Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


Рекомендовані повідомлення

Маск - вже й так, натякає на марскоїн... руське вже взялись регулювати будь-які транзакції якщо є натяк, що вони пов'язані з криптою, штати - думають - як взагалі все хапнути... Льоня Голубков - розумний був чувак, але, не тоді почав... Хоча, послідовники залишились ))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 час назад, Cherman сказал:

По 100 баксів вкладуватися - то курам на сміх. Вихлоп, в любому випадку буде малий. Хіба, якщо всі валюти вистрелять.:)

Ну так смішно, купував би ти в 2017 році стеллар по 100/0.002 = 50 000 Зараз він по $0.5 

50 000 х 0.5 = $25 000 

смішно звичайно хто спорить, я догі продав колись 10 тисяч за 50 баксів, а міг би чекати якби знав що от вистрелить :)

 

тому треба більше грошей тоді всім хватить.

 

от зараз є HOT (HOLO) проект теж якби може вистрелити іксами і ще деякі є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

Тільки, так само як з біткойном, мало хто жде максимального курсу. Виросла валюта в 5-10 раз - продають.

 

губить жадібність або терплячисть, жадібні часто попадають на маржин колл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому цікаво заходьте в телеграм, тут не сильно хочеться "світитись" і все таке інше...

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, MACCEN сказано:

губить жадібність або терплячисть, жадібні часто попадають на маржин колл.

все-таки, ти - в чомусь правий... але, не варіант накупляти сміття по 0,0000001 і тішити себе думкою, що колись воно буде 0,00002

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавіше зайти в 27, вийти в 32, купити по 39 і вийти в 50. Накуя 2 роки чекати? Ніхто ж не каже - купувати "цілий біток" ;) 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Bliksss сказал:

цікавіше зайти в 27, вийти в 32, купити по 39 і вийти в 50. Накуя 2 роки чекати? Ніхто ж не каже - купувати "цілий біток" ;) 

зараз як ти писав вище про сміття воно в топі практично, BTT наприклад і ще пару монет цікавих які дадуть ікси точно, старічок DGB, SC наприклад - там типу якісь технології наработані є, їх можуть і прохайпити. Так само й ZIL

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, MACCEN сказано:

їх можуть і прохайпити.

в тому і соль - це все хайп, це біг - на короткі дистанції...на таких сумах як 100 - це аж ніяк не цікаво, за місяць-два не буде 500%

Якщо буде навіть 100%, то цікаво сумами від 1000+, але, таку суму, наприклад мені - шкода втратити, хоча з бітком - грався значно більшою,  сумою. В бітка - переваги, можна швидше зпригнути.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

в тому і соль - це все хайп, це біг - на короткі дистанції...на таких сумах як 100 - це аж ніяк не цікаво, за місяць-два не буде 500%

Якщо буде навіть 100%, то цікаво сумами від 1000+, але, таку суму, наприклад мені - шкода втратити, хоча з бітком - грався значно більшою,  сумою. В бітка - переваги, можна швидше зпригнути.

тому й хочеться створити скажем так пул по скільки не шкода :) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

в тому і соль - це все хайп, це біг - на короткі дистанції...на таких сумах як 100 - це аж ніяк не цікаво, за місяць-два не буде 500%

Якщо буде навіть 100%, то цікаво сумами від 1000+, але, таку суму, наприклад мені - шкода втратити, хоча з бітком - грався значно більшою,  сумою. В бітка - переваги, можна швидше зпригнути.

так ти й так можеш на бінансі погратись з плечем :) х5-х10 на різних парах, але важко з ботами боротись, ще й з тими які на арбітражі грають і досить так прикольно

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, MACCEN сказано:

тому й хочеться створити скажем так пул по скільки не шкода

стартуй, тобі - скільки не шкода?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я озвучив вище що купувати, все дало ікси.

а ті, хто сумніваються, раджу далі сумніватись та не писати в цій темі.

Змінено користувачем MACCEN
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, MACCEN сказал:

я озвучив вище що купувати, все дало ікси.

а ті, хто сумніваються, раджу далі сумніватись та не писати в цій темі.

Все що дало ми і так бачимо, набагато цікавіше знати що дасть ікси в майбутньому. І якщо ти дійсно в темі, то для того щоб заробити репутацію, Борда підходить краще за всякі тєлєграми і фейсбуки. З усього названого тільки Борда працює по технології блокчейн. Якщо дав прогноз, то вже через добу ти його не зможеш ні видалити ні відредагувати, зате будеш через рік-два тикати нас носом в свій прогноз, з словами "а я вам казав"... ну або ми тебе. Правда, Вітя?

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.02.2021 в 00:23, nickel сказал:

Все що дало ми і так бачимо, набагато цікавіше знати що дасть ікси в майбутньому. І якщо ти дійсно в темі, то для того щоб заробити репутацію, Борда підходить краще за всякі тєлєграми і фейсбуки. З усього названого тільки Борда працює по технології блокчейн. Якщо дав прогноз, то вже через добу ти його не зможеш ні видалити ні відредагувати, зате будеш через рік-два тикати нас носом в свій прогноз, з словами "а я вам казав"... ну або ми тебе. Правда, Вітя?

нікого тикати нікуди не збираюсь, все хто схотів той поучастував, всім дякую :)

 

я тут стільки часу на Борді мене і так знає багато хто і хто я і на що гаразд скажем так, тому щось доводити комусь смислу якби я не бачу.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ей! Крипто-прогнозисти!

Що чекати:

- стрибок до $100К

- обвал до рівня $5K - $10K - $15К ?

- обвал в 0 і стоп всього майнінга

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zheny@ сказал:

Ей! Крипто-прогнозисти!

Що чекати:

- стрибок до $100К

- обвал до рівня $5K - $10K - $15К ?

- обвал в 0 і стоп всього майнінга

А чому питаєш? Імхо (нічим не підтверджене), зараз буде стрибок до 100к, потім обвал до рівня 5-10-15к. Майнінг ще довго не зупиниться, навіть коли вартість електрики дорівнюватиме намайненому, будуть майнити ті у кого електрика халявна (пизжена).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ей! Крипто-прогнозисти!

Що чекати:

- стрибок до $100К

- обвал до рівня $5K - $10K - $15К ?

- обвал в 0 і стоп всього майнінга

 

 

з якою метою цікавитесь? :)(с) н.м.

вибери собі прогноз, який тобі до вподоби.

ось, буквально пару місяці назад писали:

30 дек 2020, 15:49 «Биткоин вырастет до $300 тыс. в 2021-м». Эксперты оценили такой прогноз
Бывший аналитик инвестбанка JPMorgan Тон Вейс предположил, что первая криптовалюта может подорожать более чем в 10 раз в ближайшие 12 месяцев. Подробнее на РБК: https://www.rbc.ru/crypto/news/5fec68c49a7947316b971413

29 дек 2020, 15:06 Глава Newton Advisors назвал дату окончания роста курса биткоина Марк Ньютон, трейдер с 20-летним стажем, рассказал, что продаст криптовалюту в течение двух недель, и назвал две причины в пользу скорого падения ее курса  Подробнее на РБК: https://www.rbc.ru/crypto/news/5feb14399a7947cd51c12515

 

... і їх багато є, і заспівувачі, і підспівувачів - всі раді на тобі заробити :)

знав би прикуп - жив би в Сочі :)

 

щось пропустили в цій темі другу новину від оленеводів. перша:

Курс криптовалюти «біткоїн» виріс на 10% після того, як виробник електромобілів Tesla повідомив, що придбав біткоїнів на 1,5 мільярда доларів.

друга:

@elonmusk 20 лют. That said, BTC & ETH do seem high lol

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

А чому питаєш? Імхо (нічим не підтверджене), зараз буде стрибок до 100к, потім обвал до рівня 5-10-15к. Майнінг ще довго не зупиниться, навіть коли вартість електрики дорівнюватиме намайненому, будуть майнити ті у кого електрика халявна (пизжена).

питаюся, бо хочу відеокарту купити хорошу малому гратися :)

А через майнерів, ціни в космос задерті. Кусок гівна, вартує як ігрова карта! 

 

Але, як я колись казав, (а Дімон з мене ржав) що ціни впадуть, вони й впали були влітку, і я таки купив собі хорошу карту за адекватні гроші. 5500 за 1070ті. 7000 грн була 1080ті.  От і все.

Чекаю наступного падіння.  Візьму собі 3060Ті.  Поки зараз відяхи в ціні, то думаю свою 1070ті продати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, rrid сказано:

щось пропустили в цій темі другу новину від оленеводів. перша:

Курс криптовалюти «біткоїн» виріс на 10% після того, як виробник електромобілів Tesla повідомив, що придбав біткоїнів на 1,5 мільярда доларів.

друга:

@elonmusk 20 лют. That said, BTC & ETH do seem high lol

В чувака міль'ярди бабла, він ним грається. Вже воно на нього працює.

А тепер прикол,

Ціна біткоїна 40 000$ - Маск купує на 1,5млрд біткоїнів. 37 500 біткоїнів.

Пише пост. Після цього ослики кинулися купувати. Біткоїн взлітає до 56 000. Продає. Виймає 2 100 000 000.  Чистий прибуток ~ 600 000 000$

Після цього може написати пост - біткоїн сакс. Я свої продав.

І маємо обвал до нуля. Але 600 000 000$ за кілька тижнів :)   От і все.

Як ОДНЕ ім'я  впливає  (практично) на світову економіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Як ОДНЕ ім'я  впливає  (практично) на світову економіку.

це ж "ім'я" минулого року опублікував твіт про здачу ним тесту на антитіла - причому, чотири рази підряд, на одній машині, з одним лаборантом. і результати - два позитивних, два негативних.

але чомусь його почули одиниці.

і чомусь ніхто і ніяк не пов'язав цього твіту з "перемогою над грипом"

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Zheny@ сказал:

питаюся, бо хочу відеокарту купити хорошу малому гратися :)

А через майнерів, ціни в космос задерті. Кусок гівна, вартує як ігрова карта! 

 

Але, як я колись казав, (а Дімон з мене ржав) що ціни впадуть, вони й впали були влітку, і я таки купив собі хорошу карту за адекватні гроші. 5500 за 1070ті. 7000 грн була 1080ті.  От і все.

Чекаю наступного падіння.  Візьму собі 3060Ті.  Поки зараз відяхи в ціні, то думаю свою 1070ті продати.

 

От і я хочу, але глянув на ваші пропозиції тут

і тепер вибираю щось до 4 гіг, щоб не переплачувати за можливість майнити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

От і я хочу, але глянув на ваші пропозиції тут

і тепер вибираю щось до 4 гіг, щоб не переплачувати за можливість майнити.

Я тебе розчарую.

взагалі не ігрова, і тим паче не майнінгова відяшка типу RX550 2Gb або GT1030 2Gb вартує 100$! А вартувала трошки більше, ніж 50, місяць тому.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

Я тебе розчарую.

взагалі не ігрова, і тим паче не майнінгова відяшка типу RX550 2Gb або GT1030 2Gb вартує 100$! А вартувала трошки більше, ніж 50, місяць тому.

 

Ну да, радості від цього мало, але й не 10-12-16к грн, я морально стільки не готовий за відяху віддавати та й потреби не має. В мене зараз NVIDIA GeForce 9800 GT (1 Гб), два гіга все ж веселіше було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/19/2021 at 12:56 AM, MACCEN said:

зараз як ти писав вище про сміття воно в топі практично, BTT наприклад і ще пару монет цікавих які дадуть ікси точно, старічок DGB, SC наприклад - там типу якісь технології наработані є, їх можуть і прохайпити. Так само й ZIL

Рубрика #скам_патруль

 

Расскажу сегодня вам о веселых занятиях мошеннических крипто-проектов на наглядном примере. Когда проект уже умирает и объемы торгов по монете падают в ноль, цену на монету ничего не стоит искусственно поднять вверх, просто продавая ее самому себе.

 

Так, например, имея тысяч 5-10 долларов, можно "пропампить" монету практически любого умершего ERC-20 токена или какого-нибудь крипто-проекта на последнем издыхании. Казалось бы, как с этого сделать денег? А все просто.

 

1. Поднимаем цену на монету, продавая и покупая ее себе.

2. Покупаем рекламу в разных крипто-коммьюнити.

3. Туча хомяков под FOMO бежит покупать эту монету.

4. Продаем свои ранее ничего не стоящие и никому не нужные монеты по завышенной цене.

 

Четвертый пункт, как вам уже может быть очевидно, ведет за собой возврат цены обратно к плинтусу, так называемый "дамп". Именно так мошеннические проекты и продолжают кидать людей даже после того, как все инвесторы уже потеряли вложения, а проект доказано оказался никому не нужным.

 

Как же разрушить эту схему "памп-реклама-дамп"? Очень просто: писать об этой схеме каналам и медиа, которые рекламируют мошеннические проекты, и прилагать сразу график цен этих мошеннических проектов, указывая, что эта реклама буквально разводит подписчиков канала на деньги.

 

А если после этого эту рекламу каналы или медиа не убирают, что ж, следует от таких помоек отписываться, им деньги важнее аудитории.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, yu2007 сказал:

Рубрика #скам_патруль

 

Расскажу сегодня вам о веселых занятиях мошеннических крипто-проектов на наглядном примере. Когда проект уже умирает и объемы торгов по монете падают в ноль, цену на монету ничего не стоит искусственно поднять вверх, просто продавая ее самому себе.

 

Так, например, имея тысяч 5-10 долларов, можно "пропампить" монету практически любого умершего ERC-20 токена или какого-нибудь крипто-проекта на последнем издыхании. Казалось бы, как с этого сделать денег? А все просто.

 

1. Поднимаем цену на монету, продавая и покупая ее себе.

2. Покупаем рекламу в разных крипто-коммьюнити.

3. Туча хомяков под FOMO бежит покупать эту монету.

4. Продаем свои ранее ничего не стоящие и никому не нужные монеты по завышенной цене.

 

Четвертый пункт, как вам уже может быть очевидно, ведет за собой возврат цены обратно к плинтусу, так называемый "дамп". Именно так мошеннические проекты и продолжают кидать людей даже после того, как все инвесторы уже потеряли вложения, а проект доказано оказался никому не нужным.

 

Как же разрушить эту схему "памп-реклама-дамп"? Очень просто: писать об этой схеме каналам и медиа, которые рекламируют мошеннические проекты, и прилагать сразу график цен этих мошеннических проектов, указывая, что эта реклама буквально разводит подписчиков канала на деньги.

 

А если после этого эту рекламу каналы или медиа не убирают, что ж, следует от таких помоек отписываться, им деньги важнее аудитории.

Таке є, але на біржах наприклад Бінанс таких мертвих проектів скажем так немає. І об'єми на скажем так не сильно популярні монети по 5-10 мільйонів доларів. 

 

На інших може не таких поширених біржах може і таке бути, всеодно торгівлю ведуть боти в більшості, а не люди, тому треба якби думати. І це скажем так вистрелиь то супер ні, то ні. Треба вчасно вийти з проекту якщо щось з ним не так.

 

Так є групи "прогнозистів" і ті там де памплять типу якусь крипту, але суть в тому що перед тим як викнути що робится ті "хітрожопі" ту крипту скуповують, а потім викладать напиклад купуємо Біткоїн, і вся та шайка ломиться купувати, а ті в той час по тихому зливають.

 

Я писав вище що таке крипторинок і так далі, так що кожен має робити висновни для себе сам.

В банк теж можна покласти й тримати велику дулю.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...