Перейти до змісту

До Клімчука з колядками


olsad

Рекомендовані повідомлення

Щойно повернувся з прийому в губернатора. Пропустили без проблем, чекати хвилин 10 довелось. Говорили хвилин 40, я розказував йому про те, що не подобається мені, про свої пригоди в держ. установах і про корупцію. Він розповідав про то як працює і все розуміє (розповідав дипломатично, довго, власне іншого я й не чекав). При мені - пообіцяв, що до кінця місяця БТІ буде переведено на електроний варіант роботи і черг та рішал там не буде, навіть телефонував і розпорядження відповідні віддавав - поживем-побачимо. Зрозуміло, що розмова була значно спокійнішою ніж вчора, але, впринципі, і конструктивнішою.

ГОЛОВНЕ - БПК погодився проводити зустріч з людьми, говорили про кожні 2 місяці, розпочинаючи з кінця січня. Для цього треба визначати ряд питань і надавати їх йому за кілька днів, а також визначити обмежене коло (10 людей), які зустрічатимуться. В мене є контакти його зама Матвійчука, до якого треба звернутися, коли будемо готові, він організує час і місце.

Тепер завдання до нас - визначити ці питання (мабуть за якийсь час провести голосування у відповідній темі) і так само людей (губернатор просив, щоб не було пенсіонерів). Щоб потім мені не розказували який я не прав - вирішуйте це у формі дискусії чи голосування, власне вирішуйте самі, я можу туди й не ходити - не ображусь. Тому, власне, хто має що сказати - вперед, а то потім знов невдоволеними будете.

П.С. Не взяв мене на роботу))

Як би міг, десять плюсиків в карму поставив би! :)

Чи озвучувались тобою якісь питання, пов'язані з Євромайданом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 172
  • Створено
  • Остання відповідь

Єдине, що мені не подобається в Клімчку - це сам факт його існування... навіть не це. Факт присутності такої людини (посади) як голова ОДА (губернатор, сматрящій) з такими повноваженнями і таким апаратом - це нонсенс для демократичної держави. Тому мені немає що в нього запитати окрім того, як висловити свою неприязнь.

Тут могла б облрада посмикати Клімчука добряче, як це зробили у Львові, Тернополі. Може це і не смертельно для сматрящіх, але все ж нерви потріпало б.

От бля, він жартує на тему дороги до Львова. Якби він нормальним губернатором і хоча б на 1% працював на волинян, як він про це заявляє, він би в Луцьку зараз не жив. Він не вилазив би з Києва і Львова, вирішуючи питання львівської дороги.

"Шановний Б.П. Мені байдуже, що ви особисто не можете поремонтувати дорогу на Львів. Але ви, чи точніше Ваша посада, є важливою ланкою зв'язку між нами і столицею, де це питання можуть вирішити (чи повпливати). Зробіть бідь ласка все можливе, щоб дорогу зробили ті, хто має це робити. Замість того, щоб розповідати анекдоти, жарти чи життєві історії своїм землякам, попрацюйте у кабінетах нашого Уряду, Міністерства інфраструктури, Верховної ради, Львівської ОДА... і можливо навіть в одному з численних кабінетів Межигір'я (там є басейн і пеньочки)".

Але я розумію, що це повідомлення в космос. В ідеалі, губернатор має зібрати пропозиції та побажання від волинян і їхати відстоювати їх у києві. Натомість він бере вказівку в києві пояснити темним полішукам, що все має бути так і так і втюхати чергове "покращення".

Треба забирати в гебурнатора всю адміністрацію, скорочувати штат, переводити його (штат) у підпорядкування облради. Забрати можливості управління фінансовими потоками. А це питання не до нього.

Акцію підтримую в контексті всіх протестних дій в україні. Клім - частина влади, а значить йому всезагальне ФЕ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра, як же ж тебе вчора бракувало

Саньок, вибачай за скептичне ставлення саме до цього, але на будь яке геніальне питання завжди знайдеться ще геніальніша відповідь: "политики украли в детей кусочек счастья" :-(

З.І. не був з поважної причи... хотів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клімчук не впускає Ігоря Гузя до свого кабінета

Не вводьте людей в оману! Ви у Гузя мету "візиту" з'ясували? А він з Бондарем хотіли "увійти" у кабінет і через вікно показати тим хто був під стінами ОДА, що вони захопили владу і керують, як це робив Бондар у 2004-му! Але не вийшло нахрапом взяти! А тими тітушками у кабінеті були 4 хлопця-афганьця, яким Клімчук неодноразово допомагав! Побачили що таке "весілля" і прийшли самі, щоб всякі провокатори Гузе-Бондарі дурні не наробили. І були праві! Поштовхались і пішли... А от міліція б вломила і тоді... Так що не треба тут когось рахувати за лохів які нічого не розуміють, що відбувається! А тітушка-Гузь нехай про свої "подвиги" у Києві розповість, відео вже всі побачили!:)

Акція "Геть молочну мафію!"

Ну а це був період передвиборчої агітації! :))) Так що не дивно, що це все Гузь робив, але через місяць після того з селянами Ковель-молоко розрахувалось і надалі у селян питань з оплатою не виникало, як і Гузь не цікавився проблемами селян! :)

Так що шановний розкажіть це тим, хто малоосвідчений у темі і може вам повірять! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра, як же ж тебе вчора бракувало

Саньок, вибачай за скептичне ставлення саме до цього, але на будь яке геніальне питання завжди знайдеться ще геніальніша відповідь: "политики украли в детей кусочек счастья" :-(

З.І. не був з поважної причи... хотів

Я ні в якому разі не виню тебе за відсутність, та й прекрасно розумію, що відповідей на питання від нього не добьешся, проте ти б добавив трохи драйву в дійство )

Клімчук не впускає Ігоря Гузя до свого кабінета

Не вводьте людей в оману! Ви у Гузя мету "візиту" з'ясували? А він з Бондарем хотіли "увійти" у кабінет і через вікно показати тим хто був під стінами ОДА, що вони захопили владу і керують, як це робив Бондар у 2004-му! Але не вийшло нахрапом взяти! А тими тітушками у кабінеті були 4 хлопця-афганьця, яким Клімчук неодноразово допомагав! Побачили що таке "весілля" і прийшли самі, щоб всякі провокатори Гузе-Бондарі дурні не наробили. І були праві! Поштовхались і пішли... А от міліція б вломила і тоді... Так що не треба тут когось рахувати за лохів які нічого не розуміють, що відбувається! А тітушка-Гузь нехай про свої "подвиги" у Києві розповість, відео вже всі побачили! :)

Акція "Геть молочну мафію!"

Ну а це був період передвиборчої агітації! :))) Так що не дивно, що це все Гузь робив, але через місяць після того з селянами Ковель-молоко розрахувалось і надалі у селян питань з оплатою не виникало, як і Гузь не цікавився проблемами селян! :)

Так що шановний розкажіть це тим, хто малоосвідчений у темі і може вам повірять! :)

Видно вашому господарю добре допекло, що вас так набєжало :0166:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з сусідом получилось десь так :

049670e5ed95cc8380a926638dddf4ef.jpg

а після цього звернення до правоохоронних органів щоб вони щось зафіксували це ваащє абзац )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер завдання до нас - визначити ці питання (мабуть за якийсь час провести голосування у відповідній темі) і так само людей (губернатор просив, щоб не було пенсіонерів).

питання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з сусідом получилось десь так :

а після цього звернення до правоохоронних органів щоб вони щось зафіксували це ваащє абзац )))

товсто, дуже товсто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предлагаю пойти в темы к Otto Kreer и постить там котики и велосипедики. Человек так старается доказать, что ему нас*ть на нашу возню, что на каждой странице отмечается

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на нашу возню

это написали Вы !

Да, да, мне не чужда самоирония.

А Вы уже на этой странице пометили, можете день отдохнуть.

Я давно хочу Вам сказать, что Вы мне напоминаете того ученого, который предпочитает изучать мертвую зверюшку по останкам, чем потрудиться попасть в среду ее обитания, наблюдать терпеливо за образом жизни. Вы очень любите историю, изучать героев прошлого. А та история, что творится сейчас, Вас не трогает, героев живых Вы не хотите, или не способны распознавать и воспринимать. Только из архивов. Нам всем есть шанс к истории прикоснуться, или быть причастным. Общаться с живыми, неизвестными и незаметными героями. Только жопу оторвать. Не ждать, когда про них учебники напишут. А по Вашему, героизм, история - это только ископаемые из далекого прошлого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я же вам детали и источник предоставил.

Извините! Первое видео не смотрел, а ракурс похож на тот, что при последнем "визите" :) Ну так я вам и то видео прокоментирую - люди были "организованы" Гузем и сами потом признались! Климчук с ними захотел встретиться и поговорить в кабинете, но без Гузя, кто он собственно такой, здавальник молока? :) Ну и голова ОДА сам решает, кого в кабинет пускать, а кого нет, а учитывая врожденную агрессивность Гузя - вот и получилось "кино"! :)

Вы клевещете на Гузя без фактов

А какие по нему могут быть факты? Всем, кому нужно, о нем все известно, что это трус, провокатор и... ну не буду долго - его презираю и как человека и как мужика!!!

это Гузь делал-добился

Скажу больше - в период этой истерии Гузя, уже велись переговоры Климчука с предпринимателями, чтобы имели совесть и рассчитались с людьми за молоко! Узнав это - Гузь очень занервничал и начал истерить... :)

Про план этот знали и молчали.

Ну вже звиняйтє! Работа такая, много знать и поменьше говорить! :) Заговорился тут с вами и так много рассказал :) Но фанатам Гузя и Свободы это бесполезно говорить! Останусь при своем мнении, оно и так тут, как и другое, не схожее с мнением участников этого форума, воспринимается в штыки и очень агрессивно и с людьми вообще бесполезно говорить именно говорить!

Вот живой пример:

Видно вашому господарю добре допекло, що вас так набєжало

Счастливо, но все же было приятно общаться, т.к. вы были более-менее с пониманием! Удачи!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna,

Просьба и к вам тоже написать смог ли я вас убедить не доверять Климчуку даже сняв его обещание на видео. При возможности прошу вас найти время и прочитать мое сообщение по этой ссылке

http://board.lutsk.u...entry1052983207

Я вас поняла. Давно поняла. Климчук - сам дьявол, а Гузь - молодец. Я все же буду надеяться и верить, что абсолютного зла во плоти не бывает. И на всякого человека можно найти способ повлиять, или манипулировать, в крайнем случае. В моральных рамках.

И знаете, что я заметила? Гузь и Климчук - два портрета с одной газеты. Их разница в возрасте и достигнутом положении. Думаю, Климчук тоже был когда-то молодым, принципиальным и борцом за счастье доярок народа. Но это только мое первое впечатление. Как первого, так и второго встречала один раз. Надеюсь, я ошибаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто просив відео - будь-ласка. 36 хвилин. Майже все що було

Почав дивитися відео. Вигляд у Клімчука трохи переляканий,веде себе хамовито ...

Дійшов до моменту коли Клімчук запросив якусь дівчину (вибачте, не знаю хто-це) до себе на подвір'я. Коли він вийшов до колядників знову - відчувається, що вже трохи заспокоївся. Мабуть зрозумів. що бити не будуть ... :)

Помітно нервує (маю на увазі Клімчука) коли хтось ставить під сумнів його "заслуги" по "вибиванню" грошей для Волині, коли мова зайшла про тендери у будівельній сфері ("Не знав і ЗНАТИ НЕ ХОЧУ"; цікава фраза :). Чому б це?) ...

Додивився. Ті хто все це організував - молодці. Думаю що у Клімчука надавго залишиться згадка про таких колядувальників. :)

P.S.: у Клімчука "оговорочка" прозвучала, коли він пропонував комусь-там посаду у комісії по тендерах: "Скорумпуєшся!" Прям таки по Фрейду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да що Ви до нього причепились з тими гектарами і будинком. Він теж працював і побільше Вашого інколи. Раніше було гопніків ну дуже багато, що якась фраза

без знання справи чи людини і ти вже або побитий або вже не ходячий. Так що ще зараз поліпше ніж раніше.

Говоріть за МАЙБУТНЄ і теперішнє.

Щоб була рівність у правах і можливостях!!!!! Давити на цивілізовані цінності.

Казати ми поважаєм все, що Ви зробили і дозвольте нам продовжити і жити в демократії, тобто рівних відносинах.

п.с.

в чому недолік людей, які працювали за СССР. в США попрацював, отримав, більше попрацював, більше отримав. Тобто все зараз відбувається. Раніше, рік працюєш - зп,

два -зп, 10-20 років зп, і тут за 30 років тяжкої праці став головою, і тут люди пливуть, бо ж думка, невже я не заслужив за стільки років, хату, машину і тд. Але система та ж сама,

планова, і коли чиновник бере більше, людям менше, вже наступний трудяга, ще більше ущімлений! і закрутилось!!!

Справа не в людях, справа в тому дибілізмі, вертикалі розподілу бюджета. Зажени в цю систему самих моральних людей, вихованих, через 30 років буде те саме!!!

Один трудяга буде щемити старого трудягу, і причому рішення не найдуть. Бо обидва праві. Той молодий каже що за хєрня, а той старий каже ну блін ти молодой ше, не шариш нічого.

Єдине гасло: демократію в відносини і економіку. За цивілізовані цінності і ринок! вільні ринкові відносини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб скинути Яника і Ко за принципом доміно, треба шукати слабке місце в корумпованій системі чиновників яким була передана влада. Тільки так, шукати слабку ланку у "вищих ешелонах" і тиснути на неї, і усе це треба добре обмізкувати, бо ця ланка не Клімчук. Точно кажу вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клімчука особисто не знаю. Тому спробую застосувати тільки логіку. Голова ОДА - представник Президента в певній області. Це людина, якій особисто довіряє Президент. Це людина. яка заслужила повагу не з родинних мотивів, а він мусів зробити щось таке, що вплинуло на Президента і заставило його довіряти цій людині з далекого регіону. Відповівши на питання "Хто такий Президент", ми будемо розуміти "Хто такий Клімчук".

Не буду заглиблюватись в події, які зробили з начальника АТП з трьома ходками - Президента. Також не буду заглиблюватись в колосальний ріст статків його старшого сина Олександра - єдиного олігарха України (тепер весь газ для олігархів йде через сина, жодних прямих контрактів). Я просто чітко бачу, що з цією людино (з нашою допомогою чи без) - країні жопа. Повна-повнісінька жопа. Ми вже зараз в маштабах країни плануємо не далі ніж на квартал. Жодних стратегічних планів, квартал прожили - йдемо далі.

Вся країна зайнята виключно забезпеченням добробуту Сім'ї і найближчого оточення. Задіяні всі наявні ресурси, далі тільки збільшення податкового навантаження на підприємців нижчого рівня (все вище вже підконтрольне), збільшення акцизів на все що має масове застосування (паливо, алкоголь, тютюн), здорожчення розтаможки автомобілів, податки на нерухомість.

Захопивши всі стратегічні економічні об'єкти під контроль з офшоризацією прибутків, відмиванням ПДВ, все соціальне навантаження буде покладено на тих, хто має роботу. Багатомільярдні дири, що виникли в результаті господарювання, заповнюватимуть всі працюючі. Працювати стане взагалі економічно не вигідно. Люба недержавна діяльність стане збитковою. Це наше найближче майбутнє. при чому великого вибору вам не залишать - вибори будуть скасовані, відтерміновані, зфальшовані.

Дуже швидко вийти на Майдан захочуть всі. Хто розуміє що відбувається - вже там. Хтось тупить, прикидується умніком, імпотентом - ще вагаються. Головне, щоб Майдан достояв до цього часу. Чим швидше ми вникнемо в те що станеться дуже швидко, тим меншого руйнування зазнає наша країна і в ній ще можна буде жити. Походи до Клімчука штука корисна, але про Майдан не забуваємо:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Извините! Первое видео не смотрел, а ракурс похож на тот, что при последнем "визите" :) Ну так я вам и то видео прокоментирую

Чомусь згадалась крилата радянська фраза: "Я єто не видел - но осуждаю!"

люди были "организованы" Гузем и сами потом признались!

навіть якщо це так, що в цьому поганого? Як на мене - нічого. Навпаки, така подія додала колориту в наше прісне політичне життя :) Ну хіба що незручності Клімчуку та його свиті. яких "потривожили" :). До речі, а хто, де і коли признався?

P.S.: Щось я дуже багато чую негативу про Гузя з уст чиновників. Сам його не знаю тому і не буду ні ставати на його захист, ні ганьбити, але видно він добряче їх дістає ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була планова екноміка (чітка вертикаль, "піраміда" тільки політична) . Люди працювали 30-40 років з 1945 по 1985 рік. Формується два класи трудяг, ті що на зп працюють і ті що стали чиновниками і піддались спокусі собі хати будувати, авто купувати і тд.

А діти то ростуть і причому розумні (СССР все таки, освіта поставлена). І тут бідних трудяг діти кажуть, йопт тату-полковник ти горбатишся все життя, супермісії виконуєш, а ми навіть машини толкової не маєм, тобто нічим не легше. Він знаючи систему "бідних трудяг" бере "уваженієм і сказками", а "чиновників-трудяг" купує, бо знає що це дасть йому прибуток. І бізнес його йопт як швидко росте.

Тут їх багато стає і починається дільож передільож! І понеслось, але бізнеси всерівно ростуть і ростуть за рахунок людей, яким від цього не холодно ні жарко, бо система то по суті ще планова, ніби і незалежна держава, але бізнес побудований на плановій економіці. САМЕ ГОЛОВНЕ: товари чи послуги, які вони надають не є створені ринком, конкуренцією. В більшості це навязані товари населенню.

Ніби вони і виросли ті бізнесмени, типу ринкові насправді планові, але і кучу проблем з минулого принесли і мля не хочуть мінятись бо звикли то доїння мас і державного (раніше народного, купленого в продажних радянських чиновників).

Їх або заклинило або що більше всього бояться змін!!! бо за радянських часів, стереотип "СТАНДАРТ" настільки вївся в їхні психології, що то пиздець.

Зараз актуальні слова повинні бути якість, відмінність, корисність, новизна.

Єдиний вихід - це "берись і роби". От люди і вийшли на МАЙДАН, беруться і роблять. Психологія змінюється вчинками! більше нічим.

І ще, маленький великий нюанс, який до влади не доходить, хочеться щоб дійшло нарешті. Чим більше талановита людина, тим менше вона прагне тратитись на боротьбу! гопнічу справу.

А талановиті якраз і кормлять їх і тримають їх на цьому світі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://files.board.lutsk.ua/JV

прослухайте будь ласка, цікаво. Принципи політичних ораторів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди были "организованы" Гузем и сами потом признались!

анука, пан Forza, хто і коли признався? Назвіть ім'я, не назвете - ви брехун.

Вчора, доречі, ніби ж як Пащенко все організовував, проплачував. Визначтеся, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...