Перейти до змісту

До Клімчука з колядками


olsad

Рекомендовані повідомлення

Заодно может беседуя с ним кто-то всетаки в ходе беседы найдет к нему подход. Психолог нужен желательно.

Не плутайте грішне з праведним. Для таких людей психологом є тільки той, хто їх туди поставив. Чи Ви думаєте, що можна зробтити як у американських фільмах - клац, перед носом, і будь хто і про будь що розкаже? Щоб довго не пояснювати, скажу, що якщо людина і захоче "вилити душу" то не в компанії чужих людей, що прагнуть загнати її у кут. А якісь певні ситуативні моменти передбачити не можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 172
  • Створено
  • Остання відповідь

Гузь, ти вже якось перелогінься, чи що.. Чи скажи своєму піар-менеджеру якось менш нав'язливо рекламувати твою персону, бо й та частина людей, які вірять в тебе, скоро засумніваються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заодно может беседуя с ним кто-то всетаки в ходе беседы найдет к нему подход. Психолог нужен желательно.

Не плутайте грішне з праведним. Для таких людей психологом є тільки той, хто їх туди поставив. Чи Ви думаєте, що можна зробтити як у американських фільмах - клац, перед носом, і будь хто і про будь що розкаже? Щоб довго не пояснювати, скажу, що якщо людина і захоче "вилити душу" то не в компанії чужих людей, що прагнуть загнати її у кут. А якісь певні ситуативні моменти передбачити не можливо.

Работа психолога не только в терапии, или в наведении транса заключается. :D

пс: именно, хороший психолог (не обязательно по специальности) может подобрать правильные рычаги для манипуляций в сложном случае, как, например, в работе с политиками, или чинушами. Это дипломатия

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось витяг із Закону України про Голов ДержАдміністрацій.

 Стаття 2. Основні завдання місцевих державних адміністрацій

Місцеві державні адміністрації в межах відповідної
адміністративно-територіальної одиниці забезпечують:

1) виконання Конституції, законів України, актів Президента
України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої
влади вищого рівня;

2) законність і правопорядок, додержання прав і свобод
громадян;

3) виконання державних і регіональних програм
соціально-економічного та культурного розвитку, програм охорони
довкілля, а в місцях компактного проживання корінних народів і
національних меншин - також програм їх національно-культурного
розвитку;

4) підготовку та виконання відповідних бюджетів;

5) звіт про виконання відповідних бюджетів та програм;

6) взаємодію з органами місцевого самоврядування;

7) реалізацію інших наданих державою, а також делегованих
відповідними радами повноважень.

Голова має забезпечувати законність та правопорядок, додержання свобод і прав громадян ( питається , навіщо тоді потрібні прокурори).

От раз в місяць хай губернатор звітується конкретно, кого він захистив.

Конкретно, якого підприємця, громадянина, суспільне, територоіальне майно.

Не загальні фрази (Я за євроінтеграцію та проти сепаратизму) , а конкретно , що він за цей час зробив.

На яку суму приніс за цей час державі та області користі.

За які дії за місяць він отримав з наших податків зарплату в 20 000 грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заодно может беседуя с ним кто-то всетаки в ходе беседы найдет к нему подход. Психолог нужен желательно.

Не плутайте грішне з праведним. Для таких людей психологом є тільки той, хто їх туди поставив. Чи Ви думаєте, що можна зробтити як у американських фільмах - клац, перед носом, і будь хто і про будь що розкаже? Щоб довго не пояснювати, скажу, що якщо людина і захоче "вилити душу" то не в компанії чужих людей, що прагнуть загнати її у кут. А якісь певні ситуативні моменти передбачити не можливо.

Работа психолога не только в терапии, или в наведении транса заключается. :D

Ваша правда, а на який саме "вплив" Ви натякаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Психологам всетаки тоже надо дать записи - вдруг у них тоже что-то получится..

Ви вважаєте, що я дивлячись телевізор не бачу, що ВФ, МЯ, БП і тд (пробачте за каламбур) - брешуть! Так само це бачать приблизно 70% населення! Думаєте, що на основі моїх тверджень про їхню брехню можна повалити владу???

Вибачте, може я Вас не зрозуміла, та для "розоблаченія верхушки" цей метод навряд буде корисним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Психологам всетаки тоже надо дать записи - вдруг у них тоже что-то получится..

Ви вважаєте, що я дивлячись телевізор не бачу, що ВФ, МЯ, БП і тд (пробачте за каламбур) - брешуть! Так само це бачать приблизно 70% населення! Думаєте, що на основі моїх тверджень про їхню брехню можна повалити владу???

Вибачте, може я Вас не зрозуміла, та для "розоблаченія верхушки" цей метод навряд буде корисним.

Приходят простые люди к Климчуку с видеокамерой.Задают свои вопросы и те что мы все подготовим. Наши вопросы наболевшие про нарушение закона Климчука. Как пример про доярок - почему пять месяцев денег не давали и губернатор на заявление доярок о этой ситуации не реагировал. Напрямую спросить - кто именно з начальников дал указание Климчуку не реагировать на заявление. Спросить - далее фамилия от президента и ниже. Можно чтобы один человек сразу две или три фамилии перечислил. Если надо несколько таких людей по пять фамилий. А специалист определит по жестам и мимике на какой фамилии Климчук сжал губы и так далее - нам расшифрует.

Дмитро Вікторович, Вам так цікаво хто наказав не давати гроші дояркам, як ви собі уявляєте цей "діалог" по типу "Угадай мелодію": Петров - нє, Сидоров - нє, ну тоді я неНаю, здаюсЯ! І так по кожному пункту. Мда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати свої послуги з приводу консультації Вам особисто (якщо бажаєте).

У психологів, знаєте, є своя етика, як клятва Гіпократа у медиків. А з Ваших постів, навіть сліпий побачить, на чому базується Ваша "благородна мета", тому Ваші маніпуляції відносно мене марні.

P.S. Стосувалось Дмитра Вікторовича Шуми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитрий Викторович Шума, я вам і першого разу усе сказала

Ваші маніпуляції відносно мене марні.

А тепер скажу як в народі кажуть: "Чужими руками добре жар загрібати"- може так зрозумієте краще, Те з якою метою ви сюди "прийшли" зрозуміло, а от чому вашу роботу (за яку вам заплатили) мають робити інші не зрозуміло.

Я можу, з власних спостережень за вашим перебуванням тут, сказати, що ваші спроби провокувати і маніпулювати користувачами на досить професійному рівні, але знаєте що... ідіть... ... і чесно відробляйте заплачені вам гроші в іншому місці!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні друзі, якщо ви хочете виясняти ОСОБИСТІ відносини- робіть це в приваті.Він спеціально для цього і створений.

А то вся розмова зводиться до ,,Сам дурак,,

Як же ми так владу змінимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як же ми так владу змінимо.

До Клімчука з колядками ходити, це одне, а підбурювати людей на провокації - зовсім інше! Саме так і знімемо, коли добре будемо розрізняти хто є хто. А то ж дивіть, що говорить:

Идею плана я дал - дальше при желании вы все без меня можете сделать. Я ведь свое имя и фамилию написал в логине на форуме и на меня могут выйти легко.

Яка чесність, аж серце щемить,сльоза навернулась, так шкода, що на нього "легко могут вийті"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как вариант, чем еще полезным можно заняться:

У Львові влаштували «чорну суботу» бізнесу регіоналів

И, вообще, у Львовян нам бы учиться и учиться не только, как бороться, а и жить тоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СПИСОК СПІВРОБІТНИКІВ «БЕРКУТУ»

Команда ресурсу Bandosam.Net з гуманних міркувань публікує не всю персональну інформацію про осіб, які так чи інакше мали відношення до побиття мирних громадян України в грудні 2013 року. Разом з тим вона залишає за собою право в разі неадекватної поведінки представників влади (особливо силових структур) відрити по них ВСЮ наявну персональну інформацію. Працівникам правоохоронних органів, які дійсно стоять на службі народу, інформаційна безпека ресурсом Bandosam.Net гарантована.

Увага! Список неповний і знаходиться в стадії актуалізації. Деяки зі співробітників вже не служили в даному збройному формуванні в грудні 2013.

http://bandosam.net/berkut_list.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажано, щоб серед нас була юридично "підкована" людина. Підтримуємо ([email protected].) + 1 екіпаж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І не такі колядки переживали, - Клімчук

Різдвяні колядки євромайданівців біля будинку очільника облдержадміністрації – дитячий лепіт, вважає сам Борис Клімчук.

Про це він зазначив під час оперативної наради сьогодні, 14 січня.

З його слів, організатори акції мали б зайнятися важливішими справами, аніж колядки.

Це занадто дорого для України, коли народні депутати організовують колядки. Ми переживали і не такі колядки в 90-ті роки. Але ми їх пережили. А ці – «дєтский лєпєт», пробували мене вивести, та вони роблять мене сильнішими. Ми виконуємо державну функцію, а не граємось в щедрівки й колядки», - каже Борис Клімчук.

Оцінку роботи управлінців люди дадуть під час виборів, вважає очільник області.

«Прийдуть вибори - люди скажуть своє слово. Сутність демократії полягає в тому, щоб замість цеглини була виборча скринька. Є технології, якими ми бавитись не дозволимо», - резюмував Борис Клімчук.

http://www.volynnews.com/news/authority/i-ne-taki-koliadky-perezhyvaly-klimchuk/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І не такі колядки переживали, - Клімчук

... пробували мене вивести, та вони роблять мене сильнішими. Ми виконуємо державну функцію, а не граємось в щедрівки й колядки», - каже Борис Клімчук.

........

http://www.volynnews...yvaly-klimchuk/

Та таки вивели з себе Б.П., спочатку))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Ми їх пережили, ці та інші колядки. А оці-от колядки для мене, як росіяни кажуть, – дєтскій лєпєт. Вони хотіли мене вивести, навпаки вони мене роблять тільки сильнішими. Щоб всі розуміли. Нас сильнішими, бо ми виконуємо державну функцію, а не граємося в щедрівки і колядки», – підсумував губернатор Волині.

Самовпевненість і не повага до людей............(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І не такі колядки переживали, - Клімчук

Різдвяні колядкиєвромайданівців біля будинку очільника облдержадміністрації – дитячий лепіт, вважає сам Борис Клімчук.

Про це він зазначив під час оперативної наради сьогодні, 14 січня.

З його слів, організатори акції мали б зайнятися важливішими справами, аніж колядки.

Це занадто дорого для України, коли народні депутати організовують колядки. Ми переживали і не такі колядки в 90-ті роки. Але ми їх пережили. А ці – «дєтский лєпєт», пробували мене вивести, та вони роблять мене сильнішими. Ми виконуємо державну функцію, а не граємось в щедрівки й колядки», - каже Борис Клімчук.

Оцінку роботи управлінців люди дадуть під час виборів, вважає очільник області.

«Прийдуть вибори - люди скажуть своє слово. Сутність демократії полягає в тому, щоб замість цеглини була виборча скринька. Є технології, якими ми бавитись не дозволимо», - резюмував Борис Клімчук.

http://www.volynnews...yvaly-klimchuk/

Типова ригівська риторика, щось схоже від чечетова чули про котят. Нічого, прийде скоро його час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може сьогодні варто посіяти в Клімчука?)))))))))))))))

Піздно посівають до обіду тим більше треба булоб домовлятись і їхати з самого ранку бож клімчук дуже рано їде на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...