Перейти до змісту

До Клімчука з колядками


olsad

Рекомендовані повідомлення

В первую очередь, нам надо было решить - колядуем мы, или идем на пикетирование, на политическую акцию. Если идем выяснять отношения в щедрый вечер, то тут нужна более серьезная и продолжительная подготовка. Так что, Ди, не кипишуй, ты сегодня без велосипеда, ты сегодня злой. Все прошло лучше, чем я, например, ожидала. Сначала заколядували, потом вышел хозяин, угостил конфетками, спел с нами, поговорил "по душам" и с миром по домам (я ждала, что на первом этапе все закончится). Сегодня была такая программа. Праздничная.Спонтанная. А на серьезный диалог губернатор нас сам пригласил, обещал, что не будет избегать. Вот, теперь ловим на слове, готовим вопросы, идем спрашивать.

Підтримую

Питання та все інше потрібно готувати, а то "че списки а не зажигалка и вот твоя пилотка"

Тим паче великі свята і не вірно було б прийти колядувати і після колядки власнику " в табло дать"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 172
  • Створено
  • Остання відповідь

Нам головне не кіпішувати і не нервувати, тоді і конструктиву добавиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладно, чуваки і чувіхи, ви молодці! :)

Це є народження громадянського суспільства, ще юне і спонтанне. Реально, той типу "конфліктик", що я бачу між учасниками - це маленьке дзеркало того, що відбувається на всеукраїнському рівні. Люди хочуть щось робити, щось міняти - це ж не означає, що в них є стратегічний план, конкретний перелік дій, ресурсів і т.д. - вони пробують якось діяти спонтанно, тими силами, на які здатні. А досвід приходить в процесі.

Були б розумні питання, якби організовували, наприклад, професійні юристи і озвучували "оратори", тобто ті, хто мають певний досвід спілкування з органами влади. Але ж самі розумієте, що організаторів нема, тобто нема "керуючої сили" і це позитив, тому що навіть міліція не знає, до кого чіплятися.

Все добре! Не уподібнюйтесь політикам, шукаючи "неправого" серед своїх

На акції не був, але збоку, читаючи, це виглядає досить непогано - а люди багато про що судять через призму ЗМІ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладно, чуваки і чувіхи, ви молодці! :)

Це є народження громадянського суспільства, ще юне і спонтанне. Реально, той типу "конфліктик", що я бачу між учасниками - це маленьке дзеркало того, що відбувається на всеукраїнському рівні. Люди хочуть щось робити, щось міняти - це ж не означає, що в них є стратегічний план, конкретний перелік дій, ресурсів і т.д. - вони пробують якось діяти спонтанно, тими силами, на які здатні. А досвід приходить в процесі.

Були б розумні питання, якби організовували, наприклад, професійні юристи і озвучували "оратори", тобто ті, хто мають певний досвід спілкування з органами влади. Але ж самі розумієте, що організаторів нема, тобто нема "керуючої сили" і це позитив, тому що навіть міліція не знає, до кого чіплятися.

Все добре! Не уподібнюйтесь політикам, шукаючи "неправого" серед своїх

На акції не був, але збоку, читаючи, це виглядає досить непогано - а люди багато про що судять через призму ЗМІ ;)

Сьогодні був зроблений "перший крок" і впевнений, що кожен наступний у НАС буде кращий за попередній. Бордівцям висловлюю вдячність. ТАК ТРИМАТИ !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще раз повторюсь , все пройшло в гарному вигляді . Але мені здалось Б.П. був під впливом коньячку.Бо потім почав дівчат обнімати і анекдоти травити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яким він мав бути на коляду? Тверезим і біля правпора?

П.с. Жалкую, що не поїхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но і права людей шмаркачами обзивати мав??? і Т.П. Треба було це чути а тим більше бачити і коли випив то слідкувати за мовою потрібно тим паче з "його" вуст!.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А журналістів брали попіаритись чи свою думку довести? :)

Шут і балагур.

А це скоріше до організаторів відноситься! :) Постояв, подивився я на цей цирк і зрозумів, що це просто копіюють Київ і виконують вказівки місцевих "революціонерів", яких по прокуратурах совають і все ніяк не посадять! Пшик, а не акція і Клімчук вам класно носа втер! Що сказати - досвідчена людина, до якої вам ще... :)

харош лизати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він був випивший і за кермом?

За кермом був водій. На рахунок випивки - я не нюхав, а зовнішніх ознак сп'яніння ніяких у нього не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

которым два месяца государство не платило за сданное им молоко

Вы наверное информацию точно от Гузя брали!:) Это где у нас государство молоко собирает и какое отношение к этому молоку имеет Климчук?:) У нас, насколько мне известно, молоко частные компании собирают и с людьми, доярками, очень давно рассчитались! Уточните информацию у Гузя. Ничего личного, но "матчасть" нужно знать!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він був випивший і за кермом?

За кермом був водій. На рахунок випивки - я не нюхав, а зовнішніх ознак сп'яніння ніяких у нього не було

Не буду утверждать, может, мне и показалось, возможно, у него такой парфум.

А водитель у него интересный.

А на серьезный диалог губернатор нас сам пригласил, обещал, что не будет избегать. Вот, теперь ловим на слове, готовим вопросы, идем спрашивать.

При всем уважении к Вам меня эта фраза удивила. Избегал и теперь не будет. Вы загипнотизировали его или перевоспитали. Столько лет избегал и теперь не будет. Скорее он умеет гипнотизировать.

Я не настолько наивная. Но он при камерах и куче свидетелей приглашал к себе на диалог. Берем комбайнеров, доярок и топаем к нему. Про Гузя и доярок не знаю, как там дело было,но у меня сложилось личное впечатление, что он, для пущего драматизма, будет и в открытую дверь ломиться. Я не в курсе, может, он пробовал иначе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот так поворот :), пасани чо за фігня, вас обозвалі і ви смолчалі :_09: ....скушалі поданноє, маладца, а чо, так держать-ментоф боятца ...провороніли возможность гуртом масаж бацьку сделать....а может мої виводи ошибочни, просветіте учасніки как ваши права і гордость попустілі (сужу по напісоному тут і інет газетах)

Мдя, Зиберс, ты бы не стал раздумывать, ни на нашем, ни на его месте. По любому был бы махач. А если бы ты еще того соседа видел и слышал, что на нас попер, а потом и его батя собаку обещал спустить... Хорошо, что ты не пришел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сосед может і прав как нікак - шум, гам, кто такому буде рад...а бородатому подарілі би леденец і вазелін, всьо такі где креатів ?

То есть, сосед прав, а Климчук не прав. Ты меня запутал совсем. И напомню, что мы гомонили в семь часов вечера, на третий день Рождества.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сталася саморганізація суспільства. Політиків не було. Влада зреагувала (мабуть читають нет - це треба враховувати в подальшому). Система - не стійка, кожен поштовх є важливим. Добром та посмішкою можна теж боротися.

Повага ВАМ - тим що прийшли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно повернувся з прийому в губернатора. Пропустили без проблем, чекати хвилин 10 довелось. Говорили хвилин 40, я розказував йому про те, що не подобається мені, про свої пригоди в держ. установах і про корупцію. Він розповідав про то як працює і все розуміє (розповідав дипломатично, довго, власне іншого я й не чекав). При мені - пообіцяв, що до кінця місяця БТІ буде переведено на електроний варіант роботи і черг та рішал там не буде, навіть телефонував і розпорядження відповідні віддавав - поживем-побачимо. Зрозуміло, що розмова була значно спокійнішою ніж вчора, але, впринципі, і конструктивнішою.

ГОЛОВНЕ - БПК погодився проводити зустріч з людьми, говорили про кожні 2 місяці, розпочинаючи з кінця січня. Для цього треба визначати ряд питань і надавати їх йому за кілька днів, а також визначити обмежене коло (10 людей), які зустрічатимуться. В мене є контакти його зама Матвійчука, до якого треба звернутися, коли будемо готові, він організує час і місце.

Тепер завдання до нас - визначити ці питання (мабуть за якийсь час провести голосування у відповідній темі) і так само людей (губернатор просив, щоб не було пенсіонерів). Щоб потім мені не розказували який я не прав - вирішуйте це у формі дискусії чи голосування, власне вирішуйте самі, я можу туди й не ходити - не ображусь. Тому, власне, хто має що сказати - вперед, а то потім знов невдоволеними будете.

П.С. Не взяв мене на роботу))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про пенсіонерів - то я написав, офіційно це звучало "я хочу, щоб то були молоді креативні люди"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен поштовх є важливим.

така проста фраза а скільки змісту !

повністю з вами згноден !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читая комментарии на волынский сайтах, мол "Сором таким "колядникам"."клоуни" ""Вирішили підзаробити і пропіаритись"" понимаю все правильно сделали! Боится наш хитрый лис Климчук, ой как боится :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...