Перейти до змісту

Євро - 2016


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну що, росіяни сьогодні обісрались більше за наших.

Побачимо чим збірна відповість завтра....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Smith сказано:

Прикол - Уельс з першого місця виходить. Молодці!!!

Ги), значить попадають на когось хто зайняв третє місце,ги), значить великий процент,що пройдуть далі,ги)значить все може бути потім:

28 хвилин тому, yu2007 сказано:

Цей Уельс ще до фіналу чи півфіналу дійде. Може ;) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Svityaz сказал:

Ну що, росіяни сьогодні обісрались більше за наших.

Цікаво з чого такий висновок? За уельс хіба пастухи чи почтальйони грають? Не думаю що наші би краще в такому матчі зіграли б, та й не просто так уельс з першого місця вийшов... 

п.с. це євро насправді дуже цікаве і захоплююче для мене, я досі не бачу якогось явного фаворита, до того ж дуже багато темних конячок (той же уельс). Новий формат себе цілком виправдав. І це все в сумі дарує дійсно свято футболу, довжиною в місяць - супер!  Але цей абсолютний провал наших інфузорій ще досі не може вийти з голови((( і заважає насолоджуватися футболом, боротьбою, емоціями інших команд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Svityaz сказал:

Побачимо чим збірна відповість завтра

А хіба їх треба порівнювати? Навіщо ми самі це штучно робимо, а потім самі "проковтуємо" від вльоту нашої збірної? Зрозуміло, що на цьому Євро, як не хочеться з сумом визнавати, наші і рашка булі найслабкішими :( То до бісу ті радості від вльоту рашки якщо самі як... :( Тьху пля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ForZa в принципі ви праві, але ніщо так не втішає після поразки, як поразка "старшого брата", цим якби совість виправдовується, бачиш ми не гірші за них)))

російські прогнози  

419036_original.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо насмішила фраза цього горе-прогнозиста про "у них на всю страну один футболист - Бэйл". Ага, один: Ремзі грає в Арсеналі, Аллен в Ліверпулі, а 80% інших гравців в різних клубах АПЛ (на хвилиночку самій злій лізі, де будь-яка команда з дна таблиці може натягнути фаворита). 

 

Одним словом рашики в своєму стилі - "ми найкрутіші, нас всіх бояться" (хто дивився рашкінську трансляцію матчу Словаччина - Росія, мабуть, памятає, як коментатори всі перші 30 хвилин бризкали слюною про "наляканих" словаків), а на ділі, як завжди, виходить пшик. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

Хоч би відповів державною мовою...

Йому за це не платять. А він змушений сім'ю годувати. )))) Тому так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

Хоч би відповів державною мовою...

А для вас це дивно? А те що майже всі гравці Шахтаря говорять російською це новина?! А якби ваш сусід заговорив російською то що? Може вже досить на мові спекулювати? До Селезня і по іншим питанням можна доє...@сь, а мова тут до чого? От якби англійською відповів, що б тоді казали? :) Багато є гарних людей, патріотів, героїв, що говорять російською і людьми з великої літери їм це не заважає бути і не треба тут вже мовне питання піднімати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, ForZa сказано:

:) Багато є гарних людей, патріотів, героїв, що говорять російською і людьми з великої літери їм це не заважає бути і не треба тут вже мовне питання піднімати!!!

Коли вони не відповідають державною мовою, я вважаю, що це неповага, це все ж таки національна збірна. Людина з великої літери так не може поступати апріорі. А в побуті - то будь ласка, якою завгодно, претензій немає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Smith сказано:

Йому за це не платять. А він змушений сім'ю годувати. )))) Тому так...

Бідненький, такий вийшов втомлений, зсутулений, прикумарений - зразу видно, що його насильно у збірну взяли. Я так розумію, людина повинна пишатись, що представляє збірну - а не "відчепіться від мене, що вам треба" .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, alexvvv сказал:

Людина з великої літери

А він з великої літери? :0016: В нас головний тренер не говорить, то що ще від гравців хотіти? :) Ну вибачайте але ви як з Місяця звалились сьогодні або чисто по приколу доє...ь захотіли?! :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, ForZa сказано:

А він з великої літери? :0016: В нас головний тренер не говорить, то що ще від гравців хотіти? :) Ну вибачайте але ви як з Місяця звалились сьогодні або чисто по приколу доє...ь захотіли?! :) 

Зрозуміло що не він - з якої букви сам зізнався у інтерв'ю 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два роки тому всі переконались що російська мова є головим засобом поширення руского міра на сусідні території. Той хто говорить російською, хоче він того чи ні, а є представником російських ціннісних понять, за якими йде корупція, депресивна гнила економіка, війна трупи, втрачені території. Після двох років війни з кацапами продовжувати говорити російською можуть тільки українофоби, циніки і загалом соціально недалекі люди. Мовне питання всього лише свідчить про відсутність національної гідності, честі, що всього лише призводить до руййнації, деградації країни. От тільки й всього. Для чого піднімати мовне питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що найгірше наче тренером збірної буде Шевченко (вивчив італійську та англійську, рідної не знає :( )  Чимось по ментальності нагадує регіонала блохіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, romaxa11 сказал:

Два роки тому всі переконались що російська мова є головим засобом поширення руского міра на сусідні території. Той хто говорить російською, хоче він того чи ні, а є представником російських ціннісних понять, за якими йде корупція, депресивна гнила економіка, війна трупи, втрачені території. Після двох років війни з кацапами продовжувати говорити російською можуть тільки українофоби, циніки і загалом соціально недалекі люди. Мовне питання всього лише свідчить про відсутність національної гідності, честі, що всього лише призводить до руййнації, деградації країни. От тільки й всього. Для чого піднімати мовне питання?

То це шо мій батько чи брат українофоб, цинік і загалом соціально недалека людина? Як і більша половина населення України? Окай, треба переказати їм таку новину... мабуть відразу защебечать на солов'їній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, alexvvv сказал:

регіонала блохіна

Коли це Блохін ріганалом був? :))) Шановні - да з вами тут немає про що говорити... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, w1se сказал:

То це шо мій батько чи брат українофоб, цинік і загалом соціально недалека людина? Як і більша половина населення України? Окай, треба переказати їм таку новину... мабуть відразу защебечать на солов'їній

Та я от теж бачу, що чомусь людей сьогодні конкретно клімануло і тих, про кого б і не подумав - шкода! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не торкаючись політики, мені б особисто також не хотілось би щоб Шева став тренером...  Звичайно не можна судити людину заздалегідь, але мені здається з нього такий тактик і стратег, як з мене балярина...

Як на то пішло, то можливо навіть краще вже Воронін би спробував (чув що він ніби не проти), він хоча б все футбольне життя в Європі грав і можливо має трішки отої закалки, коли люди не заради лише зарплати на поле виходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...