Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


Рекомендовані повідомлення

On 6/6/2023 at 8:51 AM, nickel said:

Якщо копітрейдинг виправдає надії, то планую закинути р2р і поступово переливати прибуток від копітрейдинга в стейкінг. 

Копітрейдинг - як пасивний заробіток себе не виправдав. Прийдеться працювати далі. :)

  • Cумний 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

3 годин тому, nickel сказав:

Копітрейдинг - як пасивний заробіток себе не виправдав. Прийдеться працювати далі. :)

Якийсь топовий трейдер отримав просадку, і ти вслід за ним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, xPON said:

Якийсь топовий трейдер отримав просадку, і ти вслід за ним?

Не один. Я виділив 1к на цей експеримент і роздав по 100 баксів 10 найкращим трейдерам. Перестрахувався, ну не може ж 10 топових трейдерів одночасно друшлянути. І поки біткоін як і вся крипта були в боковику, то в більшості дуже добре виходило. Поміняв десь три-чотири трейдера. Решта потихеньку заробляла. Хтось більше, хтось менше. Хтось 10-20 баксів, а хтось і 300 за місяць. Але помітив що в деяких трейдерів якось дивно відкриваються ордери - відразу на всю мою катлєту. Почав вникати, слідкувати за трейдерами, за курсами, за ордерами, розпитувати в групі інших учасників. Зрозумів, що вони чомусь виводять майже всі кошти з рахунку. Залишають, наприклад, 500 баксів і на них відкривають ордер. А в мене вже по 300-400 у таких трейдерів, тобто майже рівні банки. Відповідно коли він відкриває ордер на весь свій банк і в мене відкриває ордер на весь мій банк. А якщо він не зовсім вгадав з напрямком, то він починає доливати маржу і тоді в нього в банку може бути і 15к і більше. А мій ордер, якщо не зроблю того самого може ліквідувати. І я почав разом з ними докидати їм на торгівлю більші суми ніж планував спочатку. І якщо я не доливав, то деякі мої ордери закривалися в мінус, хоча в трейдера в плюс, а якщо доливав, то ці трейдери заробляли мені найбільше. Це мене розслабило і я почав доливати суми набагато більші за ті, що виділив їм на торгівлю спочатку. І коли біток стрибнув вверх, мої "супер" трейдери всі стояли в шортах. Почав їм доливати як завжди, але краще б я цього не робив, бо біток сходив на 32к і нас усіх побрили. 5 трейдерів з 10 спустили мій банк і те що я їм доливав в 0. В решти 5 зараз сумарно біля 600 баксів. Ці не виводять свій банк і роблять невеликі ордери відносно своїх банків, тому їхні ліквідації мають не такі страшні наслідки як в перших 5. Саме тому я залишив їм решту свого банку і навіть не слідкую як вони ведуть торгівлю. Дав копітрейдингу другий шанс. Мій сумарний вльот більше 2к. На мою торгівлю р2р це майже не вплинуло, бо там можна торгувати з 100 баксами, але й файних ордерів на +100к грн поки не буде.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я й так із-за деяких моментів не дуже добре сплю, а якби в фючерси заліз то на зайця з червоними очима був би схожий)))  після твого досвіду ще раз для себе крапочку поставив, спот і все)))

 

Товариші понакупляли приватних тг каналів за "всі гроші" і повторяють (спот)... не всі відбили вартість підписки) так як інформація там появляється з невеликим запізненням, коли всі вже затарились, і ти не завжди встигаєш в останній вагон, інколи біжиш за тим поїздом, а потім не знаєш як з нього вийти)))

 

Є ще один спосіб пасивного заробітку, без нервів, без збитку для сімейного бюджету і все таке, в місяць, чи в тиждень купити трошки якоїсь крипти, на 10, 20, 100$ чи іншу суму яка психологічно не є тяжкою якби її пропити, подарувати чи купити чогось не потрібного... наприклад 100$ на міс з перспективою (строгим правилом для себе) вивести мінімум через 12-24міс або ж у випадку х5 (наприклад) депозиту. 

Так, це не щомісячний заробіток, але заробіток, так, про€б@ти можна, як я з токеном Aion))), але якщо не кидатись в крайнощі (залишатись в топ 20 крипти, хоча б), броблем не буде, можна провести віртуальний експеримент і побачити чи ця стратегія б принесла прибуток на протязі 12-24міс... відкривайте графік токена, ставте діапазон і дивіться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, woodwork said:

Я й так із-за деяких моментів не дуже добре сплю, а якби в фючерси заліз то на зайця з червоними очима був би схожий)))  після твого досвіду ще раз для себе крапочку поставив, спот і все)))

Я ж у фючерси не ліз. А копітрейдинг буває і спотовий. До речі треба буде спробувати, але це на іншій біржі

 

10 hours ago, woodwork said:

Є ще один спосіб пасивного заробітку, без нервів, без збитку для сімейного бюджету і все таке, в місяць, чи в тиждень купити трошки якоїсь крипти, на 10, 20, 100$ чи іншу суму яка психологічно не є тяжкою якби її пропити, подарувати чи купити чогось не потрібного... наприклад 100$ на міс з перспективою (строгим правилом для себе) вивести мінімум через 12-24міс або ж у випадку х5 (наприклад) депозиту. 

Так, це не щомісячний заробіток, але заробіток, так, про€б@ти можна, як я з токеном Aion))), але якщо не кидатись в крайнощі (залишатись в топ 20 крипти, хоча б), броблем не буде, можна провести віртуальний експеримент і побачити чи ця стратегія б принесла прибуток на протязі 12-24міс... відкривайте графік токена, ставте діапазон і дивіться...

Якщо можна або заробити або про*бати, то це не заробіток - це лотерея. Я, правда, зараз так і роблю, тому що копі себе не виправдав. Раз в місяць на соточку купую і в стейкінг під 23-24% річних (23 - крипта, 24 - юсдт) . Але щоб вкластися в такий "заробіток" спочатку треба ту соточку заробити на р2р.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я р2р пробував, такі обєми ганяти не готовий, а ті що можу чи хочу не вийде на порша відкласти)))

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вкурсі, в Луцьку є кільна трейдер тусовок, знаю за них але вийти на них нема змоги, хто в темі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, woodwork said:

Хто вкурсі, в Луцьку є кільна трейдер тусовок, знаю за них але вийти на них нема змоги, хто в темі?

Ось крипто-бемеве ганяє містом, треба ловити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 8/6/2023 at 4:28 PM, turbo said:

Ось крипто-бемеве ганяє містом, треба ловити :)

Поки не бемеве, і не корипто)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, вроді як розібрався з криптокредитуванням під "0" % річних або ж позитивним % (тобто тобі ще й доплатять)...

Кому цікаво, буде про що поговорити (ще не пробува, якраз хочу протестити).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Чи є в темі люди, які користуються Метамаском? Треба порада: як з нього перекинути 100 баксів (usdc) на любу cex біржу (binance, bybit, whitebit, bitget, okx) з мінімальними витратами? Бо хрєн з нею з комісією від 2 до 5 доларів у ETH, так їх ще треба десь взяти. За USDC не купиш, бо немає чим комсу сплатити. А щоб закинути на гаманець ETH для сплати комісії, треба заплатити комісію від 5 баксів. Як на мене трохи зажирна сумарна комісія 10% та й взагалі кумарить, що для переказу однієї валюти, треба мати іншу для сплати газу.

Щось я ніяк не можу подружитися з децентралізованими фінансами...

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз на багатьох біржах почали з'являтися власні web3 гаманці, можливо можна з їх допомогою зробити те що мені треба 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяк не дійде до декого, що не прості люди заробляють на міліардерах, 

а міліардери заробляють на простих.

І ніяк цьому не зарадиш, якщо щось робиш проти вітру, то все одно чим.

Гривня, долар, біткойн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, Nokian сказав:

Ніяк не дійде до декого, що не прості люди заробляють на міліардерах, 

а міліардери заробляють на простих.

І ніяк цьому не зарадиш, якщо щось робиш проти вітру, то все одно чим.

Гривня, долар, біткойн...

Йди з теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...