Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (20.01.2014)


kmd

Рекомендовані повідомлення

вот превью на відео. Ще раз повторюсь вчора рівно о 14:00 зліва в дворі дому за церквою стояло багато автобусів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Хто знає яким чином можна у Луцьку передавати допомогу на Київ так щоб це потрапило саме до Правого Сектору а не просто на Майдан? Бо впевненості в палатках на Театральному немає, а передати є що.

Якщо не хочете палити контору - пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди привозьте на Лідавську хто що зможе, з данних списків, це все відправляють на Київ.

Відправка з Лідавської лише чи з центру також?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає "москалів" між нас, нема "бандерів,"

А, є -знедолений вкраїнський люд.

І є сім'я - "міжгірських" ненажерів ,

Захочуть -милують, а схочуть, то й уб'ють.

Брати зі Сходу, плачем разом з вами,

Коли в копальнях ваші діти мруть.

І серце розривається у мами,

В моєї мами, як на шахтах дзвони б'ють.

А батько твій не може самокрутку

Від трепету в руках одразу запалить.

А мій в той час, сльозу ховає хутко,

Біда не в нас. Та в нас також болить...

З Донецька - ти, а я живу у Львові,

Приїдь у гості, хлібом поділюсь.

Не страшно, що різниця є у слові,

Я іншого, мій братику, боюсь.

Боюся тих, хто ділить нас з тобою:

(в той час витесує гроби).

Боюся тих, хто кличе нас до бою,

Мовляв, хай чубляться "презренные рабы."

У мене на столі лиш картоплина,

А ти, хто-зна, чи й вчора їв. ...

Я вже не хочу, щоб моя родина,

Й твоя також кормила упирів!

Немає "москалів"між нас, нема "бандерів,"

Є Люди! Є Вкраїна! Ти і Я!

І купка є "міжгірських" людожерів,

То не вони... А ми - одна Сім'я! 

взято з коментів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

херсон

помогите, сделайте эту с у к у "знаменитой" , перепостите, она уже достала!!!

SOS

и.о. мэра Херсона Бережная Зоя обратилась в Twitter к евромайдану посетить ее, назвав при этом их пидАраМИ, допа с гепой отдыхают

https://twitter.com/intent/user?original_referer=http%3A%2F%2Fwww.visti.ks.ua%2Fnovosti%2Fnovosti-hersona%2F11444-k-kolonne-hersonskogo-avtomaydana-prisoedinilis-predstaviteli-partii-regionov.html&query=%23херсон%20-MOST_KS%20-KhersonOnline%20-%40khersonnews%20-%40Kherson_news%20-pravda%20-%40MOST_KS%20&screen_name=Zbebko&tw_i=427397401264275457&tw_p=embeddedtimeline&tw_w=346167873267449856

ей не дает покоя слава допы и гепы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось намудрив з копіпастом.

Взято з коментів на Цензорі.Писало що та курва, родом з Волині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дипломати, годі вдягати білі рукавички!!!

Сильна стаття http://www.radiosvoboda.org/content/article/25243096.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взято з коментів на Цензорі.Писало що та курва, родом з Волині.

Ти не помилився

Зоя Яківна Бережн́а (3 жовтня 1961 р.,с. Залазько Волинської області) — український політик, з 2010 року секретар Херсонської міської ради, з 2012 року тимчасовий виконувач обов'язків міського голови Херсона.[1]

Народилась 3 жовтня 1961 року в селі Залазько на Волині.

http://uk.wikipedia....ежна_Зоя_Яківна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке відчуття що скоро ті суди що виносять вироки будуть тупо зносити..

Майдан дав Януковичу кілька годин для звільнення затриманих активістів

http://www.pravda.com.ua/news/2014/01/26/7011396/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернення із закликом до Верховної Ради взяти на себе головну відповідальність за країну надіслала на адресу ZAXID.NET прес-служба позафракційного депутата ІгораЄремеєва. Разом зі позафракційним Степаном Івахівим, який підписав це звернення, Єремеєв є співвласникомоднієї з найбільших в Україні мережі АЗС WOG.

Загалом звернення підписали 16 народних депутатів, з них 11 позафракційні. Окрім, Єремеєва з Івахівим, це Володимир Литвин, Віктор Балога, Віктор Пилипишин, Михайло Поплавський та інші. Прикметно, що до них приєдналися пятеро депутатів Партії регіонів Микола Рудьковський, Катерина Ващук, Владислав .Атрошенко, Юрій Благодир та Юрій Шаповалов. Підписанти наголошують, що приєднатися до них може будь-який народний депутат, що підтримує їхнє звернення.

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?vlasniki_merezhi_wog_stvorili_nove_deputatske_obyednannya_u_vr&objectId=1301459

Серед ключових завдань нового депутатського обєднання його ініціатори бачать відставку уряду Азарова, скасування законів 16 січня, ухвалення амністії для учасників масових протестів і прийняття політичного рішення про повернення до парламентсько-президентської форми правління

Після прийняття вищезазначених рішень ВР - здійснення зустрічних кроків щодо звільнення адміністративних будівель, розблокування урядового кварталу з відведенням спецпідрозділів, - зазначають автори звернення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щурі втікають з корабля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lnEps.jpg

В.С.Высоцкий - Тот, который не стрелял

Це не Україна, а Росія, і не Беркут, а ОМОН російський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якесь дивне "замінування" відбулося в Луцьку... одне діло "мінувати" школи, метро, адмін будівлі, а інше -- житлові будинки. Тут нема часом якогось контексту в світлі подій в державі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго не наважувався написати, та все ж. Адресую тим, хто вважає Кличка недостойним лише тому що "боксерам в політиці не місце". Колись на думку спала паралель між Кличко-боксером та Рейганом-актором. Казалось би - що може зробити актор на посту президента США? А він відбув на посту 2 строки, і це при тому що на момент початку правління економіка США перебувала в кризі (високий рівень безробіття, високі ціни на нафту, інфляція). Його політику назвали Рейганомікою

В течение 8 лет президентства Рейгана уровень инфляции снизился с 12,5 % (1980 год) до 4,5 % (1988 год). Уровень безработицы также упал, с 7,5 % до 5,3 %, достигая максимумов в 9,7 % в 1982 и 9,6 % в 1983 годах, но всё же в среднем составил уровень в 7,5 %.

Тому мені здається не варто проявляти упередженість тільки з огляду на професію, треба дивитись на людину. Він хоча б не сцикун.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каких таких наших? Они не Наши, они просто местные...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палиця десь загаряє...вичікує результату шолі...

Ех щиро надіюсь що люди зроблять висновки з того за кого вони голосували в минулому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...