Перейти до змісту

Що Вашим діткам принесе Миколай і Дід Мороз


RomaL

Рекомендовані повідомлення

В наш час - є все. Аби грошенят хватило. Та й діток нинчє, не обдуриш)))

P.S похресниці купив також в тигресі такий ніби колобок, який їздить, зверху відкривається кришка, а там лежать зірочки з буквами які треба вставляти в сам цей "колобок". Доречі, в Тигресі є багато зараз іграшок для розвитку дитини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій синок попросив в Миколая великого Лунтіка, який говорить)))))). Слава богу найшла м"ягку іграшку Лунтіка, який співає....

а где купили ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені малому солдатиків зазвичай дарували і цукерки. Ну і конструктор Lego

А дівчинці можна подарувати м'яку іграшку, настільну гру, пазли.

Дітям постарше - якийсь музичний інструмент чи науково-дослідницький набір (конструктор). Або книгу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

батьки як правило купують те, в щоб с амі грались в їхньому віці :)

а так думаю подарувати можна дівчинці набір для гри в когось (лікаря, повара чи там ще кого), якщо є такі нахили, або подарувати якийсь конструктор, наприклад вирощування кристалів, чи там ще щось таке, що потребує якось навчання, чомусь там - думає це дітям теж цікаво.

тимпаче ляльки є, і таке все інше, от треба щось цікаве, настольна гра це саме те, пограти в неї ввечері зі всією сім'єю.

А ще прикол розкажу на новий рік, як одні батьки зробили своїм дітям подарунок.

Поїхали всі в ліс, шашличок, багаття розвели, діти собі граються всі, і тут чують всі хрускіт і топіт такий, і бац виходить дід мороз з торбою (ну класичний Дід Мороз), діти в ступорі пару хволин, ну він там з ними поговорив (все стандартно) роздав подарунки, і потім десь собі в ліс пішов. Діти були офігєть як задоволені.

Уявіть собі ліс, і тут Дід Мороз виходить неждано :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нашому семирічному сину святий Миколай принесе цифрову фоторамку (як на мене, це 2 в 1: і рамка, і фотоальбом), а дід мороз - коника, який все повторяє (символ року), ну і треба привчати до роботи - підліткову лопату для прибирання снігу. Минулі роки були і стінка шведська, і планшет, і санчата. Ще можливий варіант - лижі, коли ж їх ще дарувати, як не взимку, ДН влітку. Дарували ще дитячий мікроскоп - так собі подарунок, цікавий був (для всіх) магнітний конструктор, його, до речі, можна докуповувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нашому семирічному сину святий Миколай принесе цифрову фоторамку (як на мене, це 2 в 1: і рамка, і фотоальбом), а дід мороз - коника, який все повторяє (символ року), ну і треба привчати до роботи - підліткову лопату для прибирання снігу. Минулі роки були і стінка шведська, і планшет, і санчата. Ще можливий варіант - лижі, коли ж їх ще дарувати, як не взимку, ДН влітку. Дарували ще дитячий мікроскоп - так собі подарунок, цікавий був (для всіх) магнітний конструктор, його, до речі, можна докуповувати.

Покажіть будь ласка, що то за магнітний конструктор. Зацікавило.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене поки з цим просто). Є лист- є подарунки.

Лист старшого (6р) sxM6E.jpg

Подарунок старшому lego_7498_5739918.jpg

Подарунок меншому (4р) lego_7288_5731734.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о,приставка це класно,але думаю що ще замалі:-) будуть машинками катати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оленка, Я жду сина і не продавав би її взагалі - гарна штукенція... а так удачно позичив гроші "другу" перед пологами... і, доки мій миколайчик ще в животику, змушений продати :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DMK, магнітний конструктор - класна іграшка! Мій син любить ним гратись років з чотирьох, і досі цікаво!

white-1001PXD.1358513493.SND186F2.obj.0.1.jpg.oe.jpg.pf.jpg.1350nowm.jpg.1350x.jpg

zakaz-HP-630-Notebook-PC.1381825388.SNB4C4B9.obj.0.7.jpg.oe.jpg.pf.jpg.1350nowm.jpg.1350x.jpg

maxresdefault.jpg

Раджу брати якнайбільше деталей :) Самим буде цікаво з малечею погратися)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покажіть будь ласка, що то за магнітний конструктор. Зацікавило.

Вони є різні, ось декілька фото

post-15104-0-93024900-1387309376_thumb.j

post-15104-0-07253100-1387309390_thumb.j

post-15104-0-46151400-1387309399_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покажіть будь ласка, що то за магнітний конструктор. Зацікавило.

Вони є різні, ось декілька фото

Дуже вдячний :) За приставку - це да... Згадаю своє дитинство, як сам чекав всю ніч, не спав, щоб побачити того миколая... Не дочекався, но на ранок знайшов Dendi :) Як сьогодні пам'ятаю свою радість )))) Тільки в наш час - приставка вже як мінімум PlayStation 3 \ XBOX :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли нашому старшому було три роки замовили діда мороза і снігурку. Приперся дідок з подертим носом і пристаркувата снігурка, причепились до дитини розкажи віршика. Малий злякався. Після того подарунки тільки під ялинку клали. В нас старший золотою дитиною був. Тільки книги просив. Енциклопедій ще й меншому вистачить. Ще тоді дуже цікава серія нкиг була з усілякими прибамбасами: Єгиптознавство, Піратологія,Чарівна книга. Рекорди Гінеса також з задоволенням читав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

темка супер, багато класних ідей!

я згадав як мені на новорічні свята дарували дитячі журнали і річні підписки на них - потім щомісяця невеличка радість ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за коник, де купували?

Коник - аналог хом'ячкам, купували на аукро http://aukro.ua/povt...3792852079.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наш Миколай купив якесь "страшиліщє")))) Син буде щасливий)))))

Фото страшиліща додається))

116758671_1_644x461_konstruktor-bela-ninja-nindzya-9775-robot-samuray-lvov.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, яке це щастя раніше було!! Пишуть дітки листи ( до речі всі їх зберігаю, це окрема граматика і окремі приколи), а ми їм відповідно до листів - то трансформери, то вертіки на пульті, то літаючу тарілку іграшкову ( реально літала на рівні 3-го поверху і світилась).

Зараз моїм хлопчикам 12 і 14 років. Займаються спортом. Перед святом я "пробивала" за вечерею, що б вони хотіли... ( Смартфон, планшет, ноутбук у них вже є). Сказали - на розсуд Миколая. Сьогодні з чоловіком заїхали в спорт.магазин, одному купили плавальні окуляри, другому- щитки і гетри футбольні і рюкзачки нові для спортінвентаря обом.

У меншого сьогодні змагання якісь були футбольні міжшкільні. 1-ше місце зайняла його команда. Приїхав ввечері з пакуночком цукерок ( це їм приз роздавали). Заходить додому, кричить - "Мама, бігом сюди!". Я вихожу, а малий каже - "Іду, дивлюсь - Миколайчик! Каже мені - передай ці цукерочки своїй мамочці красуні і привітай її з святом".І це так приказував з почуттям, як казочку!! Зворушливо так, ёлки, я чуть не розплакалась.

Спілкувалась на роботі з колегами, у кого маленькі донечки, то всі бажають іграшку - собачку маленьку ( вона з сумочкою продається).

post-18184-0-71240500-1387388763_thumb.j

Хто на Миколая, а хто на Новий рік вже планує купити таку. До речі, сьогодні колега показувала журнальчик з польського маркету, там така в районі 90 злотих ( у нас - значно дорожче).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старшій телефон (на Миколая і Новий рік) + комплект скринька\записник\фотоальбом\рамка, ця вже жде-не дождеться.

Меньшенькій "тьотю" (це так вона лялюсь називає).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DMK, магнітний конструктор - класна іграшка! Мій син любить ним гратись років з чотирьох, і досі цікаво!

white-1001PXD.1358513493.SND186F2.obj.0.1.jpg.oe.jpg.pf.jpg.1350nowm.jpg.1350x.jpg

zakaz-HP-630-Notebook-PC.1381825388.SNB4C4B9.obj.0.7.jpg.oe.jpg.pf.jpg.1350nowm.jpg.1350x.jpg

maxresdefault.jpg

Раджу брати якнайбільше деталей :) Самим буде цікаво з малечею погратися)))

класна тема про подарунки...

по відгукам можна і своїм дітям щось цікаве придивитись....

а то кожен рік голову ламаю..

сину цього року 5 років..19 грудня Миколая, 20 грудня в нього день народження 1 січня Новий рік...

і на це все треба 3 різні подарунки...))) от сиди і думай )))

п.с. підскажіть де в Луцьку можна купити магнітний конструктор - великий набір....320-380 деталей..

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть де в Луцьку можна купити магнітний конструктор - великий набір....320-380 деталей.. дякую

В Луцьку не зустрічала таких останнім часом. На подарунок другові сина замовляла в інтернеті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...