Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


Рекомендовані повідомлення

11 hours ago, woodwork said:

Тук-тук)))

Ще щось калатає, в невеликий + або в "0".

А ви повимикали сушилки для бастурми та таранки?

О-о, ти ж раніше ніби ніколи не писав, що фермером став. Чому саме зараз здійснив криптокамінг аут?

Я ніколи не майнив. Все ніяк не наважувався стартанути. Зате вліз в р2р. Якщо хтось пам'ятає мій пост, як я намагався зберегти гривню від знецінення, коли НБУ мав суттєво змінити офіційний курс долара. Саме після того я і зайшов в р2р  За пів року відбив вкладене і на 11 місяці роботи маю +5к тезера, тисячу з яких перелив в копітрейдинг. Якщо копітрейдинг виправдає надії, то планую закинути р2р і поступово переливати прибуток від копітрейдинга в стейкінг. Тобто рухатися в напрямку пасивного заробітку, з мінімумом мого втручання, з мінімальним ризиком, хоч і з меншим відсотком заробітку.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On 6/6/2023 at 8:51 AM, nickel said:

О-о, ти ж раніше ніби ніколи не писав, що фермером став. Чому саме зараз здійснив криптокамінг аут?

Я ніколи не майнив. Все ніяк не наважувався стартанути. Зате вліз в р2р. Якщо хтось пам'ятає мій пост, як я намагався зберегти гривню від знецінення, коли НБУ мав суттєво змінити офіційний курс долара. Саме після того я і зайшов в р2р  За пів року відбив вкладене і на 11 місяці роботи маю +5к тезера, тисячу з яких перелив в копітрейдинг. Якщо копітрейдинг виправдає надії, то планую закинути р2р і поступово переливати прибуток від копітрейдинга в стейкінг. Тобто рухатися в напрямку пасивного заробітку, з мінімумом мого втручання, з мінімальним ризиком, хоч і з меншим відсотком заробітку.

 

Дк, думав всі вкурсі))) особливо не секрет був, мав зо п'ять коровників різної потужності, зараз пару лишив. Штука класна хто з 20-21го.р. починав  заходити то не те що відбив залізо, а на "ламбу" мав би вже відкладати.

 

Стосовно p2p класна тема, але... ліміти тебе не обмежують по картках? Щоб хоча б 1к$ в місяць мати треба хлча б лям крутанути, а при такій оборотці за міс тебе будуть "любити" у будь-якому банку навіть якщо ти фоп 50ї категорії, вони p2p навчились ідентифікувати(((

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, woodwork said:

Стосовно p2p класна тема, але... ліміти тебе не обмежують по картках?

Обмежують. Прокручую на кожній карті не більше 400 тисяч, щоб не потрапити в поле зору фінмоніторингу

14 hours ago, woodwork said:

Щоб хоча б 1к$ в місяць мати треба хлча б лям крутанути,

Лям чого? Якщо гривень, то 1к$ не заробиш, а якщо баксів то з ляма набагато більше вийде. Минулого місяця для 1к вистачило 7 карт. В цьому стільки не вдасться зробити.

14 hours ago, woodwork said:

а при такій оборотці за міс тебе будуть "любити" у будь-якому банку навіть якщо ти фоп 50ї категорії, вони p2p навчились ідентифікувати(((

Банки байдужі до р2р, якщо не виходити за ліміт 400 тисяч в місяць. Але коли цим займаєшся на постійній основі, то набагато більшим є шанс пропустити "брудні" гроші і отримати блокування карти за це, ніж за р2р. Бо в самому р2р нічого незаконного немає і банки не блокують за заняття р2р. Навпаки навіть якщо зловив "бруд" і блокування карти, то надавши скріншоти ордерів р2р з біржі, карту зазвичай розблоковують. 

На днях зловив багато "бруду". За добу отримав 4 блокування однієї карти монобанку і усі 4 рази її розблокували. З Приватом важче, зараз чекаю на дзвінок з служби безпеки. Минулого разу карта була заблокована десь півроку і 40000 грн на ній. Не впевнений що вдасться відбитися цього разу. Бо минулого разу хотіли кинути на бабки мене, а я не дався. А цього разу кинули інших людей, а через мене вивели бабки. Але я і так, напевно, везучий. В мене жодна карта не відлетіла за 11 місяців, коли у інших мерчантів карти як расходніки, міняють як шкарпетки.

Screenshot_2023-06-08-11-01-16-379_com.ftband.mono.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов в Приват24 заради цікавості глянути на заблоковану карту, а вона вже розблокована. Ніхто дзвонив, не писав. Може то не й бруд був. Але тоді не розумію що. Оборот хоч і великий був: 275к грн за декілька годин, але це у трьох різних банках і троє різних власників карток. Абанк взагалі ніяк на це не зреагував. А в моно і Приваті по цим карткам і раніше такі обороти бували. Мабуть таки бруд.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel а розкажи що це взагалі таке чим ти займаєшся, бо як в тому приколі "нібуя не понял но очень интересно" :D

Змінено користувачем SergLutsk
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, SergLutsk said:

@nickel а розкажи що це взагалі таке чим ти займаєшся, бо як в тому приколі "ні..я не понял но очень интересно" :D

Коли люди хочуть завести гроші на криптобіржу, то один з найпростіших способів це р2р переказ (peer-to-peer — “від особи до особи”), тобто ти перекидаєш з своєї карти певну суму гривень на мою карточку, а я на біржі віддаю тобі на цю суму стейблкоін юсдт (тезер) або ж відразу якусь криптовалюту, якщо є така пара в сервісі р2р. І так само якщо ти хочеш вивести гроші з біржі, то вже я тобі скидаю гривні на карту, а ти мені відпускаєш на біржі тезер. Зручний сервіс для цього створює біржа, як і гарантує виконання таких обмінів, тому що на час обміну вона морозить монети до того часу, поки продавець не підтвердить, що отримав гроші на карточку. Таким чином біржі отримують український ринок не входячи в українську юрисдикцію, а ти можеш легко завести гроші на біржу маючи лише національну валюту, бо чим легше це зробити, тим більше клієнтів отримає біржа, а я отримую невеликий відсоток від обміну гривні на тезер і навпаки, тому що, хоч при такому обміні зазвичай немає комісій, але є різниця в ціні покупки і в ціні продажу. Типу валютчика в крипті.

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, SergLutsk said:

@nickel а розкажи що це взагалі таке чим ти займаєшся, бо як в тому приколі "нібуя не понял но очень интересно" :D

а ти точно не з податкової?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чомусь відразу здогадався, але все одно вельми вражений об'ємами торгівлі в крипті. Сам завів за все життя ледве 50$ і то двадцятка ще досі "висить" на всяк випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я працюю не на топовій біржі, але спілкувався з мерчантами з Бінансу, то там карточку прокручують за декілька годин, тобто через неї проводять до 400к грн. І за місяць таких дропів (власників карток, які дають доступ до свого банківського додатку і за це отримують 200-300-400 грн) мають по 150 штук. Спеціально орендують офіс і наймають людей, одні сидять на обміні, другі шукають дропів, хтось серед знайомих хтось просто на вулиці знайомиться, якщо язик підвішений. Студенти люблять такі швидкі гроші. А таких мерчантів напевно на кожній біржі може бути пару десятків.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз я в вже відмітився в темі. Часто згадується ліміт 400к. В податкової не виникає запитань до всього, що менше? Тут волонтерів з банками починають притискати, а 400к - не цікаво?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, turbo said:

Раз я в вже відмітився в темі. Часто згадується ліміт 400к. В податкової не виникає запитань до всього, що менше? Тут волонтерів з банками починають притискати, а 400к - не цікаво?

Так є Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», який зобов'язує суб'єктів первинного фінансового моніторингу, тобто банки, повідомляти Держфінмоніторинг про порогові фінансові операції. Поріг встановлений у 400к. Є правила, якщо їх не порушувати, то податкова тобою не зацікавиться незалежно від того волонтер ти чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказав:

тобто ти перекидаєш з своєї карти певну суму гривень на мою карточку, а я на біржі віддаю тобі на цю суму стейблкоін юсдт

А є якась складність в тому щоб самому без твого посепедництва закинути гроші на біржу ? Чому люди самі це не роблять ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для цього треба щоб біржа зареєструвала в Україні юридичну особу і на її рахунки приймала гривню, платила тут податки і т.д. Це ж у кожній країні прийдеться штат тримати бухгалтерів, юристів, які знаються на місцевому законодавстві, якісь менеджери, прибиральниці, директори з заступниками і секретарками. А воно біржі треба?

Якщо не подобається р2р, то є й інші сервіси, які за відсоток від переказу зроблять те саме.

Апд. Все ж таки багато бірж приймають гривню і без юросіб в Україні, але з комісіями, тому люди віддають перевагу р2р. Не відразу про це згадав, бо не користуюся такими послугами і можу помилятися у всьому що не стосується р2р.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається в США і ще в декількох країнах заборонено працювати біржам без реєстрації юрособи, а так як ринок США дуже великий, то біржі мусять реєструватися, якщо хочуть мати кусочок такого ринку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, nickel сказав:

треба щоб біржа зареєструвала в Україні юридичну особу і на її рахунки приймала гривню

Всеодно не догнав, так суть складності в тому що треба валюту мати на картці чи що ?! Так а яка в цьому проблема, взяв і перевів з гривневої картки на валютну :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, SergLutsk said:

Всеодно не догнав, так суть складності в тому що треба валюту мати на картці чи що ?! Так а яка в цьому проблема, взяв і перевів з гривневої картки на валютну :wacko:

Я ж оновив своє повідомлення і там написав, що, мабуть, люди не хочуть платити комісію, тому обирають р2р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, SergLutsk said:

 Так а яка в цьому проблема, взяв і перевів з гривневої картки на валютну :wacko:

А ти спробуй так зробити :)

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, SergLutsk said:

Так а яка в цьому проблема, взяв і перевів з гривневої картки на валютну :wacko:

нікак)) якщо на свою, а заплатити з гривні, доларами на буржуйському сайті - не питання.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, nickel said:

І за місяць таких дропів (власників карток, які дають доступ до свого банківського додатку

це все простіше робиться, нафармити 1К дропів - за день можна;)  мобільні додатки і т.п. в поміч;)
Контори, які кидають людей на гроші - це вже інша справа, хоча, що одними, що іншими - мають займатись "відповідні органи":mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, nickel said:

Я працюю не на топовій біржі, але спілкувався з мерчантами з Бінансу, то там карточку прокручують за декілька годин, тобто через неї проводять до 400к грн. І за місяць таких дропів (власників карток, які дають доступ до свого банківського додатку і за це отримують 200-300-400 грн) мають по 150 штук. Спеціально орендують офіс і наймають людей, одні сидять на обміні, другі шукають дропів, хтось серед знайомих хтось просто на вулиці знайомиться, якщо язик підвішений. Студенти люблять такі швидкі гроші. А таких мерчантів напевно на кожній біржі може бути пару десятків.

А верогідність нарватися на недобросовістного дропа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Bliksss said:

це все простіше робиться, нафармити 1К дропів - за день можна;)  мобільні додатки і т.п. в поміч;)

Не впевнений, що до кінця зрозумів написане, але так як я це зрозумів, то маю зауваження. Може й можна так шукати дропів, але чи ти не побоїшся закинути такому дропу гроші на карту? Тому що за секунду можна втратити доступ до кабінету і якщо ти не маєш можливості фізично потримати дропа за яйця, то можна прощатися з грошима.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, nickel said:

Не впевнений, що до кінця зрозумів написане, але так як я це зрозумів, то маю зауваження. Може й можна так шукати дропів, але чи ти не побоїшся закинути такому дропу гроші на карту? Тому що за секунду можна втратити доступ до кабінету і якщо ти не маєш можливості фізично потримати дропа за яйця, то можна прощатися з грошима.

ну ж не я "цим займаюсь" ;) Але, ризик - виправданий. І таки - да, не треба дропа тримати за яйця;) подробиць - не скажу, не займаюсь, але - не важко здогадатись - що і як.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, romanc said:

А верогідність нарватися на недобросовістного дропа?

Я своїх дропів знаю. Той мерчант з Бінансу, бере у дропів телефон з додатком і карту. Дроп, якщо хоче, може сидіти в офісі, є кава, є печиво, є плойка з іграми або може погуляти пару годин.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Bliksss said:

ну ж не я "цим займаюсь" ;) Але, ризик - виправданий.

Не виправданий. Можна полиняти на 100-200к заради заробітку в 2-3 тисячі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, romanc said:

А верогідність нарватися на недобросовістного дропа?

легко, але, бабло як прийшло - так і пішло ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...