Перейти до змісту

До Клімчука з колядками


olsad

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 172
  • Створено
  • Остання відповідь

я гатов, ближче до ночі скину звернення (від себе), зможете додати щось від себе

ок! всі їдем додому і знімаєм звернення!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0506756797 перезвоніть домовимось! мене звати Сергій , або напишіть свій номер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я с забрызганной мордой езжу возле эпицентра. Спасибо вам, организаторы! :)))

А... Я листовок привез, но у нас на двух козаков тни отамана :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож, прогулявся я сьогодні по Теремно, один з будинків "1" та "2" належить губернатору. Який саме - х/з. Хто знає - просвітіть.lRCWJ8oI.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтобы не выглядеть лохами

А лохами будут выглядеть, как всегда, Пащенко-организатор и вдохновитель и olsad, который на Пащенко работает!:) Поделитесь завтра "теплой" встречей и как в очередной раз лоханутся olsad и Ко.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтобы не выглядеть лохами

А лохами будут выглядеть, как всегда, Пащенко-организатор и вдохновитель и olsad, который на Пащенко работает! :) Поделитесь завтра "теплой" встречей и как в очередной раз лоханутся olsad и Ко.

Аргументуйте, будь-ласка, оскільки в кінці кожного речення можна ставити запитання (багато загадково-невідомого). Якщо у вас є інформація про фігурантів (вами описаних) - поділіться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вау, це ж реєструватись потрібно було... Молодець СЕМ, осилив. Аж довелось гуглити, хто такий Пащенко.

Власне звернення, якось так

Дорогий Борисе Петровичу,

вкрай важко було підібрати епітет до вашого імені, написати «шановний» - було б лицемірством, а от «дорогий», дивлячись на ваші статки – якось само напрошується.

Як громадянин України, житель області, котрою ви керуєте от вже 10 років, платник податків, за які функціонує державний апарат, в тому числі утримуєтесь і ви, хочу звернутися до вас з посилами та запитаннями, які не в змозі більше тримати в собі.

Сьогодні ви – головний посадовець в області, ви представник центральної влади, і все що відбувається у нашому регіоні так чи інакше зав’язується на вас.

А в регіоні у нас, в перекір громадській позиції більшості жителів воскресає 33-ій рік. Ви вперто вдаєте ніби у нас все добре й нічого не відбувається, може за високим парканом вам не видно, або ж вікна в автомобілі занадто затоновані, але чесним людям набридло чиновницьке свавілля, корупція, міліцейські порядки. Зрештою, нам набридли ви. З усіх сторін вам про це говорять, - ні кричать, а ви не чуєте. Можливо зрозумієте, коли прочитаєте.

З року в рік ви розповідаєте про якісь покращення, закладенні фундаменти майбутніх реформ, однак до стін у тих перетвореннях чомусь справи ніяк не доходять. Натомість стіни чиновницьких маєтків ростуть як гриби у нас на поліссі. Пане Борисе, що вам заважає, де результат?

Чому прізвище Клімчук частіше фігурує у скандалах а не у добрих справах? Я чув про землю у Підгаєцькій сільській раді, про якісь претензії до футбольного клубу, про білборди, про ваші маєтки під Ковелем та на Світязі. Пане Борис чи не здається вам, що 5,2 га землі в с. Струмівка краще було б продати, а за вирученні гроші, наприклад, дитсадок збудувати? Чи не думаєте ви, що ефективність візиту президента не змінилася б, якби на кожному кроці не було вітальних білбордів адресованих йому.

Ви вже немолодий, прожили успішне життя, достатньо заробили і для нащадків, наберіться мужності і хоча б в кінці свого життя зробіть добре діло, перестаньте бути шістіркою антинародного політичного режиму. Розпочати пропоную з того, щоб дати чесні відповіді на наступні запитання:

1) На яких підставах Борис Клімчук став власником земельної ділянки прощею 5,2 га в селі Струмівка?

2) За які ресурси був організований антифашистський мітинг навесні 2013-го року?

3) За які гроші все місто було обклеєне вітаннями президенту під час його останнього візиту до Луцька?

4) Як так склалось, що зараз грошей не вистачає на зарплати, натомість вистачає на вітальні білборди від вашого імені?

5) Чому у вересні ви ратували за підписання угоди з ЄС, а в грудні стали її ярим противником. Чи не свідчить ваша невизначеність про непрофесіоналізм?

Розпочніть з цього, а далі хто зна…

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За які гроші все місто було обклеєне вітаннями президенту під час його останнього візиту до Луцька?

Не знаю як зараз, а раніше за подібне платили риги - без затримок і заморочок, бо якщо замовник держбюджет - то потім геморно збивати з казначейства проплати. Взагалі, дуже рідко держоргани безпосередньо замовляють білборди - в основному це роблять приватні особи, партійні осередки і т.п..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я с забрызганной мордой езжу возле эпицентра. Спасибо вам, организаторы! :)))

А... Я листовок привез, но у нас на двух козаков тни отамана :))

ну, так сьогодні 8.01)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я с забрызганной мордой езжу возле эпицентра. Спасибо вам, организаторы! :)))

А... Я листовок привез, но у нас на двух козаков тни отамана :))

ну, так сьогодні 8.01)))

9.01 о 18.00 - збір на стоянці Епіцентру біля світлофору. Читайте уважно. ЗАВТРА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтобы не выглядеть лохами

А лохами будут выглядеть, как всегда, Пащенко-организатор и вдохновитель и olsad, который на Пащенко работает! :) Поделитесь завтра "теплой" встречей и как в очередной раз лоханутся olsad и Ко.

"Не плюйте в колодязь"... В даній темі "лохів", на мою думку, немає. ЗАКРИВАЙСЯ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я с забрызганной мордой езжу возле эпицентра. Спасибо вам, организаторы! :)))

А... Я листовок привез, но у нас на двух козаков тни отамана :))

ну, так сьогодні 8.01)))

9.01 о 18.00 - збір на стоянці Епіцентру біля світлофору. Читайте уважно. ЗАВТРА.

я знаю, що завтра 9.01)

А ось Діфото сьогодні поперся до БП в гості)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я с забрызганной мордой езжу возле эпицентра. Спасибо вам, организаторы! :)))

А... Я листовок привез, но у нас на двух козаков тни отамана :))

ну, так сьогодні 8.01)))

9.01 о 18.00 - збір на стоянці Епіцентру біля світлофору. Читайте уважно. ЗАВТРА.

я знаю, що завтра 9.01)

А ось Діфото сьогодні поперся до БП в гості)

:_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную відредагований текст звернення. ІМХО

Дорогий Борисе Петровичу!

Вкрай важко було підібрати епітет до Вашого імені: написати «шановний» - то лицемірство, а от «дорогий» - з огляду на Ваші статки – якось само напрошується.

Як громадянин України, житель області, котрою Ви керуєте уже 10 років, платник податків, за які утримується державний апарат, в тому числі і Ви, хочу звернутися до Вас із запитаннями, які не можу більше тримати в собі.

Сьогодні Ви – головний посадовець області, представник державної влади; і все, що відбувається у нашому регіоні, так чи інакше пов’язано з Вами.

А у нас на Волині, всупереч громадській позиції більшості жителів, відновлюється 1937 рік. Ви вдаєте, ніби у нас все добре й нічого не відбувається. Може, за високим парканом Вам не видно? Чи вікна в автомобілі занадто затоновані? Чесним людям набридло чиновницьке свавілля, корупція, міліцейські порядки. Зрештою, нам набридли Ви. З усіх сторін Вам про це говорять, - ба ні, кричать, а Ви не чуєте. Можливо, усвідомите, коли прочитаєте.

З року в рік Ви розповідаєте про якісь покращення, закладені фундаменти майбутніх реформ, однак до стін у тих перетвореннях чомусь ніяк не доходить. Натомість стіни чиновницьких маєтків ростуть як гриби на Поліссі. Пане Борисе, що вам заважає отримати результат?

Чому прізвище Клімчук частіше фігурує у скандалах, а не у добрих справах? Я чув про землю у Підгаєцькій сільській раді, про якісь претензії до футбольного клубу, про білборди, про ваші маєтки під Ковелем та на Світязі. Пане Борисе, чи не здається Вам, що 5,2 га землі в с. Струмівка краще було б продати, а за отримані гроші, наприклад, дитсадок збудувати? Чи не думаєте Ви, що ефективність візиту Президента змінилася б, якби на кожному кроці не було вітальних білбордів адресованих йому?

Ви вже немолодий, прожили успішне життя, достатньо заробили для себе і для своїх нащадків, наберіться мужності і зробіть добру справу: припиніть бути шісткою антинародного режиму.

Дайте чесні відповіді на питання:

1) На яких підставах Ви стали власником земельної ділянки прощею 5,2 га в селі Струмівка?

2) За які ресурси був організований антифашистський мітинг навесні 2013-го року?

3) За які гроші все місто було обклеєне вітаннями Президенту під час його останнього візиту до Луцька?

4) Як так, що на зарплати грошей не вистачає, натомість на вітальні білборди від Вашого імені вистачає?

5) Чому у вересні Ви виступали за підписання угоди з ЄС, а в грудні стали її затятим супротивником? Така непостійність свідчить про непрофесіоналізм.

Розпочніть з цього, а далі хто зна…

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте ще у Зимненський монастир поїдемо колядувати )))) http://www.volynpost.com/news/25359-viktor-medvedchuk-pryizdyv-na-volyn-do-kumy-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте ще у Зимненський монастир поїдемо колядувати )))) http://www.volynpost...yn-do-kumy-foto

так нема кума Путіна вже там

В нас є свій "шльом" - ним і будемо займатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нічьо я не попутав - це була развєдка!!! :0129:

Доречі, нас(ну не нас конкретно, але) тут вже пугають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шут і балагур.

Таки не чекали, що він з'явится, а ні, приїхав внезапно, при чому закралось дежавю з випадков біля ахметова. Він спочатку хотів навіть таке саме провернути. Недоліком вважаю деяку непродуманість кількох моментів з боку наших активістів, але то від несподіванки. Діфото встигли журналісти назначити провокатором на резонне обурення тим, що недопрацювали момент. Потім Клімчук вийшов знов і влаштував цирк одного клоуна, та й відчуття таке, що він продався ригам з потрохами. Але ідея гарна, і щедрувати вже з підготовленими питаннями можна йти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...