Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 минуты назад, MACCEN сказал:

Зайди в групу я там напишу які монети дадуть на мою думку ікси

Ми з тобою декілька років назад спілкувалися на цю тему. Ти тоді також "був в процесі заробляння". Я звичайно зайду в твою тєлєгу пізніше, як буде час, але навряд чи прислухаюся до твоїх порад. За такий період вже мав би бути хай проміжний, але результат. Бо так ти слона не продасиш.

  • Ха-ха 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Ми з тобою декілька років назад спілкувалися на цю тему. Ти тоді також "був в процесі заробляння". Я звичайно зайду в твою тєлєгу пізніше, як буде час, але навряд чи прислухаюся до твоїх порад. За такий період вже мав би бути хай проміжний, але результат. Бо так ти слона не продасиш.

я нічого не продаю і не впарюю :) просто кажу є ще можливість і все.

 

Колись був молодшим та дурнішим :) все приходить з роами та досвідом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MACCEN сказал:

щоб тут не флудити я створив групу в телеграм

Якраз тут про крипту і не флуд. Так і скажи що групу розкручуєш, ми ж дорослі, все розуміємо ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

Якраз тут про крипту і не флуд. Так і скажи що групу розкручуєш, ми ж дорослі, все розуміємо ;)

в групі не буде реферальних ссилок чи там ще чогось такого на чому б я міг заробити, так хочеться створити спільноту поспілкуватись.

колись може б якби була така група не наробив би дурниць :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MACCEN розкажи яку крипту і як вигідно купити зараз, що ти мутиш? Заманюєш в телеграм, який є проектом фсб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MACCEN сказал:

в групі не буде реферальних ссилок чи там ще чогось такого на чому б я міг заробити, так хочеться створити спільноту поспілкуватись.

колись може б якби була така група не наробив би дурниць :)

 

Так а що заважає нам тут спілкуватися і без телеграма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

@MACCEN розкажи яку крипту і як вигідно купити зараз, що ти мутиш? Заманюєш в телеграм, який є проектом фсб.

я нічого не мучу, хто хотів вкласти то й так мені заніс гроші :)

 

хочу знайти однодумців і все

 

Всі месенджери проекти спецслужб, є правда специфічні але ними мало хто користується, так само як депутати деякі дибілкувати не вистачає розуму приліпити на телефон спеціальну плівку через яку камера нікуя не буде бачити, можеш переписуватись хоть запереписуйся собі. Так само на екран монітору що видно тільки при дуже специфічному куту інфу :) так що не будь параноїком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Так а що заважає нам тут спілкуватися і без телеграма?

ок

NPXS - 0.0011

WIN - 0.0002

HOT - 0.0014

ZIL - 0.14

TRX - 0.05

SMART - 0.008

EXM - 0.01

 

далі можу на інший бюджет озвучити :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MACCEN сказано:

ок

NPXS - 0.0011

WIN - 0.0002

HOT - 0.0014

ZIL - 0.14

TRX - 0.05

SMART - 0.008

EXM - 0.01

 

далі можу на інший бюджет озвучити :)

 

на яких біржах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, case_l сказал:

на яких біржах?

binance.com

 

exmo.com

EXM, SMART

 

навіть не ліплю реферальних лінків, бо наші люди не люблять коли хтось на них "заробляє" :)

 

ETH 1900

BNB 187 - буде коштувати як зараз ефір це сама популярна біржа в світі, конкуренти миють ноги скажем так :)


Ефір може здутись, хоча йому прогнозують 5000, але біда його в тому що транзакції коштують дуже дорого, від 20 до 50 доларів, уявляєте хочете перевести 5 баксів криптою, а треба заплатити 20-50 :) Віталька сам якось казав що дорогий ефір не вигідий йому, чому читайте вище.

 

Тому може пульнути TRX (TRON) там транзакції безкоштовні або взагалі пару центів.

 

XRP в них там суд на 22 лютого, але як казав хтось "на слухах купляють", на фактах продають :)

є ще стеллар, який коштував 0.002 зараз 0.47 може бути як альтернатива Ріплу якщо його начнуть душити судами і так далі. Але туди залили стільки грошей що в них хватить їх на будь яких адвокатів, а ті хто купував його три роки назад по 3 долари хочуть заробити як мінімум 300 :)

 

NPXS - цей токен коштував 0.01 три роки він падав, але це єдиний проект в світі який виробляє термінали для прийому крипти й розвивається в багатьох країнах, тому він зараз недооцінений це вірогідно буде коштувати 0.10.

 

Все все інше в групі телеграм :) Хто вірить або ні, справа кожного, але лоторейний білет стоїть купити може на авось :)

 

Змінено користувачем MACCEN
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишу капсом для тих, хто сумнівається, чи думає з бакса стану мільйонером!

 

!!!ВКЛАДАТИ ГРОШІ В БУДЬ ЩО, ТРЕБА ТІЛЬКИ ТУ ЧАСТИНУ, ЯКУ ВАМ НЕ ШКОДА ВЗЯТИ ТА СПУСТИТИ В УНІТАЗ!!!

 

Роздрукуйте й наліпіть собі на стіну :)

 

PS: Краще вже щось зробити чим потім шкодувати й казати "ех" треба було б зробити чи спробувати. Це як типу їдеш в маршруті, сподобалась дівчина а в тебе не вистачило сміливості вийти й познайомитись. Вєрняк що відшиє, але це тільки дізнатись можна коли підійдеш знайомитись, хочаб потім не будеш себе картати "аби да якби" :)

 

Я нікого не закликаю, просто пишу що є ще варіант щось може заробити, а ще більше вірогідно просрати :)

 

Змінено користувачем MACCEN
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я хочу створити скажем так інвест портфель де затаритись криптою, яка буде страхувати одна одну.

Про друзів теорію я писав вище. кому не в лом прогорне :) тому що коли нема багато гроше тоді можна залучати друзів :)

 

Все інше в закриту групу, лінки я давав вище. Багато людей не треба :) щоб не було балагану скажем так.

 

Всім бажаю закупитись та вчасно розпродати свої активи, пам'ятайте правило торгівлі.

1. Перед входом вирішіть коли будете виходити - з яким плюсом чи мінусом.

2. Слідкуйте правилу першому, це дасть змогу не просрати все.

 

Різниця між бідним і багатим тільки в тому, що для бідний скаже заробіток 1 бакс в день то хня повна, а багатий скаже так чому б і ні, це ж не мінус :) Тому для багатого +1 бакс це заробіток, а бідний чекає коли буде 100 тисяч бо треба хату купити авто, кредити віддати і так далі, ну і ітог знають всі можна не дочекатись от тих сто тисяч. А багатий собі взяв скількісь там разів по баксу й радий як слон :)

 

Відповім на запитання, скільки я заробив, якби був тоді багатим чи трохи розумніши то заробив би нормально :) 

Зараз зате є певний досвід який постараюсь використати та поділитись.

 

PS: Тут писати більше не буду. 

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MACCEN сказал:

PS: Тут писати більше не буду. 

Ну от і шо мені робити в тебе в групі, якщо ти такий обідчивий? Прийду я в групу, а ти знову обідишся і перестанеш там писати. Це нормально, якщо з твоєю думкою не згідні, сам же казав

Цитата

колись може б якби була така група не наробив би дурниць 

Чи ти хочеш, щоб ми з усім погоджувалися? То ти так знову дурниць наробиш, бо ніхто не зупинить критичною думкою.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, nickel сказал:

Ну от і шо мені робити в тебе в групі, якщо ти такий обідчивий? Прийду я в групу, а ти знову обідишся і перестанеш там писати. Це нормально, якщо з твоєю думкою не згідні, сам же казав

Чи ти хочеш, щоб ми з усім погоджувалися? То ти так знову дурниць наробиш, бо ніхто не зупинить критичною думкою.

 

Мені просто в телеграмі простіше відписувати, чим тут.

Тому буду писати там, та відповім на всі запитання, та розвінчаю всі страхи :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MACCEN сказал:

Мені просто в телеграмі простіше відписувати, чим тут.

А мені тут. Видно не судьба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MACCEN сказано:

я нічого не мучу, хто хотів вкласти то й так мені заніс гроші :)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, nickel сказал:

А мені тут. Видно не судьба...

щось від тебе я не бачу конструктиву реально, ти не перший день в темі цього всього я думаю. 

Що ти очікуєш від мене?

Грошей ти не дасиш і не інветуєш це явно видно по твоїм постам (я такий зробив висновок), так що я маю відповідати?

Я написав вище що весь крипторинок це всесвітній разводняк якби хто там його не називав і що не казав, це спекулятивна штука і все таке інше.

 

Але на цій темі зараз можна як закосити трохи так і просрати все, друге вірогідніше але краще спробувати чим нічого не робити - це я хочу всім тут донести.

 

Колись мені теж хтось казав про біткоїн та лайткоїн я не вклався бо якось, тільки майнив догі і то продав колись давно за пару баксів. Хоча теж міг би затаритись але врятлі я б чекав стільки років щоб реально закосити й вірив би то все скажем так. Багато проектів соскамились (позакрилваись)  і все таке інше.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MACCEN сказал:

Грошей ти не дасиш і не інветуєш це явно видно по твоїм постам

То чого б я сюди заходив? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

То чого б я сюди заходив? :)

якщо є якийсь конструтив то кажи підкажу якщо захочеш слухати чи робити як я кажу.

 

Тут в портфелі все просто, частину вкладаємо скажем так в біткоїн і ще деякі, частину вкладаєм в перспективні альти. 

Й чекаємо або профіту або мінуса :) 

При гарному рості виводимо вкладене, ділимо портфель пропорційно токенами (кожному переведу на його кошельок токени) - хто стрємається і хоче сам контролювати все скажем так.

І на тому все якби.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MACCEN сказал:

якщо є якийсь конструтив то кажи підкажу якщо захочеш слухати чи робити як я кажу.

Я ж і заходжу послухати. Робити не обіцяю, якщо почуте мене не переконає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, nickel сказал:

Я ж і заходжу послухати. Робити не обіцяю, якщо почуте мене не переконає.

Кожен може сам собі вкластись і вся справа без якби мене.

 

В чому мій інтерес - я отримаю за інвестовані гроші частину відсотків в крипті для себе.

 

Звичайно може нічого не вистрілити й придеться знову ждати пару років коли буде скачок :) ринок ще не одразу захлопнеться бо Ілон Маск банкрот рішив от так собі закосити трохи бабок. Тому всі зараз будуть заскакувати в той горящий останні може вагончик.

 

От чув недавно, хтось казав от млін чувак вклав 100 баксів заробив 10 000 от жаба давить людину, а коли питаю ну, а ти чому не вклав 100 доларів, відповідь - шкода було, не думав що вистрелить :)

 

Це той же самий МММ тільки трохи по іншому зветься, справа Мавроді буде жити все життя, доки останній не занесе гроші на івестицію в крипту до тих пір вона буде жити - це якби думаю всім свідомим зрозуміло. Але може ще не час що от-от буде той останній :) 

Змінено користувачем MACCEN
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, MACCEN said:

Ілон Маск банкрот рішив от так собі закосити трохи бабок

Хм

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, Cherman said:

По 100 баксів вкладуватися - то курям на сміх. Вихлоп, в любому випадку буде малий. Хіба, якщо всі валюти вистрелять.:)

 

В нього досвіду вже рівно 3 три роки, тому я вірю в те, що буде вихлоп!)

 

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Cherman сказано:

По 100 баксів вкладуватися - то курам на сміх. Вихлоп, в любому випадку буде малий. Хіба, якщо всі валюти вистрелять.

це на скільки має стрельнути, на 500% ? Якщо хоча б за роки 2...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...