Перейти до змісту

До Клімчука з колядками


olsad

Рекомендовані повідомлення

Назвіть ім'я

Люди, до яких потім приїзжали журналісти, через тиждень, от вони і сказали! Ну вибач - призвища не назву!

А у Гузя днюха сьогодні - йди вітай!:) А то карамєльку не встигнеш отримати!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 172
  • Створено
  • Остання відповідь

Назвіть ім'я

Люди, до яких потім приїзжали журналісти, через тиждень, от вони і сказали! Ну вибач - призвища не назву!

Значить все ж таки ніхто не признавався? Тут одне з двох: або ForZa наводить докази сказаному, або ForZa - балабол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

балабол.

Ну "кращих" балаболів, на цій вітці, вже годі шукати!:) Ти що - слідчий? А де докази ваших притензій до Клімчука і тим більше сенс ваших "походеньок", які організовані опозиціонерами і їхніми прихильниками?:) А як все гарно починалось... ми від народу, по своїй волі...:) А потім слово-за слово і пішло поїхало, гасла майдану... і це колядки?:) Сміхолюдники!!! Чао! Нема про що тут з вами мову вести, все з'ясовано!:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, до яких потім приїзжали журналісти, через тиждень, от вони і сказали! Ну вибач - призвища не назву!

Це типу як, в наступний четвер, той який ще не наступив, до людей приїзджали журналісти і люди сказали. Щось ти геть заплутався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сенс ваших "походеньок", які організовані опозиціонерами і їхніми прихильниками? :)

LOL

Я вот только никак не припомню момент, когда же ко мне пришли и меня организовали. Я ведь даже политиков никого не знаю и не различаю. Фамилию губернатора узнала, примерно, месяц назад.

А так вас, ForZa, почитаешь, непредвзято, впечатление, что вроде бы, неглупый человек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це, мабуть, завжди було і завжди буде. Що Вам той Клімчук зробив поганого? От особисто Вам?! Дістало вже. Пішли колядувати - колядуйте! На коляду з прапором України - дико. Не плутайте релігію і політику.

Я в жодному разі нікого не засуджую чи не захищаю, але так вже набридло...

Не в Клімчуку справа. Був Француз - його какали, був Бондар - теж нічого хорошого на просторах інтернету про нього не чула. От вчепилися до того, хто при владі... і давай! Йохоууу!!! Налітай.

Давайте нашого поставимо, бордівчанина. І даю 100% гарантії, що знайдуться "вболівальники", які почнуть чмирити і цього. У простого велолюбителя знайдуться фари з-за кордону... а за які такі ши-ши?! Ага!!! Він нас обкрадає.....

Загалом. Майдану - майдан. Різдву - колядки. Не плутайте святе з праведним....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не плутайте релігію і політику.

Девочка, вы не путайте религию и обряды. Коляда - это традиция, не более. Я, допустим, хоть и религиозна, но не христианка, при этом, поучаствовала с удовольствием. Сама, признаюсь, коляду не пускаю на порог. Это в основном попрошайки-халтурщики. Мы тоже схалтурили, конечно. Но тут была акция с подтекстом. Коляда для антуража, чего греха таить. Ну, а как бы мы еще его вытянули и когда?

Власть имущие всегда будут под прицелом. Такая их работа. Как бы они не справлялись. Они должны ощущать, что народ контролирует и все видит. А иначе, власть их разложит до полной деградации. Они же в своем мире живут, в изоляции, потому нужен "физический контакт".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а чого чекали від Клімчука учасники акції? Чого взагалі ви від нього чекаєте? Розкаяння? Зізнання, що він вкрав, обманув, погано керував? Ви забули, що він не обраний народом (як депутат, мер). Його призначив президент і його "молода" команда. Йому, як члену цієї команди йдуть вказівки згори, що і як робити. "Або він з ними, або пшол на..." І я сумніваюсь, що після "коляди"-розмов з народом, вдома його мучали докори сумління і він плакався в подушку. Ні, він зробить висновки, на наступний раз краще підготується. Тому що будь хто, який дістався влади хоче зняти якнайбільше "вершків", поки біля "кормушки". Так вже у нас заведено.

Міняти треба всю систему згори. Майдан показав, що в терплячих українців все ж є межа, хоч поки і не у всіх. Проблема майдану, що немає лідера з чітким планом дій, який підняв би всю Україну. Дивіться що зараз відбувається, мирний майдан стоїть-захищається, а дибільні закони, мита, податки приймаються і далі, тиск посилюється, жити стає гірше. Ця влада зубами буде триматися до останнього, і навряд піддасться тиску мирного Майдану.

Я не активіст, як більшість з вас, нажаль, і маю що втрачати, але і в мене є межа.

До речі Клімчук ще не самий поганий губернатор, маю з чим порівняти. Хоч у нас є вислів "з двох зол вибирають найменше", та мудрі японці кажуть " з двох зол не обирають жодного".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а чого чекали від Клімчука учасники акції?

Мы ждали, что он выйдет, услышит, как мы поем, увидит, какие мы милые, сядет и заплачет. А потом всем даст много добра. Мы ошиблись. Кактеперьжить!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та "не путаю я Вас". Я виразив свою думку. Чи мо ніззя? І нікому її не нав'язую.

Згідно відео, як надане вище, Клімчука засуджують не за депутатську діяльність, а за діяльність на посту голови облдержадміністрації, чи я не правий. Я ніяк не вигороджую його, є обов'язки - виконуй, не можеш - йди. Але так має бути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы ждали, что он выйдет, услышит, как мы поем, увидит, какие мы милые, сядет и заплачет. А потом всем даст много добра. Мы ошиблись. Кактеперьжить!!!

Таня, від Вас іншої відповіді не чекав :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз ви так просите, спробую повідповідати. Перед тим - попрошу не називати мене політиком, в мене відраза на цей вид зайнятості. Клімчук ні на йоту після зустрічі не виріс в моїх очах і жодної вигоди я для себе не шукав, мене ніхто не заохочував і не спонукав іти до нього, я ходив, і вважаю що від того є якийсь позитив. На прийомі не було ніяких шушукань.

З переліку п'яти питань:

1) Купив за зароблені гроші

2,3,4) Фонд Нова Волинь

5) Він і досі за ЄС.

Це відповіді не мої, губернаторські.

Про запитання Роми Кудрома.

Коли я звертався до теми євромайдану - одразу у відповідь чув, що це не його сфера відповідальності (суди, прокуратура). Повірте, не так легко спілкуватися з професійним дипломатом і політиком на його території один на один.

Панове у вас була і лишається можливість сказати і запитати все що хочете у формі в якій хочете. Вперед. Не подобається що я робив - зробіть краще, я ж тільки за, але ж критикувати та чіплятись завжди простіше, правда?

Тепер по Гузю, яким ти теж до мене апелюєш. В моїх очах - Гузь це Клімчук через 30 років. Якщо хтось думає інакше - вибачайте. Чому я так думаю - подивіться скільки партій людина поміняла за останні 10 років. Дивлюсь декларацію за 2011 рік (інших не знайшов) - за РІК чоловік заробив 7236 грн, не має ні машини, ні житла. Вірите?

Отож, пане Шума, хочете чесних політиків, кращого життя - вдарте хоч палець об палець, а не по клавіатурі, або й далі моліться на Гузя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас підтримую і ви молодець .Але треба булоб написати що йдете до товариша КП яб також з вами пішов дужеб цікаво послухати його в тверезому стані!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще в теремно казав, що прийду до нього

Але не уточнював коли ,чи я щось не дочув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане Шума, чого ви ставите мені питання де в пресі можна прочитати, чого він в пресі не сказав? Ідіть, беріть з собою диктофон і пресу та записуйте. Чого я перед вами виправдовуватись за щось маю?

Я не питав чи він лікувався - ідіть і питайте. Ви питаєте чому нас не заарештували - ви того хотіли? Знову ж таки не до мене. Про те, що він за ЄС - говорив в теремно, де була преса, камери і диктофони. От піднялися б зі стільця, прийшли і про Гузя могли б запитати, ніхто ж не заважав.

В Луцьку я народився і виріс.

По Москвич і Бондарю - все те ж. Ідіть і питайте.

П.С. Розкажіть про ваші активні дії, може приклад візьму, підтримаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Климчук на все вопросы отвечал, либо слишком детально, поголовье коров, до последней коровы, кур в личном курятнике точное количество, имущество задекларировано, либо - "не моя компетенция". Попробуйте вы, Дмитрий Викторович, добейтесь от него ответа, может, вам повезет. Берите друзей, до десяти человек, диктофоны, камеры. Губернатор наш тертый калач, вертлявый, как уж. Вам проложили дорожку, дерзайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5) Він і досі за ЄС.

?

Где в прессе это можно прочитать? Почему вы один пошли без прессы и на микрофон не записали? Почему он сам прессе это не скажет? Почему Климчук фициально не напишет Януковичу, что он поддерживает стремление волынян к ЕС и так далее?

Я це почув під час колядування.

Клімчук за ЄС, тільки країна не готова. Там ще й про ВАЮ було згадано

Так, що дарма на olsadа наїзжаєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усе це справді "якась метушня", але ж погодьтесь, щось робити треба! Хоча б так.

З іншого боку Клімчук дійсно не "розкається", і не пошкодує за усе скоєне, якби він міг це зробити його б ніхто на ту посаду не назначив.

Питання скоріше риторичне:

- Не вже краще сидіти зклавши руки?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я це почув під час колядування.

Клімчук за ЄС, тільки країна не готова.

Я спросила: "Вы за евроинтеграцию?", он ответил:"Да, я за евроинтеграцию." Потом еще говорил, что Допа и Гепа не правы, в том, что сепаратисты. Должно быть на видео. Или уже не снимали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna,

Вы писали что когда большинство уехало Климчук стал спокойнее отвечать на вопросы. Вот я и думал что он от вопросов не увиливал и значит при беседе с olsad на следующий день тем более все честно Климчук ответил ему. Вот я и удивился. Думал в чем причина такой честности.

Значит Климчук на острые вопросы отвечает как и раньше "не моя компетенция". Все так и осталось как было, но зачем все готовят список наболевших вопросов?

Чтобы Климчук ответ дал им "не моя компетенция"?

Потому, я считаю, что такими людьми можно только манипулировать, вынуждать поступать правильно, отвечать на вопросы, выполнять законы. Методы есть, даже в рамках закона и морали (что лично для меня принципиально).

пс: Как пример такой манипуляции и был вариант с "колядой". "Вы что традиции не уважаете?". А он не может не уважать традиции, по протоколу, как говорится. Открыл ворота, спел с нами, ну и поговорил, заодно. Если б не предлог с колядой, было бы сложней.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Втому то і річ щоб проводити якісь акції потрібно попереджувати виконавчі органи "міську. обл раду" .Мати якусь програму та людей зібрати та обговорити план дій!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не відбувалось, складати (сорі за помилку у 161 пості) рук не можна, добитись чогось у Клімчука можна, але не нашими методами ( бо ми звірячі методи не застосовуємо), тому (моя особиста думка) мабуть краще дійсно переключитись на інші мирні акції, на просвітницьку роботу з тими хто ще сумнівається, а до БП навідуватись (як було домовлено) - щоб не розслаблявся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого з цього не буде Клімчук і Гузь один одного не долюблюють!Це буде цирк і клоунада ,вони один одному не дадуть слова сказати ,а всі будуть їхні разборкі слухати.Треба йти групами із своїми відеокамерами і записуючи задавати питання а потім тут викладати.Але йти треба не тільки до Б.П.а прокурора ,мера і Т.П. не хай відповідають на компитетні для кожного питання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...