Перейти до змісту

До Клімчука з колядками


olsad

Рекомендовані повідомлення

А чо, кльово колядок заспівали! І розійшлися. І міліції нікого шукать не треба - абсолютно мирна подія, ніби як біля ялинки потанцювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 172
  • Створено
  • Остання відповідь

Треба спитати Клімчука, скільки випускників було на Волині минулого року, і скільки працевлаштовано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А журналістів брали попіаритись чи свою думку довести?:)

Шут і балагур.

А це скоріше до організаторів відноситься!:) Постояв, подивився я на цей цирк і зрозумів, що це просто копіюють Київ і виконують вказівки місцевих "революціонерів", яких по прокуратурах совають і все ніяк не посадять! Пшик, а не акція і Клімчук вам класно носа втер! Що сказати - досвідчена людина, до якої вам ще...:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шут і балагур.

А це скоріше до організаторів відноситься! :) Постояв, подивився я на цей цирк і зрозумів, що це просто копіюють Київ і виконують вказівки місцевих "революціонерів", яких по прокуратурах совають і все ніяк не посадять! Пшик, а не акція і Клімчук вам класно носа втер! Що сказати - досвідчена людина, до якої вам ще... :)

спитайте клімчука, чи ваш язик йому в дупі не муляє )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба спитати Клімчука, скільки випускників було на Волині минулого року, і скільки працевлаштовано.

Ми не оперуємо всією інформацією, яку має він. В його віці і постійному знаходженні на владних посадах вміння "гарно брехати" - це пріоритет, в чому ми сьогодні і переконалися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно кажете. З його досвідом він мав би нас, звичайних громадян, а не матьорих політиків, ростерзати. Але не вийшло, бо за нами правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постояв, подивився я на цей цирк і зрозумів, що це просто копіюють Київ і виконують вказівки місцевих "революціонерів", яких по прокуратурах совають і все ніяк не посадять! Пшик, а не акція і Клімчук вам класно носа втер! Що сказати - досвідчена людина, до якої вам ще... :)

Вы адресом не ошиблись? Там, где я была сегодня (по, абсолютно, личной инициативе), было все на уровне. И заколядовали, и вопросы задали, побеседовали. Конструктивности ждать было бы глупо от чиновника высшей категории. Но и то, что получилось, уже зачет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба виставити біля облРади шкільну дошку, на якій кожен бажаючий зможе поставити губернатору запитання.

Наприклад

-Чому черга у відділі реєстрації прав власності Луцького району на півроку вперід.

-Чому поставити авто на облік в Мрео коштує так дорого і так довго.Притому, що працівники Мрео абсолютно не відповідають за власну безалаберність та безтолковість.

-_Чому так само в Податковій за незаплачені 3 роки тому 60 коп нараховують 90 грн штрафу, а якщо помилиться чиновник- то йому нічого не буває. Точно те саме з Виконавчою службою.

Точно те саме з судами, рішення яких треба забирати місяцями.А потім там знаходиться купа орфографічних помилок, через які все треба переробляти.

-Чому штучно створюються черги в пунктах пропуску на польському кордоні і люди змушені платити, щоб швидше проїхати.

І нехай він кожен ранок йдучи на роботу читає цю дошку, бо це конкретно його домашнє завдання, а через тиждень звітується, що і як виконано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постояв, подивився я на цей цирк і зрозумів, що це просто копіюють Київ і виконують вказівки місцевих "революціонерів", яких по прокуратурах совають і все ніяк не посадять! Пшик, а не акція і Клімчук вам класно носа втер! Що сказати - досвідчена людина, до якої вам ще... :)

Вы адресом не ошиблись? Там, где я была сегодня (по, абсолютно, личной инициативе), было все на уровне. И заколядовали, и вопросы задали, побеседовали. Конструктивности ждать было бы глупо от чиновника высшей категории. Но и то, что получилось, уже зачет.

Наступного разу потрібно серйозніше підготуватися - і підемо в плюси. Будемо вчитися на власних помилках !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-Чому поставити авто на облік в Мрео коштує так дорого і так довго.Притому, що працівники Мрео абсолютно не відповідають за власну безалаберність та безтолковість.

Точно те саме з судами, рішення яких треба забирати місяцями.А потім там знаходиться купа орфографічних помилок, через які все треба переробляти. -Чому штучно створюються черги в пунктах пропуску на польському кордоні і люди змушені платити, щоб швидше проїхати.

Ці питання не зовсім до Климчука.

Більш цікаві питання були б по тендерам, особливо по ЛСТМ (п.Чорнуха). Чому тільки це підприємство виграє багатомільйонні тендери на будівництво в області. І на цих тендерах Житлобуд-2 виступає як учасник, а сам Житлобуд-2 пов'язаний з тим самим Чорнухою. Інших учасників останнім часом немає. Також, чому в ГУ Держказначействі Волинської обл. пріоритетними платежами є платежі ЛТСМ, а по іншим платежам (стаття витрат та сама - будівництво) - зась. Так само, питання по Ягодинському переходу і т.д. і т.п.

По Брищенському сміттєзвалищу - будівництво заводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і т.д. і т.п.

шо значить і т.д. і т.п.??????? В першу чергу потрібно про це питати, адже він - голова держадміністрації!

Мене не обходить, звідка він узяв тії п'ять гектар землі, але я хтів би знати за прізвища Гузь, Москвич, Шиба - шо з ними таке, шо за кримінальні впровадження? Шо за маладьож йому сьогодні питання задавала? Як заслані козачки - "БП - а звідку то у вас тая земля?!" - "Я на неу заробив!!! Здрісніт!" - "Ааааа - поніли, йдем звіцца, бо він на неу заробив!" і гайда на камеру знімацця.

Шановні! Я тапіро з вами нікуди не піду - ні на які акції, ні "будувать державу"! Ви сі сьогодні всрали, аби як то не звучало.

А як не можуть "активісти" спитать - пропоную ті запитання формулювати і нотувати всей громадов! У окремом топіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага , то що БП сам і ,, зустріч,, організував ? Спрацював на випередження.

То тоді прикрутити тут голосувалку, обрати 5 найгостріщих питань та поставити дошку перед його кбінетом, чи по дорозі до нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більш цікаві питання були б по тендерам, особливо по ЛСТМ (п.Чорнуха). Чому тільки це підприємство виграє багатомільйонні тендери на будівництво в області. І на цих тендерах Житлобуд-2 виступає як учасник, а сам Житлобуд-2 пов'язаний з тим самим Чорнухою. Інших учасників останнім часом немає. Також, чому в ГУ Держказначействі Волинської обл. пріоритетними платежами є платежі ЛТСМ, а по іншим платежам (стаття витрат та сама - будівництво) - зась. Так само, питання по Ягодинському переходу і т.д. і т.п.

По Брищенському сміттєзвалищу - будівництво заводу.

По тендерам БП відповів, що ніякого відношення до їх проведення він немає.

Ді, після того, як ти пішов, БП вийшов і відповідав на запитання, всі запитання, від усіх охочих. Як відповідав, це вже інша історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо значить і т.д. і т.п.???????

Це значить, що треба мати інсайдерську інформацію або шукати інформацію з відкритих джерел, але в цих питаннях проглядається корупційна складова.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це скоріше до організаторів відноситься! :) Постояв, подивився я на цей цирк і зрозумів, що це просто копіюють Київ і виконують вказівки місцевих "революціонерів", яких по прокуратурах совають і все ніяк не посадять! Пшик, а не акція і Клімчук вам класно носа втер! Що сказати - досвідчена людина, до якої вам ще... :)

О, так, оте "Святотатці, святотатці" - це дуже класно получилось)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звідка він узяв тії п'ять ге

з чимось я з тобою згідний з чимось ні, питання були тут озвучені і їх можна було обговорити, тут вже всі ми лажанули, бо не доклали до цього руку (пс, мене ті питання. що були озвучені теж мало цікавлять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове невдоволенні, а що заважало вам поставити "правильні" запитання, те, що вас цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене все вийшло добре . Всім дуже велика дяка особисто від мене і моїх друзів. Ми збиралися поколядувати що і зробили .А запитання і справді можна зібрати і прийти на прийом "заздалегідь попередивши пана (європейця)" щоб не було питань від "органів?".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що заважало вам поставити "правильні" запитання, те, що вас цікавить?

мені заважали ті, хто "прості" питання задавали. Таке враження, що у нас ЗМІ представляють не журналісти, а оператори. І я свою обуру висловив на місці. А про запитання потрібно думати до того, як збирати людей.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гузь, Москвич, Шиба - шо з ними таке, шо за кримінальні впровадження?

Ді, на те він сказав би, що то питання до прокурора, а не до нього. Він зпершу не хотів іти на контакт, взагалі. Якби ти трохи зачекав а не пішов, то мав би пізніше нагоду поставити які хоч питання, як ми й зробили. Інша річ, що він собі казав все, що хотів, а на питання або не відповідав, або викручувався як вьюн. Ді, я особисто не вірю, що ми його зможемо наставити на путь істинний, але сьогодні ми показали, що ми про нього не забули, заставили понервувати, щоб йому теж спокійно не спалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В первую очередь, нам надо было решить - колядуем мы, или идем на пикетирование, на политическую акцию. Если идем выяснять отношения в щедрый вечер, то тут нужна более серьезная и продолжительная подготовка. Так что, Ди, не кипишуй, ты сегодня без велосипеда, ты сегодня злой. Все прошло лучше, чем я, например, ожидала. Сначала заколядували, потом вышел хозяин, угостил конфетками, спел с нами, поговорил "по душам" и с миром по домам (я ждала, что на первом этапе все закончится). Сегодня была такая программа. Праздничная.Спонтанная. А на серьезный диалог губернатор нас сам пригласил, обещал, что не будет избегать. Вот, теперь ловим на слове, готовим вопросы, идем спрашивать.

пс: А еще мы же разведку боем провели. Ведь, как оказалось, никто и не знал, где именно дом губернатора. А теперь мы "знаем дорогу".:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ти трохи зачекав а не пішов, то мав би пізніше нагоду

звиняйте, та це мене не влаштовує. "Коли всі розійшлись, бетмен розказав усе!"

Тоді озвучуйте те, що запам'ятали ,чО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...