Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


Рекомендовані повідомлення

17 годин тому, MACCEN сказано:

ти пишеш так, що таке відчуття, що хтось комусь винен, хто за скільки хоче за стільки й продає свій товар,

ти - правий, "базар" живе за правилом -хто за скыльки хоче, за стільки і продає.

В даному випадку, NVIDIA - дала можливість деяким магазинам першими отримати відяхи,

натомість - просила продавати за рекомендованою ціною, маржа 25%... Продавці,

які погодились на ці умови - вдвічі підвищили ціни, і вони не п*тори після цього?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

24 хвилин тому, Cherman сказано:

Хіба що, там в ціну включені якісь відкати. Бо, дійсно, двушка стоїть так само, як побудувати будинок біля Луцька з участком та всіма комунікаціями.

за всіх - не скажу, в одному з наведених прикладів - знаю що і як...за що і отримали кілька квартир.

28 хвилин тому, Cherman сказано:

Так, великі рітейлери, які купують товари безпосередньо в виробника, часто підписують багато додаткових умов.

entry - тобі про щось говорить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Cherman сказано:

Крім того, що це слово означає в перекладі, фактично нічого. Я більше теоретик, безпосередньо в продажах мало працював.

поясню, один з найбільших ритейлерів в Україні, свого часу, зараз - строго серваками та "комплексними рішеннями"...

знаю ще декілька "контор", в яких склад - м*яко кажучи - "довго йти пішки до кінця", я до чого це веду - вони працють за правилами,

а що роблять баригі - це вже інші справа.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

Я думав, то в ритейлерів є якийсь такий термін, мені щось на інгліші вибивало про чорну бухгалтерію.:D

з чорною бухгалтерією, багато хто прогорів, ТИЦЬ

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.02.2021 at 19:19, Cherman сказано:

Хіба на відяхах Quadro майнять? Восени треба було зібрати два компа з такими відеокартами, ціни були по 13к, думав трохи впадуть, а зараз по 21-24 тисячі і ніде нема в наявності.

Зараз великий дефіцит чіпів, не тільки відях, нам делл вже другий тиждень не може привезти процесор на заміну. Ну і "кіпіш" з криптою тоже робить своє, народ гребе все не розбираючись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купуєм, та чекаєм :)

 

ADA. BTT ,NPXS, HOT, VET, IOST, RVN

 

Змінено користувачем MACCEN
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясніть, будь-ласка, мені. я можу майнити копійки на своїй 1060 6гб? може хто підкаже, що саме майнити і як? Дякую за поради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Lexter сказал:

поясніть, будь-ласка, мені. я можу майнити копійки на своїй 1060 6гб? може хто підкаже, що саме майнити і як? Дякую за поради

ти більше світла спалиш чим буде толк, простіше за витрату свтла щось купити й чекати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, alexvvv сказал:

@MACCEN ти користуєшся ботами для торгівлі на біржі?

А ти?

Я користувався, але я напевно собі не так його роботу уявляв, як розробник. Я його простенько так налаштував і він навіть потроху заробляв, але віддав його під управління розробнику, то він там так його накрутив що я навіть не розумів, що бот робить. Але тоді біток в два рази впав і мені гроші знадобилися, то швидко вивів без профіта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, alexvvv сказал:

@MACCEN ти користуєшся ботами для торгівлі на біржі?

свого бота нема, чужими не хочу користуавтись.

 

Та й в кого є профітний бот нема смислу його комусь пропонувати й продавати, крипта більш волотильна чим той же Форекс тому там більше як понадос так і швидше закосняк, і суми старту в торгівлі не мають значення для профітного бота. Є таке поняття як маржа (кидаєш 100 гривень, а тобі дають можливість оперувати з 1000).

 

ідеї по створенню бота є, але щоб його розробити треба 5-10 тис доларів яких у мене звичайно що немає :)

тому якось так.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.03.2021 в 11:40, MACCEN сказал:

купуєм, та чекаєм :)

 

ADA. BTT ,NPXS, HOT, VET, IOST, RVN

 

додався XEM теж якби цікава монетка, та й ще в березні буде одна XDC яку по ідеї будуть пампити, вона зараз не на всіх біржах є.

 

Ще є одна цікава монета коштувала 0.3 а зараз стала по 0.03 хто затарився дорожче будуть хотіти відкупитись дешевше тому має пульнути хоть трохи, яка не скажу :) шукайте самі.

 

Суть в портфелі, можна якби десь знайти 10 тисяч доларів, які розприділити по монетам, ну якщо вже зовсім не фартане то буде нуль, а якщо якась хоть чуть вистрелить то буде закос бабок яких хватить всім.

 

Ще цей МММ я думаю буде жити пів року рік точно, тому так всі думають тому можна й щось підзаробити. 

 

Майнити стає не вигідний тому що ефір якщо виросте в ціні ще то від нього будуть відмовлятись, тому що ніхто не захоче щоб перевести 10 доларів заплатити 50 комісії.

Змінено користувачем MACCEN
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, MACCEN сказано:

ідеї по створенню бота є, але щоб його розробити треба 5-10 тис доларів яких у мене звичайно що немає :)

мені би такі ідеї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
29 minutes ago, Cherman said:

Китайці хочуть "організувати" ще й дефіцит хардів та ссд:

https://dtf.ru/hard/706269-smi-iz-za-kriptovalyuty-chia-v-kitae-nachali-massovo-skupat-hdd-i-ssd-eto-mozhet-privesti-k-ih-deficitu

А тим часом,

Карты для майнинга Gigabyte CMP 30HX замечены в продаже в Румынии

https://www.overclockers.ua/news/hardware/2021-04-12/129000/

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/19/2021 at 2:51 AM, Cherman said:

Китайці хочуть "організувати" ще й дефіцит хардів та ссд:

https://dtf.ru/hard/706269-smi-iz-za-kriptovalyuty-chia-v-kitae-nachali-massovo-skupat-hdd-i-ssd-eto-mozhet-privesti-k-ih-deficitu

1618736457166742185.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Рада легалізувала криптовалюту: чому це важливо

 

Это ночной дозор, всем выйти из сумрака!  Це податкова! Усім бізнесам вийти з тіні! 

 

Ну, що, перший "дзвіночок" до оподаткування? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.04.2021 at 10:55, Ko3bMa сказано:

1618736457166742185.png

на людях почали майнити коли з'явилась наймана праця і рабовласництво 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

А як в кримінальному кодексі в нас прописана різниця між Законним і Незаконним майнінгом? 

https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-politseyskyy-vymahav-5-tysiach-aby-vidmazaty-cholovika-za-v/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майниш вдома, маєш з десяток карт, оплачуєш електроенергію - майни собі - Законно.

Майниш за чужий рахунок (наприклад десь по клієнтам по організаціям поставив програмуліну для прихованого майнінгу) чи крадеш електроенергію - Незаконно.

Змінено користувачем WebTraveller
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, WebTraveller сказано:

майни собі - Законно

майже, обіг криптовалют ще не зовсім врегульовано, але, податок з прибутку - платити прийдеться.

Готують цілу купу законів, майнінг не такий вже вигідний буде. Це не тільки Україну стосується.

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Bliksss сказал:

майже, обіг криптовалют ще не зовсім врегульовано, але, податок з прибутку - платити прийдеться.

Ну, якшо врахувати шо вже є податок з доходів по депозиту, то немає нічого дивного, що буде податок з доходів майнінгу.

От тільки як його будуть рахувати - велике питання.

 

А майнінг і зараз вже не особо вигідний, якщо платити за все по закону і гратись "по маленькому".

Простіше зараз купити якусь крипту і чекати поки виросте. Шо я й зробив)))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...