Перейти до змісту

Євро - 2016


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

37 хвилин тому, ForZa сказано:

Коли це Блохін ріганалом був? :))) Шановні - да з вами тут немає про що говорити... :(

добре, хай буде СДПУ (о) - це не краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
58 хвилин тому, w1se сказано:

То це шо мій батько чи брат українофоб, цинік і загалом соціально недалека людина? Як і більша половина населення України? Окай, треба переказати їм таку новину... мабуть відразу защебечать на солов'їній

Ну якщо батько не хоче вивчити українську - українофоб, може але не хоче - українофоб і цинік, не може - ну що тут сказати. Любити Україну без укрїнців, Францію без французів, Німечину без німців - це соціальне збочення. Я розумію позицію - не мав змоги вивчити, російькомовне середовище, але чим довше війна тим гниліша і підліша ця відмазка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 А для чого йому могти/хотіти вчити мову якщо він її знає? Але в силу обставин - дитинство, навчання, служба, оточення використовувалась переважно російська десятками років. І тут враз перейти на іншу щоб довести комусь шо він справжній українець лише тому що розмовляє на мові?

З твоєї логіки випливає що цинічні українофоби захищають на сході справжніх українців!? Подумай добре що ти несеш, чоловіче!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, w1se сказано:

@romaxa11 А для чого йому могти/хотіти вчити мову якщо він її знає? Але в силу обставин - дитинство, навчання, служба, оточення використовувалась переважно російська десятками років. І тут враз перейти на іншу щоб довести комусь шо він справжній українець лише тому що розмовляє на мові?

З твоєї логіки випливає що цинічні українофоби захищають на сході справжніх українців!? Подумай добре що ти несеш, чоловіче!

Тобто до україномовних він все одно російською розмовляє знаючи українську?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, alexvvv сказал:

хай буде СДПУ (о)

Шановний! Ну ви конкретно пролетіли і не треба тут перебирати не знаючи матчастину, а бризгати лише високими гаслами! Якщо підв'язуєшся до теми, то хоч трохи треба чогось знати! :) Блохін у КПУ був - як вам таке і депутатом від них! Карочє - про що мова...,! От багато хто рубаху рве: українець, патріот, да я, да ми... інших люблять повчати, а самі не знають що в Україні відбувається і відбувалось - піпець карочє... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, ForZa сказано:

:) Блохін у КПУ був - як вам таке і депутатом від них! 

Народний депутат України 3-го (фракція Громада, Батьківщина та КПУ) та 4-го скликання (фракція КПУ та СДПУ(о)).

https://uk.wikipedia.org/wiki/Блохін_Олег_Володимирович

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, igorgame сказано:

 :) 

Розмірковуючи над кандидатурою Шевченка на головного тренера, згадав як він  агітував за Королевську з її ,, Я маю мрію,,

Як виступав на збіговиськах , по телебаченню.

Він що , дійсно вірив у ту ,,мрію,,? Він що , не розумів який це і для чого проект?

Тоді  ним рухає лише бажання заробити на збірній .як і на всьому іншому.

А якщо згадати, що кумом Шеви є Берлусконі, лєпший друг Путіна-то такого тренера для збірної України я точно не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, alexvvv сказал:

Ага! Особливо у wiki я сам можу що завгодно написати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nokian сказано:

А якщо згадати, що кумом Шеви є Берлусконі, лєпший друг Хуйла-то такого тренера для збірної України я точно не хочу.

але шева з селезньовим сумісний - одна ментальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, ForZa сказано:

Ага! Особливо у wiki я сам можу що завгодно написати :)

уже відмазки пішли?

 

Цитувати

2002-2006 гг. - народный депутат Украины IV созыва, глава подкомитета по вопросам олимпийского, паралимпийского движения и спорта высших достижений комитета ВР по вопросам молодежной политики, физкультуры, спорта и туризма. Прошел в парламент под №10 избирательного списка КПУ. Спустя пять месяцев перешел во фракцию Социал-демократической партии Украины (объединенной). В 2003-м стал членом политсовета СДПУ(о).

http://file.liga.net/person/14-oleg-blohin.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Nokian сказал:

згадав як він  агітував за Королевську

Стоп-стоп!!! Тут я ні слова не сказав що підтримую Шеву і не вступав у цю діскусію стосовно його тренерства не треба ля-ля! :) Уважно перечитайте про що "терки" пійшли - за мову гравців, тренерів...! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

№10 избирательного списка КПУ

Ну піпець - може досить вже а??? Я з першого КПУ і відштовхувався, буду ще слідкувати куди він далі стрибав?! :) Ну і люди капець...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, ForZa сказано:

Ну піпець - може досить вже а??? Я з першого КПУ і відштовхувався, буду ще слідкувати куди він далі стрибав?! :) Ну і люди капець...

І знову відмазки - писав лише що був з регіонами, для мене це те саме що і сдпу(о)- а там він був, от і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А куди той Шева збірну готовити буде?До кацапів на ЧМ,ну-ну.Але ще й пройти треба звісно,бойкотувати будуть чи "на зло врагам"туди попруть,мож вболівальники поїдуть-як не голови попроломують то фсб "шпіонів-заручників" на пару років вперед набере.Тимощука візьме у помічники і будуть експериментувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, alexvvv сказал:

Тобто до україномовних він все одно російською розмовляє знаючи українську?

На якій зхоче, на такій і розмовляє, в чому проблема? Якшо на російській то це відразу "враг народа"?

Як ви не поймете, що не від мови залежить яка людина, а від її поступків! Порошенко вон з яйценюком як файно щебечать, А нам від цього краще жити стало? Мені неважливо як там і по якому "на верху" розмовляють, та хоч чучмеки були б, аби лише працювали для народу/держави, а не тільки "пізділи і піздили (с)"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для звичайного поляка грати за збірну - честь, для італійця - честь, для валійця - честь. Це видно під час гри, коли народ ганяє не за бабло, а за усвідомлення що ти представляєш цілу націю. Відсутність елементарного побутового патріотизму сформувала тактику нашої збірної. Вайз закидає про російськомовних воїнів-патріотів. Я можу сказати лише, якби явище російськомовності було мале - війни б не було впринципі і ми були б вже на підході до рівня поляків. Настільки розмазаний світогляд як у українців не дає можливості розвиватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шева патріот-гімн співає :) ну затупив з ригами,на бабло повівся,правда коли майдан був і перші місяці війни він з чіпсами і пивом біля теліка сидів .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 шось в цьому є, і я впринципі погоджуюсь з останніми двома реченнями. А закидаю я лише факт - що практично половина населення україни є російськомовне , і від цього нікуди не дінешся. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки, давайте ближче до футболу... Ідіть по приватам...

 

Склад збірної України: 12. П'ятов, 2. Бутко, 3. Хачеріді, 5. Кучер, 6. Степаненко, 7. Ярмоленко, 8. Зозуля, 10. Коноплянка, 14. Ротань, 17. Федецький, 21. Зінченко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Svityaz сказано:

Хлопаки, давайте ближче до футболу... Ідіть по приватам...

 

Склад збірної України: 12. П'ятов, 2. Бутко, 3. Хачеріді, 5. Кучер, 6. Степаненко, 7. Ярмоленко, 8. Зозуля, 10. Коноплянка, 14. Ротань, 17. Федецький, 21. Зінченко.

Із цих людей тільки Ротаня знаю - вже давно футбол дивився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...