пр@йоб...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Немає ніякої гри... Встидно, треба брати хоч якісь очки з поляками. Фоменка треба гнати в шию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто стидно... Не змогли підлаштуватись під слабшого суперника, знаючи наперед його тактику тренерський штаб нічого не придумав окрім як битись лобом в стіну з надією "колись та й проб"єм"...

На гру з поляками залишається лише надія на те, що наша команда знає, що таке "гордість і честь"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, espert сказано:

Фоменка треба гнати в шию

Не лише один Фоменко винен. У самої збірної не було ніякого бажання збиратися!

Не пам'ятаю де, і хто казав, перед матчами, що українська збірна ні краплі не зібрана і не зіграна!

як тільки я побачив контратаку на останнії секундах (ще на їхній половині поля) одразу сказав - 2:0.

Наші як спутані корови бігають.

 

Мене взагалі дивує це Євро.  ХЗ хто Ісландія, Північна Ірландія, Уельс, сцуко, хто це???

 

На Євро немає Нідерландів! Як таке можливо?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну багато писати немає чого - всі все бачили... Ще з відбору було зрозуміло або взагалі не зрозуміло, за рахунок чого і з якою побудовою гри цей тренер буде "вести" збірну! Побачили і переконались, що то був шлях у нікуди :( Сьогодняшня гра: як багато скрізь писали - Німцям ми не конкуренти, а от да ми, да тепер... Півн.Ірландія, Поляки - от де маємо своє брати... і що?! Забулі, що іріши на Євро з першого місця зі своєї групи вийшли, а ми лише з плей-офф, це про щось говорить??? Ну а побудова і склад на сьогодняшню гру...?! А тепер згадуючи, що взяв тренер Тімоху, а відципив Гусєва, не дав зіграти Ротаню і Рибалці, а тулив Коваленка (за якого мабуть Ахмет пробашляв :) ) І як казав сам Фоменко, що судити будемо після завершення чемпіонату - от і судимо і посилаємо куди подалі...!!!

P.S. Тепер можна насолоджуватись справжнім футболом який демонструють інші збірні і на який пріємно дивитись! Тримаймося.... Ху х - виказав! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шанси є :) якщо фріци навалятить тим і тим і не пропустять,але поляків нада делать 3:0

Сьогоді на "Великому футболі" Леоненко(хоч і не люблю його) буде закопувати збірну по праву,правий він правда в багато чому "збірна грає як получиться"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zheny@ сказал:

ХЗ хто Ісландія,

А саме то, хто Нідерланди у відборі два рази дрюкнув! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, Zheny@ said:

Не лише один Фоменко винен. У самої збірної не було ніякого бажання збиратися!

Не пам'ятаю де, і хто казав, перед матчами, що українська збірна ні краплі не зібрана і не зіграна!

як тільки я побачив контратаку на останнії секундах (ще на їхній половині поля) одразу сказав - 2:0.

Наші як спутані корови бігають.

 

Мене взагалі дивує це Євро.  ХЗ хто Ісландія, Північна Ірландія, Уельс, сцуко, хто це???

 

На Євро немає Нідерландів! Як таке можливо?

 

 
 

Не лише. Але провина його найбільша і фатальна. Чому Будківський просидів на лавці? В нього 14 голів за чемпіонат, в Зозулі три, ТРИ, КАРЛ!

Коваленко? Як на мене він зіграв нормально, порівнюючи з Степаненком і Сидорчуком. Я реально мав надію побачити гру через центр з підключенням флангів, а подачив гру через воротаря. Ось в чому проблема, навіщо набирати незіграний центр? + Ярмоленко і Коноплянка в цих двох матчах геть згубилися.

Пам'ятаєте як ми вилетіли з Французами у відборі на ЧС після виграного першого матчу? Так от ми й досі граємо в той футбол, хоча Зозуля і Селезньов вже не ті. 

За що любив футбол Хуанде Рамоса, так за те що він не боявся зробити заміну на 40 чи 50 хвилині, кардинально зламати малюноу гри і хоча б намагатися догризти матч. Одним словом немає враження монолітної збірної в мене, абсолютно.

Надія ще є, але я сумніваюся що Німці виграють в 2 м'ячі в Поляків, а потім і ми так зіграємо. Хоча..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Zheny@ сказал:

Мене взагалі дивує це Євро.  ХЗ хто Ісландія, Північна Ірландія, Уельс, сцуко, хто це???

 Бойцы, йопт

7 минут назад, spqr сказал:

але поляків нада делать 3:0

Та не, без виз останемся )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не злотим єдиним :)

Дивився товариський матч Польша-Нідерланди 1:2,ганяли растамани там їх нормально,правда вміло,у відборі грали добре і у пас,вперед,контратаки не погані виходили,мож і наші розродяться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну фоменко з самого початку планував прохід далі з третього місця...так шо все йде за планом.

п.с. Без емоцій, Україна єдина на цьому чє, чиї атаки можуть будуватись від чужого штрафного майданчика до Пятова. Тренери відать на контроль мяча ставлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає збірної. Розумійте хто як хоче.

Ненастроїлись, недооцінили. Це ж, млять, не упл, щоб розслаблятись. 

Пс. Гіркий осадок на душі за такий футбол. А ж писати більше не хочеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене наші не вміють робити 3 справи==)

Машини ,грати футбол і жити чесно на зарплату....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гравці гравцями,але планує гру та ставить склад тренер.і якщо коуч ірішів після програного матчу полякам поміняв свій склад крлинально-то наш вічно пересравший, випустив на гру тих самих священних коров, котрі зажрались вже вище всякої міри..

ну і сказав їм грати у довгий пас , який в таку погоду вони ні виконати не могли, ні прийняти.

Та випусти на поле резервний склад, скажи їм просто грати у своє задоволення-і порвали би наші тих ірландців на англійський прапор.

Але  ж де, треба ж берегти очко.

Найбільше святкують сьогоднішню  поразку України не в Польщі, не в Німеччині, ні в П Ірландії навіть.

Найбільше кепкують і зневажають сьогодні таку Україну в ДНР.

І за це пробачити Фоменку та нашим піжонам ніяк не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, olsad сказал:

Тренери відать на контроль мяча ставлять

Постійні паси поперек поля (причому здебільшого на своїй половині) чи назад голкіперу з подальшим виносом мяча аби куди - до дупи такий контроль.

 

22 минуты назад, olsad сказал:

ну фоменко з самого початку планував прохід далі з третього місця...

От в тому і проблема, що тренер відразу націлений на гру автобусом. Схоже, що іншої тактики для нього не існує. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нахэра я дивися отой "футбол". Раніше ж не переймався. А зараз спалив кучу нервів, мати вголос згадав. Навть холодне пиво не допомогло.

Все, повертаюся до Формули1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фоменка - фізрука треба виганяти.. перш за все взяв на євро пенсіонерів.. якби ж це оправдано, але ж не так.. скандальні , алкоголікі, селфісти і т д..

З німцями зіграли краще чим і з ірландцями.. прикро але факт.. все в голові крутиться що і там корупція - все за бабло (гравців і там селекціонують як скажуть)

А гімн співали а якби (краще приклад в італійців брали б), фоменко просто руку приклав, а це все таки моральний настрій.. кароче накипіло.. пиво...цензура ***

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж...з поляками нам нічого не світить, з німцями вони зараз грають добротно!!! Хоч би більше 2 не накидали нам(((( І реально є речі, які не розумію...не використати всі заміни, не випустити форварда який забивав значно більше (це взагалі).....і грати з одним форвардом коли треба забивати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сім хвилин до вильоту, якщо Німці не заб'ють. А наші сусіди грають більш ніж достойно, немає ніяких дурних пасів назад, гри через воротаря, є багато конструктиву. Ех.. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Всєм спасібо, всє свободни"...

Починаємо готуватись до кваліфікації на ЧС-2018.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...